The University of Nottingham Ningbo China

Įvadas

Oficialus aprašymas

Notingemo universitetas Ningbo (UNNC) buvo pirmasis Kinijos ir užsienio universitetas, kuris atidarė savo duris Kinijoje. Įkurta 2004 m., Visiškai patvirtinus Kinijos švietimo ministeriją, mus vedė Notingamo universitetas, bendradarbiaudamas su "Zhejiang Wanli" švietimo grupe, pagrindine veikėja Kinijos švietimo sektoriuje.

Greiti faktai apie universitetą

 • Notingemo universitetas Ningbo Kinija (UNNC) buvo pirmasis Kinijos ir užsienio universitetas, kuris 2004 m. Atidarė savo duris Kinijoje.
 • UNNC yra daugiau kaip 6500 studentų, o apie 750 studentų yra tarptautiniai
 • Mes turime daugiau nei 700 darbuotojų, suskirstytų į akademines ir profesines paslaugas.
 • Mūsų darbuotojai ir studentai yra iš daugiau nei 70 šalių ir regionų visame pasaulyje.
 • Universitetas yra 144 akrų (584,666 m²) universiteto mieste Ningbo, Zhejiang provincijoje.
 • Mes turime tris fakultetus: verslo, mokslo ir technikos, humanitarinių ir socialinių mokslų.
 • Mes siūlome 28 bakalauro kursus ir 22 antrosios pakopos studijas.
 • Universitete yra dešimt tyrimų centrų ir institutų.
 • 2008 m. Gruodžio mėn. Mums suteikta licencija daktaro disertacijoms gauti ir apie 300 doktorantų.
 • Mes turime pirmąjį Kinijos anglies dvideginio kiekį neutralų pastatą, kuriame įsikūrę mūsų tvaraus energetikos technologijų centras (CSET).

Metinis pranešimas

"2016 m. Buvo pereinamasis laikotarpis su daugybe įdomių iniciatyvų ir pasiekimų. Tai geras pradžia siekiant mūsų misijos iki 2020 m., O UNNC įsitvirtins stipresnei ateities pozicijai"

 • Profesorius Chrisas Ruddas Šiuo metu yra Notingemo universiteto Ningbo metinė ataskaita 2016 m. Ši ataskaita apibendrino ir pabrėžė pagrindinius Universiteto pažangą ir pasiekimus per praėjusius mokslo metus. Pradiniame 2020 m. Strategijos įgyvendinimo etape ji dalijasi kai kuriais iš labiausiai žinomų universiteto laimėjimų ir džiaugsmo momentų. Ataskaitoje aptariamos keturios svarbios plėtros sritys:
 • Mokymas ir mokymasis
 • Moksliniai tyrimai ir disciplinos kūrimas
 • Reformos ir pertvarkymas
 • Socialinė atsakomybė ir bendruomenės įtraukimas

Užsiregistravusieji absolventai

Mes turime daugiau nei 6000 studentų ir kiekvienais metais apie 1500 absolventų, turinčių aukštą akademinę kvalifikaciją, perkeliamus įgūdžius, kūrybišką perspektyvą ir naują perspektyvą. Jie yra paklausūs darbdavių visame pasaulyje, kurie pripažįsta talentų įdarbinimo naudą tarptautiniu požiūriu.

Mūsų internacionalizavimo politika reiškia, kad mūsų studentai gali studijuoti Notingemo universitete Jungtinėje Karalystėje arba eiti kaip studentų mainus ar studijas užsienyje kituose universitetuose visame pasaulyje.

Tarptautiniai studentai atvyksta iš daugiau nei 60 pasaulio šalių, o iš daugelio provincijų - iš savo koledžo įėjimo egzaminų.

Konkurencija atvykti yra stipri, o studentai privalo turėti minimalų anglų kalbos lygį, kad jie būtų priimami į mūsų studijų programas. Esame susipažinę su įvairiomis užsienio mokyklos baigimo kvalifikacijomis. Jei norite gauti daugiau informacijos apie čia reikalingą kvalifikaciją, atsiųskite el. Paštu mūsų priėmimo komandą.

Didelio poveikio tyrimai

UNNC tyrimai apima visus fakultetus ir disciplinas, ir mes turime kelis centrus ir institutus, kurie sukuria didelio poveikio tyrimus.

Mes esame įsipareigoję teikti pirmaujančią pasaulyje patirtį mokslinių tyrimų srityje, kuri yra svarbi Kinijos interesams ir poreikiams.

Mūsų antrosios pakopos studentai atlieka svarbų vaidmenį mūsų mokslinių tyrimų bendruomenėje, ir mes norime remti mokslinių tyrimų talentą ateityje.

Aukščiausios kokybės darbuotojai

Mes turime daugiau nei 600 UNNC mokymo, mokslinių tyrimų ir profesionalių tarnybų darbuotojų, įdarbintų iš aukščiausiųjų universitetų, mokslinių tyrimų institutų ir bendrovių iš mažiausiai 40 pasaulio šalių.

Visas kalbos mokymas anglų kalba atliekamas personalo, kuris yra komandiruotas iš Notingemo ar paskirtas į Notingemo universiteto standartus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Ba (hons) finansai, apskaita ir valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2019 Kinija Ningbo

Šis kursas suteikia visapusišką bakalauro studijas finansų ir apskaitos srityje, kartu su visiškai integruotu teorijos ir valdymo praktikos supratimu įvairiose organizacijose. [+]

BA (Hons) Finansai, apskaita ir valdymas

Šis kursas suteikia visapusišką bakalauro studijas finansų ir apskaitos srityje, kartu su visiškai integruotu teorijos ir valdymo praktikos supratimu įvairiose organizacijose. Visų pirma, laipsnis suteikia tvirtą tarpdisciplininį pagrindą medžiagų apskaitos ir finansų teorija ir praktika, sutelkiant dėmesį į šiuolaikinę įmonę ir jos finansinę aplinką.

Baigus studijas turėsite tvirtą pagrindą sėkmingai karjerai įvairiose verslo srityse arba tolesniam studijoms ir moksliniams tyrimams. Turėsite išsamių žinių apie finansų, apskaitos ir valdymo koncepcijas bei gebėjimus savarankiškai pritaikyti jas verslo klausimams.... [-]


BA English Language and Applied Linguistics

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2019 Kinija Ningbo

[+]

[-]

Europos studijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2019 Kinija Ningbo

Pirmaisiais metais sudaro specialiąją programą anglų akademinių tikslų skirtos aukštos kvalifikacijos darbuotojų iš pripažinto centro anglų kalbos mokymasis (Cele) Nottinghamo universiteto. [+]

ba Europos studijos Kurso struktūra

1 metai (preliminarūs metai)

Šie metai nėra privalomi studentams, turintiems atitinkamą kvalifikaciją 2 metams įrašyti. Pirmieji metai apima specialią anglų kalbos programą akademiniais tikslais, kuriuos sukūrė patyrusių "Nottingham" universiteto pripažintų anglų kalbos mokymosi centro (CELE) patyrę darbuotojai. Tai yra kruopščiai integruota su kiekvienos akademinės mokyklos siūlomomis studijų programomis, kad studentai būtų pasirengę 2-4 metų studijoms.

2 metai (kvalifikaciniai metai)

Per šiuos pirmuosius specialybės studijų metus galite pasirinkti modulius, apimančius šiuolaikinės Europos istorinius, socialinius ir kultūrinius pagrindus. Šie moduliai yra grupuojamos į studentą orientuoto mokymosi požiūrio plataus skaitymo, kaip jūs praktika studijų įgūdžius, jums reikės daugiau nepriklausomų tyrimų, vėliau savo laipsnį. Jūs taip pat pradėsite savo kalbos mokymą, kurio tikslas - skatinti daugiakalbius bendravimo įgūdžius, reikalingus šiandien sėkmingai įgyvendinti tarptautinėje arenoje.... [-]


BSc

BSc (Hons) Computer Science

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2019 Kinija Ningbo

[+]

[-]

Bakalauras

BEng (Hons) Chemical Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2019 Kinija Ningbo

[+]

[-]

Vaizdo įrašai

The University of Nottingham Ningbo China

Mavic Pro Drone Tour of The University of Nottingham Ningbo China