Oficialus aprašymas

2017 m. Turizmo studijų institutas (IFT) gavo sėkmingą tarptautinę kokybės apžvalgą (IQR) iš Jungtinės Karalystės Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūros (QAA), todėl IFT tapo pirmoji pasaulyje aukštojo mokslo institucija, kad gautų šį tarptautinį pripažinimą. IFT buvo vertinama pagal "QS World University Rankings by Subject 2017" kaip antrosios geriausios aukštojo mokslo įstaigos Azijoje svetingumo ir laisvalaikio valdymo srityje ir 18-oji geriausia šios srities aukštoji mokykla pasaulyje.

Turizmo studijų institutas, Makao (IFT), Įsteigta 1995 metais, yra viešoji įstaiga aukštojo mokslo, kuris prasideda prie Socialinių reikalų ir kultūros Makao specialiojo administracinio regiono Vyriausybės Liaudies Respublika Kinija sekretorius valdymą. IFT siūlo laipsnis ir profesinė programas platų turizmu susijusios disciplinos pavyzdžiui, svetingumo, turizmo verslas, paveldas, renginiai, mažmeninės prekybos ir rinkodaros, laisvalaikio ir pramogų, sporto ir poilsio, kūrybos ir kultūros studijų ir kulinarinio meno. IFT taip pat pristato įvairias programas į vykdomosios valdžios lygmeniu, bendradarbiaujant su pagrindiniais turizmo mokyklų pasaulyje. Institutas yra patikėta vietos valdžios institucijas atlikti politika lygio mokslinius tyrimus, susijusius su turizmo planavimo ir plėtros.

Graduate Management Admission Test arba Misija iš IFT tapti tarptautinė aukštojo mokslo institucija pasirinkimas turizmo ir paslaugų pramonės tyrimais. Ne tik Makao naudą, bet ir Azijos Ramiojo vandenyno regione, ji bus aprūpinti studentus su profesinių žinių ir techninės kompetencijos rengiant savo ateities lyderystės atsakomybę pramonėje. Siekiant įgyvendinti pirmiau minėtą misiją, Institutas turi šias tris savybes:

  1. Unikalus tapatybė - institutas veikia nepriklausomai, specializuojasi teikiant aukštąjį mokslą ir profesinį mokymą turizmo ir paslaugų sektoriaus valdymą.
  2. Integracija - tai mišiniai geriausius metodus akademinės plėtros ir profesinio mokymo.
  3. Internacionalizacija - Ji siekia abipusiai naudingą bendradarbiavimą su panašiomis institucijomis užsienyje, aktyviai skatinant tarptautinės mokymosi patirties tarp dėstytojų ir studentų.

1997, Azijos-Ramiojo vandenyno švietimo ir mokymo institutų Turizmas (supjaustėme) tinklas, kūnas visiškai pritaria Jungtinių Tautų Ekonomikos ir socialinė komisija Azijai ir Ramiojo vandenyno (UNESCAP) pasirinktas IFT kaip "mokymo instruktorių centras" aukos mokymo ir konsultavimo paslaugos supjaustėme narių Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Tais pačiais metais, IFT, gautos iš Azijos Ramiojo vandenyno turizmo asociacijai (PATA) Auksinis apdovanojimas "Švietimas ir mokymas", kuris pripažino turinį ir kokybę IFT programų. 2002 IFT buvo pristatytas ir vėl su tuo pačiu apdovanojimą už to, įsteigti "Macao profesinių įgūdžių pripažinimo sistema" (Mors) vietiniam turizmo ir paslaugų sektoriuje, bendradarbiaujant su Europos Sąjunga (ES).

1999 metais, bendradarbiaujant su ES, Makao ir Europos centro Pažangiosios turizmo studijų (ME-CATS) buvo įkurta instituto naujas Europos sąvokas, turizmo ir paslaugų sektoriaus valdymą įtraukti į turizmo plėtrą Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Šis centras siekia tapti švietimui ir mokymui, Azijos Ramiojo vandenyno regione pagrindu. Ji skatina keitimąsi žiniomis ir patirtimi tarp aukštojo mokslo institucijose Europoje ir regione.

2000 IFT tapo pirmąja mokymo įstaiga turi būti suteikta TedQual patvirtinimas, Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (PTO). Tai patvirtino tarptautinį lygį ir kokybę, pasiektą IFT į švietimą ir mokymą. 2003 IFT buvo pakviestas į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) ir Tarptautinio centro konservavimo studijų ir atkurti kultūros vertybes (ICCROM) būti steigėjų Azijos akademijos paveldo valdymo (AAHM ). Tai konsorciumo tinklai institutai aukštojo mokslo visame Azijos-Ramiojo vandenyno regione, kurios užsiima mokslinių tyrimų ir mokymo paveldo išsaugojimo ir kultūros institucijų valdymą.

"2008 apdovanojimų ceremonija medalių ir antraštinėse dalyse garbės Makao SAR vyriausybe, Kinijos Liaudies Respublika Kinija" įvyko 2009 metų sausio 16 d. Keturiasdešimt asmenims ir organizacijoms buvo suteikta pagyrimu ir apdovanojimų už savo asmeninius pasiekimus, pastebimas įmokų į Makao SAR ir jų skirta visuomenės ir bendruomenės paslaugų. Turizmo studijų institutas buvo apdovanotas už nuopelnus medalis turizmo pripažįstant jo reikšmingą indėlį skatinant vietinio turizmo plėtrą.

IFT toliau sieks priekį savo Quest mokymosi ir švietimo naujovių, skatinant specialistų ir prisidedančios prie turizmo plėtros Makao ir Azijos Ramiojo vandenyno regione.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Institute for Tourism Studies, Macau

Programa apima 42 kursų, stažuotės (trečioji metus) ir disertacijos rašymo. ... [+]

Programa apima 42 kursų, stažuotės (trečioji metus) ir disertacijos rašymo.

[-]
Kinija Macau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for Tourism Studies, Macau

Baigus šį kursą studentas supras planavimo svarbą siekiant užtikrinti renginio sėkmę, pastatyti tinkamą viziją ir misiją įvykio. ... [+]

Baigus šį kursą studentas supras planavimo svarbą siekiant užtikrinti renginio sėkmę, pastatyti tinkamą viziją ir misiją įvykio.

[-]
Kinija Macau
Susisiekti su mokykla
Anglų,Kinijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for Tourism Studies, Macau

The IFT anketa BA Turizmas ir mažmeninė Marketingo valdymas yra programa, skirta su šiuolaikinės svetingumo specialistas galvoje. ... [+]

[-]
Kinija Macau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for Tourism Studies, Macau

The IFT anketa BA Paveldo tvarkybos yra programa, skirta su šiuolaikinės svetingumo specialistas galvoje. ... [+]

Bakalauras paveldo valdymas

The IFT anketa BA Paveldo tvarkybos yra programa, skirta su šiuolaikinės svetingumo specialistas galvoje. Programa apima 42 kursų, stažuotės (trečioji metus) ir disertacijos rašymo. Šių kursų yra sąraše, inter alia: Įvadas į paveldo valdymas Šis kursas supažindina su paveldo valdymo tema ir suteikia visų šio dalyko specializacijos kursų sistemą. Žinoma, bus iš esmės ištirti pagrindinius principus, paveldo valdymą. Ji išnagrinės, kaip paveldo tvarkymo darbai ir kaip ji gali būti naudinga pradėti partnerystę su turizmo valdyti bendrus išteklius, kad jie abu dalintis tvariai. Kurso tikslas suteikti studentams analizuoti papildomus ir konkuruojančius reikalavimus atliktus paveldo valdymo ir turizmo verslo valdymo sistemą. Kaip tokie reikalavimai kyla planuojant ir plėtojant paveldą turizmo atrakcionų ir gaminius bus svarstomas per visą kursą, naudojant vietinius ir tarptautinius pavyzdžius. Paveldo aiškinimas aiškinimo ir pateikimo paveldas turto AIDS kultūros vertę tokio turto lankytojų supratimo veiksmingumas. Šis kursas padės spręsti kaip paveldo turtas gali tapti atrakcionai, kad lankytojai galėtų lengvai vartoja ir supranta (ypač, kai švietimo balansas su pramogų yra dešinėje). Vertimo žodžiu diskusija šiame kurse apims koncepcijas ir metodus, skirtus pranešimus apie kultūrinės vertės turto ar traukos lankytojas kartos. Žinoma, bus svarstoma, kaip lankytojas patirtis yra svarbiausias žodžiu pranešimų įsisavinimo ir valdymo ir planavimo tokių vietų. Tai bus numatyti koncepcijas ir strategijas, šiuo metu dirbančius už geriausią praktikos aiškinimą / pateikimo ir aptarti kai kuriuos konkrečius atvejus detaliai. Paveldo chartijų ir teisės aktų Šis kursas supažindina tarptautines, regionines ir vietos principus ir teisinius pagrindus dėl paveldo valdymą. Studentai turėtų kritiškai peržiūrėti pagrindinius įstatus ir vietovių metrikų... [-]

Kinija Macau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for Tourism Studies, Macau

The IFT anketa BA Kulinarijos menas programa yra nauja programa, skirta šiuolaikinės svetingumo specialistas galvoje. Pirmasis kohortos studentų prisijungė prie 4 metų ku ... [+]

Bakalauro kulinarinio meno vadybos

The IFT anketa BA Kulinarijos menas programa yra nauja programa, skirta šiuolaikinės svetingumo specialistas galvoje. Pirmasis kohortos studentų prisijungė prie 4 metų kursas 2011 rugsėjo baigs 2015.

Nesvarbu, ar jie ketina tęsti karjerą kaip kulinarijos virėjas; iš namų vadovo priekio arba iš visų pusių kulinarijos specialistas, 4 metų kursas remiasi plataus patirtinio bazės įrodyta dėstytojų ir kvalifikuotų amatininkų technikai. Su pasauline patirtimi svyruoja nuo 3,4 ir 5 žvaigždučių viešbučio "Michelin" restoranų renginyje ir kaip, IFT remiasi šioje didžiulėje žinių pristatyti gerai suapvalinti plataus masto pagrindą, iš kurių studentai gali klestėti.... [-]

Kinija Macau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institute for Tourism Studies, Macau

"IFT" "BA Hotel Management" yra programa, sukurta atsižvelgiant į šiuolaikinį svetingumo specialistą. ... [+]

[-]
Kinija Macau
Susisiekti su mokykla
Anglų,Kinijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IFT Anthem

IFT Bachelor of Arts in Culinary Arts Management

IFT Green Campus Video

Institute video by Mazea Zhou and Sunny Sun- 1st Runner-Up Team of IFT Video Competition

IFT Pousada de Mong-Há & Educational Restaurant are awarded the excellence award by TripAdvisor