Transport and Telecommunication Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

TSS misija - klasikinių universiteto tradicijų ir novatoriškų technologijų, tiksliųjų mokslų ir kūrybinio požiūrio derinys. TSS tikslas - stabili mūsų absolventų paklausa tarptautinėje darbo rinkoje.

Transport and Telecommunication Institute (lat. Transporta un sakaru institūts - TSI) - modernus universitetas, turintis beveik šimtmečio istoriją. TSI yra legendinių RKIIGA (Rygos raudonųjų juostų civilinės aviacijos institutas) ir RAU (Rygos aviacijos institutas) įpėdinė. Šiais laikais TSI buvo įkurta 1999 m. Šiandien TSI yra vienintelė privati universitetinio tipo technikos kolegija Latvijoje, kurioje galite įgyti aukštąjį išsilavinimą latvių ir anglų kalbomis.

135061_web-men-blue-840x289.png

TSI gavo nuolatinę akreditaciją Latvijoje kaip aukštojo mokslo įstaiga.

Institutas teikia akademines programas šiomis kryptimis: transportas ir logistika, kompiuterių mokslai, elektronika ir telekomunikacijos, vadyba, aviacijos transportas. 2020 m. Visos TSS švietimo kryptys buvo akredituotos maksimaliam laikotarpiui - 6 metams.

Pasirinkę TSS, galite įgyti pirmojo ir antrojo lygio aukštąjį profesinį išsilavinimą, bakalauro ir magistro laipsnius, paruošti ir apginti daktaro disertaciją.

TSS studijų programos orientuotos į švietimo praktinę vertę; todėl programos rengiamos bendradarbiaujant su TSS pramonės partneriais partneriais.

TSS vykdo įvairiapusį mokslinį tiriamąjį darbą. Remiantis ekspertų vertinimais, Transport and Telecommunication Institute yra vienintelis iš privačių kolegijų, įtrauktų į Latvijoje veikiančių pirmaujančių mokslo institucijų sąrašą. Iš viso instituto absolventai yra daugiau nei 8900. Dabartinis studentų skaičius yra daugiau nei 2600. Yra studentų iš Austrijos, Azerbaidžano, Bulgarijos, Egipto, Indijos, Kazachstano, Moldovos, Mongolijos, Rusijos, Ukrainos, JK, JAV, Uzbekistano. ir daugelyje kitų TSS šalių.Populiariausios užsienio studentų švietimo kryptys: logistika, informacinės technologijos, aviacija. TSS siūlo akredituotą išsilavinimą, puikų akademinį personalą, tyrimų ir technologijų bazę, atitinkančią naujausius reikalavimus, labiausiai apgalvotą mokymosi aplinką ir, žinoma, diplomą, priimtą daugelyje pasaulio šalių.

Vietos

Ryga

Address
Transport And Telecommunication Institute
Lomonosova street 1

LV-1019 Ryga, Latvija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis