Oficialus aprašymas

Mokykla forma siūlo 3,5 metų dieninių dizaino kursą, po kurio studentai gauti bakalauro laipsnį iš humanitarinių ir socialinių mokslų universitete (SWPS).

Mokykla forma:

Lenkijos geriausiai studijų programa pagal Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos; puikus ir garsus komanda dėstytojų; modernios ir gerai įrengtos dirbtuvės ir studijos; puikus bendradarbiavimo santykius su daugeliu Lenkijos ir tarptautinių kompanijų. Unikalus studijų programa sujungia projektinį darbą ir humanitarinių mokslų, kuri buvo sukurta mūsų ekspertų komanda išsilavinimą vadovaujamą Lidewij Edelkoort pirmininkė dizaino akademijoje Eindhovene (1999-2008), strateginio direktorius ir globėją mokyklos forma.

Mokykla forma yra atvira visiems - tinkerers, analitikai, programuotojai, žmonėms su DIY meilės - ir padės jums sukurti, papildyti, tobulinti ir naudoti savo įgūdžius ir interesus.

Jei norite turėti įtakos pokyčius pasaulyje, siekiant pagerinti žmonių gyvenimo kokybę, ir suprasti ir patenkinti šiandienos visuomenės poreikius, tada mokykla forma yra už jus.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Lenkas

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Programa buvo nominuota geriausia programa Lenkijoje pagal Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos, kuris turėjo šukos per mamutas milijono kandidatų produktais tam kad ra ... [+]

bakalauro dizaino Kodėl šis kursas?

Studijų programa Design tuo Poznanė Campus į humanitarinių ir socialinių mokslų universitete (mokyklos forma) buvo nominuota geriausia programa Lenkijoje pagal Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos, kuris turėjo šukos per mamutas milijono kandidatų siekiant rasti nugalėtojas.

Ministerija pabrėžė tarpdisciplininį pobūdį programą ir tai, kad ji apima šiuolaikinius požiūrius į švietimo ir moko praktinių įgūdžių suteikiant studentams išsamų įžeminimo savo ateitį realioje darbo aplinkoje.

Ministerija suteikė 62 didžiųjų 37 aukštojo mokslo institucijų, devyni iš jų buvo privačios mokyklos. Užkirsti skyriams ir fakultetams buvo apdovanoti subsidijas 1 mln PLN toliau tobulinti mokymą.... [-]

Lenkija Poznanėje
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to School of Form