Kaunas College - University Of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kauno kolegija, / University of Applied Sciences yra valstybė - priklauso įstaiga, teikianti aukštąjį išsilavinimą technologijų, socialinių mokslų, biomedicinos, humanitarinių mokslų ir meno srityse. Jis yra vienas iš didžiausių aukštojo mokslo institucijose ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione.

Kauno kolegija, aktyviai prisideda įgyvendinant valstybinę regionų vystymosi politiką -study programos realizuojamos ne tik Kaune, bet ir Kėdainių, Druskininkų ir Tauragės. Visi kartu ji siūlo daugiau nei 40 studijų programų. Daugiau nei 8000 studentų šiuo metu studijuoja ir maždaug 600 mokytojų, šiuo metu čia dirba.

Sėkmė "Kauno Kolegija remiasi partnerystės tarp studentų, dėstytojų ir darbdavių mokymo specialistus, kurie įgyja aukštąjį išsilavinimą ir praktinius įgūdžius per trumpesnį laikotarpį, dažniausiai trejų metų procesą. Glaudus bendradarbiavimas tarp Kauno kolegija, ir darbdaviams, turi teigiamą įtaką mokinių užimtumui įmonėse ir kitose institucijose.

Tarptautinis bendradarbiavimas yra vienas iš Kauno kolegija, prioritetinių sričių. Dalyvavimas tarptautinių tinklų ir programų užtikrina aktyvų nuostatų įgyvendinimą Bolonijos procesas akademinių ir kitų veiklą. Tarptautinis bendradarbiavimas siekiama gerinti studijų kokybę, taikomuosius mokslinius tyrimus ir užtikrina "Kauno kolegija, atitiktį absolventų įgūdžius su nuolat kintančių poreikių tarptautinėje darbo rinkoje.

Kauno kolegija, bendruomenė bendradarbiauja su kitų mokslo ir mokslinių tyrimų įstaigomis, organizacijomis ir asocijuotomis verslo struktūromis. Šis bendradarbiavimas vykdomas atsižvelgiant į studijų procesą, tikslus, poreikius tarptautinėje darbo rinkoje ir regioninės plėtros strategijos.

Studentų nuomonė labai gerbiamas čia - atstovai deleguoti studentai aktyviai dalyvauja institucinio savęs veikla - Vyriausybė.

Faktai ir skaičiai

Kauno Kolegija / University of Applied Sciences buvo įkurta 2000 metų rugsėjo 1 rungtynių binarinė aukštojo mokslo sistema, susidedanti iš dviejų tipų aukštojo mokslo teikiamų kolegijose ir universitetuose buvo pristatytas Lietuvoje.

2005 ekspertų grupė Švietimo ir mokslo ministerijos paskirta įvertinti pasiekimus ir pažangą institucijos po įstatymo nustatytą vertinimo procedūrą ir davė puikių vertinimo balus. Po akreditacijos Kauno Kolegija / University of Applied Sciences buvo suteiktas teikti profesinio bakalauro diplomo ir diplomo priedėlio, atitinkanti Europos aukštojo mokslo reikalavimų teisę.

Šiandien Kauno kolegija, / University of Applied Sciences yra vienas iš didžiausių kolegijų Lietuvoje, su bendruomene apie 73 000 studentų ir apie 1000 darbuotojai (Duomenys spalio mėn 2013).

Per 1 800 absolventų universitete kiekvienais metais.

Institucija užtikrina, kad pirmosios pakopos studijas technologijos, biomedicinos, humanitarinių, socialinių ir meno mokslų srityse. Yra platus studijų programų - Nerealiai 47.

Visos studijų programos yra skirtos su tikslu aprūpinti su gilia teorinių žinių mokiniams ir suteikti maksimalų mokymo praktinių įgūdžių. Maždaug 30 iki 50 procentų viso studijų laiko prie Kauno Kolegija / taikomųjų mokslų universitete skiriama plėtoti studento praktinius įgūdžius.

Studentų amžius "Kauno Kolegija / University of Applied Sciences metais svyravo nuo 18 iki 60 metų. Vidutinis studentas amžius 22,4 metai (Duomenys spalio mėn 2013). Studijų beveik du trečdaliai būsimų specialistų dengia valstybė, o likę studentai moka už mokslą.

Besimokantieji yra teigiami apie studijų modernizavimo 75 procentų apklausos dalyvių pažymėjo, kad studijos universitete buvo įvykdytos arba net viršijo jų lūkesčius.

Universitetas turi 4 fakultetus Kauno mieste ir 3 regionines departamentų Kėdainių, Tauragės ir Druskininkuose.

Daugiau nei 70 laboratorijų ir seminarai yra. Biblioteka sudaro 7 departamentai ir turi daugiau nei 65.000 leidinių lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų ir kitomis kalbomis.

Studentai apgyvendinami 4 bendrabučių.

Per laikotarpį 2009 - 2013 universitetas investavo virš 30 mln litų už aukštojo mokslo kokybę ir renovuojant ar naujos statybos kampusie įrangai tobulinti. Į gerinimo darbai buvo finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir bendrai finansuoja universitete. Nuo 2004 Kauno Kolegija / University of Applied Sciences skatinamos ir įgyvendinamos finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų 24 projektų ir veikė kaip dvylika daugiau projektų partneris.

Kauno Kolegija / University of Applied Sciences, reitingo lyderis

Kauno Kolegija / University of Applied Sciences didžiuojasi visuomenės pripažinimo. Be 2O13, Lietuvos žurnalas "Veidas" (veido) paskelbė, penktą kartą, Lietuvos kolegijų reitingas, kur "Kauno Kolegija / University of Applied Sciences yra pirmasis tarp valstybinių kolegijų.

2013, 13 valstybės ir 11 nevalstybinių kolegijų buvo vertinami atskirai. Visi jie buvo vertinami pagal 9 kriterijus, kurie turėjo kitą skaičių paskirtų taškų ir svorio santykis įvertintas, ir įtraukti konsultavimo ir taikomųjų mokslinių / meninę veiklą (18 taškų); aukščiausios vertinimai akademinio personalo ir absolventų (3 taškai) rezultatus; akademinis personalas kolegijos (6 balai); kolegijos tarptautiškumą (15points); studijų programų (8 taškai) veislė; studijų sąlygos (11,5 balai); Studentų nuomonė (15 taškų); specialybės įgytas ne darbo rinkoje (28 taškų) kolegijoje paklausa; ir kolegijų finansavimas (5,5 balo).

Susumavus visų Kauno kolegija, rodiklių / University of Applied Sciences yra 47,82 balo. Geriausiai įvertinti sferos konsultavimo ir taikomuosius mokslinius / meninę veiklą (10,48 balai); akademinio personalo ir absolventų (1,75 balo), atlikimą; akademinio personalo (3,18 balai); ir studijų sąlygas (4.69 balo).

Lietuvos valstybinių kolegijų reitingas, 2013

1) Kauno Kolegija / University of Applied Sciences (47,82 balo). 2) Vilniaus Kolegija / University of Applied Sciences (46,08 balo). 3) Utenos Kolegija / Utenos University of Applied Scienses (37,36 taškai). 4) Kauno miškų IR Aplinkos inžinerijos kolegija, / Kauno kolegija miškų ir aplinkos inžinerijos (37,19 balo). 5) Žemaitijos Kolegija / Žemaitijos kolegija (36,47 taškai). 6) Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegija / Vilniaus kolegija technologijų ir dizaino (32,73 taškai). 7) "Klaipėdos VALSTYBINĖ Kolegija / Klaipėda State College (32,31 taškai). 8) "Kauno Technikos Kolegija / Kaunas University of Applied Engineering Sciences (27,8 taškų). 9) "Alytaus kolegija, / University of Applied Sciences (27,62 balo). 10) Lietuvos Aukštoji jūreivystės mokykla / Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (24,67 taškai).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauro Automatiniu Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2017 Lietuvos Respublika Kauno

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių elektronikos ir elektros inžinerijos srityje. Jie įgyja profesines kompetencijas, siekiant projektuoti, įrengti ir eksploatuoti automatinio valdymo ir automatinio [+]

