International School of Law and Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Studentų atstovybė

TTVAM siūlo šiuolaikinius bakalauro studijų programų, kurios leidžia mokiniams plėtoti žinias, gebėjimus ir nuostatas, reikalingas pasaulio darbo rinkoje ir pagrindinius susidoroti platesniame pasaulyje ateityje. Ugdymo procesas yra pritaikyta prie praktikos orientuota studijų ir profesinio rengimas, kuris sudaro bendradarbiavimo ir patirtinis mokymo ir mokymosi metodus, kaip į studentą orientuoto požiūrio atspindys. Mokymo susideda iš dviejų pramonės pagrindu stažuotes, kad suteikti studentams ranka ant patirtį nekilnojamojo darbovietėse. TTVAM anketa stiprios pramonės nuorodos padės užtikrinti šiuolaikinius ir atitinkamus tyrimus ir magistro darbą.

Graduate Management Admission Test arba Vadybos fakultetas turi daugiau nei 2000 studentų, kurių dalis didėja tarptautinių studentų iš 12 skirtingų pasaulio šalių. Tarptautiniams studentams TTVAM siūlo keturias studijų programas anglų kalba, įskaitant ir tarptautinės verslo teisės, turizmo ir viešbučių vadybos, verslo vadybos ir rinkodaros su įvairių verslo orientuotas specializacijas įvairovė. Fakultetas sudaro pripažintų mokslininkų ir praktikų, kurie garantuoja stiprių teoriniai pagrindai ir išsamių praktinių įgūdžių vystymąsi.

TTVAM siūlo du būdus tyrimai: Dieninės studijos (3 metai) ir neakivaizdinės studijos (4 metai). El-mokymosi galimybes siūlomi patenkinti individualius mokinių poreikius. Studentai gali pasirinkti patogiausią būdą studijuoja Studentų atstovybė.

Sveiki atvykę į Lietuvą

Lietuva yra Vidurio Europoje, viena iš trijų Baltijos valstybių valstybė, įsikūrusi tarp Rytų ir Vakarų kryžkelėje.

Lietuva yra iš trijų didžiausių Baltijos šalyse, apimantis 65 200 kv. km Lietuva dalijasi savo sienas su Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Kaliningrado srities Rusijos Federacijoje.

Lietuva užima 99 km ilgio plotą Baltijos jūros pakrantėje.

Lietuva yra suskirstyta į keturias kultūrinę ir kalbinę skirtingų regionų: Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ir Žemaitijos.

1989 Prancūzijos nacionalinis geografijos institutas mokslininkas Jean-Gregoire Affholder, nustatė, kad Europos geografinis centras yra Lietuvoje, 24 km į šiaurę nuo sostinės Vilniaus.

Nuo 2004 Lietuva tapo ES ir NATO nare, ir Šengeno erdvės dalis nuo 2007 m.

Gyventojų. Lietuvos Respublikos gyventojų 3,35 mln.

Kalba. Lietuvių kalba yra oficiali valstybinė kalba ir yra pripažinta kaip viena iš oficialiųjų kalbų Europos Sąjungoje. Lietuvių kalba yra viena iš dviejų gyvųjų baltų kalbų, kartu su latvių kalba. Lietuvos, iš AKK indoeuropiečių kalbų, yra geriausias išsaugojo senovės garso sistema ir daug morfologinių ypatumų. Šiuo atžvilgiu jis yra labai panašus į sanskrito, senovės graikų ir lotynų. Tyrimai su lyginamosios kalbotyros srityje parodė, kad ji būtų archajiškiausia Livin indoeuropiečių kalba.

Valiuta. Litų (Lt) buvo nacionalinės valiutos vienetą Užsiregistravau birželio 25, 1993 1 litas (Lt), yra lygus 100 centų. Litas yra susietas su euru nuo 3,4528 kursą.

Laikas GMT + 2 Vilniaus Lietuvos sostinė su maždaug 600.000 gyventojų.

Sparčiai keičiasi ir kurti daugiakultūrę miestas su vienu iš saugiausių ir draugiškiausių Europos miestų reputaciją.

Sparčiausiai augančių Lietuvos miestas su visais pagrindiniais politiniais, ekonominiais, socialiniais ir kultūriniais centrais.

Autentiška senamiesčio su unikaliu ir įvairi architektūra, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Lietuvos

Matyti Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauro Rinkodaros Ir Medijų Meno

Su bendrabučiu Dieninės September 2017 Lietuvos Respublika Vilnius

Rinkodara ir medijos meno yra naujas jungtinis studijų programa vykdoma anglų kalba, kartu su Tarptautinio universiteto koledžo Bulgarijos (toliau - IUC). [+]

Rinkodara ir medijos meno yra naujas jungtinis studijų programa vykdoma anglų kalba, kartu su Tarptautinio universiteto koledžo Bulgarijos (toliau - IUC). Apie tikslas bendra studijų programa Marketingo ir žiniasklaidos meno (Toliau - bendra programa, studijų programos) yra mokyti kūrybiškus ir novatoriškus specialistus, kurie atitinka dinamišką ir pasaulio darbo rinkos reikalavimus ir sukurti ryšių pramonės ir rinkodaros specialistų, kurie galėtų praktiškai realizuoti savo meną, žiniasklaidą ir verslo projektus, arba projektai, kurie buvo paruošti kiti, dirbant tiek individualiai, tiek komandoje. Naujai įrengta vaizdo ir garso studija, Studentų grupė galės sukurti žiniasklaidos produktų, atliekant pilną funkcijų tuo pačiu metu, dalijantis funkcijas tarpusavyje ir taikyti savo žinias pateiktą dėstytojų per teorinių paskaitų. Garso ir vaizdo studijos gali būti naudojami tuo pačiu metu: 3 vaizdo operatorių, vaizdo montuotojas prie valdymo pulto, garso operatorius, apšvietimo dizaineris, vaizdo direktorius, scenaristas, studijos menininkas ir 2-3 makiažo menininkų. Tai yra tik vienas projekto grupės. Techninis pagrindas kūrybinių dirbtuvių leis vykdyti projektus bent 4 kryptimis - TV produkcija filmavimo, reklamos gamyba filmavimo gamyba, nuotraukų ir garso produktų. Kompetencijos Jūs turėsite žinių žiniasklaidos ryšių ir estetinių formų, ir galės analizuoti ir juos įvertinti Jūs įgyti įmonių, rinkos ekonomikos, rinkodaros žinių ir profesinės etikos supratimą Jūs pagerinti užsienio kalbų naudojimą profesinėje veikloje Jūs galėsite atlikti tyrimus ir taikyti jos rezultatus Jūs galėsite sukurti, valdyti - planuoti, organizuoti ir vykdyti projekto veiklą ryšių ir kūrybinių industrijų Galėsite tinkamai taikyti techniką, technologijas ir saugos standartus žiniasklaidos pramonėje Galėsite kurti ir pristatyti žiniasklaidos projektų individualiai arba komandoje koncepciją ir projektuoti savo komunikacijos objektus, o taip... [-]

Bakalauro Tarptautinės Verslo Teisės

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2017 Lietuvos Respublika Vilnius

Verslo teisė laipsnis bus pasiruošti dirbti teisinį arenoje per verslo bendruomene. Kaip studijų srityje, verslo teisė žiūri, kokie įstatymai ir reglamentai turi įtakos šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Teisinė kompetencija tarptautinio verslo šiandien yra būtina sėkmingo verslo plėtrai į kitas šalis. [+]

Studijos anglų kalba Verslo teisė laipsnis bus pasiruošti dirbti teisinį arenoje per verslo bendruomene. Kaip studijų srityje, verslo teisė žiūri, kokie įstatymai ir reglamentai turi įtakos šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Teisinė kompetencija tarptautinio verslo šiandien yra būtina sėkmingo verslo plėtrai į kitas šalis. Tokiu būdu, verslo teisė laipsnis yra universalus įrankis, įrengiant studentus platų profesijų ir specialybių. Plėtoti praktinius įgūdžius yra raktas Studijuodamas studentams bus pasiekti stiprius praktinius įgūdžius ir bus pasirengusi pradėti dirbti iš karto. Per dvidešimt savaičių profesinės praktikos jums pagilinti savo žinias įvairiose teisinio proceso sričių, jūs išmoksite: parengti ir organizuoti dokumentų ir sutarčių, dalyvauti bylinėjimasis ir verslo derybose, teikia teisines konsultacijas asortimentą dalyvaujančių asmenų tarptautiniame versle. Jūsų praktinių žinių ir įgūdžių bus plėtojama, o mokytis, kaip sukurti tarptautinio verslo įmonę: tai registracija, pasiruošimas teisinių dokumentų, Peržiūrėdamas tarptautinio verslo teisinę aplinką, nustatant tarptautinio verslo rinką, kuri yra skirta nacionalinei ir tarptautinei teisei reguliavimo, analizuojant ir vertinant nacionalines ir tarptautines teisines sprendimus dėl reglamentų verslo subjektų veiklos, argumentuotai interpretating jų turinį, tipiškas reguliavimą teisės klausimais. Dėl verslumo, iš Studentų atstovybė studentai yra labai laukiami vietinių ir tarptautinių kapitalo verslo įmonių: advokatai, antstoliai, notarų biurai ir kitos organizacijos Lietuvoje ir užsienio šalyse. Jūs galite pasinaudoti mūsų plataus socialinių partnerių tinklą. TTVAM socialiniai partneriai paskaitas, taip pat aktyviai teikti savo studentus su karjeros ir galutinių profesinės praktikos vietas, dalyvauti TTVAM renginius, plėtoti verslumą ir kūrybiškumą, prižiūrėti studentų baigiamųjų darbų. Mokestis ir laiko taupymo būdas jiems savo antrąjį bakalauro laipsnį Škotijoje Programa siūlo mokestis ir laiko taupymo kelią per Abertay Dundee universiteto... [-]

Bakalauro Turizmo Ir Viešbučių Verslas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2017 Lietuvos Respublika Vilnius

Tai įvairių sričių studijų sritis su rengia žmonių su patirtimi, įsipareigojimu ir įgūdžių vadybos, rinkodaros ir operacijų pozicijų besiplečiančios pramonės, kuri teikia maisto, apgyvendinimo ir turizmo paslaugas žmonėms toli nuo namų tikslu. [+]

Patinka keliauti? Šypsenos yra neatskiriama jums? Draugiškas ir paslaugus? Kaip padėti kitiems? Like susidurti iššūkius? Jei atsakymas teigiamas - Turizmas ir viešbučių verslas programa yra būtent jums! Tai įvairių sričių studijų sritis su rengia žmonių su patirtimi, įsipareigojimu ir įgūdžių vadybos, rinkodaros ir operacijų pozicijų besiplečiančios pramonės, kuri teikia maisto, apgyvendinimo ir turizmo paslaugas žmonėms toli nuo namų tikslu. Kaip studijų srityje, Turizmas ir viešbučių verslas yra tarpdisciplininis. Jis remiasi įvairių pagrindinių disciplinų suteikti pagrindines žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint įvykdyti įvairius keliamus reikalavimus nuo individų valdymo pozicijas per svetingumo industrijos. Išskirtinė studijų programa su Amerikos akademinius išteklius TTVAM tapo Amerikos Hotel & Lodging Educational instituto (AHLEI) Global akademinę programą partneris. Baigęs turizmo ir viešbučių verslas studentams bus gauti svetingumo vadybos diplomą American Hotel ir Lodging Educational Institute kartu su profesinio bakalauro diplomą iš tarptautinės mokyklos teisės ir verslo. Be to, iš 12 profesinių pažymėjimų įvairių svetingumo srityse iš viso yra suteikiamos TTVAM Turizmo ir viešbučių verslo studentams iš AHLEI sėkmingai baigus egzaminus. Graduate Management Admission Test arba American Hotel & Lodging Švietimo institutas išplečia savo reputaciją visame pasaulyje tarnauti mokymosi įstaigų ir viešbučių organizacijų poreikius per daugiau nei 90 licencijuotų filialų 54 šalių. Belieka pasaulyje pirmaujanti tiekėja švietimo ir mokymo išteklius ir Premier šaltinis profesinės sertifikavimo už svetingumą ir pateikimo pramonei visame pasaulyje. Apie American Hotel & Lodging Educational Institute Įkurta 1953 metais, Švietimo institutas, vienas iš geriausių nepelno narių naudą American Hotel & Lodging asociacijos, yra pagrindinis šaltinis teikiant kokybiškas svetingumo ugdymą, mokymą ir profesinį sertifikatą, kuri... [-]

Bakalauro Verslo Vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2017 Lietuvos Respublika Vilnius

Studijavimas verslo administravimo profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį leidžia jums sukurti platų supratimą apie verslo organizacijų ir suteikia jums su dalykinių žinių tokiose srityse kaip rinkas, klientus, finansų, operacijų, ryšių ir informacijos technologijų ir verslo politikos ir strategijos. [+]

Studijavimas verslo administravimo profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį leidžia jums sukurti platų supratimą apie verslo organizacijų ir suteikia jums su dalykinių žinių tokiose srityse kaip rinkas, klientus, finansų, operacijų, ryšių ir informacijos technologijų ir verslo politikos ir strategijos. Verslo klausimai paprastai sprendžiami Europos ir tarptautiniu lygmeniu, kad jums sukurti pasaulinį supratimą ir požiūrį į verslo procesus. Mokestis taupymo kelias į savo antrąjį bakalauro laipsnį Nyderlanduose TTVAM absolventai, kviečiame NHL taikomųjų mokslų universitete Nyderlandai įgyti antrą bakalauro laipsnį verslo inžinerijos, per vienerius metus. Būkite pasirengę pasiekti visų būtinų įgūdžių savo karjerą: Organizacinės elgsenos ir struktūros supratimas, analitinis ir kritinis mąstymas, kūrybiškas požiūris į problemų sprendimą, sprendimų priėmimo, gebėjimas tirti, interpretuoti ir naudoti verslo ir finansinių duomenų, savarankiškumas, iniciatyvumas ir gebėjimas valdyti laiką, projektus ir išteklius, Įvairių priežasčių ir padarinių ekonominių ir kitų išorinių pokyčių. Gauk atitinkama praktika Verslo valdymo studijos rengia jums už verslo karjeros, kuri gali ištiesti per bet kuriame sektoriuje arba pramonės. Todėl savo karjeros galimybes yra skirtingi. Nuspręskite, srities, kurią norite dirbti ir bandyti gauti atitinkamą darbo patirtį pradedant verslą. Pasinaudokite mūsų plataus socialinių partnerių tinklą. TTVAM socialiniai partneriai paskaitas, taip pat aktyviai teikti savo studentus su karjeros ir galutinių profesinės praktikos vietas, dalyvauti TTVAM renginius, plėtoti verslumą ir kūrybiškumą, prižiūrėti studentų baigiamųjų darbų. Praktiniai įgūdžiai, gautos verslo valdymo studijas Studentų atstovybė leis jums sukurti komercinę informuotumą greičiau ir pasiruošti savo asmeninę pradžia prisidėti prie jūsų pasirinkto darbdavio greitai ir efektyviai. Susipažinkite savo galimybes Jūsų galimybės jūsų laukia valdymo ir analizės funkcijų su darbdaviais, privataus, valstybinio ir savanoriško sektorių.... [-]

Kosmetologija

Su bendrabučiu Dieninės September 2017 Lietuvos Respublika Vilnius

Kosmetologija yra naujas jungtinis studijų programa, vykdoma anglų kalba, kartu su kosmetikos akademijos ir sveikatos Varšuvoje (lenkų Wyższa Szkoła zawodowa Kosmetika aš Pielęgnacji sveikatos w Warszawie, toliau - WSZKiPZ). [+]

Kosmetologija yra naujas jungtinis studijų programa, vykdoma anglų kalba, kartu su Akademija kosmetika ir sveikatos Varšuvoje (Lenkų kalba Aukštoji mokykla zawodowa Kosmetika aš Pielęgnacji Zdrowia Varšuvoje, toliau - WSZKiPZ). Tai Lenkijos mokslų akademijos sukaupta patirtimi rengiant aukštos kvalifikacijos specialistus grožio terapijos aikštelė; ji turi ypač aukštos kvalifikacijos mokslo darbuotojai ir veikia produktyvius mokslinę veiklą. Kosmetologė veikla apima ne tik grožio "valdymą." Kosmetologė taip pat dailininkas jo / jos profesija, kuris siūlo kūrybinių sprendimų klientui įvairovė. Tai užtrunka daugiau nei dėl grožio ekspertas pritraukti sėkmę talentą. Kosmetologai turi turėti žinių įvairiose verslo srityse, įskaitant ryšių, žmogiškųjų santykių ir prekybos parama. Visa tai pasiekiama tik tada, kai grožis pramonė vadovauja kvalifikuoti ir kompetentingi specialistai. Tokie specialistai ruošiami kosmetologijos jungtinių studijų programą. Būsimieji grožio terapeutai kurs priemones ir metodus, siekiant išlaikyti sveiką veido ir kūno odą, pašalinti odos ir kūno defektai, kuriuos išryškina patrauklių savybių veido, formuoti norimą įvaizdį, Pasitelkdami naujausias technologijas, kosmetikos procedūrų. Studijų moduliai Be tarptautinės mokyklos teisės ir verslo: Chemija, Biofizika, biologija, anatomija, fiziologija, biochemija, visuomenės sveikatos, mikrobiologija, imunologijos ir alergologijos, farmakologijos ir toksikologijos generalinis Medicina ir patofiziologija, pagrindai vadybos paslaugų marketingo, medicinos turizmo, natūrali kosmetika, maisto biologijos ir tt Kosmetikos ir sveikatos priežiūros akademijoje Varšuvoje: Teorija ir praktika Kosmetologijos, kosmetikos ir kosmetikos ingredientų, dermatologijos, kvepalai, odos ir plaukų fiziologijos Cosmeticology, makiažas ir estetikos pagrindai, estetinės medicinos, profesinės užsienio kalbos, plaukų priežiūros, kosmetikos formų, ir tt Stažuotė Stažuotė tikros įmonės Jūs įgyvendinti praktinius mokymus ir galutinius stažuotės 20 savaičių trukmės Lietuvos ir Lenkijos grožio studijos, estetinės kosmetologijos klinikos, grožio salonai,... [-]