Oficialus aprašymas

Mes esame Zhejiang universiteto ir Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign partnerystė. Mes teikiame neįtikėtiną mokymosi patirtį su beribėmis galimybėmis Mes esame pasiryžę mokyti novatorių inžinerijos ir rytdienos lyderių.

ZJU-UIUC INSTITUTAS

Ilinojus universitetas Zhejiang universitete Urbana-Champaign (ZJU-UIUC institutas arba ZJUI) yra naujas bendradarbiaujantis inžinerijos koledžas. Įvadas pasaulyje žinomų inžinerijos programų ir išteklių iš UIUC, papildytos įnašais iš kolegijų ir departamentų iš ZJU, ZJU-UIUC institutas suteiks pasaulinio lygio inžinerinį išsilavinimą.

  • Zhejiang universitetas

1897 m. Įkurtas Zhejiang universitetas yra viena iš seniausių ir labiausiai prestižinių aukštųjų mokyklų Kinijoje. Zhejiang universitetas yra "211 projektas" ir "985 project" universitetas, kuriame remiamos centrinės, provincijos ir vietos valdžios institucijos. Tai yra C9 lygos ir Ramiojo vandenyno regiono universitetų asociacijos narys. Zhejiang universiteto inžinerijos programos užėmė 4-ąją vietą pasaulio geriausių pasaulio universitetų reitinguose, kuriuos paskelbė JAV naujienos.

  • Ilinojaus universitetas, Urbana-Champaign

Įkurtas 1867 m., Ilinojaus universitetas Urbana-Champaign (UIUC) yra viešasis moksliniais tyrimais intensyvus universitetas JAV. Jis yra "Big Ten Conference" steigėjas ir Amerikos universitetų asociacijos narys. Universitetas laikomas "Viešosios Ivy" įstaiga. UIUC užėmė 4-ąją vietą Pasaulio universitetų inžinerijos / technologijos ir mokslų akademiniame reitinge, paskelbtame 2015 metais.

Tyrimai

Institutas ZJU-UIUC skaido ribas tarp tradicinių inžinerinių disciplinų ir neketina steigti disciplinos pagrindu veikiančių padalinių ar institutų. Vietoj to, ji sukuria tarpdalykines komandas ir veiklą ir skatina daugiadalykę žinių konvergenciją ir kryžminį bendradarbiavimą. Atsižvelgiant į šį tarpdalykinį akcentą, pažangių studentų organizuojamos eksperimentinės klasės, apimančios inžinerijos ir sistemų mokslą, informacines sistemas ir skaitmeninį mokslą bei energetikos ir aplinkos inžinerijos mokslą. Kursai, kurie pabrėžia verslumą ir kūrybišką problemų sprendimą, įtraukiami į visą mokymo programą. Dizaino kursai apima studentus iš kelių laipsnių programų, dirba kartu. Ši veikla ugdo novatoriškus talentus, turinčius daugialypių ir daugiadalykių žinių.

Fakulteto baseinas

  • Neįvykdyti mokslininkai, įsteigti jų srityse
  • Tarptautinio aukštumo profesoriai
  • Nacionalinio tūkstančio jaunimo talentų plano nariai

Fakulteto šaltinis

  • Ilinojaus universitetas, Urbana-Champaign
  • Talentai įdarbinti iš aukščiausio lygio tarptautinių universitetų, įskaitant MIT, UC Berkeley, UIUC, CalTech, ZJU, Tsinghua, Cambridge ir tt
  • Zhejiang universitetas

Tarptautinis universitetas

ZJU-UIUC institutas yra įsikūręs Zhejiang universiteto tarptautiniame universitete. 2013 m. Vasario mėn. Zhejiang universitetas pradėjo kurti tarptautinį universitetą, siekdamas ištirti naujus aukštojo mokslo modelius, kurie sujungia geriausią Rytų ir Vakarų praktiką, išaugo iš pažangių mokymosi patirties visame pasaulyje ir ugdo novatorišką talentą su tarptautine vizija. spalio mėn. patvirtino Švietimo ministerija, o pirmieji studentai įstojo į 2016 m. rugsėjį. Tarptautinis universitetas pabrėžia gyvenamosios kolegijos modelį. Kiekvienas gyvenamasis koledžas suteikia draugišką ir palaikančią mokymąsi ir gyvenimo aplinką. Kiekvienas studentas turi atskirą miegamąjį, bendrą vonios kambarį ir bendrą gyvenamąją erdvę. Kiekvienoje koledže yra bibliotekos, studijų kambariai, diskusijos ir interaktyvios erdvės, skalbykla, veiklos erdvės ir treniruoklių salės.


Vieta

Tarptautinis universitetas įsikūręs Haining šiaurės rytų Zhejiang provincijoje. Hainingas yra Jangdzės upės deltos ekonominės zonos širdyje, Hangzhou į vakarus, Sudžou į šiaurę ir Šanchajus - tik 120 kilometrų į rytus. Per 2 valandas kelio automobiliu yra 5 nacionaliniai ir tarptautiniai oro uostai, greitkelis "Shanghai-Hangzhou" kerta miestą. Kelios greitkeliai į miestą ir aplink jį jungiasi su Hangdžou, Sudžou, Šanchajuje, Ningbo ir kitomis Kinijos vietomis.

Stipendijos

1) Tarptautinės kompetencijos stipendijos

Aukščiausios kvalifikacijos kandidatams bus suteikta Tarptautinė kompetencijos stipendija, kuri apima:

· Visas mokymas: 200 000 JAV dolerių per metus

· Apgyvendinimas Haining miesteliuose: 8000 JAV dolerių per metus

· Tarptautinis studentų sveikatos draudimas: 800 CNY per metus. (Atitinkamus sveikatos draudimo elementus galite rasti adresu www.lxbx.net).

· Gyvenimo pašalpa: 1400 CNY per mėnesį

Kiekvienas mokslininkas kasmet peržiūrimas ir atnaujinamas iki keturių akademinių metų, jei studentas atitinka reikalavimus, reikalingus patenkinamajai laipsnių pažangai, ir laikytis Zhejiang universiteto ir Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign taisyklėse.

2) Parama stipendijoms

2018 m. Kiekvienas tarptautinis studentas pripažino, bet negauna tarptautinės kompetencijos stipendijos, jam bus suteikta stipendija:

· Dalinis mokymas nemokamai: 80 000 CNY per metus

· Tarptautinis studentų sveikatos draudimas: 800 CNY per metus. (Atitinkamus sveikatos draudimo elementus galite rasti adresu www.lxbx.net).

Atsinaujinama iki 4 akademinių metų, atsižvelgiant į panašias metines apžvalgas, kaip Tarptautinės kompetencijos stipendiją.

Prašau kreipkitės per https://my.zjui.illinois.edu/submit/login.asp

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute siūlo Civilinės ir aplinkos inžinerijos programą. Ši programa gamina civilinius ir aplinkos inžin ... [+]

PROGRAMOS APŽVALGA

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute siūlo Civilinės ir aplinkos inžinerijos programą. Ši programa gamina civilinius ir aplinkos inžinierius, atsakingus už nacionalinės civilinės ir jūrų infrastruktūros (pastatų, tiltų ir jūrinių statinių, greitkelių sistemų, oro uostų ir energijos transportavimo sistemų, užtvankų, spynų, spyruoklių ir kanalų projektavimą ir statybą) kūrimą ir statybą; visos vandens valymo ir paskirstymo sistemos ir visi aplinkosaugos valdymo bei taršos prevencijos ir atkūrimo aspektai.

KARJEROS GALIMYBĖS

Absolventai dirba tokiose srityse kaip:

statybos ir projektų valdymastarša ir ekologijavandens kokybė ir gydymashidrologijabiologiniai pavojai ir užteršimaspožeminė dinamika ir atliekų izoliavimasgabenimasmiesto planavimas ir valdymaskelių ir eismo inžinerijastruktūrinis elgesys, analizė ir dizainasprotingi miestai ir pažangi infrastruktūranelaimių prevencija ir švelninimu... [-]
Kinija Hangzhou
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute siūlo Elektros inžinerijos programą. Elektrotechnika yra daugialypė disciplina ir sukūrė įspūding ... [+]

PROGRAMOS APŽVALGA

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute siūlo Elektros inžinerijos programą. Elektrotechnika yra daugialypė disciplina ir sukūrė įspūdingą technologinių naujovių, kurios formavo beveik visus šiuolaikinio gyvenimo aspektus, progresavimą. Tai sparčiai besikeičianti disciplina, pagrįsta matematikos, fizikos ir skaičiavimo taikymu, siekiant patenkinti mūsų tinklo informacinės visuomenės amžiaus poreikius.

Studentai, sėkmingai baigę programą ir tenkinant abiejų universitetų reikalavimus, gaus du bakalauro laipsnius atitinkamose pagrindinėse srityse:

- Ilinojaus universiteto mokslo bakalauro laipsnis

... [-]
Kinija Hangzhou
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute siūlo kompiuterių inžineriją. Kompiuterių inžinerija sukuria studentų supratimą apie kompiuterinę ... [+]

PROGRAMOS APŽVALGA

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute siūlo kompiuterių inžineriją. Kompiuterių inžinerija sukuria studentų supratimą apie kompiuterinę sistemą iš viršaus į apačią - nuo taikomųjų programų iki operacinių sistemų iki aparatūros ir grandinių. Ji rengia studentus kurti platų skaičiavimo sistemų ir įrenginių, kuriuos mes visi naudojame ir kurie kiekvieną dieną priklauso.

Studentai, sėkmingai baigę programą ir tenkinant abiejų universitetų reikalavimus, gaus du bakalauro laipsnius atitinkamose pagrindinėse srityse:

- Ilinojaus universiteto mokslo bakalauro laipsnis

- Inžinerijos bakalauro laipsnis iš Zhejiang universiteto... [-]

Kinija Hangzhou
Rugsėjis 2019
Anglų
4 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute siūlo Mechaninės inžinerijos programą. Mechanikos inžinerija yra viena iš įvairesnių inžinerijos ... [+]

PROGRAMOS APŽVALGA

Mechanikos inžinerija yra viena iš įvairesnių inžinerijos srities programų. Jis veikia beveik visus mūsų gyvenimo aspektus ir apima daugelį specializacijos sričių: automobilių sistemos; bioinžinerija; deginimas ir varomoji jėga; projektavimo metodika ir tribologija; dinamines sistemas ir valdiklius; energetikos sistemos ir termodinamika; skysčių mechanika; šilumos perdavimas; gamyba ir gamyba; medžiagų elgsena ir apdorojimas; ir mikro-masto ir nano masto reiškiniai ir sistemos.

KARJEROS GALIMYBĖS

Absolventai dirbs techninio vadovavimo ir vadovavimo pareigose tokiose srityse kaip:

Gamyba, energija ir transportas.AerokosmosasGynyba ir saugumasKompiuterių programinė įranga ir elektronikaAutomobiliaiAplinkaSveikatos ir biologijos inžinerijaMoksliniai tyrimai ir plėtraRobotų technikaŠilumos sistemosPramonės automatikaSKIRTINGI CHARAKTERISTIKOS... [-]
Kinija Hangzhou
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba