AHE - The University of Humanities and Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

istorija

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Humanitarinių ir ekonomika Lodzėje buvo įkurta 1993 m. Tai didžiausias ne viešoji įstaiga aukštojo mokslo Lenkijoje. 2007 metais universitetas įgijo teisę sudarymo daktarų iš šių dalykų: kalbotyra humanitarinių departamentas, informacinių technologijų techninių mokslų ir vizualiųjų menų katedros dailės skyrius. 2009 metais universitetas pasiekė garbingą statusą akademijoje.

Švietimas ir nauji metodai

Universitete yra daugiau nei 20 fakultetų ir siūlo platų dalykų pasirinkimą, įskaitant 4 kursus anglų kalba. Studentai gali pasirinkti studijuoti bet daugiau kaip 100 kursų. Kursų mokymo programos yra nuolat atnaujinamos atsižvelgiant į rinkos poreikius. Laikantis Europos švietimo standartų reikalavimus, Lodzėje AHE įgyvendina naują paradigmą švietimo, kuris yra būdingas: naujų metodų, naujo turinio, naujų dėstytojų.

Vienas iš labiausiai skiriamųjų bruožų Humanitarinių ir ekonomikos universitete yra tai, kad kiekvienas studentas gauna naudos iš individualaus požiūrio į mokymosi poreikių. Tai padeda sprendžiant uždavinius ir problemas, su kuriomis susiduria su kūrybos ir inovatyviu būdu. Už kiekvieną studijų metų mes naudojame projektų ir seminarų, pagal kurią studentai plėtoti savo kompetencijas ir formuoti požiūrį, reikalingų sėkmingai gyvenimo ir karjeros metodą. Dėka naujo modelio mokyklų studentai, taip pat plėtoti savo asmenybę. Metu tyrimai atliekami dirbtuvės, kurios didina įgūdžius bendravimo, konfliktų sprendimo, bendradarbiavimo ar derybų. Geriausi projektai yra skiriami į keturias kategorijas: projekto verslumo, "Pro-socialinio projekto, projekto orientuota į asmeninio tobulėjimo ir meninio projekto srityje.

Nauja dėstytojai

Ši nauja edukacinė programa, mes galime realizuoti tik dėl entuziazmo ir atsidavimo jauno personalo, dirbančio Ahe Lodzė. Jie vesti užsiėmimus pagal projektą ir seminarai metodu. Jie dirba su verslininkais, rengti projektus, kurių buvo imtasi nuo ekonominio, socialinio ir kultūrinio gyvenimo praktikoje. Tarp organizuojamus studentų projektus galima rasti daugelyje parodų, koncertų, švietimo paskaitas, kultūrinius renginius, šokių pasirodymus ar labdaros. Šių projektų pasisekimas sukelti teigiamų rekomendacijų verslininkams. Studentai savo projektinio darbo išsprendžia realias problemas ir tokiu būdu sukurti savo portfelį, patvirtinantį įgytas kompetencijas.

Universitetas centras ir aplinka

Humanitarinių ir ekonomikos universitetas Lodzėje yra 19-ojo amžiaus fabriko svetainėse. Tiems, gerai išsilaikęs, restauruotos sienos su unikaliu pramonės atmosferą organizuoja švietimo, kultūros ir verslo renginius. Mūsų studentai ir dėstytojai turi savo žinioje gerai įrengtas auditorijose, biblioteka, kompiuterių ir multimedijos laboratorijas, radijo studija, televizijos studijose, moksliniuose seminaruose ir parodų galerijose. Taip pat yra valgykla.

Graduate Management Admission Test arba Lenkų Virtualus universitetas (Lenkijos universitetas Virtualus) yra dalis Ahe. PUW švietimo platforma suteikia galimybes įgyti kvalifikaciją, be reikia jungiamas ir sutrikdyti kasdienius pareigas ar šeimos įsipareigojimus.

AHE yra šiuolaikinių technologijų pasigyrimas profesionaliai įrengtas leidykla, televizijos studija, poliklinikos ir spaustuvėje, taip pat didžiausias, tarp nevalstybinių mokyklų regione, laisvos prieigos biblioteka akademija. Esame pirmoji ir vienintelė mokykla Lenkijoje, kuri siūlo specializaciją Mainframe sistemos - virtualizacijos, sandorio masė perskaičiavimo ir tt

Per 20 metų patirtį

2013 metai buvo išskirtiniai, nes universitetas buvo švenčia savo dvidešimtmetį. Šie du dešimtmečius leido Humanitarinių ir ekonomikos universitetas Lodzėje tapo viena iš didžiausių privačių universitetų Lenkijoje.

Vietos

Lodzė

AHE - The University of Humanities and Economics

Address
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi (University of Humanities and Economics in Lodz) ul. Sterlinga 26
90-212 Lodzė, Didžiosios Lenkijos vaivadija, Lenkija
Interneto svetainė
Telefonas
+48 800 080 888