Oficialus aprašymas

Kozminski University , įkurtas 1993 m., Yra privati aukštojo mokslo įstaiga, turinti visas akademines teises. Universitetas įgijo lenkų ir tarptautinių akreditacijų, taip pat puikių rezultatų pasauliniu ir nacionaliniu lygiu, kuris rodo aukštą jos programų ir paslaugų kokybę. Dėl šių savybių KU diplomai pateko į save. Universiteto pasiūlymas apima įvairias bakalauro, magistro, MBA ir doktorantūros studijas. programas. Visi jie yra siūlomi ir anglų kalba.

Nuo 2009 m. Kozminski University klasifikuojamas prestižiniame „Financial Times“ - „Business School“ reitingų, kuriuos sudaro geriausi universitetai iš viso pasaulio, reitinguose. Be to, pastaruosius 17 metų iš eilės jis yra privataus universitetų pirmajame etape „Perspektywy“, „Rzeczpospolita“ ir „WPROST“ paskelbtuose švietimo reitinguose. Kozminski University taip pat gavo ypatingą skirtumą nuo Nacionalinio akreditavimo komiteto dėl valdymo, administravimo ir teisės programų.

Kozminski University yra trys tarptautinės akreditacijos: EQUIS, AMBA ir AACSB. Tik apie 70 verslo mokyklų iš viso pasaulio turi visas tris akreditacijas. AACSB akreditacija suteikiama tokiems prestižiniams universitetams, kaip Yale ir Harvard.

KU turi teisę įteikti doktorantūros studijas šiose disciplinose: vadyba, ekonomika, finansai, sociologija ir teisė. Kaip vienintelė privati aukštojo mokslo įstaiga Lenkijoje, ji turi teisę leisti aukštesnę doktorantūros studiją. laipsnis (habilitacijos laipsnis) vadybos, teisės ir ekonomikos disciplinoje. Taip pat pagal vadinamąjį parametrų vertinimą, atliekamą ekonomikos srityje, Kozminski University turi aukščiausią pirmos kategorijos reitingą.

Švietimo pasiūlymas apima vadybą (lenkų ir anglų kalbomis), valdymą virtualioje aplinkoje (lenkų ir anglų kalbomis), finansus ir apskaitą (lenkų ir anglų kalbomis), ekonomiką - tarptautines rinkas, teisę, administravimą ir socialinius mokslus vadovybėje: verslo ir žiniasklaidos sociologija ir vadybos psichologija. Nuo 2016/2017 mokslo metų universitetas sukūrė elito teisės programą „Teisė ir finansai“.

Kozminski University bendradarbiauja mokslinių tyrimų ir mainų programose su daugiau nei 200 prestižinių institucijų visame pasaulyje. Visi bakalauro ir magistrantūros studentai gali rinktis tuos prestižinius universitetus kaip savo tarptautinių mainų vietas.

Mūsų misija

Mes skatiname savo verslumo nuojautą, mūsų verslo ryšius, mūsų mokslinių tyrimų potencialą ir tarptautiškumą, kad galėtume pakeisti verslą, teisę ir visuomenę.

Mūsų logotipe plaukiojantis laivas atviroje jūroje yra nuotykių, atvirumo naujiems horizontams simbolis, kūrybinis komandinis darbas ir vadovavimas bei neribotos galimybės.

Kodėl verta rinktis Kozminski University ?

Prestige

 • Geriausia verslo mokykla Vidurio ir Rytų Europoje pagal „Financial Times“.
 • Geriausias verslo / ekonomikos universitetas Lenkijoje pagal „Perspektywy“ švietimo fondo reitingą.
 • Geriausia privataus aukštojo mokslo įstaiga Lenkijoje pagal „Perspektywy“ švietimo fondo reitingą.
 • Strateginis aljansas su pirmuoju pasauliniu verslo mokyklų ESCP Europu.

Aukšta švietimo kokybė

 • „Triple Crown“ - 3 tarptautinės akreditacijos: EQUIS, AACSB ir AMBA.
 • „IQA CEEMAN“ akreditacija - suteikta Centrinės ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacijos.
 • Skirtumai nuo Nacionalinio akreditacijos komiteto finansų srityje

Internacionalizacija

 • Vienas iš tarptautiškiausių universitetų Lenkijoje pagal „Perspektywy“ švietimo fondo reitingą.
 • Studijų programos anglų kalba visais lygiais: bakalauro, magistrantūros, magistrantūros ir doktorantūros studijos.
 • Dvigubos studijų programos su tarptautiniais partneriais.
 • Užsienio dėstytojai ir studentai iš daugiau nei 75 šalių.
 • Studentų ir darbuotojų mainų programos su daugiau nei 200 partnerių 6 žemynuose.

Į verslą orientuota

 • Studijų programos, vykdomos kartu su darbdaviais (pvz., Citibank, Accenture).
 • Stažuotės ir stažuotės Lenkijos ir užsienio įmonėse.
 • Susitikimai ir konferencijos su verslo praktikais.
 • Praktinės patirties turintys dėstytojai.
 • Kozminski Venture Lab - studentų ir absolventų pagreitinimo programa.

Švietimas vertinamas darbdavių

 • „Wprost“ reitingas privataus universitetų reitingui, kurį vertina darbdaviai.
 • Programos atnaujintos ir pritaikytos rinkos poreikiams.

Visas akademines teises

 • Teisės į Ph.D. laipsniai 5 disciplinose: vadyba, ekonomika, finansai, sociologija ir teisė.
 • Teisė įgyti vyresnįjį daktaro laipsnį laipsniai (habilitacija) 3 disciplinose.
 • Daug mokslinių tyrimų projektų.

Studentų gyvenimas

 • 19 mokslo klubų.
 • Švietimo kelionės.
 • Kultūros ir socialiniai renginiai.
 • Vasaros ir žiemos sporto stovyklos.
 • KOZMINALIA - universiteto diena.
 • 13 sporto sekcijų.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Kozminski University

Vadybos ir dirbtinis intelektas skaitmeninės visuomenės programoje yra vadybos programos bakalauro specializacija. Programa yra retas, bet labai reikalingas suvokimo vald ... [+]

Vadybos ir dirbtinis intelektas skaitmeninės visuomenės programoje yra vadybos programos bakalauro specializacija.Programa yra retas, bet labai reikalingas suvokimo valdymo žinių ir programavimo įgūdžių bei duomenų analizės derinys .Tyrimai skirti mokyti daugiau ir daugiau darbo rinkos reikalaujančių vadovų, kurie tuo pačiu metu turi:verslo įgūdžiaižinios apie naujas technologijas ir jų poveikį visuomeneižinių apie kiekybinius ir kokybinius tyrimo metodusprogramavimo kompetencijos (programavimas keliomis kalbomis - "Python", "Java")Be to, studentai įsisavins daugialypės skaitmeninimo procesų analizės priemones ir įgis įgūdžių, reikalingų didelės apimties („Big Data“) duomenų identifikavimui, įgijimui, saugojimui ir analizei.Studentai turi galimybę susipažinti su teorijomis, suteikiančiomis gilesnį supratimą apie vykstančią technologinę revoliuciją ir susijusius socialinius bei verslo pokyčius.Studijų metu įgyvendinamas dirbtinio intelekto modulis , kurio dėka studentai įgyja įgūdžių programavimo ir mašinų mokymosi bei jų naudojimo verslo srityje srityje.Nuo antrojo semestro studentai dirbs grupėse pradiniame ar įgyvendinimo projekte , prižiūrint KU specialistams.Studijų metu studentai gauna sertifikatą, kuriame teigiama, kad jie baigė Python programavimo kursą , ir pažymėjimą, kaip gauti pagrindinį mašinų mokymosi kursą .Programa suteikia daug laisvės plėtojant studentų interesus siūlant pasirenkamuosius kursus, kurių tikslas - gilinti jų interesus.Tyrimai atliekami tik visą darbo dieną.Ką gausite iš savo studijųVadybos srities teorijos.Dirbtinis intelektas ir mašinų mokymasis.Projektų valdymas.Inovacijos finansų srityje (fin-tech).Šiuolaikinės inovacijų valdymo teorijos.Didžiųjų duomenų analizė.Verslo modeliai, sukurti skaitmeninėje ekonomikoje.Programavimo pagrindai pasirinktose kalbose.Rinkodaros pagrindai naujose žiniasklaidos priemonėse.Teorijos naudojimas analizuojant technologijų valdymo problemas ir technologijų vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje.Mašinos mokymosi metodų taikymas.Duomenų vizualizavimas.Strateginio planavimo metodų taikymas konkrečios organizacijos problemoms.Karjeros galimybės po studijų... [-]
Lenkija Varšuva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kozminski University

Finansų valdymo specializacija, mūsų finansų ir apskaitos studijų bakalauro studija, yra trejų metų trukmės programa, vykdoma anglų kalba, rengianti studentus darbui įmon ... [+]

Finansų valdymo specializacija, mūsų finansų ir apskaitos studijų bakalauro studija, yra trejų metų trukmės programa, vykdoma anglų kalba, rengianti studentus darbui įmonių finansų ir apskaitos srityse. Jų žinios ir gebėjimai intensyviai plėtojami, taip pat jų problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo gebėjimai, nes jie orientuoti į verslo strategijos ir politikos formavimą, įgyvendinimą ir stebėjimą.

Programos tikslas - gaminti techniškai kompetentingus profesionalus, turinčius aukštus etikos standartus ir gerą verslo prasmę. Programos mokymo programa apjungia tradicinės apskaitos naudą su įvairiomis verslo temomis, atspindinčiomis finansų specialistų poreikius ir atsakomybę, o tai leidžia studentams susidoroti su nuolat besikeičiančios pasaulinės ekonomikos aplinkos iššūkiais. Bakalauro studijų programos absolventai gali tikėtis kuo daugiau karjeros galimybių visose verslo srityse.... [-]

Lenkija Varšuva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kozminski University

Trijų metų bakalauro programa vadyboje (lygiavertė bakalauro ar BComm laipsniui) skirta studentams, norintiems siekti vadovavimo ir verslumo karjeros tiek vidaus, tiek ta ... [+]

Trijų metų bakalauro programa vadyboje (lygiavertė bakalauro ar BComm laipsniui) skirta studentams, norintiems siekti vadovavimo ir verslumo karjeros tiek vidaus, tiek tarptautinėse įmonėse.Vykdoma anglų kalba, programa susideda iš šešių semestrų. Jos tikslas - suteikti studentams tvirtą pagrindą valdymo, finansų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių valdymo ir kitose su verslu susijusiose srityse realioje aplinkoje.Vadovaudamiesi mūsų atliktais fakulteto studentais, įgyjamos visapusiškos žinios, praktiniai įgūdžiai ir analitinės priemonės, reikalingos sėkmingai įmonei sukurti arba efektyviam vadovui.Programa apima profesionalią stažuotę ir leidžia studentams pasirinkti specializaciją verslumo, rinkodaros ar tarptautinio valdymo srityse. Kiekviena specializacija savo dalyviams suteikia galimybę įgyti gilesnių žinių ir tiksliai suderinti įgūdžius konkrečiose valdymo srityse, reikalingas sėkmingai kovoti su daugybe iššūkių vykdant tarptautinę profesinę karjerą.Ką gausite iš savo studijųPraktiniai įgūdžiai ir analitinės priemonės, reikalingos kuriant naują verslo įmonę.Verslumo įgūdžiai ir žinios, kurių reikia norint pasinaudoti esamomis galimybėmis ir spręsti verslo plėtros problemas.Žinios ir įgūdžiai, reikalingi tapti verslo lyderiu įvairiose organizacijose (pelno ir ne pelno).Žinios apie šeimos verslo ir paveldėjimo procesų specifiškumą.Kūrybinis mąstymas ir problemų sprendimo įgūdžiai.Praktinės žinios apie rinkodaros veiklos planavimą ir vykdymą įvairiose organizacijose.Praktinės žinios, kaip kurti sėkmingas rinkodaros tikslų įgyvendinimo strategijas.Įgūdžiai ir gebėjimai naudotis informacinių ir ryšių technologijų (IKT) rinkodaros priemonėmis.Praktinis gebėjimas vykdyti rinkodaros tyrimų projektus - planavimas ir įgyvendinimas.Išsamios žinios apie tai, kaip ieškoti naujų rinkų tarptautinės rinkodaros veikloje.Praktinės žinios apie šiuolaikines marketingo tendencijas (pvz., Socialinės žiniasklaidos rinkodaros, virusinės rinkodaros ir kt.)Žinios apie tarptautinius ir tarpkultūrinius valdymo ir organizacijų aspektus.Supratimas apie kultūrų poveikį organizacijoms.Gebėjimas suprasti ir dirbti tarptautinėje / daugiakultūrėje aplinkoje.Gebėjimas suprasti ir taikyti valdymo koncepcijas įvairiose kultūrinėse aplinkose.Karjeros galimybės po studijųLenkijos... [-]
Lenkija Varšuva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

How to choose a business school?

Success starts at Kozminski - Lucie Borne from France

Success starts at Kozminski - Daniel Stein from Germany

Success starts at Kozminski - Artem Kovtun from Ukraine

Kozminski University

Kozminski University
Address
Kozminski University 57/59 Jagiellońska St.
03-301 Varšuva, Mazovijos vaivadija, Lenkija
Interneto svetainė
Telefonas
+48 22 519 21 00