American University of Cyprus

Įvadas

Oficialus aprašymas

AUC studentai gali užmegzti glaudžius ryšius su savo profesoriais, dalyvauti diskusijų forumuose, dirbti mažesnėse klasėse ir, svarbiausia, jie yra skatinami laisvai mąstyti.

Mūsų studentų dalyvavimas ugdymo procese užtikrinamas natūraliai, nes jie geba patys galvoti, analizuoti duomenis, mąstyti, mokytis, įgyti informacinių koncepcijų ir realizuoti savo galimybes.

Pagrindinis AUC tikslas yra skatinti intelektualinį augimą ir mokinių tobulėjimą ir leisti jų mąstysenai apimti platesnį požiūrį į jų ugdymą. Mes taip pat pabrėžiame, kaip svarbu, kad studentai įgytų puikių rašytinio ir žodinio bendravimo įgūdžių, kurie dar labiau sustiprina mūsų studentų teorinius gebėjimus.

Studijos AUC neabejotinai bus naudingos studentams, palyginti su studijomis universitetuose su tradiciškesnėmis švietimo sistemomis, nes jie galės patys nustatyti svarbius savo švietimo aspektus. Jie sukuria platformą, iš kurios gali vykdyti savo akademinį darbą ir vadovauti daugeliui savo gyvenimo sričių, pritaikydami progresyvų ir į priekį orientuotą gyvenimo planą.

Studentai, kurie priima ir baigia AUC studijas su tarpdisciplininėmis sąvokomis, tyrinės, nagrinės ir apibendrins savo mintis, kad jie galėtų kuo geriau panaudoti savo galimybes.

Bendra informacija

AUC vizija

Atsižvelgiant į mokslą,

  • Teikti aukštos kokybės švietimą ir mokymą,
  • Vykdyti mokslinių tyrimų ir publikavimo veiklą,
  • Pasidalyti išvadomis su visuomene vietos ir tarptautiniu lygiu,
  • Prisidėti prie globalių žinių kaupimo.

AUC misija

  • Norėdami išsaugoti ir saugoti Nikosijos miesto sieną,
  • Prisidėti prie regiono plėtros švietimo, kultūros ir socialiniu bei ekonominiu aspektais,
  • Išmokyti studentus turėti kultūrinių vertybių nacionaliniu lygmeniu, ugdyti kritinio mąstymo įgūdžius, priimti analitinius sprendimus ir generuoti sprendimus pasauliniu mastu.

Ugdymo kalba

Visas AUC išsilavinimas vykdomas anglų kalba.

Akademinės programos

Šiuo metu AUC yra trys švietimo fakultetai, apimantys šešis bakalauro kursus.

Mokslo metai

AUC veikia dviejų semestrų mokslo metai, o pirmasis semestras prasideda rugsėjį ir baigiasi sausio mėn. Pabaigoje, o antrasis semestras prasideda vasario mėnesį ir baigiasi birželio mėn. Taip pat yra vasaros mokyklos programų, kurios bus vykdomos nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pabaigos.

Campus

American University of Cyprus miestelis yra Nikosijos „sienelių mieste“, dažnai važiuojantis autobusu į aplinkines teritorijas.

AUC gyvenimas

AUC tikslas yra sukurti mokymosi aplinką, skatinančią studentus įsisąmoninti mus supančią kultūrą. Universitetas yra nuolat besivystanti institucija, kuri sparčiai augo ir branduolys buvo sutelktas į kvalifikuotus motyvuotus dėstytojus, draugišką administracijos komandą ir pagalbinius darbuotojus. Aplinka yra spalvų ir žavesio, pritraukiančio protą ir išjaukiančio pojūčius, masė, universitete derinant modernią ir techninę mokymosi vietą su istorine ir kultūrine aplinka.

american university of cyprus ile ilgili görsel sonucu

Akreditacijos ir narystė

Akreditacijos

124221_accreditations.png

Üyelikleris

124223_Uyelikler.png

Vietos

Nikosija

Address
Şht. Salahi Şevket Sk 46, Lefkoşa 99010
Nikosija, Nikosija, Kipras