Sun Yat-Sen University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sun Yat-sen Universiteto, Anksčiau žinoma kaip Guangdong universitetas, Įkurta 1924 metais Dr Sun Yat-sen (taip pat vadinamas Saulės Zhongshan), puikus demokratinės revoliucijos lyderis 20-ojo amžiaus. Universitetas yra įsikūręs Guangdong Province, Plotas kaimyninių Honkongą ir Makao, kuri yra ne iš Kinijos reformos ir atvėrimas priešakyje. Būdama viena iš pirmaujančių universitetų Kinijos Liaudies Respublika Kinijos, Sun Yat-sen Universiteto yra išsamus tarpdisciplininis universitetas, įskaitant humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų, technikos mokslų daktaras, medicinos mokslai, farmakologijos ir valdymo mokslų srityse.

Ji turi apie 82.384 studentų, studijuojančių keturiais miesteliai ir Zhuhai, Naudos iš jo vietą netoli Honkongas ir Makao ir regioninis pranašumas atidarymo ir ekonominei plėtrai, universitetas tapo svarbia vieta mokymo aukšto lygio talentų, mokslinių tyrimų, teikiant paslaugas visuomenei ir paveldi kultūrines tradicijas.

Universitetas taip pat sėkmingai pastatyta tarptautinį bendradarbiavimą ir mainų santykius su daugeliu geriausių universitetų pasaulyje. Pasak Times Higher Education World University Ranking 2010-2011, Sun Yat-sen Universiteto buvo suskirstytos į viršų 200 pasaulyje. Šiuo metu, Sun Yat-sen Universiteto apima bendras plotas 5.972 kvadratinių kilometrų ir turi 4 miesteliai: Guangžou Pietų bendrabučiu, Guangžou Šiaurės bendrabučiu, Guangdžou Rytų bendrabučiu, Ir Zhuhai bendrabučiu.

Vietos

Guangdžou

Address
Guangzhou South Campus,
No. 135, Xingang Xi Road

510275 Guangdžou, Guangdong, Kinija

Guangdžou

Address
Guangzhou North Campus,
No. 74, Zhongshan Er Road

510085 Guangdžou, Guangdong, Kinija

Zhuhai

Address
Zhuhai Campus,
Tang Jia Wan

519082 Zhuhai, Guangdong, Kinija

Guangdžou

Address
Guangzhou East Campus,
Xiaoguwei Island, Panyu District

510006 Guangdžou, Guangdong, Kinija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis