International School of Law and Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Studentų atstovybė

TTVAM siūlo šiuolaikinius bakalauro studijų programų, kurios leidžia mokiniams plėtoti žinias, gebėjimus ir nuostatas, reikalingas pasaulio darbo rinkoje ir pagrindinius susidoroti platesniame pasaulyje ateityje. Ugdymo procesas yra pritaikyta prie praktikos orientuota studijų ir profesinio rengimas, kuris sudaro bendradarbiavimo ir patirtinis mokymo ir mokymosi metodus, kaip į studentą orientuoto požiūrio atspindys. Mokymo susideda iš dviejų pramonės pagrindu stažuotes, kad suteikti studentams ranka ant patirtį nekilnojamojo darbovietėse. TTVAM anketa stiprios pramonės nuorodos padės užtikrinti šiuolaikinius ir atitinkamus tyrimus ir magistro darbą.

Graduate Management Admission Test arba Vadybos fakultetas turi daugiau nei 2000 studentų, kurių dalis didėja tarptautinių studentų iš 12 skirtingų pasaulio šalių. Tarptautiniams studentams TTVAM siūlo keturias studijų programas anglų kalba, įskaitant ir tarptautinės verslo teisės, turizmo ir viešbučių vadybos, verslo vadybos ir rinkodaros su įvairių verslo orientuotas specializacijas įvairovė. Fakultetas sudaro pripažintų mokslininkų ir praktikų, kurie garantuoja stiprių teoriniai pagrindai ir išsamių praktinių įgūdžių vystymąsi.

TTVAM siūlo du būdus tyrimai: Dieninės studijos (3 metai) ir neakivaizdinės studijos (4 metai). El-mokymosi galimybes siūlomi patenkinti individualius mokinių poreikius. Studentai gali pasirinkti patogiausią būdą studijuoja Studentų atstovybė.

Sveiki atvykę į Lietuvą

Lietuva yra Vidurio Europoje, viena iš trijų Baltijos valstybių valstybė, įsikūrusi tarp Rytų ir Vakarų kryžkelėje.

Lietuva yra iš trijų didžiausių Baltijos šalyse, apimantis 65 200 kv. km Lietuva dalijasi savo sienas su Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Kaliningrado srities Rusijos Federacijoje.

Lietuva užima 99 km ilgio plotą Baltijos jūros pakrantėje.

Lietuva yra suskirstyta į keturias kultūrinę ir kalbinę skirtingų regionų: Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ir Žemaitijos.

1989 Prancūzijos nacionalinis geografijos institutas mokslininkas Jean-Gregoire Affholder, nustatė, kad Europos geografinis centras yra Lietuvoje, 24 km į šiaurę nuo sostinės Vilniaus.

Nuo 2004 Lietuva tapo ES ir NATO nare, ir Šengeno erdvės dalis nuo 2007 m.

Gyventojų. Lietuvos Respublikos gyventojų 3,35 mln.

Kalba. Lietuvių kalba yra oficiali valstybinė kalba ir yra pripažinta kaip viena iš oficialiųjų kalbų Europos Sąjungoje. Lietuvių kalba yra viena iš dviejų gyvųjų baltų kalbų, kartu su latvių kalba. Lietuvos, iš AKK indoeuropiečių kalbų, yra geriausias išsaugojo senovės garso sistema ir daug morfologinių ypatumų. Šiuo atžvilgiu jis yra labai panašus į sanskrito, senovės graikų ir lotynų. Tyrimai su lyginamosios kalbotyros srityje parodė, kad ji būtų archajiškiausia Livin indoeuropiečių kalba.

Valiuta. Litų (Lt) buvo nacionalinės valiutos vienetą Užsiregistravau birželio 25, 1993 1 litas (Lt), yra lygus 100 centų. Litas yra susietas su euru nuo 3,4528 kursą.

Laikas GMT + 2 Vilniaus Lietuvos sostinė su maždaug 600.000 gyventojų.

Sparčiai keičiasi ir kurti daugiakultūrę miestas su vienu iš saugiausių ir draugiškiausių Europos miestų reputaciją.

Sparčiausiai augančių Lietuvos miestas su visais pagrindiniais politiniais, ekonominiais, socialiniais ir kultūriniais centrais.

Autentiška senamiesčio su unikaliu ir įvairi architektūra, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Vietos

Vilnius

Address
Laisves Ave. 58,
LT-05120 Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuvos Respublika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis