Vatel Hotel & Tourism Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijuokite viešbučių valdymą Vatel mokykloje Suzhou mieste, Kinijoje

Unikalus Kinijoje, „Vatel Suzhou“ siūlo teorinių kursų ir praktikos derinį viešbučiuose, restoranuose, kurortuose ir kitose partnerio institucijose

„Vatel Suzhou“ siūlo du laipsnius (bakalauras per trejus metus ir MBA per dvejus metus) ir specialiai jiems pritaikytas trumpalaikes programas vadovams ir vadybininkams. Visi kursai yra dėstomi anglų kalba, kad mūsų studentai galėtų susipažinti su tarptautiniu mastu, reikalingu nuolat reikalaujančiai svetingumo pramonei. „Vatel Suzhou“ į Kiniją atneš vieną pažangiausių svetingumo menų, prancūzų „art de Vivre“. Vatel Suzhou bendradarbiauja su trimis 5 žvaigždučių viešbučiais, esančiais mažiau nei 30 minučių atstumu nuo universiteto miestelio, organizuodamas profesinę praktiką, kurios metu studentai taip pat dirbs virtuvėje, F

Dėstytojai vaidina labai svarbų vaidmenį užtikrinant jūsų sėkmę ateityje. „Vatel“ mokykloje mokytojai perduoda savo žinias ir aistrą jums. Dėka interaktyvių mokymo metodų, kurie artimi svetingumo srities tikrovei. Jie suteikia jums įrankius, kaip plėtoti jūsų, kaip būsimų vadovų, techninius, konceptualius ir analitinius įgūdžius. Ilgalaikiai „Vatel“ dėstytojų įsipareigojimai, nesvarbu, ar jie yra universiteto dėstytojai, ar kviestiniai dėstytojai, pasirinkti dėl jų kompetencijos konkrečioje srityje, prisideda prie jūsų sėkmės.

Pasirinkite „Vatel Suzhou“

Dėl savo profesionalaus ir individualizuoto mokymo

Globalioje ir labai konkurencingoje ekonomikoje nebeužtenka vien turėti laipsnį. Naujausi „Vatel“ absolventai yra labiau linkę už kitus dėl savo žmogiškųjų ir profesinių savybių.

Dėl savo atsakomybės ir solidarumo vertybių

„Vatel“ dvasia grindžiama vertybėmis, kuriomis dalijasi mokymo komanda ir studentai: „Vatel“ visi turi teises, taip pat ir pareigas, tačiau visiems suteikiama teisė dalyvauti būsimos „Vatel“ absolventės profesinėje sėkmėje.

Dėl „Marco Polo“ mainų programos

Kandidatai, tęsdami studijas Vatelyje, yra pasinėrę į kitokią kultūrą, skirtingą kalbą, tampa atviresni kitų atžvilgiu, yra geriau pasirengę turėti tarptautinę karjerą.

Dėl savo naujovių

Kasmetinėje tarptautinėje konvencijoje visi „Vatel“ mokyklų direktoriai gali susitikti ir aptarti mokymo naujoves savo mokyklose. Geriausia iš šių naujovių integruojama į „Vatel“ mokymo programas.

Dėl savo 35 000 absolventų tinklo galite pasikliauti

Kiekvienas iš 7000 mokinių, kad ir kur būtų įsikūrusi jo priimančioji mokykla, gali pasikliauti kiekvienu „Vatel“ grupės ir 35 000 jos absolventų, dirbančių gražiausiuose žemės viešbučiuose. Šis tinklas yra stipresnis nei bet kuris kitas, kad padėtų jums susirasti darbą, kuris atitiktų jūsų svajones ir ambicijas.

Dėl paramos JHM viešbučiuose

JHM grupėje yra daugybė viešbučių, kurie teikia stažuotes ir oficialias darbo vietas mūsų studentams ir absolventams. JHM padeda studentams išaugti į sėkmingą karjerą svetingumo pramonėje.

126351_JHM.png

Join.ln Hospitality Management Co, Ltd (JHM) siūlo aukšto lygio verslo kultūrą ir griežtą įmonės valdymo sistemą, turinčią globalių tarptautinių standartų valdymo perspektyvą. Tarptautinė komanda, susidedanti iš aukščiausių vyresnio amžiaus svetingumo vadybos talentų, yra vietoje, užtikrinanti, kad kiekvienas svečias, apsilankęs mūsų apgyvendinimo įstaigose, galėtų mėgautis aukščiausios kokybės patirtimi.

„JHM“ prekės ženklą sudaro aukščiausio lygio „Tonino Lamborghini“ viešbučiai

Palaikydamas greitą plėtrą ir užtikrindamas pakankamą talentų prieinamumą didėjančiam nekilnojamojo turto skaičiui, viešbutis „Vatel“

Svetingumo mokykla, siūlanti moderniausias galimybes

3500 kvadratinių metrų ekologiškas visiškai naujas miestelis | 14 moderniai įrengtų kabinetų su vaizdo projektoriumi ir „wifi“ „Vatel“ kavinėje galite pasimėgauti savo kokteiliais ir baristais netikras viešbučio kambarys, kuriame galėsite atlikti savo valymo ir nustatymo įgūdžius.

