Oficialus aprašymas

Kolegija

Internapa College yra privati aukštojo mokslo įstaiga, įregistruota Švietimo ministerijoje

Tinkamo kolegijos pasirinkimas kartais gali priblokšti. Toliau pateikiame išskirtines mūsų kolegijos ypatybes, kurios gali padėti nuspręsti, ar tai yra geriausias pasirinkimas jums ir ko turėtumėte tikėtis Internapa College aukštąjį išsilavinimą pasirinkdami Internapa College .

Akredituotos programos
 • Mūsų akredituotos programos gali padėti perkelti kreditus į bet kurį pasaulio universitetą
Vertė už pinigus
 • Atsižvelgdami į patogumus ir paslaugas, kuriuos siūlome savo studentams, siūlome labai konkurencingą kolegijos mokesčio paketą.
Gerbiamos stažuotės
 • Mūsų metinė darbo mugė pritraukia žinomas svetingumo ir turizmo organizacijas, kuriose studentai turės galimybę įgyti patirties iš pramonės lyderių.
Ideali vieta
 • Įsikūręs tarp dviejų pagrindinių Europos turizmo vietų: Ayia Napa
Perdavimo galimybės
 • Mūsų stipri partnerystė su pirmaujančiais universitetais reiškia, kad absolventai gali sutaupyti laiko ir pinigų.

Misija

Generalinio direktoriaus pranešimas

INC misija yra toliau tobulėti kaip aukštojo mokslo kolegijai, puoselėjant mokymosi aplinką, kurioje studentai, dėstytojai, personalas ir suinteresuotosios šalys etiškai siekia savo tikslų ir vykdo savo socialinę atsakomybę. Mes, INC, skirsime visas pastangas, kad suteiktume studentams asmeninę paramą, kad galėtume tobulėti akademiškai, profesionaliai ir socialiai šiandien ir ateityje.

INC misija remiasi septyniais pagrindiniais komponentais:

 • Išskirtinė mokymosi aplinka
 • Fakulteto ir studentų raida
 • Profesinis pasiekimas
 • Daugiakultūrinė integracija ir įvairovė
 • Sąžiningumas ir pilietiškumas
 • Mokymasis visą gyvenimą
 • Įmonių socialinė atsakomybė
Filosofija

INC yra skirta teikti švietimo programas, kurios lavina individualius sugebėjimus, stiprina žmonių santykius, stiprina bendruomenės gerovę ir didina sąmoningumą, o įvairovė yra atsinaujinimo ir gyvybingumo šaltinis.

Atsižvelgiant į akademinę laisvę kaip pagrindinį principą, INC programos yra parengtos remiantis Amerikos ir Europos švietimo standartais, suteikiant studentams įvairias perkėlimo galimybes.

INC vertinimas ir pritaikymas yra pagrindinė priemonė siekiant švietimo kokybės, efektyvumo ir nuolatinio tobulėjimo bei augimo.

Tikslai

Kolegijos strateginiai tikslai nukreipia į sprendimus dėl būsimos įstaigos plėtros.

"Pagrindinis INC tikslas yra perduoti žinias, siekti tiesos ir sąžiningumo bei skatinti intelektinį ir moralinį tobulėjimą."

 • Siūlyti kokybiškas laisvųjų menų ir mokslo bei profesinio pasirengimo programas
 • Parengti studentus efektyviai veikti daugiakultūrėje aplinkoje
 • Pasiekti akademinį tikslą dėstymo, mokslinės veiklos, analizės, diskusijų, studijų ir paslaugų dėka
 • Parinkti ir išlaikyti kvalifikuotus fakultetus ir palaikyti jų plėtrą
 • Remti švietimo programas pasitelkiant tinkamus žmogiškuosius, fizinius ir finansinius išteklius
 • Finansinis pakankamumas palaikant būsimą įstaigos augimą
 • Veikti kaip idėjų inkubatoriai ir prisidėti prie visuomenės ir verslo bendruomenės dalyvavimo programose, kurios rems bendrą Kipro plėtrą ir gerovę
 • Būti pripažintam kaip akredituotai aukštojo mokslo įstaigai, siūlančiai įvairias akademines ir profesines programas120336_pexels-photo-1595391.jpeg

„InterNapa“ trumpai

Mūsų profilis

Internapa College yra privati aukštojo mokslo įstaiga, įregistruota Švietimo ministerijoje

Internapa College buvo įsteigta kaip G. Takko švietimo kolegija 2003 m., Kad būtų siūlomas aukštasis išsilavinimas plačiu, liberaliu ir šiuolaikišku pagrindu. Jis yra atviras visiems, neišskiriant lyties, religijos ar rasės. 2007 m. Kolegija, siekdama išsivystyti kaip moderni aukštojo mokslo įstaiga, pakeitė savo pavadinimą į „ Internapa College “ (INC), kad būtų labiau susitarta su platesne geografine vietove.

Kolegija siūlo akredituotas svetingumo programas

Patalpos

Internapa College yra įsikūręs dviejose netoliese esančiose vietose - „Marthelenio“ ir „Yiorkios“, kurios palaiko atitinkamai akademinę ir administracinę veiklą.

Marthelenio

Pagrindinį pastatą, Marthelenio pastatą, sudaro fakulteto kabinetai, akademinių reikalų skyrius, paskaitų salės, virtuvės laboratorija, kompiuterių laboratorija, asmeninių pagalbinių darbuotojų laboratorija, valgykla ir edukacinis restoranas.

Įranga

Pagrindinį pastatą, Marthelenio pastatą, sudaro fakulteto kabinetai, akademinių reikalų skyrius, paskaitų salės, virtuvės laboratorija, kompiuterių laboratorija, asmeninių pagalbinių darbuotojų laboratorija, valgykla ir edukacinis restoranas.

* Statybos procese yra papildomos grindys, kurios padidins mūsų galimybes iki 1100 studentų .

Yiorkios

Naujai renovuotas „Yiorkios“ pastatas yra 100 m atstumu nuo „Marthelenio“ pastato. Pirmame aukšte yra biblioteka, o pirmame aukšte - generalinio direktoriaus kabinetai, sąskaitos ir priėmimai.

Biblioteka

Biblioteka yra reikšminga mūsų švietimo aplinkos dalis, joje gali dalyvauti studentai, dėstytojai, kolegijos nariai ir vietos bendruomenė. Bibliotekoje dirba visą darbo dieną dirbantis bibliotekininkas, kvalifikuotas ir patyręs eksploatavimą bibliotekoje. Joje yra tyrimų ir tyrimų bei kompiuterio / interneto prieigos sritis.

Jį sudaro daugiau nei 5000 knygų ir periodinių leidinių, suteikiančių lengvą prieigą prie informacijos visiems studentams ir dėstytojams. Visos knygos yra sudarytos pagal Dewey dešimtainę klasifikavimo sistemą ir palaikomos specialiai tam skirtame kompiuterių tinkle. Kiekvienos knygos bibliografinė informacija įvedama į bibliotekos programinę įrangą ABEKT. Biblioteka gali naudotis elektroninėmis duomenų bazėmis, teikiančiomis papildomus išteklius internetiniams tyrimams, leidžiančioms fakultetams ir personalui naudotis daugybe recenzuotų straipsnių iš daugelio periodinių leidinių.119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Koledžo vieta

Kipro Respublika yra trečia pagal dydį sala Viduržemio jūroje ir yra rytinėje jos dalyje. Kipras yra Europos Sąjungos valstybė narė nuo 2004 m. Tai moderni kosmopolitinė šalis, tuokianti turtingą istoriją turinčią Europos kultūrą. Afroditės sala, kaip žinoma, užima geografinę padėtį tarp trijų žemynų: Europos, Azijos ir Afrikos.

Koledžas yra rytinėje salos dalyje, Sotira savivaldybėje, netoli dviejų populiariausių Europos turistinių vietų - Ayia Napa ir Protaras. Ši vieta daro ją idealia svetingumo vadybos, kulinarinio meno ir verslo administravimo studijoms. Kolegijos studentai turi papildomą pranašumą, nes jie gali vykdyti savo vasaros stažuotes garsiuose viešbučiuose ir restoranuose.

Kolegijos apgyvendinimas

Studentų apgyvendinimas yra Ayia Napa mieste, siūlo studentams gyvybingą aplinką praleisti čia studijų metu. Į universitetą galima patekti keliais autobusais, trunkančiais maždaug trisdešimt minučių.120608_pexels-photo-Cyprus1.jpeg

Kodėl Kipras

Puošnus oras - visus metus

Kipre vyrauja malonus Viduržemio jūros klimatas: sausos vasaros būna nuo gegužės iki spalio, o švelnios žiemos būna nuo gruodžio iki vasario. Vasaros šiltos, kai temperatūra siekia 32–38 ° C, dangus be debesų ir jūros vėjas sukuria malonią atmosferą pakrantės zonose. Dieną žiemos temperatūra svyruoja apie 12–18 ° C.

Pagrindinis turizmo tikslas

Kiprą kaip salą supa pakrantės ir jos paplūdimiai kiekvieną nustebins jūsų išskirtinėmis išskirtinėmis savybėmis. Kipras yra vienas iš pirmaujančių Europos turistų kurortų, todėl tai yra puiki vieta svetingumo studijoms

Saugumas

Neseniai atlikto tyrimo duomenimis, Kipras yra viena saugiausių apskričių pasaulyje. Visų pirma, joje yra vienas žemiausių nusikalstamumo rodiklių ir vieni geriausių policijos rodiklių.

Išsilavinimo lygis

Kipras siūlo aukšto lygio išsilavinimą, aukštojo mokslo kokybę ir programas Kipre, užtikrina Kipro aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo ir akreditavimo agentūra. Agentūra laikosi procedūrų ir Europos standartų ir gairių vertinimo ir akreditavimo kriterijų, kurie yra Europos kokybės užtikrinimo tinklo (ENQA) reikalavimai.

Mėgaukitės studijomis (ir savo laiku Kipre)

Istorija: Kipro istorija ir kultūra yra vieni seniausių pasaulyje. Archeologiniai kasinėjimai datuojami maždaug 9000 metų. Turtingas salos kultūrinis kraštovaizdis apima šimtus archeologinių vietų, išsibarsčiusių visoje saloje, atspindinčias įvairius istorinius salos evoliucijos laikotarpius.

Pragyvenimo išlaidos: pragyvenimo išlaidos Kipre yra palyginti žemos, o kainos daug mažesnės nei daugelyje šiaurės Europos šalių. Kipras siūlo aukštą gyvenimo lygį už prieinamą kainą. Apgyvendinimo kainos studentų apgyvendinimo namuose Ayia Napa rajone yra labai prieinamos.

Istorija

Kipro istorija ir kultūra yra vieni seniausių pasaulyje. Archeologiniai kasinėjimai datuojami maždaug 9000 metų. Turtingas salos kultūrinis kraštovaizdis apima šimtus archeologinių vietų, išsibarsčiusių visoje saloje, atspindinčias įvairius istorinius salos evoliucijos laikotarpius.

Pragyvenimo išlaidos

Pragyvenimo išlaidos Kipre yra palyginti žemos, o kainos daug mažesnės nei daugelyje šiaurės Europos šalių. Kipras siūlo aukštą gyvenimo lygį už prieinamą kainą. Apgyvendinimo kainos studentų apgyvendinimo namuose Ayia Napa rajone yra labai prieinamos.

Kipro svetingumas

Kipro svetingumas yra toks pat garsus kaip salos saulė ir jūra. Kiprai iš prigimties yra šilti ir mylintys žmonės, kurie iškart palieka įspūdį Kipro lankytojams; atmosfera visur yra atpalaiduojanti ir jauki. Kiprai yra labai angliškai kalbantys gyventojai, todėl susipažinti su žmonėmis visada lengva.120609_pexels-photo-Cyprus.jpeg

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Internapa College

Programos tikslas - suteikti studentams akademinių, profesinių ir vadybinių kompetencijų, reikalingų platesnėje svetingumo ir turizmo pramonėje. Studentai susidurs su kūr ... [+]

Programos tikslas

Programos tikslas - suteikti studentams akademinių, profesinių ir vadybinių kompetencijų, reikalingų platesnėje svetingumo ir turizmo pramonėje. Studentai susidurs su kūrybine mokymosi ir verslumo aplinka, kad galėtų išsiugdyti stiprius vadovavimo atributus ir į svetingumą orientuotą profesinę kultūrą. Programa skatina akademinius principus per reflektyvųjį mokymąsi ir kritinį mąstymą teoriniuose ir profesiniuose kursuose, o kaip inkubatorius - tai padeda studentams įgyti daugiadisciplininį požiūrį į vadybą, problemų sprendimą, veiksmingą sprendimų priėmimą ir geriausią verslo praktiką. Kartu su stažuotėmis ir darbo patirtimi, programa suteikia studentams galimybę užmegzti profesinius ryšius, kad būtų galima pagerinti jų būsimą karjerą. Absolventai tikisi būti pasamdyti priežiūros ir (arba) vadovaujančiose pareigose ir dirbti įvairiose svetingumo ir turizmo pramonės organizacijose.... [-]

Kipras Sotira
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
E304
5390 Sotira, Famagusta, Kipras