School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokykla forma siūlo 3,5 metų dieninių dizaino kursą, po kurio studentai gauti bakalauro laipsnį iš humanitarinių ir socialinių mokslų universitete (SWPS).

Mokykla forma:

Lenkijos geriausiai studijų programa pagal Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos; puikus ir garsus komanda dėstytojų; modernios ir gerai įrengtos dirbtuvės ir studijos; puikus bendradarbiavimo santykius su daugeliu Lenkijos ir tarptautinių kompanijų. Unikalus studijų programa sujungia projektinį darbą ir humanitarinių mokslų, kuri buvo sukurta mūsų ekspertų komanda išsilavinimą vadovaujamą Lidewij Edelkoort pirmininkė dizaino akademijoje Eindhovene (1999-2008), strateginio direktorius ir globėją mokyklos forma.

Mokykla forma yra atvira visiems - tinkerers, analitikai, programuotojai, žmonėms su DIY meilės - ir padės jums sukurti, papildyti, tobulinti ir naudoti savo įgūdžius ir interesus.

Jei norite turėti įtakos pokyčius pasaulyje, siekiant pagerinti žmonių gyvenimo kokybę, ir suprasti ir patenkinti šiandienos visuomenės poreikius, tada mokykla forma yra už jus.

Vietos

Poznanėje

Address
School of Form,
Głogowska Street 18

60-734 Poznanėje, Liublino vaivadija, Lenkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis