Institute for Tourism Studies, Macau

Įvadas

Oficialus aprašymas

2017 m. Turizmo studijų institutas (IFT) gavo sėkmingą tarptautinę kokybės apžvalgą (IQR) iš Jungtinės Karalystės Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūros (QAA), todėl IFT tapo pirmoji pasaulyje aukštojo mokslo institucija, kad gautų šį tarptautinį pripažinimą. IFT buvo vertinama pagal "QS World University Rankings by Subject 2017" kaip antrosios geriausios aukštojo mokslo įstaigos Azijoje svetingumo ir laisvalaikio valdymo srityje ir 18-oji geriausia šios srities aukštoji mokykla pasaulyje.

Turizmo studijų institutas, Makao (IFT), Įsteigta 1995 metais, yra viešoji įstaiga aukštojo mokslo, kuris prasideda prie Socialinių reikalų ir kultūros Makao specialiojo administracinio regiono Vyriausybės Liaudies Respublika Kinija sekretorius valdymą. IFT siūlo laipsnis ir profesinė programas platų turizmu susijusios disciplinos pavyzdžiui, svetingumo, turizmo verslas, paveldas, renginiai, mažmeninės prekybos ir rinkodaros, laisvalaikio ir pramogų, sporto ir poilsio, kūrybos ir kultūros studijų ir kulinarinio meno. IFT taip pat pristato įvairias programas į vykdomosios valdžios lygmeniu, bendradarbiaujant su pagrindiniais turizmo mokyklų pasaulyje. Institutas yra patikėta vietos valdžios institucijas atlikti politika lygio mokslinius tyrimus, susijusius su turizmo planavimo ir plėtros.

Graduate Management Admission Test arba Misija iš IFT tapti tarptautinė aukštojo mokslo institucija pasirinkimas turizmo ir paslaugų pramonės tyrimais. Ne tik Makao naudą, bet ir Azijos Ramiojo vandenyno regione, ji bus aprūpinti studentus su profesinių žinių ir techninės kompetencijos rengiant savo ateities lyderystės atsakomybę pramonėje. Siekiant įgyvendinti pirmiau minėtą misiją, Institutas turi šias tris savybes:

  1. Unikalus tapatybė - institutas veikia nepriklausomai, specializuojasi teikiant aukštąjį mokslą ir profesinį mokymą turizmo ir paslaugų sektoriaus valdymą.
  2. Integracija - tai mišiniai geriausius metodus akademinės plėtros ir profesinio mokymo.
  3. Internacionalizacija - Ji siekia abipusiai naudingą bendradarbiavimą su panašiomis institucijomis užsienyje, aktyviai skatinant tarptautinės mokymosi patirties tarp dėstytojų ir studentų.

1997, Azijos-Ramiojo vandenyno švietimo ir mokymo institutų Turizmas (supjaustėme) tinklas, kūnas visiškai pritaria Jungtinių Tautų Ekonomikos ir socialinė komisija Azijai ir Ramiojo vandenyno (UNESCAP) pasirinktas IFT kaip "mokymo instruktorių centras" aukos mokymo ir konsultavimo paslaugos supjaustėme narių Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Tais pačiais metais, IFT, gautos iš Azijos Ramiojo vandenyno turizmo asociacijai (PATA) Auksinis apdovanojimas "Švietimas ir mokymas", kuris pripažino turinį ir kokybę IFT programų. 2002 IFT buvo pristatytas ir vėl su tuo pačiu apdovanojimą už to, įsteigti "Macao profesinių įgūdžių pripažinimo sistema" (Mors) vietiniam turizmo ir paslaugų sektoriuje, bendradarbiaujant su Europos Sąjunga (ES).

1999 metais, bendradarbiaujant su ES, Makao ir Europos centro Pažangiosios turizmo studijų (ME-CATS) buvo įkurta instituto naujas Europos sąvokas, turizmo ir paslaugų sektoriaus valdymą įtraukti į turizmo plėtrą Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Šis centras siekia tapti švietimui ir mokymui, Azijos Ramiojo vandenyno regione pagrindu. Ji skatina keitimąsi žiniomis ir patirtimi tarp aukštojo mokslo institucijose Europoje ir regione.

2000 IFT tapo pirmąja mokymo įstaiga turi būti suteikta TedQual patvirtinimas, Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (PTO). Tai patvirtino tarptautinį lygį ir kokybę, pasiektą IFT į švietimą ir mokymą. 2003 IFT buvo pakviestas į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) ir Tarptautinio centro konservavimo studijų ir atkurti kultūros vertybes (ICCROM) būti steigėjų Azijos akademijos paveldo valdymo (AAHM ). Tai konsorciumo tinklai institutai aukštojo mokslo visame Azijos-Ramiojo vandenyno regione, kurios užsiima mokslinių tyrimų ir mokymo paveldo išsaugojimo ir kultūros institucijų valdymą.

"2008 apdovanojimų ceremonija medalių ir antraštinėse dalyse garbės Makao SAR vyriausybe, Kinijos Liaudies Respublika Kinija" įvyko 2009 metų sausio 16 d. Keturiasdešimt asmenims ir organizacijoms buvo suteikta pagyrimu ir apdovanojimų už savo asmeninius pasiekimus, pastebimas įmokų į Makao SAR ir jų skirta visuomenės ir bendruomenės paslaugų. Turizmo studijų institutas buvo apdovanotas už nuopelnus medalis turizmo pripažįstant jo reikšmingą indėlį skatinant vietinio turizmo plėtrą.

IFT toliau sieks priekį savo Quest mokymosi ir švietimo naujovių, skatinant specialistų ir prisidedančios prie turizmo plėtros Makao ir Azijos Ramiojo vandenyno regione.

Vietos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis