SHU-UTS SILC Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulio Švietimas klasės ne SHU-UTS SPGS verslo mokykla

Bendrai įkūrė Šanchajaus universiteto (SHU) ir University of Technology Sydney (UTS), 1994, SHU-UTS SPGS verslo mokykla (SPGS) buvo vienas iš pirmųjų Kinijos ir užsienio bendros verslo mokyklų Kinijoje. Mokykla buvo įkurta derinimą su nuostatus Liaudies Respublika Kinijos Kinijos užsienio bendradarbiavimo Veikia mokyklos. Leidžiant kurti Kinijos ir užsienio švietimo bendrų įmonių ir programomis, Švietimo ir mokslo ministerija siekia pristatyti tarptautines aukštos kokybės švietimo išteklius, mokytis filosofiją, sistemos veikimą užsienio universitetuose, skatinti universitetų Kinijoje reformą, ir galiausiai sukurti pasaulį -klase Kinijos universitetai.

Kai mokykla buvo įkurta 1994 metais, jis tik siūlo anglų kalbos kursus, diplominius programas, įvežamų iš UTS: INSEARCH. UTS: INSEARCH yra privati ​​aukštoji mokykla teikėjas priklauso UTS. Ji siūlo intensyvius anglų programas ir UTS Foundation tyrimais. UTS: INSEARCH diplomo absolventai turi teisę tiesiogiai įtraukimo į antrus metus iš UTS laipsnį.

Mokykla pradėjo siūlyti savo pirmąjį SHU bakalauro programą, bakalauro ekonomika (pagrindinis tarptautinės ekonomikos ir prekybos), 1998 m. Po dvejų metų, antrasis SHU bakalauro programa - bakalauro laipsnis Vadybos su dviejų didžiųjų (verslo administravimas ir informacijos valdymo ir informacines sistemas) - prasidėjo. Du universitetai nusprendė imtis savo bendradarbiavimą į kitą lygį. Kaip rezultatas, UTS bakalauras Verslo programa buvo įvesta į mokyklą nuo UTS verslo mokykla. Pradėjo 2002 metais, Verslo programos bakalauras yra UTS jūroje programa pagal UTS politiką ir standartus. Programa susideda iš trijų dalių - INSEARCH diplomo programą, 8 UTS pagrindinius kursus ir 8 Shu kursus. SHU ir UTS pripažįsta viena kitos kreditus. Studentai, dalyvaujantys šioje programoje suteikiamas UTS bakalauro laipsnį baigus.

SHU-UTS102

Kaip kito įkūrėjų ir patronuojančios universiteto mokyklos, SHU trunka centralizuotas valdymas iš visų mokyklų, įskaitant SHU-UTS SPGS verslo mokykla. Mokykla turi atitikti pagal ŪM SHU nurodytų taisyklių, bet turi autonomiją fakulteto įdarbinimo, finansavimo operacija, ir valdymo. Mokykla yra vadovautų valdyba, sudaryta iš prezidentų SHU ir UTS, atsižvelgiama į mokyklos ir UTS verslo mokykla, ir kitus narius dekanai. Dekanas yra atsakingas už mokyklos veiklą. Valdyba yra atsakinga už strateginį planavimą ir kitus svarbius sprendimus.

2006, Šanchajaus savivaldybės švietimo Komisija atrinko jį kaip bandomąjį mokykloje gauti kokybės akreditacija, todėl ne tik pirmoji Kinijos ir užsienio bendros verslo mokyklos gauti tokią akreditaciją valstybinė įgaliotiems audito organizacijos, bet ir pirmoji mokykla eiti per akreditavimo procese. 2009 metais mokykla buvo apdovanota "vieną iš dešimties geriausių švietimo bendrų įmonių" pagal Kinijos švietimo Web. Per ketverius metus iš eilės, nuo 2010 iki 2013 m Mokykla buvo apdovanotas "dešimt ugdymo bendrosios įmonės su geriausiu prekės ženklu" pagal www.sina.com.cn, vienas iš žymiausių Kinijos portalo interneto svetainėse. 2014, mokykla buvo apdovanota "Kinijos įtakingiausių švietimo bendrą įmonę" iki Xinhua internete. 2015, mokykla buvo apdovanota "modelis mokyklą Kinijos užsienio Bendradarbiavimas" Šanchajaus savivaldybės.

SILC101

Vietos

Šanchajus

Address
99 Shangda Road
BaoShan District

200444 Šanchajus, Šanchajus, Kinija

Akreditacijos

AACSB Accredited