Oficialus aprašymas

Ventspils University of Applied Sciences - Švietimas rytoj!

Ventspils University of Applied Sciences (VeUAS) buvo įkurtas 1997 metais kaip savivaldos valstybinis universitetas ir mokslo įstaiga. Jo pagrindinė veikla - atlikti mokslinius tyrimus ir įgyvendinti akademines bei profesines studijų programas. "VeUAS" siūlo įgyti žinių mūsų ekonomikos ir vadybos fakultetuose, vertimų studijose ir informacinėse technologijose, siūlančiose 16 bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programų. Šiuo metu yra apie 900 studentų, dirbančių visą darbo dieną (įskaitant užsienio studentus iš tokių šalių kaip Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Lietuva, Turkija ir kt.), Iš kurių 80 proc. Yra finansuojami iš valstybės biudžeto. Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos! "VeUAS" dirba 129 darbuotojai, iš jų 67 akademinio personalo nariai.

2013 m. Gegužės 20 d. "VeUAS" įsigijo mokslo įstaigos statusą (ty buvo įtraukta į Mokslo institucijų registrą), o tai rodo, kad ji atitiko visus valstybės patvirtintus mokslo įstaigos kriterijus, į kuriuos įgyta bent pusė akademinio personalo universiteto kolegija skelbia mokslo darbus, turi mokslinę infrastruktūrą ir tt

Misija

Sukurti ir išlaikyti kokybišką ir modernų aukštąjį mokslą bei mokslinius tyrimus ir užtikrinti gerą jų funkcinę sąveiką savo akademinėse veiklos srityse: vadyboje, taikomosios lingvistikos, informatikos, informacinių technologijų, inžinerijos ir radijo astronomijos srityse.

Vizija

Toliau kurti "VeUAS" kaip technologijos ir plėtros šiuolaikinę universitetinę kolegiją savo studentams ir dėstytojams, siekiant išplėsti savo veiklą už Latvijos sienų ir tapti tarptautiniu mastu pripažintą aukštojo mokslo įstaigą Baltijos regione.

Teikti reikšmingą indėlį į mokslo plėtrą visose savo veiklos srityse ir užtikrinant jo absolventų konkurencingumą.

Padaryti žingsnius tapti universiteto tipo aukštojo mokslo įstaiga ir palaipsniui įgyti oficialų universiteto statusą.

Bendradarbiavimas su kompanijomis ir Ventspilio savivaldybe

"VeUAS" teikia Kuržemės krašto ir Ventspilio miesto tarybų institucijoms bei įmonėms kvalifikuotus darbuotojus, taip pat siūlo visiems mokymosi visą gyvenimą galimybes.

Ventspilio savivaldybė teikia lėšų pritraukti aukštos kvalifikacijos akademinį personalą ir aukšto lygio specialistus, doktorantų stipendijas, mokslines ir metodologines publikacijas, įvairius projektus, kultūrinius renginius ir sporto renginius studentams.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Ventspils University of Applied Sciences

Studijų programos tikslas - parengti aukštos kvalifikacijos kompiuterių mokslo specialistus, turinčius esminių žinių apie kompiuterių mokslus, aukštą matematiką ir inžine ... [+]

Taikykite čia ir Jūs tapsite aukštos kvalifikacijos kompiuterių mokslo specialistu, turinčiu esminių žinių apie kompiuterių mokslus, aukštą matematiką ir inžineriją, atitinkančią Europos kvalifikacijų sąrangos (EKS) šeštojo lygio reikalavimus, ir ekspertų naujausių technologijų tendencijose ir taikymuose sudėtingoje technologijų eroje .

Mes suteiksime Jums aukštos kvalifikacijos klases ir laboratorijas su pažangiausia įranga, profesionaliais dėstytojais, pramonės ekspertų atsiliepimais ir suteiks galimybę patekti į tarptautinius IT verslo subjektus.

Šioje srityje labai trūksta pramonės specialistų. Pasaulinės IT kompanijos laukia Jūsų!... [-]

Latvija Ventspilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ventspils University of Applied Sciences

Programos tikslas - parengti absolventus, kurie gali sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, remdamiesi įgytomis profesinėmis žiniomis ir akademinėmis žiniomis bei profesiona ... [+]

Atidarykite savo pasaulines verslo galimybes studijuodami Ventspils University of Applied Sciences ir pradėkite savo verslą dabar arba tapkite pirmaujančia kompanija pirmaujančioje įmonėje!

Mes suteiksime jums teorinių žinių

Mes saugome naujoves

Priėmimo reikalavimai: Bendrasis vidurinis ar profesinis mokymas

Mokymo planas

Studijų kursai: 1 metai

MatematikaMikroekonomikaStatistikaElektroninis valdymasPsichologijaAnglų kalba: komunikacijos aspektaiĮvadas į viešųjų ryšių teorijasEkonomikaSprendimų priėmimasMakroekonomikaTarptautinė verslo teisėUžsienio politikos analizės ir metodikos principaiAnglų kalba: komunikacijos aspektaiVerslo etika... [-]
Latvija Ventspilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ventspils University of Applied Sciences

Parengti tarpkultūrinio bendravimo specialistus, turinčius užsienio kalbų įgūdžius darbui ES institucijose ir kitose tarptautinėse organizacijose; ... [+]

Taikykite čia, kad ištirtumėte savo pasaulines karjeros galimybes!

Jūs tapsite kvalifikuotu tarptautinio bendravimo ekspertu tarptautinių verslo subjektų, organizacijų, vyriausybinių ir ES institucijų, turinčių puikias užsienio kalbų žinias.

Mes teikiame patrauklias studijas dinamiškoje mokymo aplinkoje, pritaikytame pasauliniams ekonominiams, kultūriniams ir socialiniams poreikiams bei naujausioms tendencijoms.

Galimybė mokytis trijų kalbų: latvių, rusų, vokiečių, prancūzų ar ispanų!

Priėmimo reikalavimai: Bendrasis vidurinis ar profesinis mokymas

KursaiTarpkultūrinio bend... [-]
Latvija Ventspilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Inženieru iela 101
Ventspils, LV-3601 LV
Social Media