Oficialus aprašymas

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University siūlo studijų programas tiek Kinijos, tiek tarptautiniams studentams.

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University yra bendras institutas, įsteigtas bendradarbiaujant Pekino Jiaotongo universitetui (BJTU) Kinijoje ir Lankasterio universitetui Jungtinėje Karalystėje.

Campus yra netoli Weihai, Shandong provincijos, rytinėje Kinijos pakrantėje tarp Pekino ir Šanchajaus.

Mūsų kursus dėsto Lankasterio universitetas ir BJTU akademikai. Absolventai gaus abiejų universitetų kvalifikaciją ir bendrą akademinį stenogramą.

111609_pexels-photo-267885.jpegMokymas ir mokymasis

Lankasterio universiteto koledže, Pekino Jiaotongo universitete (LUC BJTU) užtikriname, kad studentai aktyviai dalyvautų mokymosi procese, skatiname dirbti komandose ir kuo greičiau ištirti skirtingus mokslinių tyrimų metodus.

Mūsų mokymosi ir mokymo stilius užtikrina, kad BJTU absolventų LUC būtų pasirengę įsidarbinti tarptautiniu mastu, padedant studentams plėtoti tuos įgūdžius, kurie reikalingi darbui vėliau. Mes skatiname savarankišką ir savarankišką mokymąsi ir parodyti studentams, kaip pritaikyti savo žinias.

BJTU LUC studentai gali tikėtis:

  • Sukurti kritinio mąstymo įgūdžius užduotyje pagrįstoje mokymosi aplinkoje
  • Dalyvaukite užduotimis, kurios skirtos padėti kurti problemų sprendimo įgūdžius
  • Iššūkis idėjas išnagrinėdami įvairias akademines perspektyvas
  • Dirbti su grupiniais projektais, siekiant plėtoti įgūdžius, reikalingus komandoms dirbti
  • Analizuokite ir vertinkite informaciją iš įvairių šaltinių
  • Tęsti tyrimus įvairiais būdais
  • Bendras tikslas - sudaryti sąlygas studentams tapti mokymosi visą gyvenimą trunkančiais mokiniais.

Savo laipsnio metu jus mokys abiejų partnerių universitetų ekspertai ir mokslininkai.

Jūs studijuosite anglų kalba ir kartu su savo akademiniais kursiniais darbais gausite naudos iš specialiai sukurtų anglų kalbos ir studijų įgūdžių modulių.

LUC-BJTU studentai taip pat turės galimybę praleisti dalį savo laiko studijuoti Pekine arba Lankasterio universitete Jungtinėje Karalystėje, o mūsų absolventai galės gauti LU Alumni stipendijas tolesniam magistrantūros studijoms Lankasterio universitete.

111464_pexels-photo-1595391.jpegKur yra Weihai?

Įsikūręs į rytus nuo Shandong provincijos, Weihai stovi pakrantėje tarp Pekino ir Šanchajaus, netoli Korėjos pusiasalio ir per jūrą nuo Japonijos salyno.

Kinijos „Garden City“ pavadinimu pakrantės miestas Weihai garsėja puikia oro kokybe, vidutinio klimato, sodrių miškų ir vaizdingų salų. Netoliese esančios salos, karštas šaltinis, paplūdimio kurortas ir kiti lankytini objektai reiškia, kad yra daug lankytinų vietų.

Weihai City

Weihai turi apie 2,8 mln. Gyventojų ir septynias aukštojo mokslo institucijas. Tai ekonomiškai išvystytas miestas, kuriame yra daug didelių valstybinių ir privačių įmonių. Weihai, Kinija ir Incheonas, Pietų Korėja yra Kinijos Korėjos laisvosios prekybos zonos vietos ekonominio bendradarbiavimo demonstravimo sritis.

  • Įžymios tarptautinės įmonės Weihai: „Samsung Electronics“ („Shandong“) skaitmeninių spausdintuvų bendrovė, Weihai Daewoo Electronics Co., Ltd., ITOCHU Corporation, Howden produktai
  • Įžymios Kinijos įmonės Weihai: Wego grupė, trikampis grupė, Jinhou grupė, Weihai Guangtai, Haima kilimas, Shandong Weida grupė, Dishang grupė, Jiajiayue grupė, Beiyang grupė, Disha Farmacijos grupė

Kur aš būsiu pagrįstas?

Mūsų miestelis yra pietinėje Shandong pusiasalio pakrantėje. Jame yra visos reikalingos patalpos, įrengtos apgyvendinimo, sporto, prekybos ir maitinimo paslaugos.

Jis yra maždaug viena valanda nuo Weihai miesto centro ir 40 minučių nuo Weihai oro uosto.

Campus mes investavome į išteklius, kurių reikia norint užbaigti laipsnį, su gerai įrengta biblioteka ir šiuolaikinėmis klasėmis bei mokymo erdve.

110884_pexels-photo-203237.jpeg

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Mūsų bakalauro ryšių inžinerijos laipsnis yra skirtas suteikti jums įgūdžius, kurių reikia norint dirbti šiuolaikinėje ryšių pramonėje, apimančią bevielį, šviesolaidinį, ... [+]

BEng ryšių inžinerija

Mūsų bakalauro ryšių inžinerijos laipsnis yra skirtas suteikti jums įgūdžius, kurių reikia norint dirbti šiuolaikinėje ryšių pramonėje, apimančią bevielį, šviesolaidinį, mobilųjį, palydovinį ir transporto ryšį.

Šis laipsnis suteiks studentams įgūdžius, reikalingus šiuolaikinei elektronikai ir ryšiams su analoginiais elementais

Kursas apims turinį, atitinkantį darbą šiuolaikinėje ryšių pramonėje, įskaitant bevielį, šviesolaidinį, mobilųjį, palydovinį ir transporto ryšį.

Kursas taip pat apims pagrindinę fiziką, mechaninę inžineriją, valdymo sistemas ir elektros inžineriją, siekiant išplėsti studentų žinių bazę, gerinti jų karjeros perspektyvas ir sukurti gerai apvalius inžinierius.... [-]

Kinija Weihai
Rugsėjis 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Mūsų verslo administravimo laipsnis atskleis, kaip įmonės ir vadovai veikia tarptautinėje aplinkoje. Jis suteiks Jums puikų pagrindą pagrindinėms vadybos studijų discipli ... [+]

BMgt verslo administravimas

Mūsų verslo administravimo laipsnis atskleis, kaip įmonės ir vadovai veikia tarptautinėje aplinkoje. Jis suteiks Jums puikų pagrindą pagrindinėms vadybos studijų disciplinoms.

Mes mokome pagrindines šiuolaikinės vadybos praktikos koncepcijas ir teorijas visoje programoje, lankstumu, leidžiančiu jums pasirinkti specializuotas dalykines sritis, kad papildytumėte savo būsimus karjeros pasirinkimus.

Jūs sukursite asmeninius įgūdžius, įskaitant kritinį apmąstymą ir analizę, grupinį darbą, ataskaitų rašymą ir pateikimo įgūdžius.

Kodėl verta rinktis šį kursą?Šis kursas suteiks jums išsamias teorines ir praktines verslo organizacijų žiniasJūs pasiruošsite būsimai karjerai versle ir prisidėsite prie visuomenėsJūs išmoksite kritiškai analizuoti ir apmąstyti verslo klausimusJūs vystysite savo prisitaikymą ir lankstumą, kad padėtų jums reaguoti į pokyčius ir netikrumąJūs pagerinsite savo mokymosi įgūdžius, bendravimo įgūdžius ir asmeninį tobulėjimąKurso struktūra... [-]
Kinija Weihai
Rugsėjis 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba