Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame Zhejiang universiteto ir Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign partnerystė. Mes teikiame neįtikėtiną mokymosi patirtį su beribėmis galimybėmis Mes esame pasiryžę mokyti novatorių inžinerijos ir rytdienos lyderių.

ZJU-UIUC INSTITUTAS

Ilinojus universitetas Zhejiang universitete Urbana-Champaign (ZJU-UIUC institutas arba ZJUI) yra naujas bendradarbiaujantis inžinerijos koledžas. Įvadas pasaulyje žinomų inžinerijos programų ir išteklių iš UIUC, papildytos įnašais iš kolegijų ir departamentų iš ZJU, ZJU-UIUC institutas suteiks pasaulinio lygio inžinerinį išsilavinimą.

  • Zhejiang universitetas

1897 m. Įkurtas Zhejiang universitetas yra viena iš seniausių ir labiausiai prestižinių aukštųjų mokyklų Kinijoje. Zhejiang universitetas yra "211 projektas" ir "985 project" universitetas, kuriame remiamos centrinės, provincijos ir vietos valdžios institucijos. Tai yra C9 lygos ir Ramiojo vandenyno regiono universitetų asociacijos narys. Zhejiang universiteto inžinerijos programos užėmė 4-ąją vietą pasaulio geriausių pasaulio universitetų reitinguose, kuriuos paskelbė JAV naujienos.

  • Ilinojaus universitetas, Urbana-Champaign

Įkurtas 1867 m., Ilinojaus universitetas Urbana-Champaign (UIUC) yra viešasis moksliniais tyrimais intensyvus universitetas JAV. Jis yra "Big Ten Conference" steigėjas ir Amerikos universitetų asociacijos narys. Universitetas laikomas "Viešosios Ivy" įstaiga. UIUC užėmė 4-ąją vietą Pasaulio universitetų inžinerijos / technologijos ir mokslų akademiniame reitinge, paskelbtame 2015 metais.

Tyrimai

Institutas ZJU-UIUC skaido ribas tarp tradicinių inžinerinių disciplinų ir neketina steigti disciplinos pagrindu veikiančių padalinių ar institutų. Vietoj to, ji sukuria tarpdalykines komandas ir veiklą ir skatina daugiadalykę žinių konvergenciją ir kryžminį bendradarbiavimą. Atsižvelgiant į šį tarpdalykinį akcentą, pažangių studentų organizuojamos eksperimentinės klasės, apimančios inžinerijos ir sistemų mokslą, informacines sistemas ir skaitmeninį mokslą bei energetikos ir aplinkos inžinerijos mokslą. Kursai, kurie pabrėžia verslumą ir kūrybišką problemų sprendimą, įtraukiami į visą mokymo programą. Dizaino kursai apima studentus iš kelių laipsnių programų, dirba kartu. Ši veikla ugdo novatoriškus talentus, turinčius daugialypių ir daugiadalykių žinių.

Fakulteto baseinas

  • Neįvykdyti mokslininkai, įsteigti jų srityse
  • Tarptautinio aukštumo profesoriai
  • Nacionalinio tūkstančio jaunimo talentų plano nariai

Fakulteto šaltinis

  • Ilinojaus universitetas, Urbana-Champaign
  • Talentai įdarbinti iš aukščiausio lygio tarptautinių universitetų, įskaitant MIT, UC Berkeley, UIUC, CalTech, ZJU, Tsinghua, Cambridge ir tt
  • Zhejiang universitetas

Tarptautinis universitetas

ZJU-UIUC institutas yra įsikūręs Zhejiang universiteto tarptautiniame universitete. 2013 m. Vasario mėn. Zhejiang universitetas pradėjo kurti tarptautinį universitetą, siekdamas ištirti naujus aukštojo mokslo modelius, kurie sujungia geriausią Rytų ir Vakarų praktiką, išaugo iš pažangių mokymosi patirties visame pasaulyje ir ugdo novatorišką talentą su tarptautine vizija. spalio mėn. patvirtino Švietimo ministerija, o pirmieji studentai įstojo į 2016 m. rugsėjį. Tarptautinis universitetas pabrėžia gyvenamosios kolegijos modelį. Kiekvienas gyvenamasis koledžas suteikia draugišką ir palaikančią mokymąsi ir gyvenimo aplinką. Kiekvienas studentas turi atskirą miegamąjį, bendrą vonios kambarį ir bendrą gyvenamąją erdvę. Kiekvienoje koledže yra bibliotekos, studijų kambariai, diskusijos ir interaktyvios erdvės, skalbykla, veiklos erdvės ir treniruoklių salės.


Vieta

Tarptautinis universitetas įsikūręs Haining šiaurės rytų Zhejiang provincijoje. Hainingas yra Jangdzės upės deltos ekonominės zonos širdyje, Hangzhou į vakarus, Sudžou į šiaurę ir Šanchajus - tik 120 kilometrų į rytus. Per 2 valandas kelio automobiliu yra 5 nacionaliniai ir tarptautiniai oro uostai, greitkelis "Shanghai-Hangzhou" kerta miestą. Kelios greitkeliai į miestą ir aplink jį jungiasi su Hangdžou, Sudžou, Šanchajuje, Ningbo ir kitomis Kinijos vietomis.

Stipendijos

1) Tarptautinės kompetencijos stipendijos

Aukščiausios kvalifikacijos kandidatams bus suteikta Tarptautinė kompetencijos stipendija, kuri apima:

· Visas mokymas: 200 000 JAV dolerių per metus

· Apgyvendinimas Haining miesteliuose: 8000 JAV dolerių per metus

· Tarptautinis studentų sveikatos draudimas: 800 CNY per metus. (Atitinkamus sveikatos draudimo elementus galite rasti adresu www.lxbx.net).

· Gyvenimo pašalpa: 1400 CNY per mėnesį

Kiekvienas mokslininkas kasmet peržiūrimas ir atnaujinamas iki keturių akademinių metų, jei studentas atitinka reikalavimus, reikalingus patenkinamajai laipsnių pažangai, ir laikytis Zhejiang universiteto ir Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign taisyklėse.

2) Parama stipendijoms

2018 m. Kiekvienas tarptautinis studentas pripažino, bet negauna tarptautinės kompetencijos stipendijos, jam bus suteikta stipendija:

· Dalinis mokymas nemokamai: 80 000 CNY per metus

· Tarptautinis studentų sveikatos draudimas: 800 CNY per metus. (Atitinkamus sveikatos draudimo elementus galite rasti adresu www.lxbx.net).

Atsinaujinama iki 4 akademinių metų, atsižvelgiant į panašias metines apžvalgas, kaip Tarptautinės kompetencijos stipendiją.

Prašau kreipkitės per https://my.zjui.illinois.edu/submit/login.asp

Vietos

Hangdžou

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis