The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen

Įvadas

Oficialus aprašymas

Švietimas nėra tik žinių ir įgūdžių perdavimas.

Būdamas jaunas ir ryškus universitetas, „CUHK Shenzhen“ pasiryžęs puoselėti naują lyderių kartą. Pasitelkdami kompetenciją dėstyme, tyrime ir žinių perdavime, tikimės prisidėti visame pasaulyje, augindami ateities kartas, kurios yra tarptautinės pasaulėžiūros, išmoktos savo disciplinose, teisingo charakterio ir atsidavusios tarnauti visuomenės poreikiams. Mes sveikiname aukšto pasiekimo studentus iš viso pasaulio, kad jie leistųsi į kelionę, kuri kelia ne tik didelių iššūkių, bet ir galimybių, kurių niekur kitur pasaulyje nėra.

133771_TeachingBuildingsLongxiangBlvd2.jpg

© The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen

Kodėl „CUHK Shenzhen“?

Nepaisant jaunystės, mes sukūrėme tvirtą pagrindą ir parodėme, ką galime pasiekti ateityje. Mūsų elito standartai ir tarptautinė perspektyva užtikrina, kad absolventai turi didelę paklausą su darbdaviais ir įsitraukia į antrosios pakopos studijų kursus aukščiausiuose pasaulio universitetuose. Mūsų dėstytojai yra pirmosios kategorijos mokslo darbuotojai, įdarbinti visame pasaulyje, įskaitant Nobelio premijos laureatus. Jie kuria studijų sritis, kurios yra svarbiausios žmogaus žinioms. Visi kursai, kursiniai darbai ir medžiaga pristatomi anglų kalba. Kolegialioji sistema ir bendrojo lavinimo kursai prisideda prie įvairiapusio studentų ugdymo, tuo tarpu mūsų vieta viename iš sparčiausiai besivystančių ir dinamiškiausių Kinijos miestų siūlo galimybes, kurių nėra niekur kitur pasaulyje.

Tyrimai

Kinijos Honkongo Šenzeno universitetas eina link vienos iš pirmaujančių pasaulyje tyrimų institucijų. Studijų metu galite gauti galimybę pritaikyti savo žinias vienoje iš mūsų pasaulinės klasės tyrimų įrenginių: robotų ir pažangios gamybos, stambiųjų duomenų ir statistikos, kompiuterių ir informacinių technologijų, finansų ir ekonomikos, logistikos ir tiekimo grandinės, biomedicinos ir bioinformatika, medžiagų mokslas ir naujos energetikos mokslas bei inžinerija. Šiems institutams vadovauja Nobelio premijos laureatai, Turingo premijos laureatai ir kiti garsūs akademikai, kurie taip pat dėsto universitete.

Gyvenimo būdas

„CUHK Shenzhen“ įsikūręs vaizdingose vietose. Puikiai sutvarkytas, apsuptas kalvotų, medžių apaugusių kalvų ir ežerų, suprojektuotas taip, kad palaikytų jūsų akademinius siekius, kartu suteikdamas puikias poilsio, poilsio, atsipalaidavimo ir užklasinės aistros galimybes. Nesvarbu, ar norite dalyvauti nuolatinėje renginių programoje, ar leisti laiką su pasirinktais draugais, yra daugiau nei pakankamai, kad jus linksmintų universiteto miestelyje.

Šenzenas

„Shenzhen“ yra modernus pakrančių kosmopolitinis metropolis, kuriame klesti verslo aplinka ir užima antrąją vietą „Lonely Planet“ 10 populiariausių 2019 m. Aplankomų miestų sąraše. Jis tapo pagrindiniu pietų Kinijos finansiniu centru ir yra daugelio aukštųjų technologijų kompanijų, tokių kaip „Huawei“, „ZTC“, „Tencent“ ir TCL, būstinė. Miesto pobūdis sutampa su universitetu, nes aktyvus pramogų būdas prekybos centruose, restoranuose, kino teatruose, kavinėse, baruose ir klubuose yra suderinamas su visapusišku lauko įvertinimu. Tai yra vienas žaliausių Kinijos miestų, jį supa fantastiškas paplūdimių ir pakrančių klimatas. Į jį patekti lengva iš savo tarptautinio oro uosto, be kitų pagrindinių tarptautinių oro uostų Guangdžou ir Honkonge, kuriuos abu jungia greitasis traukinys.

Kreipimasis į CUHK Šenzeną

Kaip taikyti

Paraiškos procesą sudaro iki keturių etapų:

  1. Paraiška - užpildykite internetinę paraišką adresu http://admissions.cuhk.edu.cn/lt. Turėsite pridėti savo paso nuotraukų puslapio kopiją, akademinius nuorašus, anglų kalbos mokėjimo įrodymą, du rekomendacinius laiškus ir asmeninį pareiškimą. Paraiškų pateikimo terminas yra 2020 m. Birželio 15 d.
  2. Pokalbis - kandidatai, kurie laikomi tinkamais stipendijai gauti, bus pakviesti į internetinį pokalbį. Akademinis personalas kritiškai išanalizuos jūsų akademinius duomenis ir nustatys jūsų tinkamumą studijuoti mūsų universitete.
  3. Pasiūlymas - jei atitiksite mūsų reikalavimus, gausite arba Sąlyginį, arba Besąlyginį pasiūlymą. Jei kreipsitės anksčiau nei bus gauti galutiniai balai, gausite sąlyginį pasiūlymą. Tai reiškia, kad mes siūlome jums poziciją ir galbūt stipendiją, tačiau pasiūlymas priklauso nuo to, ar jūs įvykdysite konkrečias sąlygas (pvz., Minimalūs balai testo metu). Kai galėsite įrodyti, kad pasiekėte pasiūlymo ir stipendijos sąlygas, jums bus išsiųstas besąlyginis pasiūlymas.

Patekimo reikalavimai

Kas gali kreiptis?

Kandidatai ne mažiau kaip ketverius metus turi turėti pasą iš šalies ar regiono, išskyrus žemyninę Kiniją, Honkongą, Makao ar Taivaną. Sėkmingi kandidatai pademonstruos akademinius pasiekimus ir kalbinius sugebėjimus, reikalingus studijuoti „CUHK Shenzhen“. (šis paskutinis sakinys atrodo nereikalingas su papildoma informacija)

Kokios kvalifikacijos reikia?

Kandidatai į „CUHK Shenzhen“ turi būti pripažinti, standartizuoti tarptautiniai įvertinimai, priimti į universitetą.

Koks yra minimalus atvykimo reikalavimas?

Kinijos Honkongo Šenzeno universitetas siekia aukštos kokybės studentų. Mūsų minimalūs atvykimo reikalavimai, pagrįsti aukščiau išvardintomis pripažintomis kvalifikacijomis, yra šie:

  • bendras rezultatas yra 15% geriausių,
  • pagrindinių dalykų (matematikos, anglų kalbos ir tiesiogiai su jūsų pagrindiniais dalykais susijusių dalykų) taip pat sudaro 15 proc.
  • Anglų kalbos žinios: lygios IELTS 6.0 (visą sąrašą žr. Http://admissions.cuhk.edu.cn/en).

Stipendijos

„CUHK Shenzhen“ siūlo keletą dosnių stipendijų remti tarptautinius studentus, norinčius čia studijuoti.

  1. Patekimo stipendijos: visiems besikreipiantiems studentams automatiškai suteikiama stipendija, apimanti jų studijų trukmę. Šios stipendijos siekia visą mokslą, apgyvendinimą ir pragyvenimo stipendiją elito studentams.
  2. Akademinės veiklos stipendijos: kiekvienais metais studentams, turintiems puikių akademinių rezultatų, gali būti skiriamos papildomos stipendijos nuo 20 000–80 000 RMB per metus.
  3. Vyriausybės stipendijos: tiek vietos, tiek provincijų vyriausybės pasiūlė stipendijas, kad pritrauktų iškilius tarptautinius studentus. Šios stipendijos svyruoja nuo 10 000–40 000 RMB per metus.

Adresas

Kinijos Honkongo universitetas, Šendženas
2001 m. Longxiang bulvaras, Longgango rajonas
Šendženas, Guangdong, PR Kinija
Pašto kodas: 518172

Paštas: intladmissions@cuhk.edu.cn
Svetainė: http://www.cuhk.edu.cn/lt
Telefonas: + 86-755-8427-3284

Vietos

Šenzenas

Address
The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen
2001 Longxiang Blvd, Longgang District

518172 Šenzenas, Guangdong, Kinija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis