Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

universiteto misija

Iš AUT misija yra teikti naujoviškas, technologija turtingas, verslumo, patirtinio universiteto mokymosi aplinką, kuri gamina pilietiškai aktyvūs ir gatavame rinkos absolventai.

universiteto istorija

Amerikos technologijos universitetas (AUT) buvo įkurta E. Ghada Hinain 1998 m Fidar - Halat, Libanas, kaip ne pelno, privataus aukštojo mokslo institucijos ir gauti savo prezidento dekretą 2143 2000 sausio.

AUT dabar turi tris papildomus miesteliai Tripolis, Tyro ir Akkar. Tripolio off-kampusie programa pradėjo veikti 2002 m.

AUT siūlo 27 didžiųjų bent bakalauro lygio (bakalauro) ir šešių studijų programų (magistrantūros) pagal tris fakultetai: Verslo administravimas, taikomųjų mokslų ir menų ir humanitarinių mokslų. Su daugiau nei 3000 absolventai ir apie 1500 dabartinės studentų ir 90 dieninių ir neakivaizdinių instruktorių ir 65 personalo darbuotojų, AUT sėkmingai suteikiant kiekvienam savo studentų asmeninio dėmesio, kokybės švietimo ir tarptautinė poveikio, kad gerokai padidinti karjeros perspektyvas jos absolventai.

Akreditavimas

AUT gauti pilną universitetinį statusą sausio 18, 2008 dekretu 8465 su abiem bakalauro ir magistro studijų programų akredituotos aukštojo mokslo ministerijos Libane. AUT dabar narys AACSB International "(asociacijos Advance Collegiate Schools of Business) ir kurstyti (akreditavimo valdyba inžinerijos ir technologijos) tarptautinių akreditacijos.

Kultūros ir paveldo

AUT rūpinasi kultūros ir paveldo Pagrindinis tikslas šio AUT projekto nacionalinio paveldo dienos 2015 yra informavimo kampanija už paveldo svarbą, kaip kultūros sostinės, naudojant įvairias inovatyvias technologijas teikti lankytojus su daugiau kūrybos ir tikslią informaciją apie kultūros paveldo objektų.

  • bronzos amžius
  • finikiečių
  • Persijos
  • Romos laikotarpis
  • Crusaider Laikotarpis
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Arabic (Lebanon)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

American University Of Technology

Dizaineris yra kažkas, kas sukuria vizualines sąvokas bendrauti idėjas, kurios įkvepia praneša, ar sužavėti vartotojus. Tai reiškia kūrybiškumą pasiekti tam tikrus tikslu ... [+]

Kas yra grafinis dizaineris?

Dizaineris yra kažkas, kas sukuria vizualines sąvokas bendrauti idėjas, kurios įkvepia praneša, ar sužavėti vartotojus. Tai reiškia kūrybiškumą pasiekti tam tikrus tikslus, su vaizdais, simboliais ar žodžiais naudojimui.

Ką grafikos dizaineriai daryti?

Grafikos dizaineriai derinti meną ir technologijas kūrybiškai bendrauti idėjas per vaizdus ir spausdintų puslapių išdėstymą.

Jie dirba su tiek teksto ir vaizdų, ir gali naudoti dizaino elementų įvairovė suteikia kompanija unikalią tapatybę. Jie sukurti bendrą informacijos išdėstymą ir gamybos dizainas reklama, brošiūros, žurnalai, logotipai, knygos, plakatai, reklaminiai stendai, etiketės, pavadinimas kelias.... [-]

Libanas Libanas internete
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

American University Of Technology

Transporto valdymo prižiūri kūrimą ir priežiūrą transportavimo sistemų. Laivybos verslo yra svarbus ir naujas įdomias pagrindinis. Šis svarbus tarnauja plinta laivybos ve ... [+]

Kas yra transporto valdymas ir logistika?

transporto valdymo prižiūri kūrimą ir priežiūrą transportavimo sistemų. Laivybos verslo yra svarbus ir naujas įdomias pagrindinis. Šis svarbus tarnauja plinta laivybos verslą tarp naujos kartos. Ji taip pat padeda mažinti pramonės poreikius spragą.

Kodėl tai svarbu?

Pristatymas tapo pagrindiniu ekonomikos sektorius ir svarbiausias veiksnys tarptautinėje prekyboje. Libane ir užsienyje, tapo sunku rasti kvalifikuotų darbuotojų transporto srityje.

Darbo galimybės yra daug, o, pramonės poreikius auga. Transportas yra svarbi, nes ji leidžia prekybą tarp žmonių, kuris savo ruožtu nustato civilizacijos.

Kokie mokosi šio svarbaus ne AUT nauda? ... [-]
Libanas Libanas internete
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Of Technology

AUT suteikia unikalią galimybę stoti į dvigubo laipsnio programa ir tuo pačiu metu studijuoti laipsnį AUT ir Londono universitete. Absolventai dvigubo laipsnio programa y ... [+]

Kas yra Bankininkystė ir finansai?

Finansai yra mokslas, kuris apibūdina valdymo, kūrimo ir tyrimą pinigų, bankų, kredito, investicijų, turto ir įsipareigojimų. Tai taip pat procesų, naudojamų bankinių operacijų ir investicijų tyrimas.

Kas yra mūsų tarptautiniai partneriai?

BSC Bankininkystė ir finansų laipsnį yra apdovanoti Londono universiteto ir turi akademinę kryptį iš Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla (LSE) vienas iš universiteto Londono sudedamųjų kolegijose. Londono universitetas yra vienas iš seniausių ir prestižiškiausių pasaulio universitetų, o LSE yra tarptautiniu mastu pripažinta dėl savo pažangiausius mokslinių tyrimų ir mokymo; jis turi 16 Nobelio premijos Tarp dabarties ir praeities fakultete.... [-]

Libanas Libanas internete
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Of Technology

Studentai įgis išsamių žinių apie tai, kaip organizacijos veiklą ir plėtoti kritinių įgūdžių, verslo sprendimus ir procesus analizuoja. Programa apima kursus ekonomikos, ... [+]

Kas yra valdymas, kaip pagrindinis?

Studentai įgis išsamių žinių apie tai, kaip organizacijos veiklą ir plėtoti kritinių įgūdžių, verslo sprendimus ir procesus analizuoja. Programa apima kursus ekonomikos, vadybos, žmogiškųjų išteklių, statistiką, apskaitos, verslo teisės ir kitų socialinių mokslų išmokyti studentus su ypatingos svarbos supratimą tiek verslo ir organizacijų plačiau.

Kas yra mūsų tarptautiniai partneriai?

Laipsniai yra apdovanotas Londono universiteto ir turi akademinę kryptį iš Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla, LSE, viena iš universiteto Londono sudedamųjų kolegijose.

Londono universitetas yra vienas iš seniausių ir prestižiškiausių pasaulio universitetų, o LSE yra tarptautiniu mastu žinomas dėl savo pažangiausius mokslinių tyrimų ir mokymo; jis turi 16 Nobelio premijos Tarp dabarties ir praeities fakultete.... [-]

Libanas Libanas internete
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

American University Of Technology

Bakalauras Audio Visual Arts ... [+]

UNIVERSITETAS REIKALAVIMAI

23 kreditai

Anglų kalbos reikalavimai (6 kreditai) LIT 203

Anglų Bendravimo įgūdžiai aš 3 kreditai ENG 020 arba Talpinimo ENG 204 Anglų Bendravimo įgūdžiai II 3 kreditai LIT 203

Verslo Reikalavimai (4 kreditai) 3 kreditai LIT 204 AUTOBUSŲ 210

Verslo Bendravimo įgūdžiai MAGISTRALĖS 215 Pristatymas Įgūdžiai + Lab "1 kredito Co MAGISTRALĖS 210

Menai reikalavimai (3 kreditai)

Pasirinkite vieną iš šių kursų:

ART 202 Įvadas į dailės ir muzikos Įvertinimas Aš ART 205 meno istorija ir dizainas

Gamtos mokslai reikalavimai (3 kreditai)

Pasirinkite vieną iš šių kursų:

HLT 210 Sveikatos ir sveikatingumo NTR 201 Įvadas į mitybos ENV 201 Man Aplinkos ... [-]
Libanas Libanas internete
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Of Technology

Kompiuterių mokslininkai apmokyti skaičiavimo teorija ir kompiuterinių sistemų projektavimas. Kompiuteris mokslo disciplina siejama su matematika, ir apima temos nuo teor ... [+]

Kas yra kompiuterių mokslas?

Vienas iš naujausių ir sparčiausiai besivystančių sričių žmogaus žinių, kompiuterių mokslo susijęs su kompiuterių dizaino ir su jų apribojimų tyrimą, taip pat analizės, projektavimo ir plėtros programinės įrangos sistemų, kad šios mašinos įvykdysiu. Šiandien, programinė įranga yra naudojama automatizuoti beveik kiekvieną mūsų kasdienio gyvenimo aspektą. Todėl kvalifikuotų kompiuterių mokslininkai reikalingi visuose pramonės šakų ir organizacijų.

Kompiuterių mokslininkai apmokyti skaičiavimo teorija ir kompiuterinių sistemų projektavimas. Kompiuteris mokslo disciplina siejama su matematika, ir apima temos nuo teorinės (pavyzdžiui, tyrimus iš skaičiavimo ribų) praktinių (pavyzdžiui, klausimams įgyvendinimo skaičiavimo sistemoms).... [-]

Libanas Libanas internete
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Of Technology

Vandens išteklių ir geo-Aplinkos mokslų programa yra pirmasis ir šiuo metu vienintelis bakalauro pagrindinis siūlomi Libane. ... [+]

Kas yra vandens išteklių mokslo misija?

Mokyti daugiadalykinius ekspertai tapti ateities mokslininkus ir vadovai mūsų vandens išteklius ir užpildyti vis augančio aukštos ekonominio poveikio vietų.

Unikali programa

Graduate Management Admission Test arba Vandens išteklių ir geo-Aplinkos mokslai Programa yra pirmasis ir šiuo metu vienintelis bakalauro pagrindinis siūlomi Libane.

Kokios problemos aš mokomi spręsti?

Arabų pasaulis yra daugiau kaip 90% sausas, ir pagrindinis rezervuaras vandens išteklių regione yra Libane. Taigi, mes sutelkti dėmesį sprendžiant klausimus vandens saugojimo, vandens taupymo, vandens valdymo ir vandens kokybės susidoroti su didėjančia paklausa vandens tiekimas.... [-]

Libanas Libanas internete
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba