Oficialus aprašymas

Warsaw Film School - 15 metų filmų ir inovacijų srityje

WarsawFS102

Warsaw Film School 2004 m. Įkūrė lenkų kino režisierius, prodiuseris ir scenaristas Maciej Slesicki ir vienas iš populiariausių šalies aktorių Boguslaw Linda - Andrzej Wajda paskutinio filmo „Afterimage“ veikėjas.

Akademija yra unikali kino įstaiga, viena iš trijų šalyje, suteikianti BA diplomus ir vienintelę Kultūros ministerijos globojamą meninę mokyklą, kuri turi anglų kalbos bakalauro studijas.

Warsaw Film School , įsikūrusi Lenkijos sostinėje, yra filmų švietimo centro, kuriame taip pat yra kino profilio vidurinė mokykla, vidurinė mokykla, profesinė kolegija, meno namų kinas „Kino Elektronik“ ir gamybos įmonė, centre.

Warsaw Film School dėstytojai, pvz., „Krzysztof Zanussi“ ir „Akademijos apdovanojimai“ nominuotas Bartosas Konopka, yra tarp pripažintų lenkų ir tarptautinių filmų kūrėjų, filmų ir naujų žiniasklaidos sričių specialistų. 2010 m. Warsaw Film School persikėlė į naują universitetą, kurio pajėgumas siekė 2600 kv. M., Siūlo erdvę kino ir fotografijos ūgliams, tamsioms patalpoms, po gamybos ir aukštos klasės garso studijai.

Mūsų absolventė Dorota Kobiela buvo nominuota "The Ocars 2018" už "Loving Vincent". Tai buvo antra Oskar nominacija, kad mūsų mokyklos absolventai gali didžiuotis. Pirmoji buvo pateikta Tomaszui Śliwińskiui už jo dokumentinį trumpąjį dalyką "Mūsų prakeiksmas" 2015 m.

Warsaw Film School yra Lenkijos, šalies, kurioje gaminama apie 60 vaidybinių filmų per metus, centre ir dalyvauja 20–30 tarptautinių bendro gamybos projektų per metus. Esame įsikūrę dinamiškai besivystančios audiovizualinės rinkos viduryje, turėdami stiprią filmų tradiciją ir nuoširdų prisirišimą prie kino kaip asmeninės ir politinės raiškos būdą.

Warsaw Film School organizuoja įvairius švietimo, meno ir profesinius renginius, įskaitant „Script Fiesta“ - vienintelį Europos atvirą festivalį, skirtą ekrano rašymo menui. Kasmet šimtai profesionalų susirenka meistriškumo pamokų, seminarų, šokių ir socialinių renginių. Ypatingų svečių sąrašą sudaro Joe Eszterhas, Pilar Alessandra, Linda Aronson, Jane Campion ir Sundance 2016 nugalėtojas iš Izraelio - Elite Zexer.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Warsaw Film School

Šis BA kursas nagrinėja daugybę būdų, kaip kinematografas dalyvauja bendrame scenarijų transliavimo procese į prasmingus ir skatinamus filmus. Mes dirbame išankstinėje ga ... [+]

VALDYMAS 2020/2021 mokslo metamsBus paskelbtaNaujoviškos švietimo programa

Warsaw Film School pradėjo unikalų bakalauro kursą "Biblioteka filmas ir multimedija", kuris pasirodė esąs labai populiarus tarp užsienio studentų. Inovacinė programa, skirta mūsų naujajai specializacijai kinematografijoje ir poprekyboje, pagrįsta pasaulinės klasės multimedijos specialistų žiniomis ir patirtimi, taip pat aktyviais kino kūrėjais, kūrėjais.

Studentams bus suteikta galimybė naudotis rinkoje prieinamą aukščiausios kokybės įrangą.

Visos klasės vyks anglų kalba koreguotose dirbtuvėse, studijose, surengtose kino formose Warsaw Film School .

Visos WFS siūlomos programos yra reguliariai peržiūrimos ir atnaujinamos, todėl jos reaguoja į pokyčius dinamiškoje gamybos aplinkoje. Dėl nuolatinės plėtros ir kūrybiškumo nuolat siekiame pakelti savo poziciją tarptautinėje kino formoje.... [-]

Lenkija Varšuva
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Warsaw Film School

Ši 3 metų BA kino režisieriaus programa susideda iš akademinės teorijos ir praktinių įgūdžių, kad studentai galėtų suteikti išsamias žinias, reikalingas norint rasti darb ... [+]

VALDYMAS 2020/2021 mokslo metamsBus paskelbtaNaujoviškos švietimo programa

Warsaw Film School pradėjo unikalų bakalauro kursą "Biblioteka filmas ir multimedija", kuris pasirodė esąs labai populiarus tarp užsienio studentų. Inovacinė programa, skirta mūsų naujajai kino režisūros ir vaizdo žaidimų specializacijai, pagrįsta žiniomis ir patirtimi pasaulinio lygio multimedijos specialistams, taip pat aktyviems kino kūrėjams, kūrėjams ir vaizdo žaidimų gamintojams.

Studentams bus suteikta galimybė naudotis rinkoje prieinamą aukščiausios kokybės įrangą.

Visos klasės vyks anglų kalba koreguotose dirbtuvėse, studijose, surengtose kino formose Warsaw Film School .... [-]

Lenkija Varšuva
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Warsaw Film School
7 gen. Zajączka st.

Warsaw, Mazovijos vaivadija, 01-518 PL