Oficialus aprašymas

Larnaka kolegija yra vienas iš ryškiausių kolegijų, įsteigtų Larnaca Kipre ir siūlo aukštus privačiam švietimui apie įvairių programų studentais iš viso pasaulio. Larnaka Kolegija yra tinkamai įregistruotas ir pripažinta nuo "Švietimo ir kultūros Kipro ministerija. Kolegija yra žinomas dėl savo kompetenciją verslo administravimo, svetingumo ir turizmo, informacijos ir ryšių technologijų srityje. Larnaka kolegija patvirtinto centras ATHE Jungtinėje Karalystėje, konfederacijos turizmo ir svetingumo JK, taip pat Šiaurės Tarybos tolesnio švietimo iš JK. Larnaka studentai gali perkelti į Didžiąją Britaniją tolesnėms studijoms bet kuriuo metu, jei jie nori tai padaryti.

Fakultetas sudaro aukštos kvalifikacijos akademinių instruktoriai, patyrusių specialistų ir mokslininkų, kurie žino, kaip praturtinti mokymosi patirtį studentams.

Įrenginius, skaičius ir standartas dėstytojų ir kursų, atitinkančių novatoriškų Europos švietimo sistemos koordinavimas, visa tai prisideda prie suteikiant Larnaka COLLEGE prestižą ir unikalias savybes Europos koledže.

Kolegija šūkis "Žinių Išmintis-Sėkmė" grindžiamas kolegijos filosofijos. Tai iš kolegijos, kuriai būdingas demokratinės ir teigiamas klimatas, pagarba kitiems, supratimo ir bendradarbiavimo etosas pratęsimo.

Kolegija stovi savo naują pastatą, įsikūręs Larnakos centre tarp visų vietos įrenginius. Pirmame aukšte susideda iš pagrindinio įėjimo ir namų visi studentai asmeninius sandėliukai. Pirmame aukšte siūlo uždengta, daug automobilių personalui ir studentams. Antrame aukšte susideda iš priėmimo zonos, administracinės įstaigos fakultetas biurų, PC-Lab, Kavinė, bibliotekos ir direktorių biure. Visi Paskaita kambariai ir auditorijos yra trečiame aukšte. Tiek trečia ir antrame aukštuose siūlo daug tualetas ir plauti kambarių patogumais.

Atsižvelgiant į didėjančią paklausą iš studentų visame pasaulyje, mes bandome nustatytų akademinių atstovų, siekiant koordinuoti Koledžo įdarbinti pastangų. Todėl mums bus labai malonu prisijungti prie rankų mūsų studentams ir mūsų organizacijos naudai taip pat.

Mes laukiame iš tavęs greičiau. Nedvejokite ir kreipkitės į mus dėl bet reikia papildomos informacijos.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Graikų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Larnaca College

Tai įdomi galimybė derinti mokytis Svetingumo Vadybos su studijų ir karjeros dėmesio Hotel Management. ... [+]

Tai įdomi galimybė derinti mokytis Svetingumo Vadybos su studijų ir karjeros dėmesio Hotel Management. Mūsų kelias remiasi tiek platus teorinių žinių ir diena iš dienos žinoti, kaip ir yra skirta žmonėms, kurie nori plėtoti ir atnaujinti savo karjerą Viešbutis pramonė. Baigusių šią programą, todėl naudos iš patraukliomis karjeros galimybėmis, nes svetingumo ir turizmo srityje diapazone yra sparčiausiai augantis užimtumo sektorius Kipro ekonomiką.

BA turizmo svetingumo vadybos Dalyko kodas Dalyko DALIS

PAGRINDINIAI REIKALAVIMAI

HOSP-100 ĮVADAS Į svetingumo industrijos R Naudojimo sąlygų-100 ĮVADAS Kelionės ir turizmas R BIR-100 VOKIEČIŲ KALBĄ Aš R LIT-200 LIETUVIŲ RAŠYMO R CSC-105 kompiuterinių taikomųjų mokslinių tyrimų HOSP-102 ĮVADAS apgyvendinimo ir maitinimo VALDYMO R Naudojimo sąlygų-200 oro linijų ir KELIONĖS operacijos R LIT-210 IŠANKSTINIS LIETUVIŲ R BIR-102 VOKIEČIŲ KALBĄ II R ACC-103 APSKAITOS Aš R HOSP-200 Front Office operacijos R HOSP-202 Namų ūkis ir techninės priežiūros R GRE-100 graikų kalba Aš R TMGT-101 ĮVADAS VALDYMO R ACC-203 APSKAITOS II R HOSP-206 ONTRODUCTION su maisto ir gėrimų VALDYMAS R HOSP-208 maisto ir gėrimų sąnaudų kontrolė R GRE-102 graikų kalba II R MAGISTRALĖS-201 VERSLO APLINKA R MGT-202 Organizacinė elgsena R HOSP-300 RESTORANAS Operacijų valdymas R LIT-300 VERSLO KOMUNIKACIJA R MTH-102 matematikos R EKO-104 Mikroekonomika R HOSP-302 PATOGUMAI maketavimas ir dizainas R MTH-204 STATISTIKA R HRM-305 ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VALDYMAS R MKT-303 RINKODAROS R Naudojimo sąlygų-306 Tarptautinės svetingumo ir turizmo pramonei R Naudojimo sąlygų-308 DARNUS TURIZMAS R EKO-205 makroekonomika R IVS-214 VALDYMO INFORMACINĖ SISTEMA R MGT-301 Operacijų valdymas R HOSP-400 VADOVAUJANTI kokybiškas paslaugas svetingumo industrijos R HOSP-402 svetingumo ir turizmo TEISĖ R... [-]
Kipras Larnaca Pakistanas Islamabad Bangladešas Dhaka  + 2 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Larnaca College

Larnaka kolegija verslo mokykla traukiniai asmenims verslo administravimo ir vadybos universitete lygiu. ... [+]

Larnaka kolegija verslo mokykla traukiniai asmenims verslo administravimo ir vadybos universitete lygiu.

Verslo administravimas (bakalauras)

Verslo administravimas (4 metų, plius pasirinktinai Įkūrimo metai, bakalauras)

Kurso struktūra: MGT 101 Įvadas į valdymo 2. MTH 102 Matematika 3 d. ACC 103 Apskaitos Aš 4. EKO 104 Mikroekonomika 5 d. "CSC 105 Kompiuterių Įvadas 6. MAGISTRALĖS 201 verslo aplinka 7. MGT 202 organizacijų ir elgsena 8. ACC 203 Apskaita II 9. MTH 204 Statistika 10 d. EKO 205 Makroekonomika 11. MGT 301 Operacija valdymas 12. "CSC 302 Įvadas į E-verslas 13. MKT 303 Rinkodara 14. FIN 304 FINANSINĖS ATSKAITOMYBĖS 15. HRM 305 Žmogiškųjų išteklių... [-]
Kipras Larnaca Pakistanas Islamabad Bangladešas Dhaka  + 2 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba