Transport and Telecommunication Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

TSS misija - klasikinių universitetų tradicijų ir novatoriškų technologijų derinimas, tikslieji mokslai ir kūrybinis požiūris. TSS tikslas - nuolatinis mūsų absolventų poreikis tarptautinėje darbo rinkoje.

Transport and Telecommunication Institute (lat. Transporta un sakaru institūts - TSI) - modernus universitetas, turintis beveik šimtmečio istoriją. TSI - tai legendinių RKIIGA (Rygos Raudonojo juostinio civilinės aviacijos instituto) ir RAU (Rygos aviacijos instituto) teisių perėmėja. Šiais laikais TSI buvo įkurta 1999 m. Šiandien TSS yra vienintelis privataus techninio koledžo universitetas Latvijoje, kuriame galite įgyti aukštąjį išsilavinimą latvių ir anglų kalbomis.

135061_web-men-blue-840x289.png

TSI gavo nuolatinę akreditaciją Latvijoje kaip aukštojo mokslo įstaiga.

Institutas teikia akademines programas šiomis kryptimis: transportas ir logistika, kompiuterių mokslai, elektronika ir telekomunikacijos, vadyba, aviacijos transportas (taip pat pilotas). Dabar visos TSS švietimo kryptys yra akredituotos maksimaliam laikotarpiui - 6 metams.

Galite įgyti aukštąjį profesinį išsilavinimą pirmame ir antrame lygiuose, bakalauro ir magistro laipsnius, paruošti ir apginti daktaro disertaciją, pasirinkdami TSS.

Instituto studijų programos yra orientuotos į švietimo praktinę vertę, todėl programos rengiamos bendradarbiaujant su TSS pramonės partneriais.

TSS vykdo įvairiapusį mokslinį tiriamąjį darbą. Remiantis ekspertų vertinimais, Transport and Telecommunication Institute yra vienintelis iš privačių kolegijų, įtrauktų į Latvijoje veikiančių pirmaujančių mokslo institucijų sąrašą. Bendras universiteto absolventų skaičius - daugiau kaip 8900. Dabartinis studentų skaičius - daugiau nei 2600. Studentų yra iš Austrijos, Azerbaidžano, Bulgarijos, Egipto, Indijos, Kazachstano, Moldovos, Mongolijos, Rusijos, Ukrainos, JK, JAV, Uzbekistano. ir daugiau kitų TSS šalių.
Populiariausios užsienio studentų švietimo kryptys: logistika, informacinės technologijos, aviacija. TSS - tai akredituotas išsilavinimas, puikus dėstytojų, mokslo ir technologijų pagrindas, atsakantis į naujausius reikalavimus, maksimaliai apgalvota mokymosi aplinka ir, žinoma, diplomas, priimamas daugelyje pasaulio šalių.

Vietos

Ryga

Address
Transport And Telecommunication Institute
Lomonosova street 1

LV-1019 Ryga, Latvija