Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokyklos profilis

Guangdong Izraelio technologijos institutas (santrumpa GTIIT) yra žinomas visame pasaulyje aukštoji mokymosi Israel Institute of Technology (santrumpa Technion) ir Shantou University (santrumpa DTV) kooperatyvo švietimas yra Kinijos ir užsienio bendradarbiavimo universitetas su nepriklausomo juridinio asmens, yra Guangdong Shantou miesto.

Guangdong Izraelio technologijos institutas gruodžio 5, 2016 Kinijos švietimo ministerija oficialiai nustatyta patvirtintame, pirmieji priėmimo į 2017, buvo pirmasis įvesti aukštos kokybės aukštojo mokslo išteklių Izraelio užsienio partnerių universitetų nepriklausomas juridinis asmuo Kinijoje. Gerai žinomas ekonomistas Li Jiange, 2004 Nobelio premijos laureatas chemijos Aaron Ciechanover buvo pirmasis prezidentas, viceprezidentas.

Izraelio technologijos institutas, Guangdong stengsis statyti save į tarptautiniu mastu pripažintą tyrimų universitetų aukšto lygio švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų, visapusiškos visame pasaulyje žinomų aukštos kokybės švietimo išteklius, Israel Institute of Technology, įvedimas vykdyti mokymo inovacijas ir švietimą, ugdyti naujovišką galimybę, pasaulis turi puikus inžinierių ir technologijų specialistų vizija ir humanitarinius mokslus. Liaudies vyriausybė Guangdong Province, Shantou City Liaudies Vyriausybės ir Li Ka Shing fondo remti mokyklos steigimą.

Izraelio technologijos institutas Guangdong dėstymo kalba yra anglų, ilgainiui nustatyti apima inžinerijos, 10 mokslo ir tris sritis gamtos mokslų, kad į 5000 žmonių mokyklos studentas dydį. Law School dotacijos bakalauro, magistro ir doktorantūros absolventai gaus diplomą Israel Institute of Technology Guangdong, diplomą ir laipsnį sertifikatai Izraelio technologijos institutas.

Prisijunkite vardu Izraelio technologijos instituto Guangdong kultūrinės kilmės kiekvieno partnerio ir vienybės.

Hebrajų raidė "Tet" vardu Israel Institute of Technology, vardu raudona vėdryno vardu Shantou, Shantou University of Phoenix.

vizija

  • Su pastato pirmos klasės universitetą, stumia inovacijas ir mokslinius tyrimus, aplinkos apsaugą ir socialinę gerovę tikslo.
  • Didinti inovacijų ir konkurencingumo Guangdong provincijos lygio, dėl vystymosi ir pažangos Kinijos ir Izraelio, prisidėti prie žmonių gerovės.

misija

  • Kaip Izraelio technologijos institutas yra "šedevras" Guangdong Izraelio technologijos institutas bus įsišaknijusi giliai, dirvožemis turtingas paveldas Kinijos kultūros, yra įsipareigojęs verslumo ir naujovių, pastatytas pagal vieną iš pirmaujančių pasaulio mokslinių tyrimų universitetuose.
  • Guangdong Izraelio technologijos institutas glaudžiai liečiasi su vietinės pramonės ir dr Shuo, podoktorantūros mokslininkų aukščiausio lygio mokslinių tyrimų pastangos mokyti vadovus ir novatorišką mokslininkų.

Kodėl Guangdong Izraelio technologijos institutas?

· Šimtmetį elito genas

Guangdong Izraelio technologijos institutas yra pirmasis pristatyti aukštos kokybės aukštojo mokslo išteklius Izraelio užsienio kooperatyvas universitetas su nepriklausomo teisinio subjektiškumo mūsų šalyje, bendradarbiavimo Shantou University ir Izraelio technologijos instituto nusprendęs, mes esame įsipareigoję plėtoti aukščiausios gebėjimą inžinierius novatorišką, pasaulio viziją ir humanitarinius ir technologijų profesionalai, siekiama sukurti save į tarptautinę aukšto lygio švietimas, moksliniai tyrimai ir inovacijos pripažinta mokslinių tyrimų universitete.