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių elektronikos ir elektros inžinerijos srityje. Jie įgyja profesines kompetencijas, siekiant projektuoti, įrengti ir eksploatuoti automatinio valdymo ir automatines kontrolės sistemas (toliau vadinama automatinių sistemų), kurti programas perdirbtiems kontrolės, pradėti ir tune automatines sistemas, siekiant nustatyti ir pašalinti gedimus komponentų automatinio valdymo sistemų , ir gauti inžinerinius sprendimus, susijusius su etikos, teisinių, socialinių, ekonominių ir saugumo aspektus. Absolventai žinoti principus, metodus ir technikas projektavimo ir analizės automatinio valdymo sistemų, taip pat kontrolės objektų ir automatinių sistemų elementų, jų montavimo būdus ir pramonės saugos reikalavimus, charakteristikas ir sugeba taikyti profesines žinias sprendžiant inžinerijos uždaviniai ir problemos, ir vieni ir komandoje arba daugiakultūrėje aplinkoje dirbti. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai - Vidurinio mokslo diplomą arba lygiavertį dokumentą; - Atitinkamos anglų kalbos įgūdžiai (TOEFL arba IELTS sertifikatas rekomenduojama); - Viza (jei reikia) studijuoti Lietuvoje. Studijų planas Bendrieji dalykai koleginių studijų - Kultūra profesinės kalbos - anglų - Profesionalus Anglų - Įvadas į filosofijos pagrindai - teisės Studijų dalykai studijų krypties - Matematika 1 - Matematika 2 - Fizika 1 - Fizika 2 - Informacinės technologijos - Inžinerija piešimo - Elektros inžinerija - Mechanika - Verslo ekonomika ir vadyba - pagrindai programavimo - Programavimas Neto technologijos - Valdymo teorijos - Elektronika - Elektriniai diskai ir jų kontrolė - Mikroprocesoriai - Įrenginiai kontrolės sistemų 1 - Įrenginių valdymo sistemų 2 - Duomenų valdymo technologijos - vartotojo programuojamos loginės kontrolės sistemos 1 - vartotojo programuojamos loginės kontrolės sistemos 2 Praktika ir diplominis popierius - Įvadinė praktika - Pramonės praktika - Baigiamoji... [-]

Bakalauro Ir Infotronics

Su bendrabučiu Dieninės 7 semestrus September 2017 Lietuvos Respublika Kauno

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie bevielio ryšio technologija. Studentai įgyja profesinių kompetencijų robotu ir kibernetikos srityje - Įterptosios sistemos, realaus laiko [+]

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie bevielio ryšio technologija. Studentai įgyja profesinių kompetencijų robotu ir kibernetikos srityje - Įterptosios sistemos, realaus laiko sistemas, belaidžio ryšio technologija ir ryšio paslaugų, specialios paskirties robotų sistemų, mobiliojo ir belaidžio ryšio sistemos, kontrolės sistemos atsinaujinančių energijos šaltinių, protingos sistemos logistikos transporto terminalai, mobilieji ir pramoniniai robotai, programuojamų valdymo įranga. Jie gali kurti, diegti ir eksploatuoti judriojo ir bevielio ryšio technologija paremtą pažangios kontrolės ir robotų sistemas ir jų atskiras detales, aktyvi ir atsakinga už savo veiklą ir jos rezultatus poveikį aplinkai. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai - Vidurinio mokslo diplomą arba lygiavertį dokumentą; - Atitinkamos anglų kalbos įgūdžiai (TOEFL arba IELTS sertifikatas rekomenduojama); - Viza (jei reikia) studijuoti Lietuvoje Studijų planas Bendrieji dalykai koleginių studijų - Anglų - Profesionalus Anglų - Profesionalus kalba ir retorika - Žmogaus ir darbo sauga - pagrindai teisės Studijų dalykai studijų krypties - Matematika 1 - Matematika 2 - Inžinerinės fizikos - Mechanika - Informacinės technologijos - inžineriniai skaičiavimai motina Lab - inžinerijos brėžinys - Elektros inžinerija - Elektriniai matavimai - Elektros mašinos - pagrindai programavimo - Duomenų valdymo technologijos - Programų sistemų inžinerija - Programavimas NET - Valdymo teorijos - Jutikliai ir pavaros - Elektronika - Mikroprocesoriai - Ergonomika - Realaus laiko sistemos - Įterptosios ir mikro apskaičiuotos kontrolės sistemos Praktika ir diplominis popierius - Praktika programavimas - Mokomoji praktika - praktika projekcija - Baigiamoji praktika - diplominis darbas Pasirenkami studijų dalykai Gilesnei specializacijai toje pačioje studijų srityje - Kompiuterių programinės ir aparatinės įrangos - Informacinės ir... [-]

Bakalauro Kompiuterių Tinklų Administravimo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2017 Lietuvos Respublika Kauno

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie informatikos inžinerijos srityje. Jie įgyja profesines kompetencijas, siekiant projektuoti, diegti ir administruoti institucinę informacijos ir komunikacijos technologijas [+]

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie informatikos inžinerijos srityje. Jie įgyja profesines kompetencijas, siekiant projektuoti, diegti ir administruoti (toliau vadinama IKT) sistemas institucinę informacijos ir komunikacijos technologijas, išlaikyti techninės ir programinės įrangos sistemų, kad galėtų administruoti paslaugas ir aptarnauti vartotojus, siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, planuoti, koordinuoti ir įgyvendinti informacijos saugumo priemones, prižiūrėti asmenų grupę į veiklą, susijusią su projektavimo, įrengimo ir eksploatavimo informacinių ir ryšių technologijų sistemų įgyvendinimo metu ir įvertinti inžinerinius sprendimus atsižvelgiant į etiką, teisinė, socialinė , ekonomikos ir saugumo aspektus. Absolventai gali taikyti profesines žinias sprendžiant inžinerinių uždavinių ir problemų, ir vieni ir komandoje arba daugiakultūrėje aplinkoje dirbti. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai - Vidurinio mokslo diplomą arba lygiavertį dokumentą; - Atitinkamos anglų kalbos įgūdžiai (TOEFL arba IELTS sertifikatas rekomenduojama); - Viza (jei reikia) studijuoti Lietuvoje Studijų planas Bendrieji dalykai koleginių studijų - Kultūra profesinės kalbos - anglų - Profesionalus anglų 2 - Įvadas į filosofiją - Pagrindai teisės Studijų dalykai studijų krypties - Matematika 1 - Matematika 2 - Fizika 1 - Fizika 2 - Informacinės technologijos - Inžinerija piešimo - Pagrindai elektrotechnikos - pagrindai elektronikos - Verslo ekonomika ir vadyba - Programavimas 1 - Programavimas 2 - Kompiuterių programinės ir aparatinės įrangos - duomenų bazių - Linux sistemoms - Kompiuterių tinklai 1 - Kompiuterių tinklai 2 - Programavimo technologijos - programinės įrangos inžinerija - Skaitmeninės grandinės - Žmogaus saugos - bevielės sistemos Praktika ir diplominis popierius - Įvadinė praktika - Infustrial praktika - Baigiamoji praktika - diplominis darbas Pasirenkami studijų dalykai Gilesnei specializacijai... [-]

Bakalauro Multimedijos Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2017 Lietuvos Respublika Kauno

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie informacijos inžinerijos ir ryšių, dizaino, socialinės ir taikomųjų mokslų, taip pat verslo įgūdžių, reikalingų Europos kontekste [+]

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie informacijos inžinerijos ir ryšių, dizaino, socialinių ir taikomųjų mokslų, taip pat verslo įgūdžių, reikalingų Europos kontekste Media komunikate. Studijų programa tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie galėtų įvertinti multimedijos produkto ir skaitmeninio ryšio paklausą rinkoje, taip pat galimybes verslo, dizaino ir pagrįsti naujų produktų koncepcijas, dizainas ir kurti produktus, kad būtų patenkinti konkurencingos rinkos poreikius. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai - Vidurinio mokslo diplomą arba lygiavertį dokumentą; - Atitinkamos anglų kalbos įgūdžiai (TOEFL arba IELTS sertifikatas rekomenduojama); - Viza (jei reikia) studijuoti Lietuvoje Studijų planas 1 semestras - Filosofija - "Šiuolaikinė lietuvių ir dokumentų valdymas - Fizika 1 - Matematika 1 - IT leidyboje 1 - Grafinis dizainas 1 2 semestras - Anglų kalba - Fizika 2 - Matematika 2 - IT leidyboje 2 - kompiuterinė grafika 1 - Grafinis dizainas 2 - informacinių ir ryšių technologijų (praktika) 3 semestras - Duomenų bazių valdymo sistemos - kompiuterinė grafika 2 - Programavimas 1 - Marketingo planavimas ir valdymas - Verslo valdymas - Elektroninė leidyba 1 - Vaizdo ir garso technika 1 4 semestras - Programavimas 2 - Verslo ekonomika - Elektroninė leidyba 2 - Multimedija Product Design 1 (praktika) - Multimedia Product Design 2 (praktika) - Vaizdo ir garso technika 2 - užsienio kalbos (anglų) - Skaitmeninė fotografija 5 semestras - Ryšių su žiniasklaida 1 - Vizualizacijos ir modeliavimas - 2D animacija - Vaizdo ir garso technika 3 - Final praktika - Knygų dizainas - Dokumentų Secutiry technologijos 6 semestras - Ryšių su... [-]

Bakalauro Turizmo Ir Viešbučių Vadyba

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2017 Lietuvos Respublika Kauno

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie ekonominius, socialinius ir taikomųjų mokslų, taip pat verslo įgūdžių, reikalingų turizmo ir svetingumo [+]

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie ekonominius, socialinius ir taikomųjų mokslų, taip pat verslo įgūdžių, reikalingų turizmo ir svetingumo industrijos. Privalomojo dalis studijų programos sudaro: - bendrųjų dalykų - 15 ECTS kreditų (Filosofijos Pagrindai taikomųjų mokslinių tyrimų, informacinės technologijos); - Profesionalūs dalykai - 105 ECTS kreditų (Verslo anglų, užsienio kalba (vokiečių / prancūzų), Verslo ekonomika, taikomoji matematika, kelionės Geografija, tarpkultūrinė komunikacija, pagrindai Rinkodara, turizmo paslaugų ir infrastruktūros, vadybos, turizmo rinkodaros, finansų, verslo etikos, teisė, apskaita); - Specializacijos dalykai - 21 ECTS kreditų (viešbučių valdymas, Maisto ruošimo technologijų, F & B Service, Turizmas Įmonės valdymas, Turizmas ir Aplinka, Transportas); - Laisvai pasirenkami dalykai - 9 ECTS kreditai; - Praktinis mokymas - 30 ECTS kreditų (visų turizmo įmonių / viešbučių). Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: - Vidurinio mokslo diplomą arba lygiavertį dokumentą; - Atitinkamos anglų kalbos įgūdžiai (TOEFL arba IELTS sertifikatas rekomenduojama); - Viza (jei reikia) studijuoti Lietuvoje Studijų planas Bendrieji dalykai kolegialių studijų - Įvadas į filosofijos - lietuvių kalba - "Informacinės technologijos Studijų krypties dalykai - Pagrindai Psichologija - Taikomoji Matematika - Statistika - Užsienio kalba II - Ekonomika - Pagrindai ES bendrąja rinka - tarpkultūrinė komunikacija - valdymo - Apskaita - pagrindai Rinkodara - Teisė - Aplinka ir žmonių saugai - Finansai - Istorija Kultūros - Turizmas Antropologija - Kelionės Geografija - turizmo ištekliai Lietuvoje - turizmo paslaugų ir infrastruktūros - Verslo etikos - Užsienio kalba I (Verslo anglų kalba) Praktika, baigiamasis darbas - Praktika aš - praktika II - praktika III - Baigiamoji praktika - Baigiamasis darbas... [-]