Oficialus aprašymas

Zhejiang Wanli University ( ZWU ), įsikūręs Ningbo, bendras plotas yra 95 hektarai ir susideda iš Qianhu Campus, Huilong Campus ir Zhashan Base. ZWU turi gražiausius, į žmones orientuotus miestelius, kurie yra ekologiški ir gerai įrengti. ZWU teikia 47 4 metų bakalauro programas, apimančias tiek ekonomikos, tiek teisės, literatūros, mokslo, inžinerijos, žemės ūkio ir vadybos disciplinas.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


Šiuo metu „ ZWU yra daugiau nei 20 000 dieninių studentų, kurių darbuotojai yra daugiau nei 1000. ZWU turi daug pagrindinių provincijų ir savivaldybių specialybių ir disciplinų. Universiteto bibliotekoje yra daugiau nei 1 200 000 knygų rinkinys; apie 2500 žurnalų tiek kinų, tiek užsienio kalbomis; ir yra įrengta „Uždara veidrodinė stotis Kinijos akademiniam žurnalui tinkle“, „Wanfang duomenų aptarnavimo centras“ ir papildomi 6000 skaitmeninių periodinių leidinių, kuriuos galima rasti universiteto tinkle.


470_zhejiang2.jpg


Per pastaruosius kelerius metus universitetas aktyviai dalyvavo tarptautiniuose mainuose ir bendradarbiavime su kitais universitetais, nuosekliai užmezgdamas ryšius su daugiau nei 20 universitetų Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, JAV, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje, Korėjoje, Ukrainoje, Ukrainoje. kiti. Be to, ZWU užmezgė glaudų bendradarbiavimą su Notingemo universitetu. Bendrų pastangų dėka buvo įsteigtas naujas kooperacinis universitetas, Notingemo universitetas, Ningbo, Kinija (UNNC), kuris seka Notingemo universiteto (Jungtinė Karalystė) švietimo sistemą.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

Vykdydami universitetą vadovaujant principui „Pirmiausia studentams, užtikrinant aukštos kokybės švietimą; Įsipareigoję internacionalizuoti “, mokymosi kokybė visada yra mūsų dėmesys. Absolventų užimtumo lygis yra labai teigiamas, o universiteto absolventai yra labai vertinami darbdavių.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Zhejiang Wanli University

Zhejiang Wanli University (ZWU), įsikūręs Ningbo, bendras plotas yra 95 hektarai ir susideda iš Qianhu Campus ir Huilong Campus. ... [+]

Tikslai: Siekiant patenkinti uostų logistikos ir tarptautinės logistikos plėtros poreikį, ugdome aukšto lygio į taikymą orientuotus talentus vyriausybės administraciniams padaliniams, uosto įmonėms, logistikos įmonėms, gamybos įmonėms ir kitoms susijusioms įmonėms. Per programą studentai turės tvirtą socialinės atsakomybės jausmą ir kilnojamą profesinę moralę, įsisavins tiekimo grandinės projektavimo ir logistikos informacinių sistemų kūrimo technologijas ir įgis galimybę savarankiškai vykdyti tarptautinius sandorius, tarptautinį logistikos valdymą, vadovavimą ir koordinavimą, ir praktikos naujoves.

Disciplina ir profesinė bazė: logistikos valdymas yra pirmasis nacionalinis specialybės logistikos valdymo Zhejiang provincijoje, pranašumas Zhejiang Province, internacionalizuota specialybė Zhejiang provincijos ir prekės specialybės Ningbo. Mūsų drausmės pagrindas yra vienas didžiausių Zhejiang provincijoje. Mūsų disciplina užima iki 50 Kinijos logistikos valdymo terminų.... [-]

Kinija Ningbo
Rugsėjis 2020
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zhejiang Wanli University

Zhejiang Wanli University (ZWU), įsikūręs Ningbo, bendras plotas yra 95 hektarai ir susideda iš Qianhu Campus ir Huilong Campus. ... [+]

Tarptautinės ekonomikos ir prekybos bakalauras

Zhejiang Wanli University (ZWU), įsikūręs Ningbo, bendras plotas yra 95 hektarai ir susideda iš Qianhu Campus ir Huilong Campus. „ZWU“ turi gražiausius, į žmones orientuotus, ekologiškus ir gerai įrengtus miestelius, kurie yra plačiai pripažinti ugdymo sluoksniuose.

ZWU yra naujo tipo universitetas, grindžiamas jos valdymo režimo ir veikimo mechanizmo reformomis, ir tai yra labai sėkminga.

Pagrindiniai reikalavimai: 130 kreditų.

Nr. - Kursas - kreditas: 1: 4K34016 Kinijos intensyvus skaitymas I - 6 2: 4K34026 Kinijos intensyvus skaitymas II - 6 3: 4K34036 Verslas kinų - 6 4: 4K34046 Kinų klausymas... [-]

Kinija Ningbo
Rugsėjis 2020
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

https://720yun.com/t/f1bjrOeazy2?from=timeline

Location address
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

Ningbo, Džedziangas, 315100 CN