Oficialus aprašymas

Įkurta 1925 m., Įsikūrusi Čengdu
Vienintelis į verslą orientuotas Vakarų Kinijos universitetas, įtrauktas į " 211 projekto"

Nacionalinių ar tarptautinių agentūrų akreditavimas arba pripažinimas

- Europos vadybos plėtros fondo narys (2010 m.) - Švietimo ir mokslo ministerija "Nacionalinė puikių verslo vadybos verslo mokykla" (2010 m.). Taikomosios ekonomikos mokslų magistro laipsnis - Vakarų Kinija (2009 m.) - užimta 7-oji apskaita MOE nacionaliniame reitinge ir 1-oji vieta Vakarų Kinijoje (2010 m.) - priskiriama 1-ajai kategorijai Finansai MOE nacionaliniame reitinge (2003 m.). Pripažinta viena iš " Konkurencinės verslo mokyklos MBA programoms ", kurią sukūrė Kinijos MBA asociacija (2010 m.)

 • Kinijos MBA asociacija (2011 m.) Suteikė "20 metų" MBA išsilavinimą - geriausią verslo mokyklą "

  Apie Čengdu

  Vienas iš svarbiausių ekonominių, transporto ir ryšių centrų Vakarų Kinijoje. "China Daily" 2006 m. Buvo pavadintas Kinijos ketvirtuoju labiausiai apgyvendintu miestu.

  Tarptautinis metropolis, labai populiarus už savo klestinčią verslą, kultūrinę ir istorinę esmę, puikus vaizdingas vietas ir palankią gyvenamąją aplinką.

  Čengdu įsitvirtino kaip finansinis centras Vakarų Kinijai ir sėkmingai pritraukė pagrindines tarptautines finansų institucijas
  ty Citigroup, HSBC, Standard Chartered Bank, ABN AMRO, BNP Paribas, JPMorgan Chase ir Tokijo-Mitsubishi UFJ banko, ANZ banko ir kt.

  Daugiau nei 250 "Fortune 500" kompanijų įkūrė filialus Čengdu, pagal Centrinės ir Vakarų Kinijos "Fortune 500" kompanijų skaičių pirmiausia įvertino:
  ty JP Morgan Chase, Henkel ir GE, Intel, Cisco, Sony, Toyota, Motorola, Ericsson, Microsoft ir tt

  Panda gimtazija: milžiniškų pandų veisimo ir tyrimų centras buvo įkurtas Čengdu šiaurinėje priemiesčiuose. Tai vienintelis tokio pobūdžio pasaulis, kuris įsikūręs metropolinėje zonoje, kas kasmet traukia beveik 100 000 lankytojų.

  Čengdu oro uostas yra 20 km už Čengdu centro ir yra vienas iš pagrindinių Kinijos oro uostų, kuris neseniai užėmė 4 vietą keleivių. Tai teikia skrydžius į / iš daugelio didžiųjų miestų Kinijoje ir į kai kurias tarptautines paskirties vietas, įskaitant Amsterdą, Bankoką, Honkongą, Katmandą, Osaką, Pnompenis, Kuala Lumpūras, Seulą, Abu Dabį, Melburną, Frankfurtą, Londone, San Franciske ir Singapūrą ir kt.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Location address
Guanghua Campus
Chengdu, Sichuan, CN
Location address
Liulin Campus
Chengdu, Sichuan, CN