Šiauliai State College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Šiaulių VALSTYBINĖ kolegija (Šiaulių valstybinė kolegija)

Šiaulių valstybinė kolegija (Šiaulių valstybinė kolegija) buvo įkurta po dviejų Šiaulių aukštosiose mokyklose (medicinos ir techninių) reorganizavimo, jie turėjo ilgalaikę patirtį mokymo specialistai.

Šiaulių VALSTYBINĖ kolegija (Šiaulių valstybinė kolegija) procedūra su abiejų mokyklų ir organizuoti savo veiklą siekia šių tikslų tradicijų:

  • užtikrinti aukštojo mokslo prieinamumą visiems, kurie trokšta ir yra pajėgūs mokytis;
  • parengti aukštos kvalifikacijos specialistus;
  • siekiant užtikrinti studijų kokybę;
  • sukurti nuolat studijuoja visuomenę ir sąlygas tiems, kurie išreiškia norą tobulinti savo kvalifikaciją, toliau vis ilgalaikis studijas.

Mūsų tikslas yra išlikti skaidri ir atvira, reaguoti į kintančius poreikius darbo rinkoje, siekiant patenkinti poreikius, kad jaunimui ir visiems, kurie turi norą mokytis išreikšti juos. Mums būtų malonu, kad būtų galima bendrauti ir bendradarbiauti su jumis.

Vizija

Šiaulių valstybinė kolegija (Šiaulių valstybinė kolegija) yra intelektinės organizacija, kuri yra viena iš pirmaujančių valstybinė aukštoji mokykla Šiaurės Lietuvos regione, ji yra konkurencinga ir pripažinta Lietuvoje ir Europoje; keičiasi greičiau nei jos aplinkos atsitikti pokyčius, užtikrinant būsimų studijų programas ir aukštos kokybės studijas, taip pat darnos žinių ir praktinių įgūdžių, kuriant socialines partnerystes pasiūlymą, sukurti motyvuojančią akademinę aplinką ir formuojant bendrąsias žmogaus vertybes.

Misija

  • Leisti įsigyti profesinio bakalauro laipsnį ir profesinę kvalifikaciją, remiantis mokslo taikomųjų mokslinių tyrimų, siekiant užtikrinti studijų kokybę ir studijų procesą, kuris atitiktų Europos Sąjungos standartus.
  • Lanksčiai ir greitai reaguoti į pokyčius darbo rinkoje, mokyti kvalifikacijos specialistus, atlikti pakartotinį mokymą, kvalifikacijos kėlimo mokymą, ugdyti visuomenę atvirą švietimo, kultūros ir žinių.
  • Mokyti kūrybiškai, gerai išsilavinę, orus, etiškai atsakingą, pilietinę, nepriklausomą ir verslumo asmenybę.

Praeitis...

Šiaulių aukštosios medicinos mokyklos istorija prasidėjo liepos 1 d 1946 16 MK Čiurlionio gatvėje Šiaulių pakraštyje. Slaugytojos "medicinos mokykla buvo įkurta tuo metu. 1991 metais medicinos mokykloje buvo pakeistas į aukštesniąją medicinos mokyklą ir rugsėjo 1, 2002 jis tapo fakulteto Sveikatos priežiūra Šiaulių VALSTYBINĖ kolegija (Šiaulių valstybinės kolegijos).

Šiaulių aukštesniosios technikos mokyklos pradėjo savo istoriją, kai Šiaulių agrozootechnical mokykla buvo įkurta 1959 metais. 1961 jis tapo Šiaulių politechnikos mokyklą, o nuo 1991 m mokyklos veikė kaip Šiaulių Aukštojo technikos mokykloje. Rugsėjo 1, 2002 Šiaulių aukštesniosios technikos mokyklos tapo verslo ir technologijų fakultetas Šiaulių valstybinė kolegija (Šiaulių valstybinės kolegijos).

Dabartis...

Šiaulių valstybinė kolegija (Šiaulių valstybinė kolegija), įsteigta 2002 m yra aukštoji neuniversitetinė mokykla. Tai vienintelė valstybinė kolegija Lietuvos šiaurėje. Daugiau 2300 studentų studijuoja universitete ir daugiau nei 260 mokytojų dirbti ten. Abu mokiniai ir mokytojai nuolat dalyvauja įvairiuose seminaruose, konferencijose, organizuoti ir vykdyti įvairius tarptautinius ir profesinio projektus, atlieka taikomuosius tyrimus, turi savo mokymo praktiką socialinių partnerių įmonėse arba tęsti studijas universitetuose. 2007-2008 kolegijos ėduonies outnineteen neuniversitetinės programas, sveikatos priežiūros ir Verslo ir technologijų fakultetų veikia.

Šiaulių VALSTYBINĖ kolegija (Šiaulių valstybinė kolegija) bendradarbiauja su Lietuva kolegijos universitetų vadovaujasi kokybės vadybos sistemą, atitinkančią LST ISO 9001: 2008 Standart, kuri sujungia keletą Europos kokybės vadybos fondas Excellence Model dalis (EFQM) principai.

Pagrindiniai faktai apie Lietuvą ir Šiaulius

Lietuva yra šalis, įsikūrusi vakariniame gale Rytų Europos lygumos, ant Baltijos jūros kranto. Valstybė vardas - Lietuvos Respublika.

Oficiali kalba: Lietuvos. Tai Indo - Europos, ne - slavų ir ne - germanų kalba.

sostinė: Vilniuje. Pagrindiniai miestai - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys.

Įvadas: Nepriklausomas tarp dviejų pasaulinių karų Lietuva buvo aneksuota SSRS 1940 Kovo 1990 Lietuva tapo pirmoji iš sovietinių respublikų pripažinti jos nepriklausomybę.

Vyriausybė: Vykdomoji valdžia: Valstybės vadovas - Prezidentas, vyriausybės vadovas - premjeras. Teisėkūros filialas: vienerių rūmų parlamentas ar Seimo. Seimas sudaro 141 Seimo narių, atstovai Žmonės, renkami tiesiogiai arba slaptu balsavimu ketveriems - metų kadencijai.

Nacionalinė valiuta: euras

Gyventojų skaičius: 3378600 (2007). Etninės grupės - lietuviai 83,45%, rusai 6,31%, lenkų 6,74%, baltarusiai 1,23%, ukrainiečiai 0,65%, kiti 1,62%.

Pagrindinis religijos: Romos katalikai.

Neighbour narės: Šiaurės sienos su Latvija, Rytų sienos su Baltarusija, Pietų pasienyje su Lenkija, Pietvakarių sienos su Rusija.

Lietuva yra Vidurio Europos Laiko zona: GMT + 2 valandos žiemą, GMT 1 valanda vasarą.

ŠIAULIAI

Šiaulių įsikūręs šiaurinėje Lietuvos dalyje. Ji pirmą kartą buvo paminėtas kronikose apie 1236 rugsėjo 22 d. Livonijos ordino buvo sunaikinta šiame mūšyje ( "The Sun mūšis). Kai kurie teigia, tai yra, kodėl Šiauliai žinomas kaip Saulės miestas Iš lietuvių ir jų sąjungininkų pergalė šiame mūšyje yra labai svarbus įvykis Lietuvos valstybės istorijoje. "The Sun" Laikrodis aikštė buvo surengtas 1986 metais, minint 750-osioms šios pergalės. Šia proga medžiotojas skulptūra buvo pastatyta per daug. Ji simbolizuoja miesto vardo kilmė. Miestas gavo savo pavadinimą iš kariai ir medžiotojai, kurie gyveno ten.

Visa teritorija yra miesto 81.13 kv. km. Pasak srityje Šiaulių yra trečia pagal dydį miestas, atsižvelgiant į gyventojų (130.020 gyventojų) skaičių ji yra ketvirta.

Šiaulių garsėja Bubių piliakalnio 15 km nuo Šiaulių žinomas dėl savo medinio pilies, kuri buvo sudeginta kryžiuočių, Salduvės piliakalnis, kuris yra rytinėje miesto dalyje. Domantų Jurgaičių piliakalnis-yra šventa vieta, kitas jo pavadinimas yra Kryžių kalnas.

Mieste kartais klestėjo, kartais kentėjo nuo karų, maro ir gaisrų. Šiandien ji yra didžiausia kultūros, pramonės ir mokslo centras Šiaurės Lietuvoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Rusijos

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Tarptautinis verslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Lietuvos Respublika Šiauliai

Tikslas (-ai) studijų programos: Ruošti kvalifikuotus tarptautinio verslo specialistus, gebančius analizuoti verslo aplinką ir procesus, kurti ir valdyti verslą, įgyvendinti tarptautinius verslo projektus. [+]

Apie programą

Pavadinimas Studijų programos: Tarptautinis verslas

Studijų sritis: Visuomeniniai mokslai

Studijų sritis: Verslas ir administravimas

Lygis studijų: programa 6

Tipas studijų: Koleginių studijų

Suteikiama kvalifikacija: Profesinis bakalauras Tarptautinio verslo

Sertifikatas suteikiamas: Profesinio bakalauro diplomas

Minimalus išsilavinimas priėmimo: VIDURINĖS

Bendras aprašymas:

Tikslas (-ai) studijų programos:

Ruošti kvalifikuotus tarptautinio verslo specialistus, galinti analizuoti verslo aplinką ir procesus, kurti ir valdyti verslą, įgyvendinti tarptautinius verslo projektus, bendrauti ir derėtis užsienio kalbomis, daugiausia dėmesio skiriant besikeičiančioje tarptautinėje verslo aplinkoje, vartotojų poreikių ir įmonės tikslų siekimą, taikant naujausias mokslo žinias ir socialiai atsakingo verslo principus nacionaliniuose ir tarptautinėse rinkose.... [-]


Vaizdo įrašai

Šiauliai State College

Kontaktai
Vietos adresas
Aušros ev. 40, Šiauliai LT-76241
Šiauliai, Šiauliai County, LT