RIT Croatia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Užsiregistruokite aukščiausiame JAV universitete ir mokykitės Kroatijoje!

RIT Croatia buvo įkurta 1997 m. Kaip pasaulinės žinomos privačios Amerikos universiteto, universitetas

Skirtingai nuo 1 dienos!

Naudodamiesi individualiu požiūriu, užtikrinsime skatinamą ir interaktyvią aplinką, kuri padės jums plėtoti savo potencialą. Savo švietimo metu mes suteiksime jums unikalią galimybę praleisti vieną ar du semestrus studijuoti užsienyje RIT universitetuose Rochesteryje, Niujorke arba Dubajaus, JAE. Per programas, orientuotas į praktinį žinių taikymą, jūs būsite pasirengę verslo pasaulio iššūkiams.

Tarptautinė akreditacija

RIT Croatia yra privati aukštoji mokykla, jos programos teikiamos pagal nacionalines akreditacijas. Mūsų programų kokybę pripažino tarptautinės RIT akreditacijos, pavyzdžiui:

  • Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija, institucinė akreditavimo agentūra, kurią pripažino JAV švietimo sekretorius ir Aukštojo mokslo akreditavimo taryba.
  • Asociacija „Advance Collegiate Schools of Business“. „RIT“ verslo programas akreditavo „AACSB International“, ilgiausiai veikianti pasaulinė asociacija, skirta pasaulinio lygio švietimo vadybai.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Siekdama padėti kvalifikuotiems studentams finansuoti savo studijas, „ RIT Croatia “ užsitikrino daugiau nei 350 000,00 EUR finansinę paramą stojant į kitus mokslo metus. Stipendijos ir finansinė parama yra piniginės lėšos, naudojamos padengti studijų, patirtų lankant universitetą per ketverius studijų metus, išlaidas.

Kodėl mokytis RIT Croatia ?

  • Studijuoti anglų kalba. Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą amerikietišką laipsnį: visos klasės vyks anglų kalba, visiškai suderintos su šiuolaikinėmis Amerikos programomis ir vadovėliais. Baigę studijas RIT Croatia , jums bus suteikta 2 laipsniai: amerikietiškas laipsnis iš Ročesterio technologijos instituto ir Kroatijos laipsnis iš RIT Croatia .
  • Studijos, atitinkančios aukštus Amerikos švietimo standartus: Programos ir mokymo programos yra visiškai suderintos su vieno iš garsiausių JAV privačių universitetų standartais. Kolegijos kokybę patvirtino daugelis tarptautinių akreditacijų, pvz., Vidurio valstybių aukštųjų mokyklų komisija. Švietimas - „AACSB International“, asociacija „Advance Collegiate Schools of Business“.
  • Praleiskite semestrą Jungtinėse Amerikos Valstijose arba Jungtiniuose Arabų Emyratuose: patirkite skirtingas kultūras, norėdami pamatyti dalykus iš pasaulinės perspektyvos ir tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Svarbiausia, kad jis yra pagrindinis privalumas, kai kreipiasi dėl darbo.
  • Puikus įdarbinimo rodiklis baigus studijas: daugiau nei 80 proc. Mūsų studentų susiranda darbą per tris mėnesius nuo baigimo (2017 m. Klasė). Modeliuojant pagal RIT karjeros plėtros ir kooperatyvinio ugdymo programą, studentai rengiami iš savo pirmųjų metų, kad jie būtų integruoti į darbo rinką.
  • Patirtis, suteikianti jums pranašumą: Mūsų bendradarbiavimo švietimo ir karjeros tarnyba padeda studentams pasirengti patekti į darbo rinką. Mūsų patarėjai padeda studentams rinktis ir kurti savo karjerą, užmegzti ryšius su potencialiais darbdaviais, ieškoti bendrų praktikos vietų, mokyti juos, kaip rašyti CV, ir paruošti juos darbo pokalbiams.

Vietos

Dubrovnikas

Address
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

20 000 Dubrovnikas, Dubrovniko-Neretvos apskritis, Kroatija

Zagrebas

Address
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

10 000 Zagrebas, Kroatija

Akreditacijos

AACSB Accredited