University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

WroclawUni02

Jei norite daugiau informacijos apie šį patrauklią studijų programą, garsus Vroclavo universiteto, energingas miestas Vroclavas ir įdomi studentų gyvenimas, prašome apsilankyti mūsų tinklalapį čia .

Vroclavo universitetas turi turtingą daugiau kaip tris amžių istoriją. Įkurtas Leopoldas I Habsburgas, universitetas išsivystė iš kuklų mokyklos, kurią vykdo jėzuitai, į vieną iš didžiausių akademinių institucijų Lenkijoje. XIX a. Pradžioje universitete buvo penki fakultetai: filosofija, katalikų teologija, evangelikų teologija, teisė ir medicina. Vėliau jis buvo išplėstas daugybe skyrių, laboratorijų ir gamtos muziejaus, kuris egzistuoja iki šiol. Šiandien Vroclavo universiteto pirmasis ir svarbiausias dėmesys yra moksliniai tyrimai. Mūsų mokslininkai turi daugybę ryšių su savo kolegomis iš kitų aukštųjų mokyklų Lenkijoje ir visame pasaulyje. Lenkijos valdžios institucijos neseniai pripažino mūsų mokslininkų sėkmę, kuri žymiai padidino mūsų universiteto finansavimą tiek įrangai, tiek moksliniams tyrimams, palyginti su ankstesniais metais. Akademinė verslumo inkubatorius yra naujas Vroclavo universiteto padalinys, skirtas padėti studentams pradėti savo verslą, teikiant nemokamas verslo konsultacijas, organizuojant konferencijas, seminarus, subsidijuojant pasirinktas investicijas ir siūlant biuro patalpas. Akademinė verslumo inkubatorius bendradarbiauja su Vroclavo technologijų parku, technologiniu centru, kuriame veikia laboratorijos, biurų patalpos, konferencijų centras ir moderni multimedijos įranga. Technologinio parko tikslas - sudaryti sąlygas naudotis Vroclavo ir regiono mokslinio ir pramoninio potencialo bei skatinti pažangių technologijų pramonę. Vroclavo universitetas didžiuojasi savo akcininkų nuosavybe. Šiandien Vroclavo universitetas yra didžiausias regiono universitetas ir moko daugiau kaip 40 000 studentų ir apie 1300 doktorantų 10 fakultetuose. Kiekvienais metais universitete baigia 9000 studentų. WroclawUni01

Teisės, administravimo ir ekonomikos fakultetas

Teisės, administravimo ir ekonomikos fakultetas yra vienas didžiausių Lenkijoje. Jo tradicija prasidėjo 1811 m. Įsteigtai Prūsijos teisės mokyklai. 200 fakultetų dėstė daugiau nei 12 000 studentų, o doktorantūroje - 170 studentų. programas. Fakultetas siūlo tarptautines mainų programas ir didžiuojasi, kad priima tarptautinius studentus iš Europos, Rusijos, Kazachstano ir Afrikos šalių. Studentai gali tapti klubų ir visuomenių nariais, dalyvauti nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei simpoziumuose. Studijų sritys:

 • Įstatymas
 • Administracija
 • Ekonomika

Tyrimai: kompetencijos sritys:

 • Lenkijos istorija ir Lenkijos teisė
 • Administracinė, civilinė, baudžiamoji, finansinė ir privatinė teisė
 • Tarptautinė ir Europos teisė
 • Ekonomikos teorija

Tarptautiniai ryšiai: fakultetas turi akademines partnerystes su maždaug 40 institucijų daugiau nei 18 pasaulio šalių, įskaitant:

 • Hidalgos aukštojo mokslo centras Meksikoje
 • Lotynų Amerikos konstitucinės teisės centras Buenos Airėse,
 • Vokietijos teisės mokykla
 • Magistrantūros centras, Strasbūras
 • CEDIMES institutas, Prancūzija
 • Kembridžo universiteto anglų ir Europos teisės kursai.

Įranga: viena iš didžiausių Lenkijos teisės bibliotekų su naujausia įranga, paskaitos salės, klasės, kompiuterių laboratorijos ir studijų kambarys su prieiga prie interneto ir duomenų bazių.

Vietos

Vroclavas

Address
Pl. Uniwersytecki 1
50-137 Vroclavas, Žemutinės Silezijos vaivadija, Lenkija