Izraelio technologijos institutas yra geriausių pasaulio aukštojo mokslo institucijas į geriausių pasaulio universitetų mokslinių tyrimų, tokių kaip daugiamečių Top 50 sąrašą. Pastaraisiais metais, trys mokytojai laimėjo Nobelio premiją. Nuo įkūrimo 1912 metais, Izraelio technologijos institutas buvo įsipareigojusi naujų technologijų plėtrai, yra pripažinta kaip viena iš pasaulio pirmaujančių verslo ekosistemos, sėkmingų verslininkų ateities "inkubatoriaus".

Shantou universitetas pastaraisiais metais buvo prilipęs prie tarptautinės, baudos mokyklos kelio, veikia kokybę ir lygį dėmesį ir gauti aukštojo mokslo sektorius plačiai pripažįstama namie ir užsienyje. Dvejus metus iš eilės patekti Times Higher Education World University Rankings (Times Higher Education World University Rankings), 2016-2017 metais susieta 22 vietą universitetų žemyninėje Kinijoje, sąrašą.

· Pagrindinis mokyklos teisės aktai - Inovacijos

"Žinių trikampis"

Guangdong Izraelio technologijos institutas Izraelio pristatė puikią akademinę tradiciją ir akademinių stipriąsias technologijos institutas, visų pirma, pristatyti išsamią Izraelio technologijos institutas, remiantis "žinių trikampio" modelio švietimo strategijos, visapusiškai išnaudoti su bendro švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų privalumų, gaunamų iš trijų rajonuose kartu, The Guangdong Izraelio technologijos institutas tapti "skirtingi" universitetai.

Verslo kredito kursai

Siekiant skatinti inovacijas ir verslumą, Guangdong Israel Institute of Technology, visi mokiniai privalo lankyti verslo kredito kursus įgyti pažvelgti į technologijų ir procesų inovacijas ir verslumą. Programa ne tik leidžia studentams išmokti sukurti verslą, bet ir sužinoti, kaip skatinti savo idėjas į esamą įmonę, prisidėti prie naujų produktų ar naujų technologijų realizavimo.

"Lankytojai ir inovacijų centras" mokykla (lankytojų ir inovacijų centras) yra parodyti studentai Brainstorm, atidarykite naują mąstymą, specialų puslapį inovacinę veiklą.

Stiprinti technologijų perdavimas

Guangdong Izraelio technologijos institutas, Izraelio technologijos institutas bus grindžiamas patirtimi technologijų komercializavimo, greito nustatymo veiksmingą mechanizmą, skirtą skatinti mokslininkus į savo išradimų ir atradimų technologijų komercializacijos, intelektinės nuosavybės patentus paskelbė, katalizės, inkubacinis naujų produktų, naujų procesų. Tuo pačiu metu, mes glaudžiai bendradarbiaujame su Shantou savivaldos, iki (Shantou) mokslo ir technologijų inovacijų ir bendradarbiavimo zonoje Shantou University susijusiose srityse.

Savybės · Mokymas - tarptautinis

JK mokymas

Guangdong Izraelio technologijos institutas naudojant specializuotus kursus anglų kalbos mokymo. Studentai žemesnėse klasėse etape bus praeiti griežtą Anglų mokymus, aprūpinti studentus su pačiu kalbos lygį, reikalingą studijavo anglų kalbančiose šalyse universitetas, ir jo dar pakloti pamatus mokytis anglų kalbos.

Pirmos klasės tarptautinė fakultetas

Izraelio technologijos institutas, Guangdong pasaulinė įdarbinimas mokytojų, daugiau nei 60% mokytojų išsiųstas Izraelio technologijos instituto. Ne tik mokyklos mokytojai privalo bandant vaidinti svarbų vaidmenį trijose srityse švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų, bet taip pat visiškai nustatyti sinergiją, kylančius iš veiklos trijose srityse. Mokytojai ir įsipareigojo naujų žinių, novatoriško mąstymo ir metodus aktyvių mokslininkų mokymo procese, taip pat skatina studentus atkreipti dėmesį į inovacijų ir išradimų naujų produktų atradimą, studentai tapti sektini.

Tarptautinė birža

Guangdong Izraelio technologijos institutas studentai per ketverius metus bakalauro studijų, Izraelio technologijos institutas turi galimybę dalyvauti vasaros kursus ar semestro mainų programos studentas. Guangdong Izraelio technologijos institutas sukurs atviri, aktyvūs mainai, energingas atmosferą studentams iš užsienio įkvėpė tarpusavyje ir mokytis kartu.

· Šviesti žmones filosofija - suteikti galimybę studentams tapti nekilnojamojo herojus

Izraelio technologijos institutas Guangdong švietimo filosofija reikalauja absolventus per visą savo karjerą, prisitaikyti prie jų profesinės drausmės plėtrą, jei reikia, net savęs plėtra gali padaryti. Todėl Izraelio technologijos institutas, Guangdong naudoti daugiau interaktyvų pasikeitimą CLT, per vadovaujasi mokslo tyrimais paremtas mokymasis, kad studentai tikrai tapo mokymosi veikėjas.

Guangdong Izraelio technologijos institutas orientuota į gebėjimų stiprinimas ir vadovavimo įgūdžių, studentų mokymosi visą gyvenimą, todėl, kad ji gali ir toliau manau, kad ne tik profesinėje srityje, siūlykite patobulinimus, ir gebėjimą kurti naujus produktus, naujus procesus, arba sukurti savo verslą.

· Karjeros perspektyvas

Izraelio technologijos institutas mokyklos anksti Guangdong dėmesys bus skiriamas sritims, kurios yra glaudžiai susijusios su aplinkos apsaugos ir energijos, maisto saugumo, žmonių sveikatai ir socialinei bei ekonominei trijų. Kaip elgtis su aplinkos taršos, ir, kaip plėsti atsinaujinančią energiją, kaip naudotis aukštųjų technologijų biotechnologijų užtikrinti maisto saugą, tai yra iššūkiai šiuo metu susiduria pasaulio ekonominį ir socialinį vystymąsi. Iššūkiai visuomenė reikalauja daug talentų, Guangdong Izraelio technologijos institutas leis savo pastangas ir indėlį.

Po Guangdong Israel Institute of Technology magistrantas, galite pasirinkti tiesioginį darbą, aukštosios mokyklos į mokyklą, arba kreiptis dėl studijų užsienyje.

· Griežta griežta iš kolegijos priėmimo

Guangdong Izraelio technologijos institutas nuo 2017 m vidaus ir užsienio registracijos, mokytis iš Izraelio aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo sistemą, griežta įrašą, griežti išėjimo.

Visi Izraelio technologijos institutas Guangdong, studentai privalo parengti tvirtą teorinį pagrindą ir mokslinę discipliną savo profesinio mokymosi etape, todėl gilesnį supratimą ir taikymą naujoms technologijoms ir gebėjimą būti novatoriški sprendimai dėl naujų problemų akivaizdoje. Visi studentai privalo stiprinti matematikos pagrindą ir mokslo rūšių etape remiantis reikalavimo praleisti daug laiko daryti eksperimentinį projektavimo ir tikrinimo naudojimą mokymo laboratorijoje.

Pagal nacionalinius reikalavimus priėmimo ir registracijos studentų Guangdong Izraelio technologijos institutas padarė oficialią studento statusą, užpildyti reikiamus kursus per nustatytą terminą jas oficialiai bendro reikalavimo, kai Gradacija Reikalavimai ir Guangdong Izraelio technologijos instituto išleistos suteiktos baigimo diplomai. Siekiant patenkinti suteikimo bakalauro laipsnį absolventai sąlygas, apdovanotas Izraelio technologijos instituto bakalauro laipsnį, bakalauro laipsnį Guangdong Izraelio technologijos instituto ir apdovanoti diplomais.

Vietos

Šantou

Address
No. 241, Daxue Road
515063 Šantou, Guangdong, Kinija
Interneto svetainė
Telefonas
86-754-88087077

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis