Oficialus aprašymas

Warsaw College of Promotion

Skatinimas, žiniasklaida

Universitetas siekia ugdyti aukštos kvalifikacijos specialistus, suteikti jiems aiškias teorines žinias ir pažangius, profesinius įgūdžius, atitinkančius darbo rinkos lūkesčius. Kuriame mobilius ir lanksčius specialistus, tinkamus naujoms užimtumo galimybėms. Mūsų švietimo tikslą geriausiai apibūdina universiteto Lotynų moto „Consilio Manuque“ (su atsargumu ir garbingumu).

Išsilavinimas mūsų universitete pagrįstas originaliomis programomis ir studijų planais, skirtais individualioms specializacijoms. 16 metų patirtis švietimo srityje, išsamus tyrimas ir lankstus požiūris į pokyčius leidžia mums pašalinti įvairias žinias ir įgūdžius, kurie gali būti nesusiję su būsima darbo rinka, ir padaryti švietimo procesą pritaikytą kiekvieno asmens poreikiams. studentas.117311_pexels-photo-669615.jpeg

Studijų formos

Švietimas mūsų universitete vyksta paskaitų, užsiėmimų, seminarų, kalbos kursų ir seminarų forma. Kursų formos pritaikomos prie konkrečių dalykų ir dėstomų įgūdžių. Studentai taip pat gali lankyti reguliarias konsultacijas su dėstytojais. Šiuolaikinė mokymo programa, orientuota į praktinius įgūdžius, negali būti įgyvendinta be reikiamų priemonių, įskaitant kompiuterines programas, kurias studentas turės naudoti, kai tik bus įdarbintas.

Mokytojų kolektyvas

Universitete dėstytojai rengia daugiau kaip 100 dėstytojų, įskaitant daugumą profesorių ir gydytojų. Universiteto darbuotojai yra specialistai, aktyviai dalyvaujantys jų profesinėse srityse, todėl yra atsakingi už profesinio mokymo įgyvendinimą.

Kokybės vertinimas

Aukšta švietimo kokybė yra universitetas, kuris yra pagrindinis mūsų rūpestis. 2016 m. Universitetas teigiamai akredituotas Lenkijos akreditacijos komisijoje ir akreditacija galioja iki 2023 m.

Gerai leidžiame laiką

Studentai skatinimo, žiniasklaidos

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Warsaw College of Promotion

Mūsų vadybos BA dieninės programos yra siūlomos anglų kalba. Programa trunka 3 metus (6 semestrus) ir skirta vidurinių mokyklų absolventams iš viso pasaulio, kurie įgijo ... [+]

Mūsų tarptautinės vadybos BA programa

Mūsų vadybos BA dieninės programos yra siūlomos anglų kalba. Programa trunka 3 metus (6 semestrus) ir skirta vidurinių mokyklų absolventams iš viso pasaulio, kurie įgijo bent vidutinį anglų kalbos įgūdžių lygį tiek žodžiu, tiek raštu. Studijos organizuojamos vadovaujantis standartais, reikalingais lenkų (europietiško) vadybos bakalauro vardo įgijimui. Juose dominuoja profesionaliai profiliuojami dalykai vienoje iš specializacijų: reklama, multimedijos dizainas, socialinės žiniasklaidos ir žmogiškųjų išteklių valdymas.

Kandidatai privalo dalyvauti interneto interviu anglų kalba. Pokalbio data ir laikas kiekvienam kandidatui pateikiami atskirai.... [-]

Lenkija Varšuva
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba