Oficialus aprašymas

Apie SDUT

Shandong University of Technology buvo įkurtas 1956 m. Zibo mieste, kuris yra vienas iš istorinių Kinijos miestų ir senovės Qi kultūros lopšys.

Universitetas yra žinomas dėl savo mokslo ir inžinerijos su prioritetine Shandong provincijos parama. Kaip viena iš nacionalinių bandomųjų zonų naujoviškų talentų mokymo režimo programai, SDUT yra viena iš pirmųjų bandomųjų mokyklų, skirtų „Nacionalinio lygmens išskirtinių inžinierių ugdymo ir mokymo planui“, ir vienai iš bandomųjų universitetų, skirtų koledžo anglų kalbos mokymo reformai, grupėje. Kinija. Universitetas taip pat tarnauja kaip vienas iš Nacionalinio koledžo studentų žinios apie verslą (KAB) verslumo programos ir Nacionalinės informacinės švietimo programos. Dabar SDUT turi teisę į „Shandong provincijos išskirtinį universitetą taikomųjų talentų mokymui“.

SDUT siūlo 75 bakalauro programas, 98 studijų programas ir 13 doktorantūros programų. Programos kinų kalbos ir literatūros, inžinerijos ir verslo srityse yra gerai vertinamos namie ir užsienyje. SDUT siūlo tarptautinio verslo ir prekybos bakalauro laipsnį (tarptautinė logistika) anglų kalba specialiai užsienio studentams. Kaip vienas iš egzaminų centrų HSK, SDUT priima tarptautinius studentus, kuriuos remia Kinijos vyriausybės stipendija ir Shandong provincijos vyriausybės stipendija.

Mūsų universitetas turi stulbinančius 32, 200 bakalauro ir 2600 antrosios pakopos studijų studentus, kurie apima mūsų tarptautinius studentus iš Kazachstano, Korėjos, Rusijos, Saudo Arabijos, Naujosios Zelandijos, Kirgizijos, Bosnijos, Ukrainos, Pakistano, Jungtinės Karalystės, Uzbekistano, Tadžikistano, Egiptas, Indonezija, Fidžis ir Bangladešas. Iki 2015 m. SDUT baigė daugiau nei 3000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 20 šalių. Mes sveikiname daugiau tarptautinių studentų prisijungti prie mūsų ir studijuoti SDUT.118275_pexels-photo-710737.jpeg

Trumpas įvadas į SDUT

  • Maždaug 33 300 bakalauro studentų, 2900 absolventų ir
  • apie 700 tarptautinių studentų iš daugiau nei 20 šalių kasmet
  • 2 009 fakulteto nariai, iš jų 215 profesoriai ir 646 docentai
  • 25 akademinės mokyklos siūlo 69 bakalauro programas
  • 98 magistro laipsnį suteikiančios programos
  • 18 programų, suteikiančių daktaro laipsnį
  • Mechanikos inžinerijos postdoktorantūros tyrimų stotis
  • 2 universitetai, kurių plotas - 2,4 mln. Kvadratinių metrų
  • Sporto aikštelė - 164 000 kvadratinių metrų

Apie Tarptautinį biurą

Int'l Coop biuras

Dabar SDUT kasmet gauna daugiau nei 100 lankytojų ar grupių, taip pat siunčia daug administratorių ar mokytojų, norinčių aplankyti užsienio universitetus, mokytis, bendradarbiauti ir dalyvauti tarptautinėse akademinėse konferencijose. Kasmet kviečiame mokyti apie 30 užsienio ekspertų. Tuo pačiu metu SDUT vykdoma keletas bendrų švietimo programų, pavyzdžiui, dvi universitetinės programos su Limeriko universitetu, Airija; dvi pagrindines programas su Konkuk universitetu, Korėja.

Nuo Tarptautinio švietimo mokyklos įkūrimo studijavo daugiau kaip 500 trumpalaikių arba ilgalaikių tarptautinių studentų iš Kazachstano, Korėjos, Rusijos, Saudo Arabijos, Naujosios Zelandijos, Kirgizijos, Bosnijos, Ukrainos, Pakistano, Jungtinės Karalystės ir Egipto. SDUT kiekvienais metais. Tarptautinio ugdymo mokykloje yra profesionalių ir patyrusių mokytojų komanda, kurių kiekvienas turi mokymą kinų kalba kaip užsienio kalbos kvalifikaciją. Kvalifikuotų mokytojų, puikių studentų paslaugų ir idiliškos studijų ir gyvenimo aplinkos dėka dėstytojai SDUT, vis daugiau ir daugiau studentų kreipiasi mokytis kinų kalbos ir kultūros mūsų universitete.

Apie Zibo, Shandong

„Zibo“ įsikūrusi Kinijos centrinėje Shandong provincijoje. Jis ribojasi su provincijos sostine Jinan į vakarus, Laiwu ir Tai'an į pietvakarius, Linyi į pietus, Weifang į rytus, Dongying į šiaurės rytus ir Binzhou šiaurėje.

„Zibo“ yra svarbus kelionių centras Kinijoje. „Zibo“ sudaro 5 rajonai, Zhangdian, Zichuan, Boshan, Zhoucun ir Linzi, kurių kiekvienas turi savo išskirtinį stilių ir miesto centrą. Bendras plotas yra 5 965 kvadratiniai kilometrai. Bendras miesto gyventojų skaičius yra 4,65 mln.

Zibo garsėja istorine Qi valstybe, kuri kažkada buvo populiariausias miestas rytuose, maždaug prieš 2000 metų. Zibo yra senovės futbolo Cuju gimtinė, kuri pagal FIFA buvo ankstyviausia sporto forma. Pu Songling, pasaulinio garso trumpametražis Ching dinastijos rašytojas, yra vienas iš daugybės čia gimusių ir išaugintų miesto įžymybių. Kaip Qi kultūros gimimo vieta ir dėl gausių gamtinių išteklių, tai puikus turizmo miestas Kinijoje. Gamybos pramonė turi svarbią vietą miesto ekonomikoje ir, žinoma, ji daug prisidėjo ne tik pačiam miestui, bet ir visai šaliai.

Zibo taip pat žinomas kaip žinomas pramoninis miestas, keramikos gamybos bazės sostinė ir naftos chemijos pramonės miestas. Po šimto metų vystymosi Zibo turi tvirtą pramoninį pagrindą. Dominuojančios pramonės šakos yra naftos chemijos pramonė, farmacijos produktai, metalurgija, statybinės medžiagos, mašinos ir tekstilė ir kt. Sparčiai vystosi didelės ir naujos technologijos, pvz., Naujos medžiagos, smulkios cheminės medžiagos, elektronika ir informacija bei biologiniai vaistai.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Shandong University of Technology

Tarptautinio ugdymo mokykla siūlo Kinijos švietimo bakalauro laipsnį, ypač tarptautiniams studentams. Programa organizuoja atitinkamus kursus, įskaitant kinų kalbą ir lit ... [+]

Apžvalga

Tarptautinio ugdymo mokykla siūlo Kinijos švietimo bakalauro laipsnį, ypač tarptautiniams studentams. Programa organizuoja atitinkamus kursus, įskaitant kinų kalbą ir literatūrą, visapusišką kinų kalbą, kinų kalbą ir kalbėjimą, kinų rašymą, kinų kultūrą, kinų literatūrą ir kinų mokymo metodą ir kt.

Kaip taikyti

Tiems, kurie nori studijuoti bakalauro laipsnį mūsų universitete, skaitykite žemiau kriterijus, kad pamatytumėte, ar esate tinkamas. Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Tinkamumas

Kad būtų tinkami, pareiškėjai privalo:

Būkite kitos šalies nei Kinijos Respublikos pilietis ir būkite geros sveikatos;Būkite ... [-]
Kinija Zibo
Rugsėjis 2019
Kinijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Shandong University of Technology

Užsienio studentams, neturintiems išankstinių kinų kalbos žinių, verslo mokykla siūlo jums praktines, taikomąsias žinias apie šiuolaikinius valdymo principus, kuriuos gal ... [+]

Apžvalga

Užsienio studentams, neturintiems išankstinių kinų kalbos žinių, verslo mokykla siūlo jums praktines, taikomąsias žinias apie šiuolaikinius valdymo principus, kuriuos galima nedelsiant taikyti pasaulinės prekybos darbo vietai ir pasaulinės klasės bakalauro studijų programai tarptautinėje ekonomikoje ir prekyboje ( Tarptautinė logistika). Tai skirta studentams, orientuotiems į karjerą dinamiškoje ir sparčiai augančioje tarptautinėje ekonomikoje ir prekybos arenoje. Tai yra jūsų programa, jei norite sėkmingai įgyvendinti vieną iš daugelio tarptautinės prekybos profesijų. Prisijunkite prie studentų visame pasaulyje, nes sužinosite, kaip sėkmingai dirbti pasaulinėje rinkoje.... [-]

Kinija Zibo
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Shandong University of Technology

Tarptautinio ugdymo mokykla siūlo verslo kinų bakalauro laipsnį, ypač tarptautiniams studentams. Programa organizuoja atitinkamus kursus, įskaitant kinų kalbą ir literatū ... [+]

Apžvalga

Tarptautinio ugdymo mokykla siūlo verslo kinų bakalauro laipsnį, ypač tarptautiniams studentams. Programa organizuoja atitinkamus kursus, įskaitant kinų kalbą ir literatūrą, visapusišką kinų kalbą, kinų kalbą, pagrindinį kinų rašymą, kinų kultūrą, kinų literatūrą, verslo kinų kalbą, verslo kinų kalbą, verslo kinų rašymą, ekonominę teoriją, vadybos teoriją, tarptautinę prekybą Teorija ir praktika ir kt.

Per ketverius mokymosi metus studentai galės naudotis kinų kalbomis tarpkultūrinėje verslo aplinkoje, puikiai žinodami kinų kalbą, įskaitant klausymo, kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir bendravimo įgūdžius. Šis kursas suteiks galimybę studentams užsiimti verslo veikla tarptautinėje rinkoje, kur reikalaujama daug tarpdisciplininių talentų. Gebėjimas bendrauti kinų kalba taip pat suteiks studentams didelį pranašumą galimiems darbdaviams.... [-]

Kinija Zibo
Rugsėjis 2019
Kinijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Shandong University of Technology

Tarptautinio ugdymo mokykla siūlo verslo kinų ir verslo vadybos bakalauro laipsnį, ypač tarptautiniams studentams. Programa organizuoja atitinkamus kursus, įskaitant kinų ... [+]

Apžvalga

Tarptautinio ugdymo mokykla siūlo verslo vadybos bakalauro laipsnį, ypač tarptautiniams studentams. Programa organizuoja atitinkamus kursus, įskaitant kinų kalbą ir literatūrą, visapusišką kinų kalbą, kinų kalbą, pagrindinį kinų rašymą, kinų kultūrą, kinų literatūrą, verslo kinų kalbą, verslo kinų kalbą, verslo kinų rašymą, ekonominę teoriją, vadybos teoriją, tarptautinę prekybą Teorija ir praktika ir kt.

Kaip taikyti

Tiems, kurie nori studijuoti bakalauro laipsnį mūsų universitete, skaitykite žemiau kriterijus, kad pamatytumėte, ar esate tinkamas. Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Tinkamumas

Kad būtų tinkami, pareiškėjai privalo:... [-]

Kinija Zibo
Rugsėjis 2019
Kinijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
266 Xincun West Road, Zhangdian District
Zibo, Shandong, Kinija