Praktikos ir stažuotės yra geriausiuose viešbučiuose Sudžou ir Kinijoje

Iš viso mūsų studentams yra skirti 2376 kambariai 7 viešbučiuose profesinei praktikai ir stažuotėms:

 • „Suzhou Crowne Plaza“: 354 kambariai
 • „Suzhou Tonino Lamborghini“: 91 kambarys
 • Suzhou Kempinski: 458 kambariai
 • „Suzhou Hyatt“: 355 kambariai
 • „Suzhou Nikko“: 469 kambariai
 • „Kunshan Tonino Lamborghini“: 289 kambariai
 • „Huangshi Tonino Lamborghini“: 360 kambarių

„Vatel“ kavinė ir restoranas „Vatel“ yra prieinami mūsų studentams praktikuoti savo įgūdžius

 • Stovyklavietėje įsikūrusi „Vatel Cafe“ mūsų studentams suteikia geriausią galimybę praktikuoti kavinės valdymą.
 • Suzhou Tonino Lamborghini viešbutyje įsikūrusiame restorane „Vatel“ vietiniams klientams siūloma autentiška prancūzų virtuvė; Tuo tarpu mūsų studentams tai yra aukštos klasės mokymo priemonė.

125682_125677_1Fduogongnengquxueshenggonggonghuodongquyufu.jpg

Mėgaukitės Sudžou gyvenimo būdu, tradicija, susitikusia su šiuolaikine

Sužydi garsūs kanalai ir ežerai visame mieste, Sudžou buvo vadinamas „Rytų Venecija“. Tai yra vienas seniausių Kinijos miestų, turintis daugiau nei 2500 metų istoriją, įsikūręs Jangdzės upės deltoje.

Marco Polo lankėsi Sudžou ir nustebino savo įvairia kultūra ir klestinčia pramone.

Sudžou, kaip turistų lankomas miestas, garsėja savo istorija, lankytinomis vietomis ir ekonomine plėtra.

Rojus danguje, Suzhou žemėje

Tai yra geriausias gyvųjų Chino miestas, todėl Sudžou pavadintas gamtos išteklių ir subtilių amatų „žuvų ir ryžių kraštu“. Žinomos specialybės yra Sudžou šilkas, Suzhou siuvinėjimai, fonas, tradiciniai kinų muzikos instrumentai, žibintai, baldai, nefrito drožyba, šilko gobelenai, Biluochun arbata, ežerų krabai.

Transporto centras

Sudžou pramoninis parkas yra dinamiškiausias ir gyvybiškai svarbiausias pramoninis parkas Kinijoje, kuriame yra daugiau nei 3000 įmonių, dešimtys aukščiausios klasės viešbučių ir kurortų bei didžiausias Azijos prekybos centras „Sudžou“. Įsikūręs svarbiausiame pervežimo mazge, Sudžou yra 30 minučių atstumu iki Šanchajaus greituoju traukiniu.

Istorinis ir kultūrinis perlas

Šiame mieste yra daugiau nei 60 išsaugotų klasikinių sodų, kurie yra išvardyti kaip pasaulio kultūros paveldas, pavyzdžiui, nuolankių administratorių sodas, „Lingering“ sodas. Be to, yra garsioji „Kunqu Opera“ ir „Pingtan“ (baladė dainuojama sudžiu.). Senojo miesto gatvės ir juostos yra Dainų dinastijos stiliaus. Skirkite laiko ir susipažinkite su tradiciškiausia kultūra, esančia čia, Sudžou.

„Vater“, svetingumo vadybos mokyklų ir absolventų pasaulinis tinklas

„Vatel“ turi 50 svetingumo vadybos mokyklų, esančių Europoje, Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Jie turi tą pačią misiją: paruošti jaunesnes kartas kurti savo profesinę ateitį tarptautinėje svetingumo ir turizmo vadybos pramonėje.

„Vatel“ nusprendė:

 • Išmokykite vadybos metodų, pagrįstų dviejų šimtmečių svetingumo pramonės istorija, paremtų aukštos kokybės paslaugomis ir klientų pasitenkinimu. Tai apima visus klientų kultūrinius aspektus, pradedant nuo šalies, kurioje yra viešbutis, ir joje dirbančiam personalui.
 • Pateikite svetingumo prancūzų meną, pripažintą visame pasaulyje kaip kokybės, gero skonio ir meistriškumo ženklą.
 • Mokykite prancūzų kalbą visose ne prancūziškai kalbančiose šalyse, kur veikia mūsų grupė.

Dabar turime 35 000 absolventų, kurie dirba visame pasaulyje ir didžiuojasi galėdami vadinti save „Vateliens“ ir dirbti gražiausiuose žemės viešbučiuose.

„Vatel“ tampa tarptautine

XXI amžiaus pradžioje, praėjus 20 metų nuo pirmosios Vatel mokyklos atidarymo Prancūzijoje, buvo pasirengę visi tarptautinės raidos veiksniai: mūsų švietimo koncepcija, pagrįsta progresyviu ir kontroliuojamu teorijos ir profesinės patirties mišiniu, buvo įrodyta; jis yra tvarus ir paruoštas naudoti užsienyje. Nuo to laiko Europoje, Azijoje, Amerikoje ir Afrikoje atsidarė nauji miesteliai.

Keturiuose žemynuose esantis „Vatel“ mokyklų tinklas sudaro pirmąją svetingumo ir turizmo vadybos verslo mokyklų grupę visame pasaulyje, profesionalų išrinktą geriausia svetingumo vadybos mokykla.

Vatel dvasia, viso gyvenimo vertybės

„Vatel“ sėkmė grindžiama penkiais ramsčiais. Visame pasaulyje mūsų dėstytojai išmoko:

 • turi gilius ryšius su savo studentais.
 • sudaryti dinamiškas mokymosi sąlygas.
 • perteikti savo žinias ir žinias.
 • supažindinkite su tinkamo elgesio samprata visose situacijose.
 • turėti glaudžius ryšius su specialistais, dirbančiais viešbučių ir turizmo vadybos postuose.

„Vatel Group“ mokymo komandas vienodai sudaro universitetų dėstytojai ir profesionalai, garsinę savo vardą savo srityje.

Vietos

Sudžou

Address
No 1. Renai Road Suzhou Industrial Park
Sudžou, Jiangsu, Kinija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis