Donghua University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Donghua University (DHU) yra vienas iš svarbiausių Kinijos universitetų. Ji yra Šanchajuje, Kinijos finansinėje ir ekonominėje širdyje. DHU tiesiogiai priklauso Kinijos švietimo ministerijai kaip šalies 211 aukštojo mokslo projekto dalis. DHU sudaro du miesteliai: „Yan'an Road“ miestelis miesto centre ir „Songjiang“ miestelis istoriniame miesto lopšyje.

DHU siūlo ne mažiau kaip 52 bakalauro programas užsienio studentams. Taip pat siūlomos 26 doktorantūros ir 53 magistro programos.

Čia yra daugiau nei 2 700 fakultetų darbuotojų ir per 30 000 studentų.

Pagrindinės universiteto disciplinos yra tekstilė, mada, medžiagos ir verslas. Tekstilės mokslas ir inžinerija, valstybinė disciplina, užima 1 vietą pirmo lygio disciplinos įvertinime, paskelbtame Kinijos akademinių laipsnių ir aukštojo mokslo studijų plėtros centre (CDGDC). Nuo 2005 m. DHU mokslinių tyrimų, paimtų SCI, EI ir ISTP, skaičius viršijo 9 kitas panašias garsias tekstilės įstaigas visame pasaulyje.

Be to, daugelis mokslinių tyrimų laimėjimų rado taikymą aviacijos ir kosmoso, karinės, statybos, aplinkos apsaugos ir naujų medžiagų srityse. Ypatingas indėlis buvo skirtas Kinijos pilotuojamiems kosmoso projektams, tokiems kaip „Shenzhou V“, „Shenzhou VI“ ir „Shenzhou VII“.

DHU vertina tarptautinį bendradarbiavimą ir mainus. Jis užmezgė bendradarbiavimą su daugiau nei 100 garsių universitetų, tyrimų centrų ir įmonių visame pasaulyje.

Nuo 1995 m. Ji sėkmingai surengė Tarptautinį mados forumą Šanchajaus tarptautinio mados kultūros festivalio metu. Be 83-osios Pasaulinės tekstilės konferencijos, DHU surengė daug aukšto lygio tarptautinių akademinių konferencijų, tokių kaip Tarptautinis doktorantų akademinis forumas. Tekstilės mokslo ir inžinerijos studentai, 25-oji tarptautinė duomenų inžinerijos konferencija, 2009 m. Amerikos pluošto visuomenės konferencija ir tarptautinė aplinkos mokslo ir technologijos konferencija.

Jau 1954 m. Donghua University priėmė tarptautinius studentus. Tai daro DHU tarp pirmųjų Kinijos universitetų, kurie tai padarė. Šanchajaus savivaldybės vyriausybė paskyrė priimti tarptautinius studentus, turinčius Šanchajaus vyriausybės stipendiją.

2002 m. Buvo įsteigta Tarptautinė kultūros mainų mokykla, prisiimanti visą atsakomybę už tarptautinių studentų įdarbinimą, auginimą ir valdymą. Vėliau tarptautinis studentų išsilavinimas vystėsi labai sparčiai ir keletą metų iš eilės jo augimas buvo aukščiausias tarp visos šalies aukštųjų mokyklų. 2019 m. Donghua University studijavo 4907 tarptautiniai studentai iš 136 šalių.

Vietos

Šanchajus

Address
West Yan’An Road Campus, Donghua University
Shanghai Šanchajus, Šanchajus, Kinija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis