WSPA University College of Enterprise and Administration

Įvadas

Oficialus aprašymas

WSPA - seniausia Lublinyje!

Liublino verslo ir administravimo universiteto kolegija (WSPA) buvo įkurta 1998 m. Kaip privati ​​aukštoji mokykla, pradėjusi savo pirmąją studijų programą "Bendrovės valdymas", kurioje 415 studentų buvo priimti į pirmąsias studijas. Kitais 1999/2000 mokslo metais universiteto koledžas turėjo daugiau nei 1 400 studentų.

Universiteto verslo ir administravimo kolegija veikia remdamasi nacionalinio švietimo ministro suteiktu leidimu ir vadovaudamasi 2005 m. Liepos 27 d. Aukštojo mokslo įstatymu (įstatymų leidinys Nr. 164, 1365 pakeitimas su pakeitimais) ir išleistos teisinės nuostatos pagal įstatymą, taip pat pagal Statutą. Mokyklą prižiūri Aukštojo mokslo įstatymo steigėjas ir ministras, atsakingas už aukštąjį mokslą.

Universiteto koledžo misija - mokyti studentus būti kūrybingais, ugdyti karjerą ir padėti jiems rasti savo vietą globalizuotame pasaulyje. WSPA plėtoja tarptautines ir tarpkultūrines studentų kompetencijas, sukurdama tarptautinę aplinką universitete ir studentų bei dėstytojų tarptautinį mobilumą. Universiteto koledžas glaudžiai bendradarbiauja su daugybe Europos ir ne Europos universitetų bei kolegijų, asociacijų, bendrovių ir darbo rinkos institucijų.

WSPA turi patirties projektuose, finansuojamuose iš ES struktūrinių fondų ir mokymosi visą gyvenimą programų - Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, studijų vizito, STF. Nuo 2007 m. WSPA laimėjo dvidešimt stipendijų, kurias remia ES struktūriniai fondai, beveik 8 milijonus eurų, 200 000 EUR iš stipendijų ir mokymo fondo, LLP-Erasmus ir Erasmus finansavimo 1 milijonas eurų. WSPA suteiktas "Leader's University" apdovanojimas ir "Mobilumo lyderio" pavadinimas, kurį finansuoja Norvegijos fondai. WSPA laimėjo pirmąją vietą kategorijoje "Erasmus grantų didžiausias darbuotojų apmokymas" - Norvegijos stipendijos Lenkijoje.

Praktinis ugdymas yra WSPA prioritetas (stažuotės, praktikos, verslo ir viešojo administravimo partneriai, praktikai kaip fakulteto nariai). Mokymo metodai - tai mokymasis mažose grupėse, vadovėliai, praktikos metodai, individualūs ir grupiniai projektai, bendruomenės projektai. WSPA siūlo studentams daugybę galimybių: tarptautinį trumpalaikį ir ilgalaikį mobilumą, karjeros tarnybą, stažuotes, darbo projektus ir vietas vietos ir regionų verslo partneriams, studentų vyriausybei, kas dvejus metus vykstančias darbo muges, studentų verslo inkubatorių. Mokykla palaiko glaudžius ryšius su vietos ir regionų verslo bendruomene.

Vietos

Liublinas

Address
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
University College of Enterprise and Administration in Lublin
Bursaki 12
20-150 Lublin, Poland

20 Liublinas, Liublino vaivadija, Lenkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis