The Wrocław College of Humanities

Įvadas

Oficialus aprašymas

The Wrocław College of Humanities įkūrė „Wapol“ įmonės 2002 m. Ir ji yra įtraukta į Nacionalinės švietimo ir sporto ministerijos registrą numeriu: 113/2002 ir todėl turi teisinį statusą. Pagrindiniai „Wapol“ akcentai yra kursų, mokymų ir seminarų organizavimas įmonėms, įstaigoms, žmonėms, norintiems kelti savo kvalifikaciją, taip pat bedarbiams. Ji siūlo vidurinę mokyklą žmonėms, norintiems išlaikyti brandos egzaminus, įgyti vidurinį išsilavinimą, įstoti į universitetą ar kolegiją. Tiems, kurie ieško naujų karjeros galimybių, „Wapol“ siūlo patrauklias metines ir kas dvejus metus rengiamas mokyklas, kurios yra pritaikytos prie reikliausios darbo rinkos.

The Wrocław College of Humanities yra pirmasis nevalstybinis Žemosios Silezijos universitetas, leidžiantis studijuoti humanitarinius, mechanikos, ekonomikos ir medicinos mokslus. Kolegija moko būsimus architektus, geodezininkus, ekonomistus, kineziterapeutus. The Wrocław College of Humanities yra pasirengę pradėti dirbti vyriausybės institutuose ir biuruose bei finansų, prekybos ir paslaugų institucijose. Mūsų pagrindinis tikslas yra ugdyti kūrybiškumą ir tvirtumą, palengvinti tolesnių gyvenimo iššūkių sprendimą ir nustatyti naujus tikslus tiek būsimame profesiniame, tiek privačiame gyvenime.

Vietos

Vroclavas

Address
Robotnicza,70B
53-608 Vroclavas, Žemutinės Silezijos vaivadija, Lenkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: