Cyprus West University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Cyprus West University buvo įkurtas 2015 m. Ir yra įsikūręs Šiaurės Kipre. Kaip aukštojo mokslo įstaiga, ji simbolizuoja šiuolaikinį Kipro, kuris yra istorinis ir kultūrinis Viduržemio jūros regionas, aspektą.

Universitete yra 8 programos (4 fakultetai ir 1 mokykla), siūlančios bakalauro laipsnius. Instrukcija pateikiama turkų ir anglų kalbomis. Be to, anglų kalbos parengiamoji mokykla yra prieinama studentams, kuriems reikia tobulinti savo anglų kalbą. Universitetas teikia daugybę paslaugų, pavyzdžiui, studentų tobulinimo ir konsultavimo centrui, sveikatos centrui, psichologinio konsultavimo ir orientavimo centro mokykliniam autobusui, bibliotekai ir kompiuterių laboratorijoms. Šios paslaugos leidžia studentams bendrauti ir pažinti daugelį kultūrų.

Švietimas, orientuotas į realų gyvenimą ir sektorių

Verslo pasaulis ir studentai nori, kad išsilavinimas būtų artimesnis realiam gyvenimui.

Didesnis dėmesys skiriamas stažuotėms ir projektams universitetuose bei didėjant „co-op“ programų, apjungiančių profesinį gyvenimą ir išsilavinimą, skaičiui.

Tarptautinis švietimas

Dėl tarptautinės patirties svarbos globaliame pasaulyje ir padidėjusio studentų mobilumo, „ Cyprus West University užmezga naujus ryšius su užsienio institucijomis ir kitais universitetais, remdamasis abipusės naudos principo palaikymu mainams ir dviem ar trimis partnerių programomis. taip pat dvigubi kursai, nedidelės programos.

Individualizuotas ugdymas

Cyprus West University yra skirtas siūlyti įvairias mokymo programas, sudarytas iš dvigubo, nepilnamečio, mainų, dvigubo diplomo ir daugelio pasirenkamųjų kursų, kurie padėtų studentams ugdyti asmeninę kompetenciją ir gebėjimus. Ateityje šių alternatyvių programų kokybė ir kiekybė, tikimės, padidės atsižvelgiant į naujosios kartos poreikius.

Sertifikatų ir ženklelių, o ne diplomų svarba

Šiandien ir ateityje institucijos bus įdarbinamos atsižvelgiant į kompetenciją ir įgūdžius, o ne į „klasikinį universitetinį laipsnį“. Didės institucijų, teikiančių ženklelius ir pažymėjimus, skaičius, o švietimas turi būti padalytas į mažus paketus. Pavyzdžiui, „kompiuterio inžinieriaus“ paieška įmonėje, norinčioje sukurti „iPhone“ ar „Android“ programas, neišspręs šios problemos. Pats save išskiriantis universiteto studentas daro pasaulį kitokį.

Verslininkų mokymo programa

Nedarbas visame pasaulyje yra labai kritiškas (apie 3 milijardus žmonių nori dirbti, bet dirba tik 1,2 milijardo žmonių).

Besivystančiose šalyse kasmet turi būti sukurtos užimtumo galimybės. Pavyzdžiui, kiekvienais metais mūsų šaliai reikia sukurti 750 tūkst. Naujų darbo galimybių. Vienintelis būdas to pasiekti yra kurti aukštos pridėtinės vertės techno iniciatyvas. Universitetai turėtų skirti dėmesį verslininkams ir mokslinių tyrimų projektams.

Treniruotės modelis su laiko skysčiu

Šiuo metu vykdomas griežtas akademinis kalendorius. Rugsėjo mėnesį prasidėjęs mokymas yra skirtas 14 savaičių, kiekviena programa trunka 8 semestrus.

Ateityje studentas galės laikyti kursus ir egzaminą bet kuriuo metu (semestras, diena ir laikas) pagal savo tvarkaraštį. Kiekvienas galės įgyti bakalauro laipsnį per ilgesnį laiką arba per 3 ar 2,5 metų.

Programų padalijamumas ir perkeliamumas

Tipinę bakalauro programą sudaro 240 kreditų iš to paties universiteto. Tačiau ateityje studentas gali baigti savo pirmuosius metus A universitete, antrus metus B universitete ir antrąjį semestrą mainų programa Europos C universitete.

Nuo trečiojo kurso antrojo semestro jis gali mokytis D universitete Kinijoje ir ketvirtame kurse Kanadoje ar Dubajuje. Tada jis gali baigti magistrantūros programą penktaisiais metais Niujorke. (Išsilavinimą galima baigti penkiuose universitetuose, 3 žemynuose ir 7 miesteliuose.)

Perėjimas ir universitetų bei programų suderinamumas užtikrins idealiausius švietimo modelius ateityje ir sumažins polinkį besivystančiose ir išsivysčiusiose šalyse

Hibridiniai ir nauji kursų modeliai

Daugiaregistruojami atviri internetiniai kursai tampa vis populiaresni. Daugelis universitetų pradėjo rinktis hibridinius modelius, kai internetinės ir neinternetinės sistemos buvo maišomos skirtingais santykiais, atsižvelgiant į dalyką ir kursą. Pagal ugdymo modelį kursas perkelia tą dalį kognityvinės dalies, kuri yra lengvesnė prieš pamoką, į „off-line“ sistemą, o sunkesnes dalis į kursą, o mokytojų vaidmuo paverčiamas mentoriumi, o ne dėstytojas. Aukštos kokybės vaizdo transliacijos ir hologramos, kurios, tikimasi, bus naudojamos efektyviau ateityje, suteiks naujų universitetų švietimo aspektų.

Ateityje pamatysime daugiau internetinių mokymų, daugiau aplankytų mokymų, daugiau hibridinių kursų ir įprastesnių kursų. Puiki ramybė užvaldė visą mano sielą, kaip ir šie saldūs pavasario rytai, kuriais mėgaujuosi visa širdimi. Esu viena ir jaučiu egzistavimo žavesį.

CWU miestelis

Stovykla, skirta būsimiems studentams. Pamatysite, kaip mūsų universitetui patinka patalpos, studentai ir gyvenimas šiame universitete. Susipažinkite su mūsų priėmimo atstovais, norėdami sužinoti daugiau apie mūsų programas ir nuspręsti, kas jums geriausia.

Mūsų švietimo perspektyvos

Verslininkai, o ne valstybės ar didžiosios korporacijos leis pasauliui išbristi iš ekonominės depresijos, į kurią ji pateko. Tačiau norint būti sėkmingu verslininku, studentai turi būti labai išsilavinę ir užmegzti atpažįstamas asmenybes akademiniame pasaulyje. Kai kurie universitetų absolventai nori tęsti asmeninę karjerą, o kiti gali imtis iniciatyvos kurti darbo vietas kitiems. Tačiau universitetinio išsilavinimo tikslas peržengia ribotas ribas ieškant darbo ar pradedant verslą ir apima pagalbą studentui ieškoti tiesos, asmenybės tobulėjimo ir atverti naujus horizontus.

Mūsų vertybės

Pagrindinės Cyprus West University vertybės yra prisidėti prie socialinės gerovės suteikiant laisvės, dalyvavimo ir projektu pagrįstų žinių, kurios gerbia įsitikinimus ir įvairovę. Bendraudamas su visais socialiniais akcininkais, Cyprus West University palaiko skaidrią, atskaitingą, pagarbų, lankstų ir abipusį ryšį. Nepaisant laiko ir sąlygų, Cyprus West University pasisako už mokslo ir technologijos viršenybę, tvirtindamas švietimo ir mokymo veiklos nepriklausomumą ir autonomiją visose politinėse ir ekonominėse srityse.

Cyprus West University parengia aplinką, palaikančią kūrybiškumą, mokymąsi ir tyrinėjimą, ir laiko kultūrinius skirtumus turtingumu, sudarydamas aplinką, kurioje tarptautiniai studentai ir dėstytojai gali dirbti kartu. Atsižvelgiant į teigiamą mokslą ir tradicines kultūros vertybes, Cyprus West University įgyja profesinių žinių ir įgūdžių savo socialinėje aplinkoje ir mokosi susidoroti su sudėtinga šių dienų pasaulio struktūra ir problemomis.

132228_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Misija

Cyprus West University yra įsipareigojęs teikti paslaugas visuomenei pasitikinčiais savimi studentais ir akademiniu personalu, kurie yra atsakingi už individualų mąstymą ir yra atviri tarpdisciplininiam požiūriui, taip pat gali prisidėti prie mokslo, meno kūrimo ir technologinių naujovių nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. lygis.

Vizija

Mūsų universitetas vykdys akademinę veiklą, naudodamas novatorišką, tarpdisciplininį švietimo planą, jautrų mūsų šalies žmonių poreikiams, turėdamas liberalią ir dalyvaujančią įmonės kultūrą, gerbiančią įvairovę ir įsitikinimus. Šioje srityje gauta informacija suteiks galimybę mūsų studentams įgyti pasaulinio lygio išsilavinimą ir turėti žinių bei įgūdžių konkuruoti profesinėje karjeroje visame pasaulyje.

Rektoriaus pranešimas

Gerbiami studentai,

Cyprus West University yra pagrindinis „universitetinis universitetas“ tarp geriausių Kipro universitetų, įsipareigojusių siekti akademinės kompetencijos švietimo srityje. Turėdamas aukštos kvalifikacijos akademinį personalą, Cyprus West University misija yra paruošti gerai aprūpintus studentus mokslinių, akademinių, techninių ir socialinių bei kultūrinių įgūdžių prasme ir ugdyti juos kaip aukštos kvalifikacijos asmenis, kurie žvelgia į ateitis su viltimi.

Cyprus West University tikslas - tarnauti bendruomenei pasitelkiant savimi pasitikinčius studentus ir akademinio personalo narius, kurie yra atviri tarpdisciplininėms idėjoms ir požiūriams, nori reikšmingai prisidėti prie technologijų, mokslo ir meno kūrinių naujovių bei supranta socialinę atsakomybę. atsižvelgiant į laisvas mintis.

Cyprus West University yra tarptautinis universitetas, įsikūręs viename gražiausių Kipro miestų, ir jo vizija - formuoti ateitį atsižvelgiant į istorinę miesto struktūrą.

Užimdamas prestižinę vietą akademinėse ir mokslinėse studijose, taip pat aktyviai vykdydamas popamokinę veiklą, „ Cyprus West University suteikia studentams galimybę didžiuotis būnant tokios puikios institucijos dalimi.

Su gerais linkėjimais,

Prof. Ömer Camcı

Vietos

Famagusta

Address
İsmet İnönü Bulvarı, 29
Cyprus West University

99450 Famagusta, Kipras

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis