Oficialus aprašymas

Rygos teisės magistro laipsnis (RGSL) buvo įkurtas 1998 metais. Šiandien ji yra aukščiausio laipsnio teisinė mokykla, siūlanti bakalauro, magistro ir doktorantūros tarpdisciplininius teisės, verslo, finansų, politikos, tarptautinių santykių ir diplomatijos studijas. RGSL siūlo teisinį išsilavinimą anglų kalba studentams iš viso pasaulio. Studijuojant RGSL yra unikalus pasaulio ir vietos derinys, taigi mokymo kokybė yra aukščiausio tarptautinio lygio, o studentams skiriamas dėmesys ir priežiūra yra labai vietos ir individualūs.
Rygos "Art Nouveau District" centre, Baltijos regiono centre, RGSL siekia suteikti stiprią akademinį išsilavinimą nuolat besikeičiančioje ir tarpusavyje susijusiame realiame pasaulyje.
2010 m. Pradėtos dviejų bakalauro studijų programos dėmesys skiriamas teisės ir verslo, teisės ir diplomatijos klausimams. Magistrantūros programos orientuojasi į teisės ir finansų, Europos ir tarptautinę teisę, specializuotus tarptautinės viešosios teisės ir žmogaus teisių laipsnius, tarpvalstybinę komercinę teisę ir Europos Sąjungos teisę bei politiką. Panašiai doktorantūros programa, pradėta 2013 m. Ir siūloma bendradarbiaujant su Kopenhagos universitetu, apima kelias disciplinas apimančias temas ir sujungia mokslinius tyrimus, mokymą ir kitą praktinę veiklą doktorantūros studijoms baigti.
RGSL fakultetas yra akademinė kompetencija, bet ir praktinė patirtis. Mūsų rezidentų ir svečių fakulteto nariai yra ir mokslininkai, ir praktikai iš pagrindinių akademinių institucijų visame pasaulyje, iš ES ir kitų tarptautinių institucijų, taip pat iš pagrindinių advokatų kontorų ir tarptautinių kompanijų.
RGSL tapo svarbiu renginių organizavimo centru, kuris skatina akademinį ir mokslinį diskursą teisinės valstybės, demokratijos ir žmogaus teisių srityse.
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Riga Graduate School of Law