Oficialus aprašymas

Wenzhou universitetas (WZU) yra dinamiškas ir išsami regioninių universitetų auga su reformos ir atvėrimas pagreitį Kinijos. Jis užima aukščiausią 10% tarp visų aukštojo mokslo institucijų iš Kinijos ir užima 10th Zhejiang provincijoje. Universitetas pirmą kartą buvo įkurta 1933 metais su donorystės nuo Huang Suchu, garsus pramonininkas į Wenzhou. Šeši kitos mokyklos buvo sujungtos savo istoriją suformuoti dabartinę Wenzhou universitetas, kuriame pateikta turtingą kultūrinę atmosferą ir puikų švietimo tradicijas. Universitetas yra viena iš pirmųjų partijos valstybės patvirtintas kinų kalbos ir kultūros ugdymo bazės; ji paskirta Kinijos švietimo ministerija (ŪM) priimti Kinijos vyriausybės stipendijų studentams; jis taip pat yra įgaliotas priimti užjūrio kinų studentų ir studentų iš Honkongo, Makao ir Taivano. Be Kinijos vyriausybės stipendiją, tarptautiniai Ieškovai taip pat gali kreiptis dėl Konfucijus instituto stipendija, Zhejiang provincijos vyriausybės stipendiją ir Wenzhou universiteto stipendijų užsienio studentams.

Išsami universitetas

Jo studijų programos apima 9 disciplinos sritis, įskaitant literatūros, mokslo, inžinerijos, teisės, švietimo, ekonomikos, istorijos, vadybos ir meno. Ji siūlo 45 magistrantūros programas ir 55 bakalauro programas. Jis turi beveik 30.000, studentus, 1000 magistrantams, 300 tarptautinių studentų, ir apie 13.000 neakivaizdinių studijų studentų kasmet tęsti mokslą.

Atvirasis universitetas

Wenzhou universitetas aktyviai įgyvendina švietimo internacionalizavimo strategiją ir energingai dalyvauja įvairiose tarptautinėse mainų ir bendradarbiavimo. Nuo 2014 m gruodžio mėn universiteto sukūrė mainų ir bendradarbiavimo santykius su daugiau nei 60 universitetų ir mokslinių tyrimų institutų iš maždaug 20 šalių ir regionų, tokių kaip JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Nyderlanduose, Japonijoje ir Korėjoje. Šiuo metu mes sukūrėme Kinija ir JAV drauge distiliavimo mokyklą Wenzhou-Kean universitetas, Kinijos ir Danijos jungtinio bakalauro programą tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo, Kinijos žemyninės dalies ir Taivano sąsiaurį bendradarbiavimas bakalauro programos Elektroninės informacijos inžinerijos, Konfucijus institutas su Burapha universiteto, Tailandas ir Kinija Tailandas 3 + 1 dvigubas bakalauro laipsnių programos kinų kalbos ir literatūros su Burapha universiteto (3 metai Tailande ir 4 metų Kinijoje).

Geresnis Vieta

Wenzhou yra modernus pakrantės miestas naudingai netoli Rytų Kinijos jūra ir iki pusės Kinijos žemyninės pakrantės. Vidurio subtropinis klimatas musoninis Wenzhou matomas su keturiais skiriamųjų sezonus, vidutinei temperatūrai ir malonus oras. Jis yra patogus prie kitų miestų Kinijoje, tik 1 valandą į Šanchajų, 2 valandas, Pekinas, Guangdžou arba Honkongo oro. Jo pagrindiniai miesteliai yra įsikūręs Wenzhou anketa Chashan universiteto miestelio, kuris yra apsuptas žalių kalnų ir vaizdingos vanduo. Universitetas yra tik pusė valandos kelio ir iš traukinių stoties ir oro uosto. Sparčiai auganti eksporto prekybos ir energingi privati ​​ekonomika pareikšti Wenzhou universitetui puikias galimybes bendradarbiauti su institucijomis ir įmonėmis tiek šalyje, tiek užsienyje.

Išorę ieško programas

Universitetas visada suteikia didelę reikšmę tarptautinėje studentų mokslo ir visų 55 bakalauro programų ir 45 magistrantūros programos yra atviros užsienio studentams. Atsižvelgiant į ribotą kinų kalbos gebėjimas kai kurių tarptautinių pareiškėjams, WZU specialiai siūlo tarptautinius studentus 4 anglų mokoma bakalauro studijų programų mechanikos inžinerijos, chemijos, chemijos inžinerijos, Tarptautinės ekonomikos ir prekybos; 1 "pirmasis Kinijos, tada specialybės" 2 + 2 "režimas bakalauro studijų programa Tarptautinės prekybos (Kinija orientuota); ir 1 Anglų-mokė magistro laipsnį programa chemijos. Tos specialios programos yra daug galimybių tarptautiniai studentai mokytis specialybės žinias ir tuo pat metu gauti geresnį supratimą apie kinų kalbos, kultūros, istorijos ir jos plėtrai.

Apie koledžo Chemijos ir medžiagų inžinerijos

Kolegijos chemijos ir medžiagų inžinerijos (CCME) Venžou universiteto (WZU) buvo įkurta 1958 metais. CCME dabar turi 110 dienines nariai, įskaitant 26 profesorių ir 35 docentų. Dauguma mūsų fakulteto nariai turi užsienio studijų ir mokslinių tyrimų patirtį. College siūlo 4 bakalauro programas (Chemija, Taikomoji chemija, medžiagų mokslas ir inžinerija, chemijos inžinerija) ir magistro programą (chemija).

Kolegija padarė didelę pažangą tiek mokymo ir mokslinių tyrimų. Per pastaruosius 5 metus, kolegija įgijo daugiau nei 100 milijonų RMB į fondą, įskaitant 64 nacionalinio lygmens projektus, kaip antai Nacionalinės Neįvykdyti Jaunimo fondų projektą, Nacionalinis mokslo ir technologijų rėmimo projektą, labiausiai "863" projektą, ir NSFC projektus. Mes taip pat įsigijo RMB 140 vertės state-of-the-art priemones, pavyzdžiui, SEM, NMR (500 MHz), HPLC-MS, GC-MS, XRD, ir tt Mūsų fakultetas nariai paskelbė daug aukštos kokybės mokslinių publikacijų, įskaitant dokumentų, įtrauktų į gamtą, Adv. Dangalo., JACS Angew. Chem. Žiniasklaida. Edas., Aiche. J., ir kt CCME gavo 65 valstybės įgaliotos patentus, ir daug provincijų ir nacionaliniai apdovanojimai mokslo ir technologijų srityje. Pagal esminį mokslo rodiklis išleistas lapkričio 2013 CCME yra per TOP 1% universitetų ir institutų visame pasaulyje. Pagal Gamta puslapis Kinijos lentelių išleistas 2014 gruodį WZU užima 81-oji tarp 200 geriausių Kinijos aukštųjų mokyklų aukštos kokybės mokslo (užsakytų svertinio akimirkinis skaičius, WFC, 2013). Daugiau nei 40 procentų mūsų absolventų tęsė tyrimą dėl aukštesnio lygio laipsnių.

Programs taught in:
Anglų
Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Wenzhou University

Chemija (International) programa, Siūloma chemijos ir medžiagų inžinerijos Wenzhou universiteto koledžo, skirta auginti valdymas ir taikymas talentus ir pedagogus į chemi ... [+]

Chemija (International) programa, Siūloma chemijos ir medžiagų inžinerijos Wenzhou universiteto koledžo, skirta auginti valdymas ir taikymas talentus ir pedagogus į chemijos srityje, kurie domisi vis įgudę kinų, susipažinę su Kinijos kultūros, taip pat mėgstu tarptautinė bendravimas ir bendradarbiavimas. Visi kursai yra pristatomi į anglų, naudojant originalius anglų vadovėlius, paskaitų užrašus ir laboratorijos vadovus. Absolventų šią programą, gali tęsti mokslus link aukštesnių laipsnių ir rasti darbą chemijos pramonės įmonės, kurios sudaro labai svarbią pramonę Zhejiang provincijoje.

Pagrindiniai kursai

1. Kalbų kursai: Išsami Kinijos at elementarių, tarpinių ir aukštesniais lygiais; Įvadas į Kinijos istorijos, kultūros ir kt .; Verslo Kinijos; HSK mokymas... [-]

Kinija Wenzhou
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Wenzhou University

Graduate Management Admission Test arba Chemijos inžinerijos programa (International) ne Wenzhou universiteto siekiama mokyti studentus, kurie domisi tradiciniais ir nauj ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Chemijos inžinerijos programa (International) ne Wenzhou universiteto siekiama mokyti studentus, kurie domisi tradiciniais ir naujai atsirandančias srityse chemijos inžinerijos. Su prieiga prie pažangių laboratorinių tyrimų, įgyti darbo patirties atitinkamų pramonės šakų ir gauti magistro laipsnį, be bakalauro laipsnį perspektyvas, mūsų absolventai bus gerai įrengta reikia imtis darbo vietų įvairovė arba toliau tobulinti savo išsilavinimą daktaro programa.

Švietimas Tikslai

Mes siekiame mokyti mūsų studentus įvaldyti pagrin- dinių žinių chemijos inžinerijos ir technologijų srityse. Tuo tarpu, įrodinėdamas daugiakultūrę studijų ir mokslinių tyrimų aplinką, tarptautiniai studentai turės galimybę plėtoti tarptautinių bendravimo įgūdžius ir galės adap.t į naują visuomenę.... [-]

Kinija Wenzhou
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Wenzhou