Oficialus aprašymas

WSPA - seniausia Lublinyje!

Liublino verslo ir administravimo universiteto kolegija (WSPA) buvo įkurta 1998 m. Kaip privati ​​aukštoji mokykla, pradėjusi savo pirmąją studijų programą "Bendrovės valdymas", kurioje 415 studentų buvo priimti į pirmąsias studijas. Kitais 1999/2000 mokslo metais universiteto koledžas turėjo daugiau nei 1 400 studentų.

Universiteto verslo ir administravimo kolegija veikia remdamasi nacionalinio švietimo ministro suteiktu leidimu ir vadovaudamasi 2005 m. Liepos 27 d. Aukštojo mokslo įstatymu (įstatymų leidinys Nr. 164, 1365 pakeitimas su pakeitimais) ir išleistos teisinės nuostatos pagal įstatymą, taip pat pagal Statutą. Mokyklą prižiūri Aukštojo mokslo įstatymo steigėjas ir ministras, atsakingas už aukštąjį mokslą.

Universiteto koledžo misija - mokyti studentus būti kūrybingais, ugdyti karjerą ir padėti jiems rasti savo vietą globalizuotame pasaulyje. WSPA plėtoja tarptautines ir tarpkultūrines studentų kompetencijas, sukurdama tarptautinę aplinką universitete ir studentų bei dėstytojų tarptautinį mobilumą. Universiteto koledžas glaudžiai bendradarbiauja su daugybe Europos ir ne Europos universitetų bei kolegijų, asociacijų, bendrovių ir darbo rinkos institucijų.

WSPA turi patirties projektuose, finansuojamuose iš ES struktūrinių fondų ir mokymosi visą gyvenimą programų - Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, studijų vizito, STF. Nuo 2007 m. WSPA laimėjo dvidešimt stipendijų, kurias remia ES struktūriniai fondai, beveik 8 milijonus eurų, 200 000 EUR iš stipendijų ir mokymo fondo, LLP-Erasmus ir Erasmus finansavimo 1 milijonas eurų. WSPA suteiktas "Leader's University" apdovanojimas ir "Mobilumo lyderio" pavadinimas, kurį finansuoja Norvegijos fondai. WSPA laimėjo pirmąją vietą kategorijoje "Erasmus grantų didžiausias darbuotojų apmokymas" - Norvegijos stipendijos Lenkijoje.

Praktinis ugdymas yra WSPA prioritetas (stažuotės, praktikos, verslo ir viešojo administravimo partneriai, praktikai kaip fakulteto nariai). Mokymo metodai - tai mokymasis mažose grupėse, vadovėliai, praktikos metodai, individualūs ir grupiniai projektai, bendruomenės projektai. WSPA siūlo studentams daugybę galimybių: tarptautinį trumpalaikį ir ilgalaikį mobilumą, karjeros tarnybą, stažuotes, darbo projektus ir vietas vietos ir regionų verslo partneriams, studentų vyriausybei, kas dvejus metus vykstančias darbo muges, studentų verslo inkubatorių. Mokykla palaiko glaudžius ryšius su vietos ir regionų verslo bendruomene.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

WSPA University College of Enterprise and Administration

Baigusi "Management", esate pasirengusi verslo ir administravimo organizacijų procesų ir įsipareigojimų valdymui. Jūs gausite problemų sprendimo įgūdžių, pvz., Kurdami na ... [+]

Apie programą

Baigusi "Management", esate pasirengusi verslo ir administravimo organizacijų procesų ir įsipareigojimų valdymui. Jūs gausite problemų sprendimo įgūdžių, pvz., Kurdami naujus procesus ir valdymo sistemas bei esamų struktūrų pertvarkymą. Jūs būsite pasirengęs organizuoti ir valdyti projektus, kokybę, naujoves ir logistikos procedūras. Be to, galėsite naudotis kompiuterinėmis sistemomis, kurios palaiko sprendimų priėmimo procesą.

Baigus studijas, turėsite finansavimo organizavimo ir valdymo įgūdžių. Studijų programa, turinti verslumo, žmogiškųjų išteklių valdymo, derybų ir rinkodaros kursus, padės jums valdyti savo verslą. Mes siūlome dieninių ir neakivaizdinių studijų.... [-]

Lenkija Lublin
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WSPA University College of Enterprise and Administration

Baigęs žurnalistiką ir socialinę komunikaciją, būsite pasirengęs dirbti žurnalistu, žurnalistu ar redaktoriumi; naudoti tinklo ryšio priemones; rinkti, redaguoti ir atrin ... [+]

Apie programą

Baigęs žurnalistiką ir socialinę komunikaciją, būsite pasirengęs dirbti žurnalistu, žurnalistu ar redaktoriumi; naudoti tinklo ryšio priemones; rinkti, redaguoti ir atrinkti naujienas; radijo pranešimų ir TV dokumentinių filmų kūrimas; montavimas; taip pat už pirmaujančias politines ir reklamos kampanijas! Mes siūlome dieninių ir neakivaizdinių studijų.

Mes pasiruošę jums dirbti:viešoji ir komercinė televizijanaujienų stalai žiniasklaidoje,vietos ar šalies spauda,interneto portalų redakcinės komandosviešųjų ryšių agentūros,meno agentūrosreklamos agentūros,žiniasklaidos namai,institucijos ir organizacijos, palaikančios ryšius su ži... [-]
Lenkija Lublin
Spalis 2019
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba