Go Abroad China

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Go Abroad China yra 13 metų organizacija, skirta skatinti tarptautinį supratimą, mokydamiesi kinų Kinijoje, ir praktiką Kinijos programose. Mūsų kompanija yra viena iš didžiausių pasaulinių praktikos vietų ir kinų kalbos mokymo paslaugų teikėjų. Go Abroad China buvo įkurta vadovaujantis nuostatomis, kad geriausias būdas išmokti kinų kalbą ir patirti kinų kultūrą yra panardinimas į Kinijos aplinką, kuri atskiria kalbėjusius kiniečius ir simbolių atpažinimą, buvo įrodyta, kad pagreitina mandarinų kalbos mokymąsi. Jei norėsite greičiau išvesti savo kalbėjusius kiniečius ir suprasti Kinijos simbolių konstrukcijos logiką, atvykstanti į Kiniją turėtų būti linksma ir įdomi, o ne sunki!

Go Abroad China taip pat yra žinoma dėl mūsų mokamos stažuotės Kinijoje tarptautiniams studentams su kai kuriomis "Fortune 500" bendrovėmis. Jūs pasirenkate iš labiausiai įdomių ir svarbių 14 pramonės sektorių, veikiančių Kinijoje " Go Abroad China , kurti profesinius įgūdžius jūsų pageidaujamoje pramonės šakoje. Visos mūsų programos suteikia unikalią galimybę kurti profesinius įgūdžius jūsų pageidaujamoje pramonės šakoje. Nors ir patiria Kinijos dinamišką kultūrą ir gyvenimo būdą.

10 priežastys pasirinkti Go Abroad China

1. Įkurta 2003 m., Ir vienintelė programos organizatorė teikia ne tik stažuočių programą, bet ir Kinijos studijų programą bei studijų kelionių programą Kinijoje.

2. Kvalifikuoti ir patyrę mokytojai, visi kvalifikaciniai laipsniai, dvikalbiai, išsamiai apmokyti ir turintys daugybę kinų mokymo valandų.

3. Įvairių programų visais lygmenimis, mažų grupių kinų klases, privatųjį mokymąsi, studijas Kinijos aukščiausiųjų universitetuose, tokiuose kaip BKU, Pekino universitetas, Tsinghua universitetas, stažuotės programos ir kt.

4. Kreditai, stenograma ir pažymėjimai, kuriuos pripažįsta ir pripažįsta visi pasaulio universitetai.

5. Įvairių efektyvių ir praktinių kinų kursų visais lygiais.

6. Įvairių kokybės apgyvendinimo variantų - apgyvendinimo namų, privatus butas ir bendras butas.

7. Puikus studentų gyvenimas, įvairi įdomi kultūrinė veikla, draugai iš viso pasaulio.

8. Profesionalus aptarnaujantis personalas, kuris padės jums įsikurti Kinijoje.

9. Individualus tolesnis darbas vykdant stažuotes ar studijas Kinijoje.

10. Akademinė partnerystė visame pasaulyje.

KODĖL GAC

KODĖL Go Abroad China

Na, nusprendus atvykti į Kiniją, geriausias būdas patirti šią šalį yra prisijungti prie mūsų! Mes džiaugiamės, kad atsipalaidavome iš savo kelionės, kol sutelkiate dėmesį į studijas, keliones ar stažuotės darbo patirtį.

Didžiuojamės šiais mūsų organizacijos aspektais:

Visapusiškas paslaugų paketas

Geriausias dalykas yra tai, kad visi mūsų programos mokesčiai yra aiškūs; jums nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių už nurodytas paslaugas. Mūsų paketas apima, bet neapsiriboja:

  • Ekskursijos ir kelionės
  • Parama prieš išvykimą ir vietinė orientacija
  • Oro uosto pervedimai
  • Iš viso programos mokestis taip pat apima būstą
  • Vadovėliai
  • Tinklai ir kultūriniai renginiai
  • Pažyma apie užpildymą ir kredito pervedimą

Prašome atkreipti dėmesį į mūsų visą GAC paramos ir pagalbos tarnybų sąrašą.

Visą parą visą parą dirba 24 valandas per parą

Mūsų darbuotojai yra tarptautiniai, labai kompetentingi, profesionalūs ir draugiški, ir mes visada stengiamės teikti geriausias paslaugas mūsų tarptautiniams klientams. Mes užtikriname, kad jūsų kiekvienas poreikis yra skirtas, užtikrina jūsų saugumą ir daro viską, kas būtina, kad padėtumėte prisitaikyti prie gyvenimo Kinijoje po pirmojo atvykimo. Reikia keliauti patarimų? Ar sunku įsigyti daiktų prekybos centruose? Nori angliškai kalbančio gydytojo nakties viduryje? Jokiu problemu! Būtent tai mes rūpinamės. Mūsų neprilygstamas prieinamumas ir aukščiausios kokybės paslaugos yra mūsų stipriausi dalykai.

Kalba

Čia mes raginame savo klientus imtis pamokų klasėje ir naudoti ją vietiniams Kinijos žmonėms. Iš verslo kinų pamokų - pagrindiniai dalykai, tokie kaip mokytis Kinijos šalių pavadinimų, tada pereiti į turtingesnį turinį. Kultūrinėje pusėje galite dalyvauti jaudinančiose kinų kulinarijos klasėse, kovos menuose, mėgautis įvairiapusiškais kinų virtuvės patiekalais ir daugybe kitų dalykų. Tai yra mūsų numeris vienas iš prioritetų čia " Go Abroad China kad suteiktumėte platformą, kaip išnaudoti visas keliones į Kiniją. Tai tikrai geriausias būdas išmokti kinų kalbos; įdomus kalbos ir kultūros derinys.

Tinklo galimybės

Tai ypač svarbu mūsų klientams, dalyvaujantiems stažuočių programoje. Mes organizuojame tinklų renginius, kurie padėtų jiems susitikti ir įgyti žinių iš įtakingų ir sėkmingų verslo žmonių. Jūs niekada nežinote, kuris kontaktas gali būti ilgalaikis darbas! Be to, mes taip pat padedame skirtingiems programos dalyviams taip pat susipažinti vieni su kitais, nes tai lemia naujas draugystes. Tiems, kurie moka stažuotes Kinijoje, ypač svarbu kurti šiuos tinklus.

GAC finansinė parama

Manome, kad jei jūs tikrai norėsite atvykti į Kiniją, niekas neturėtų pasilikti. Būtent todėl kiekvienais metais mes siūlome GAC stipendijas ir kitas finansinės pagalbos formas labiausiai kvalifikuotoms kandidatėms, įrodydami, kad esame pasiryžę skatinti kultūrinius tiltus ir abipusį supratimą.

Profesionalumas ir sąžiningumas

Esame darbščių, profesionalių darbuotojų komanda ir visada įsitikinkite, kad visi mūsų klientų asmeniniai duomenys, kurie mums siunčiami paraiškų teikimo procese, yra laikomi aukščiausio lygio konfidencialumo ir naudojami tik programai.

Patikima kokybė ir pasitenkinimas garantuotas

Mūsų klientų laimė ir pasitenkinimas yra mūsų vertybių priešakyje. Jei nesate patenkinti arba turėsite konkretesnių reikalavimų, susijusių su bet kuria mūsų programa, esame pasirengę pritaikyti ir ieškoti tolesnių alternatyvų, kad atitiktų jūsų poreikius. Per metus gavome dalyvių iš daugiau nei 20 skirtingų šalių; ir dėl sunkaus darbo mes nuolatos gavo teigiamų atsiliepimų iš mūsų klientų. Kai kurie iš mūsų absolventų net rekomenduoja savo draugams patekti į laivą ir patirti Kiniją su " Go Abroad China organizacija. Prašome atkreipti dėmesį į mūsų dalyvių atsiliepimus ir atsiliepimus apie vaizdo įrašus, kad suprastume, kaip mes dirbame.

Mokėjimo politika ir geriausia konkurencinga kaina

Kreipdamiesi į bet kurią iš mūsų programų, reikalaujame tik nedidelę indėlį kaip išankstinį mokėjimą. Šis depozitas, žinoma, bus išskaičiuotas iš viso programos mokesčio; jums nebus reikalaujama sumokėti visos programos išlaidos, kol mes suteiksime Jums išsamią programos vietą, kuria esate patenkinti. Tai reiškia, kad jūs neturite jokio pavojaus.

Turėdami daugiau nei 10 metų patirtį ir tvirtą vietą šioje pramonės šakoje, mūsų kainos yra konkurencingos, tačiau vis dar užtikrina, kad jūs išnaudosite visas programas, už kurias mokėtumėte. Kaip visiškai veikianti bendrovė, mes žinome, kaip veikia rinka; mūsų niša teikia tarptautines standartines paslaugas už prieinamą kainą, kuri leido mums veikti ir sugebėti atlaikyti konkurenciją daugelį metų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vaizdo įrašai

Meet-Bredly Chinese Language-Go Abroad China

Meet-Stephine-Intensive Chinese Language Program-Go Abroad China

Meet Tomos- Chinese Language Program- Go Abroad China

Meet Kyrra-Chinese Language Program-Go Abroad China

Meet Billy-Cultural Program-Go Abroad China

Meet Priyanka-Architecture Internship- Go Abroad China

Kontaktai

Adresas 1F, Building 2, 2288 Zu Chongzhi Rd, Pudong shanghai
Shanghai, Shanghai, Kinija
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas A-1001, Guorun Commercial Plaza, No.46, West Forth Ring South Rd, Changping
Beijing, Beijing, Kinija
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas B-2105, BJ1505, Trend Centre, 29-31 Cheung Lee Rd, Chai Wan
Hong Kong, Honkongas
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas 3/F, Building 12, Fuhua Rd, Futian District
Shenzhen, Guangdong, Kinija
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas No. 69, Guangsheng Rd, National High Technical District
Qingdao, Shandong, Kinija
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas Orange Street,Suite 600 One Commerce Center
DE 1980 Wilmington, Delaware, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/