Oficialus aprašymas

apie IBCM

Sveiki atvykę į Tarptautinio verslo kolegija Mitrovica!

IBCM studentai

Sveiki atvykę į IBCM, unikalus kolegijoje, kuri didžiuojasi šviežių mąstymo, mokymosi ir žinių taikymas. Remiantis mūsų dviejų gražių, modernių miesteliai Šiaurės ir Pietų Mitrovica, mes specializuojamės rengia savo studentus į darbo pasaulį.

Istorija, donorai ir partneriai

Tarptautinis verslo kolegija Mitrovica (IBCM) buvo įkurta 2010 m kaip tarptautiniu mastu registruotas ne pelno siekiančios pamatai, vykdomų pagal olandų nevyriausybinės organizacijos SPARK globoja.

IBCM

Ji buvo įkurta su dovanas iš:

  • Švedijos tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo agentūra (SIDA)
  • Danijos užsienio reikalų ministerija
  • Olandų ministerija Vystomojo bendradarbiavimo
  • Didžiosios Britanijos ambasada Priština
  • Šveicarijos Konfederacija
  • Europos Sąjunga tarnyba Kosove
  • Vokietija ambasada Priština

IBCM sukūrė trys aukštos kokybės akademines programas, bendradarbiaujant su aukštojo mokslo institucijose Danijoje: Lillebaelt akademijos Professional aukštojo mokslo, Tietgen verslo kolegijos ir universiteto koledžo Lillebaelt. Po kelerių metų intensyvaus informacijos ir įgūdžių mainų, kur studijų programos buvo pritaikytos vietos kontekstą ir personalo bei gautų intensyvus mokymas mokytojams, mokymo programa raidos etapas partnerystės buvo baigtas 2014 m. Programos jau buvo visiškai perduota IBCM.

Partnerystė su Danijos institucijomis dabar veikianti palaikomoji lygmeniu, pagrindiniai Danijos mokytojai ir toliau įgyvendinti savo kokybės priežiūrą IBCM vertinimo ir egzaminų procesą. Palaikydami šią sutartį, IBCM studentai gauna dvigubus mokslo laipsnius, o tai reiškia, kad jie įgyti diplomą iš abiejų IBCM ir iš atitinkamo partnerio kolegijoje Danijoje nuo sėkmingo jų studijų programoje.

IBCM buvo akredituota Vokietijos akreditacijos agentūra EVALAG nuo 2013 m.

IBCM

POŽIŪRIS

Tuo IBCM mūsų požiūris į mokinį. Mūsų tikslas yra sukurti studentų į specialistų, turinčių įgūdžių padaryti skirtumą savo darbo vietoje ir bendruomenėse. Tai kolegijoje, kur didžiausias dėmesys skiriamas švietimo kokybės, jos taikymo praktiką ir geriausios tarptautinės praktikos integracijos visose srityse.

Mūsų šūkis, nuo teorijos prie praktikos, yra suleidžiama projektavimo ir programas visų mūsų studijų programų. Naudojant profesionalų profesinio geriausią praktiką, įdiegta per mūsų Danijos partneriais, mūsų studijų programos yra lokaliai pritaikyti ir naudoti pedagoginį modelį, kuris užtikrintų maksimalų mokymąsi.

IBCM

IBCM vizija

Mitrovica taps ekonomiškai gyvybinga centru Vakarų Balkanuose, kad rodo socialinių ir etninių grupių įtrauktį įvairių grupių ir bendruomenių regione. Aukštos kokybės švietimas ir mokymas bus prie to prisidėti teikiant lemiamą įgūdžių vystymą, taip pat sąlytį su tarptautine bendruomene ir mažinti etninių grupių Mitrovica.

Tuščias

IBCM misija & Įgaliojimai

IBCM taps savarankiškas aukštojo profesinio mokymo įstaiga, kuri suteikia aukštos kokybės tarptautinį išsilavinimą už prieinamą kainą. Per puikios švietimo ir mokymo paslaugas, tai suteiks jaunimui ir suaugusiems Mitrovicos regione, ekonominių galimybių ir remti ekonominį vystymąsi regione. Per taikant IBCM šūkis "nuo teorijos iki praktikos" IBCM studentai yra įrengta su up-to-data rinkinį įgūdžių, kad jie galėtų plėtoti profesinę karjerą.

IBCM
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo (EAM) programa suteikia studentams su tarpdisciplininio patirtį kritinių aplinkosaugos klausimais, pavyzdžiui, žemės ūkio gamybos ... [+]

Bakalauras aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo

Graduate Management Admission Test arba IBCM aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo (EAM) Programa suteikia studentams tarpdisciplininio patirtį kritinių aplinkosaugos klausimais, pavyzdžiui, žemės ūkio gamybos, biologinės įvairovės, gamtos išteklių ir atsinaujinančių energijos valdymą. Kaip EAM studentas, jums bus naudinga realaus pasaulio įžvalgas šiuolaikinių aplinkos apsaugos ir žemės ūkio verslo praktiką ir tendencijas, suteikti jums įgūdžių jums reikia už sėkmingą karjerą.

Tarptautinės ir akredituotos laipsnių

Programa yra dėstoma anglų kalba ir yra pagrįsta Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS). Kursai yra tarptautiniu mastu pripažinta ir perleidžiamas.... [-]

Mitrovica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM Tarptautinių pardavimų ir rinkodaros programa specializuojasi verslo studijas su daug dėmesio dėl tarptautinio marketingo, ekonomikos, ryšių, organizacijos valdymo i ... [+]

Bakalauras Tarptautinių pardavimų ir rinkodaros

Graduate Management Admission Test arba IBCM Tarptautinių pardavimų ir rinkodaros (ISM) programa specializuojasi verslo studijas su daug dėmesio dėl tarptautinio marketingo, ekonomikos, ryšių, organizacijos valdymo ir verslumo ir naujovių. ISM programa bus išmokyti jus su problemų sprendimo ir verslumo proto-nustatyti, kad jums reikia, kad pavyks.

Tarptautinės ir akredituotos laipsnių

Programa yra dėstoma anglų kalba ir yra pagrįsta Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS). Kursai yra tarptautiniu mastu pripažinta ir perleidžiamas.

Visi IBCM Studentai gauna dvigubą laipsnį. Tai reiškia, kad gausite diplomą IBCM ir diplomą iš mūsų partnerių institucijos, Lillebaelt akademijos Professional Aukštojo mokslo Danijoje.... [-]

Mitrovica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM viešųjų paslaugų valdymo (PSM) bakalauro programa suteikia studentams galimybę patenkinti šiuolaikinio viešojo sektoriaus valdymo ir reformos iššūkiais. ... [+]

Bakalauras viešųjų paslaugų valdymo

Bakalauras viešųjų paslaugų valdymo IBCM

Graduate Management Admission Test arba IBCM viešųjų paslaugų valdymo (PSM) bakalauro programa suteikia studentams galimybę patenkinti šiuolaikinio viešojo sektoriaus valdymo ir reformos iššūkiais. Ji apima socialines, demokratinių ir ekonominių sąvokų, tokių kaip žmogaus teisės, inovacijų, plėtros ir Europos integracijos asortimentą. Mes siekiame aprūpinti mūsų studentams problemų sprendimo mąstyseną ir aiškų vertybių rinkinį, kad padėtų jiems įveikti sunkumus, šiandien susiduria Valstybės tarnautojų ir modernius piliečius.

Tarptautinės ir akredituotos laipsnių... [-]

Mitrovica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba