Oficialus aprašymas

Katalikų universitetas Kongo yra katalikų privatus universitetas žinomas dėl savo kompetencijos, jo dinamiškumas, jos išskirtinės kokybės siūlomų savo studentams švietimo ir jo mokymo programos aktualumą. Sukurta 1987 metais Vyskupų konferencijos Zairas, pagal pavadinimą pakeitė iš Katalikų teologijos Kinšasa Katalikų fakultetų Kinšasa fakulteto (FCK). Taigi institucija skaičiuojami du fakultetai: Teologijos fakultetas ir filosofijos. 1989 liepos mėn nuolatinis komitetas Vyskupų nusprendė sukurti trečią variantą, kad mokslo ir technologijų plėtros, žinomas nuo 2000-2001 mokslo metų Ekonomikos fakulteto ir plėtros. Ji taip pat nusprendė, tos pačios sesijos metu 1989 liepos organizuoti per Teologijos fakulteto, Canon Teisės departamento. 1991 birželio nuolatinis komitetas Vyskupų nusprendė sukurti ketvirtą variantą: Socialinių ryšių, kurių oficialus atidarymas įvyko 1993 metų spalio fakultetą.

Pasibaigus 2007 metų birželio pabaigoje Direktorių valdyba, nuolatinis komitetas Vyskupų nusprendė sukurti šeštą Fakultetas: Teisės fakultetas ir politinių mokslų, kuris buvo atidarytas 2009 metų spalio. Po penkerių metų gyvavimo, tai bus sprogo į dvi dalis, 2013 m; Pirma, teisės ir, antra fakultetas, kad Politologijos.

Atsižvelgiant į katalikų fakultetų Kinšasa, plenarinė ūgio liepos 2009 ir buvo oficialiai paskelbė katalikų universiteto Kongo (UCC), kurių įstatai jau buvo patvirtintas 2003 metais ir darbo tvarkos taisykles, 2008 m.

Katalikų universitetas Kongo šiandien siūlo įvairiapusį programą fakulteto ir laipsnį iš 1, 2 ir 3 pakopos, kuriai būdingas tarpdiscipliniškumas, vertinant bendro kultūros ir krikščioniškųjų vertybių.

Katalikų universitetas Kongo (UCC) turi du miesteliai, vienas įsikūręs į Kinšasa miesto Limete širdyje, kitas vakarinėje miesto dalyje, atsižvelgiant į Mont Ngafula mieste. Du miesteliai, kurios sudaro arba miesteliu Limete ir Mont Ngafula, tilptų į miesto audinį Kinšasa mieste.

Su bendrabučiu Mont Ngafula yra statomas, įsikūręs vakarinėje Kinšasa mieste, Mont Ngafula savivaldybėje netoli Šv Rita parapiją, priešais Miestas žalia kaimynystėje. Jis susideda iš trijų fakultetų, kad teologijos, kuris turi Katalikų universiteto Kongas, filosofijos katedra, ir kad socialinių ryšių. Jo pastatas yra pastatytas ant trijų lygių, atsižvelgiant į Jėzaus kryžiaus, kad kiekvienas sparnas yra auditorijai rinkinys forma. Su bendrabučiu Limete, kurį sudaro keturi fakultetai, įsikūręs ant prospekte Universiteto # 2 centrinėje Kinšasa į Limete komunoje, netoli Saint Raphael parapijos, vos ne sielovados centras Lindonge. Organizuojami Limete svetainė fakultetai: Canon teisės, ekonomikos ir plėtros, teisės ir politikos mokslų institutas. Tai kur ši svetainė yra pagrįsta administravimą universitete, taip pat įskaitant joje didelę biblioteką, mokslinių tyrimų centras biure, vaistinę ir daug restoranų ir terasos dažnai lankosi studentai.

Katalikų universitetas Kongo yra tiesiogiai prieinami naudojant valcavimo transportu. Platus laukas leidžia Parker transporto priemonės ateina kartu studentus ir tie mokytojai yra beveik visi pastatai. UCC yra miesto universitetas par excellence, ir kokybės užtikrinimo.

Oficialus pripažinimas įstaigos Kongo narė

Katalikų universitetas Kongo pripažįsta dekretą Nr 06/0106 12 2006 birželio PATVIRTINANTIS kai kurių privačių aukštųjų mokslo įstaigų ir universitetų pasirašytą Demokratinės Respublikos Kongo Joseph Kabila Kinšasoje Prezidento birželio 12, 2006 ,

Mont Ngafula: Modernus miesteliu

Studentai iš katalikiškojo universiteto Kongo vertiname savo modernią miesteliu, pastatyta ant Mont Ngafula, kuri apima pastato, kuris atitinka tarptautinius standartus, auditorijoms, administracinėse patalpose, bibliotekoje, kompiuterių klasėje ir kavinių miesto kalvos , Kiti pasiekimai tebevyksta.

Neįvykdyti instruktavimas

Iš prestižinio katalikiškojo universiteto Kongo šlovę remiasi įsipareigojimų, prieinamumą ir patogumą savo mokytojams (mokytojų ir padėjėjai), taip pat daugelio užsakymą kadravimo galimybes. UCC, rasite mokytojus, kurie paskatins Jus ir stumti jus į mokslinius tyrimus, išduoti savo nuomonę ir kurie padės Jums akimirkų abejonių ar sunkumų.

Svarbi mokslinių tyrimų veikla

Pastaraisiais metais, UCC padarė savo ženklą, kaip vienas iš geriausių universitetų mokslinių tyrimų KDR. Tyrimai daroma mokslo, ekonomikos, socialinės, kultūrinės, aplinkos ar pagerinti gyvenimo kokybę. Įskaitant organizuoja tarpdisciplininį simpoziumą, paskaitų kiekvieno fakulteto, mokslo dirbtuvėse ir tt

Iš bendro mokslinių tyrimų finansavimo prie UCC kaina kartais siekia ......... ..L'UCC suteikia svarbų ir esminį vietą ieškote į katalikų universitetų bendros paskirties kategorijoje.

Programos mokomos:
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

L’Université Catholique Du Congo

Pastatyta Nacionalinės vyskupų konferencijos Kongo 2009 m, politinių mokslų fakultetas siekiama skatinti nuodugniai mokymo ir griežtą mokslinių tyrimų politikos mokslų. J ... [+]

Pastatyta Nacionalinės vyskupų konferencijos Kongo 2009 m, Fakultetas Politikos mokslų ketina skatinti nuodugniai mokymo ir griežtą mokslinių tyrimų politikos mokslų. Ji taip pat ketina prisidėti prie advento ir vystymosi politikos, remiantis tautų patirtį.

Politikos mokslų fakultetas taip vadinamas mokyti politologai skatinti ir remti tautos link gero politinio valdymo įsteigimo pageidavimus. Studentai mokomi šių mokslų privalo suderinti akademinį ir profesinį brendimą su moralinių ir religinių principų formavimo ir įvadas į socialinę doktriną Bažnyčios. Mokymo programa ir apima tinkamą etinį susidarymą ir suteikia jiems galimybę imtis kursus katalikų doktrinos.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

L’Université Catholique Du Congo

Pradiniai tyrimai paskirstyti per penkerius metus, 3 metus absolventas ir 2 pakopos metų. Laipsnis programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo lygio ( ... [+]

Ekonomikos ir plėtros fakultetas gavo CENCO misiją mokyti vadovus, galinčius skatinti krikščioniškai dvasia plėtros veiksmų šalyje ir mokslinio tyrimo socialines problemas ir atlikti siūlomus sprendimus remiantis veiklos socialinis Bažnyčios mokymas ir pagrindinių variantų Nacionalinės vyskupų konferencijos Kongo šiuo klausimu.

Pradiniai tyrimai paskirstyti per penkerius metus, 3 metus absolventas ir 2 pakopos metų. Laipsnis programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo lygio (organizuotame sumavimo vidurinį išsilavinimą, aukštojo lygio departamentas), kuriuo leidžiama licencijos mokyti vidurinėse mokyklose agregaciją.

Ekonomikos ir plėtros fakultetas turi apie profesionalizacijos, kurio pagrindinė užduotis yra Biuras: - užmegzti ryšius su bendrovių ekskursijos studentams; - programa studentams stažuotes įmonėse; - palaikyti nuolatinius ryšius ir viešųjų ryšių įmones; - organizuoti prailginimo klausimus: Skelbiamas prospektų su fakulteto biuletenius profesinę veiklą, įrengimo radijo televizijos programų, ir tt; - koordinuoti kompiuterinė duomenų bankus kurti mokslinių tyrimų ir mentorių studentus mokytis kompiuteriu įgūdžiai; - organizuoti seminarus ir simpoziumus planuojamas fakulteto; - tarnauti kaip ekspertų konsultavimo arba konsultavimo inžinierius. Centralizavus informaciją apie įmonių ir vyskupijų bus sąlyga galimybių studijas; - veikia kaip rele studentams tarp jų viena vertus, ir tarp mokytojų, studentų ir pašaliečių, kita vertus, per pratęsimo paslauga, perdavimo teorijos, įvadas į kitą žemės ūkio pratęsimo metodai galiojančios tokių organizacijų kaip Pasaulio bankas ir tt ; - Sukurti absolventas įdarbinimo tarnybų paslaugomis ir Alumni asociacija fakulteto absolventų keistis kūrybines idėjas ir verslą žino, kad šie absolventai yra darbo jėgos; - skatinti veiklos tyrimus.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
L’Université Catholique Du Congo

Pradiniai tyrimai užtruks penkerius metus arba 3 metus licencijos ir 2 metų magistro. Laipsnis programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo lygio apibe ... [+]

Filosofijos fakultetas turi pagrindinį tikslą prisidėti prie profesinių filosofų mokymo ir turi, kaip pagrindines palūkanų ir refleksija centrai, žmogus apskritai ir Afrikos religinių reiškinį visų pirma. Filosofinė mokymo programa siekiama suteikti studentams plotis ir kritinę dvasią jėga ne filosofinio ir mokslinio supratimo visuomenėje, minties, išminties ir Afrikos dvasingumas.

Fakultete ir ketina padėti savo studentams pradėti dialogą su teologų ir kitų mokslininkų. Tokio mokymo naudos gavėjai yra ne Bažnyčios tarnybai ir įvairiuose sektoriuose švietimo ir visų kitų nacionalinių užduočių plėtros, kad skirtas mokymo Tautai.

Pradiniai tyrimai užtruks penkerius metus arba 3 metus licencijos ir 2 metų magistro. Laipsnis programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo lygio apibendrinimo, kuris įgalioja filosofijos laipsnį mokymas vidurinėse mokyklose.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
L’Université Catholique Du Congo

Socialinės Komunikacijos fakultetas siekiama plėtoti abiejų komunikacijos specialistų moksliškai kompetentingas ir išsilavinusių vyrų, norinčių užsiimti ir integruoti Eva ... [+]

Socialinės Komunikacijos fakultetas siekiama plėtoti abiejų komunikacijos specialistų moksliškai kompetentingas ir išsilavinusių vyrų, norinčių užsiimti ir integruoti Evangelijos žinią į naują sukurtą kultūrą priemonėmis šiuolaikines komunikacijos (...) su naujomis kalbomis, naujas technologijas ir naujus elgesio (plg John Paul II, Redemptoris MISIJOS, 37), nustatyti, kokią naudą ir kokius pavojus gali pateikti šią kultūrą, tapatybę ir Afrikos vertybes.

Norėdami pasiekti savo tikslų, fakultetas siūlo studentams, kurie lanko užsiėmimus, mokymo klasėje, praktiškas ir žmogaus, per savo turtinga mokymo, laboratorijose ir profesionaliose studijose, daugelio seminarų, seminarus ir konferencijas; rengimas, kuris siekia jos absolventai šias užduotis:... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
L’Université Catholique Du Congo

Pagrindinio mokymo programa apima dvi ciklai: 3 metų absolventas ir 2 bakalauro metus. Teologijos studijų programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo ... [+]

1996, nuolatinis komitetas iš Kongo vyskupų patvirtino naują organizaciją studijas Teologijos fakulteto, kuris įsigaliojo spalio pačiais metais. Reforma buvo jo išvykimo iš teologijos katedros programos ir humanitarinių kurių dvigubai pradinis tikslas buvo teologinio formavimo religinis ir padėkite mokiniams, kurie nėra lemta kunigystės peržiūrą, ir įkultūrinimą Evangelija integruojant, teologinio išsilavinimo, humanitariniai atidūs aplinkai ir kultūros tradicijas.

Neatsisakant šias dvi problemas, nuolatinis komitetas Vyskupų patvirtina, kad Bažnyčia turi pasaulieciai apmokyti teologijos, ir pabrėžė, kad iš jų formavimas turi būti tokia pati, kaip ir kunigų (išskyrus, žinoma, klausimai, susiję su kunigo tarnystės). Nebus speciali programa kiaušinius, nei kunigų. Nes visi, tai bus tas pats visuose lygmenyse: diplomas, laipsnis, diplomas (DEA), dr.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
L’Université Catholique Du Congo

Canon teisė studijų programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo lygio apibendrinimo, kuris suteikia teisę licencijos mokyti vidurinėse mokyklose. ... [+]

Sukūrė Nacionalinės vyskupų konferencijos Kongo ir bažnytinės teisės pastatytas pagal Katalikiškojo auklėjimo kongregacijos, Kanonų teisės fakultetas ketina skatinti nuodugniai mokymą ir mokslinius tyrimus griežtą kanoninės mokslo harmonijoje su romėnų teise, modernus civilinės teisės Afrikos muitų.

todėl formuoja Canon teisės ekspertai iš tarnybos ir visos ištikimybės dvasia Magisteriumo. Šie ekspertai taikys Be kanoninės teisės Afrikoje įkultūrinimą, "nepažeidžiant Dievo įstatymą ir didelę discipliną Bažnyčioje."

Šiuo požiūriu, Kanonų teisės fakultetas padeda išspręsti, pirmiausia, kad reikia skubiai Afrikos Bažnyčios - teikti fakultetai, įvairios bažnytinės vyresnybės institutus ir seminarai departamentas kvalifikuotų per kanonų teisę; - įdėti ne iš bažnytinių teismų, kompetentingų teismų žinioje; - teikti vyskupus ir didelių viršininkų iš Pašvęstojo gyvenimo institutų ir apaštališkojo gyvenimo draugijų, specialistai, siekiant padėti joms jų vyriausybės.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba