International Business College Mitrovica (IBCM)

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie IBCM

Sveiki atvykę į Tarptautinio verslo kolegija Mitrovica!

IBCM studentai

Sveiki atvykę į IBCM, unikalus kolegijoje, kuri didžiuojasi šviežių mąstymo, mokymosi ir žinių taikymas. Remiantis mūsų dviejų gražių, modernių miesteliai Šiaurės ir Pietų Mitrovica, mes specializuojamės rengia savo studentus į darbo pasaulį.

Istorija, donorai ir partneriai

Tarptautinis verslo kolegija Mitrovica (IBCM) buvo įkurta 2010 m kaip tarptautiniu mastu registruotas ne pelno siekiančios pamatai, vykdomų pagal olandų nevyriausybinės organizacijos SPARK globoja.

IBCM

Ji buvo įkurta su dovanas iš:

  • Švedijos tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo agentūra (SIDA)
  • Danijos užsienio reikalų ministerija
  • Olandų ministerija Vystomojo bendradarbiavimo
  • Didžiosios Britanijos ambasada Priština
  • Šveicarijos Konfederacija
  • Europos Sąjunga tarnyba Kosove
  • Vokietija ambasada Priština

IBCM sukūrė trys aukštos kokybės akademines programas, bendradarbiaujant su aukštojo mokslo institucijose Danijoje: Lillebaelt akademijos Professional aukštojo mokslo, Tietgen verslo kolegijos ir universiteto koledžo Lillebaelt. Po kelerių metų intensyvaus informacijos ir įgūdžių mainų, kur studijų programos buvo pritaikytos vietos kontekstą ir personalo bei gautų intensyvus mokymas mokytojams, mokymo programa raidos etapas partnerystės buvo baigtas 2014 m. Programos jau buvo visiškai perduota IBCM.

Partnerystė su Danijos institucijomis dabar veikianti palaikomoji lygmeniu, pagrindiniai Danijos mokytojai ir toliau įgyvendinti savo kokybės priežiūrą IBCM vertinimo ir egzaminų procesą. Palaikydami šią sutartį, IBCM studentai gauna dvigubus mokslo laipsnius, o tai reiškia, kad jie įgyti diplomą iš abiejų IBCM ir iš atitinkamo partnerio kolegijoje Danijoje nuo sėkmingo jų studijų programoje.

IBCM buvo akredituota Vokietijos akreditacijos agentūra EVALAG nuo 2013 m.

IBCM

POŽIŪRIS

Tuo IBCM mūsų požiūris į mokinį. Mūsų tikslas yra sukurti studentų į specialistų, turinčių įgūdžių padaryti skirtumą savo darbo vietoje ir bendruomenėse. Tai kolegijoje, kur didžiausias dėmesys skiriamas švietimo kokybės, jos taikymo praktiką ir geriausios tarptautinės praktikos integracijos visose srityse.

Mūsų šūkis, nuo teorijos prie praktikos, yra suleidžiama projektavimo ir programas visų mūsų studijų programų. Naudojant profesionalų profesinio geriausią praktiką, įdiegta per mūsų Danijos partneriais, mūsų studijų programos yra lokaliai pritaikyti ir naudoti pedagoginį modelį, kuris užtikrintų maksimalų mokymąsi.

IBCM

IBCM vizija

Mitrovica taps ekonomiškai gyvybinga centru Vakarų Balkanuose, kad rodo socialinių ir etninių grupių įtrauktį įvairių grupių ir bendruomenių regione. Aukštos kokybės švietimas ir mokymas bus prie to prisidėti teikiant lemiamą įgūdžių vystymą, taip pat sąlytį su tarptautine bendruomene ir mažinti etninių grupių Mitrovica.

Tuščias

IBCM misija & Įgaliojimai

IBCM taps savarankiškas aukštojo profesinio mokymo įstaiga, kuri suteikia aukštos kokybės tarptautinį išsilavinimą už prieinamą kainą. Per puikios švietimo ir mokymo paslaugas, tai suteiks jaunimui ir suaugusiems Mitrovicos regione, ekonominių galimybių ir remti ekonominį vystymąsi regione. Per taikant IBCM šūkis "nuo teorijos iki praktikos" IBCM studentai yra įrengta su up-to-data rinkinį įgūdžių, kad jie galėtų plėtoti profesinę karjerą.

IBCM

Vietos

Mitrovica

Address
North Campus:
Str. Cara Dusana nn, 38220 Mitrovica

South Campus:
Str. Bislim Bajgora nn, 40.000 Mitrovica

Mitrovica, Kosovas