LeWagon Shanghai

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodavimo bootcamp Šanchajuje

Pakeisk savo gyvenimą: išmokti koduoti "Le Wagon"

Sakoma, kad kas 7 minutes Kinijoje sukurtas naujas verslas.

50% šių įmonių yra "Tech". Tai yra 700 milijonų interneto vartotojų rinka, o 92% - per mobiliuosius įrenginius. Vartotojai ne tik naršo, jie užsiima ir vykdo sandorius daugybe.

Kada nors girdėjote apie "Alibaba" vienintelę dieną? 17,7 mlrd. USD internetinių pardavimų ... per vieną dieną.

"Le Wagon" Šanchajuje mes įkvėpsime jus pasiekti aukštesnius aukštus dėl mūsų unikalaus skaitmeninės ekosistemos.

Pasimėgaukime pasinerti į "The Great Firewall Of China".

Įveskite paleidimo būdą.

Sužinokite apie interneto plėtrą

Sužinokite viską apie "Ruby", "SQL" ir "Rails" programos pagrindus. Sukurkite savo priekines gebėjimus, naudodami išplėstinius CSS modelius (flexbox, CSS tinklelis) ir pereikite į Javascript ir ES6, naujausią "Javascript" versiją. Daugiau informacijos.

Pagalvokite, kaip programinės įrangos inžinierius

Asmuo, turintis didelį techninių problemų vaizdą, kuris supranta, ką reiškia "MVC", žino, kaip kurti duomenų bazės schemą arba ištirti HTTP užklausą ir kas gali labai greitai pradėti mokytis naujos programavimo kalbos.

Priimti techninį darbo eigą

Neabejotinai yra geras būdas kurti technologinius produktus, ir tai mes jus išmokysime. Parašykite savo MVP naudotojo istorijas, sukurkite savo duomenų bazių schemą, sukurkite maketą su "Sketch", bendradarbiaudami naudodami "Github" traukinių prašymus ir kodų apžvalgas. Štai kaip veikia sėkmingi naujokai.

Gaukite paleisties įrankių rinkinį

Heroku, juostelė, MailChimp, debesuota, Algolija ... Mes jus išmokysime, kaip įdiegti visas šias paslaugas, kad jos būtų veiksmingesnės paleidžiant naują produktą. Sutaupykite laiko, naudokite tinkamą įrankį savo konkrečiam poreikiui, tai yra mūsų kūrėjo mąstysena.

Sukurk savo produktą

Niekas neišmokys, kaip kurti internetinius produktus, kaip mes. "Kudoz" tik pakėlė 1,2 mln., "Impact" sutrikdo politiką, "MaShareEcole" mokyklą, "MedPics" sveikatos priežiūrą, "Krawd" rinkodarą ... ir pradinių blokų yra tiek daug kitų projektų. Patikrink tai sau.

Žemė naują darbą

Darbas jaunesniuoju kūrėju "Stripe", "Algolia", "Molotov", "Save", "Compass", 55, "Išsaugoti" ir kt. Mes padėsime jums surasti savo svajonių darbą kaip jaunesnysis dev, produkto vadybininkas ar augimo įsilaužėlis. Aptarkite su bet kuria iš mūsų absolventų ir sužinokite daugiau!

Mėgaukitės išskirtiniais pasiūlymais:

Ankstyvieji paukščiai - gausite 3700 RMB nuolaidą, jei taikysite iki 2017 m. Rugpjūčio 9 d

Moterys gali koduoti - visiems moterims bus skirta 10% nuolaida

"Batman & Robin" - " Startup" steigėjai, kartu kursuodami, gaus 15% nuolaidą

* Specialūs pasiūlymai nėra kumuliaciniai

Kas yra "Le Wagon"?

"Le Wagon" yra kodavimo mokykla, įkurta 2013 m. Ir kuriai vadovauja Borisas, Romainas ir Sébastienas Paryžiuje, Prancūzijoje. "Le Wagon" misija yra pritaikyti techninius įgūdžius kūrybingiems žmonėms. Mūsų 9 savaičių kodavimo bootcamp suteikia jums galimybę kurti bet kokios jūsų idėjos prototipą. Jokio techninio fono nereikia, tik jūsų motyvacija.

1810+ studentai jau baigė "Le Wagon". Jie rado pozicijas kaip "Junior Web" kūrėjai, produktų vadybininkai (kurie gali koduoti, didžiuliai!), Techniniai pardavimai ir tt Kiti pradėjo savo verslą, iškėlė pinigus, pastatė komandą. Kiti sugrįžo prie savo senojo darbo su savo naujomis supervalstybėmis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Kinijos

Matyti Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: