Oficialus aprašymas

Kauno kolegija, / University of Applied Sciences yra valstybė - priklauso įstaiga, teikianti aukštąjį išsilavinimą technologijų, socialinių mokslų, biomedicinos, humanitarinių mokslų ir meno srityse. Jis yra vienas iš didžiausių aukštojo mokslo institucijose ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione.

Kauno kolegija, aktyviai prisideda įgyvendinant valstybinę regionų vystymosi politiką -study programos realizuojamos ne tik Kaune, bet ir Kėdainių, Druskininkų ir Tauragės. Visi kartu ji siūlo daugiau nei 40 studijų programų. Daugiau nei 8000 studentų šiuo metu studijuoja ir maždaug 600 mokytojų, šiuo metu čia dirba.

Sėkmė "Kauno Kolegija remiasi partnerystės tarp studentų, dėstytojų ir darbdavių mokymo specialistus, kurie įgyja aukštąjį išsilavinimą ir praktinius įgūdžius per trumpesnį laikotarpį, dažniausiai trejų metų procesą. Glaudus bendradarbiavimas tarp Kauno kolegija, ir darbdaviams, turi teigiamą įtaką mokinių užimtumui įmonėse ir kitose institucijose.

Tarptautinis bendradarbiavimas yra vienas iš Kauno kolegija, prioritetinių sričių. Dalyvavimas tarptautinių tinklų ir programų užtikrina aktyvų nuostatų įgyvendinimą Bolonijos procesas akademinių ir kitų veiklą. Tarptautinis bendradarbiavimas siekiama gerinti studijų kokybę, taikomuosius mokslinius tyrimus ir užtikrina "Kauno kolegija, atitiktį absolventų įgūdžius su nuolat kintančių poreikių tarptautinėje darbo rinkoje.

Kauno kolegija, bendruomenė bendradarbiauja su kitų mokslo ir mokslinių tyrimų įstaigomis, organizacijomis ir asocijuotomis verslo struktūromis. Šis bendradarbiavimas vykdomas atsižvelgiant į studijų procesą, tikslus, poreikius tarptautinėje darbo rinkoje ir regioninės plėtros strategijos.

Studentų nuomonė labai gerbiamas čia - atstovai deleguoti studentai aktyviai dalyvauja institucinio savęs veikla - Vyriausybė.

Faktai ir skaičiai

Kauno Kolegija / University of Applied Sciences buvo įkurta 2000 metų rugsėjo 1 rungtynių binarinė aukštojo mokslo sistema, susidedanti iš dviejų tipų aukštojo mokslo teikiamų kolegijose ir universitetuose buvo pristatytas Lietuvoje.

2005 ekspertų grupė Švietimo ir mokslo ministerijos paskirta įvertinti pasiekimus ir pažangą institucijos po įstatymo nustatytą vertinimo procedūrą ir davė puikių vertinimo balus. Po akreditacijos Kauno Kolegija / University of Applied Sciences buvo suteiktas teikti profesinio bakalauro diplomo ir diplomo priedėlio, atitinkanti Europos aukštojo mokslo reikalavimų teisę.

Šiandien Kauno kolegija, / University of Applied Sciences yra vienas iš didžiausių kolegijų Lietuvoje, su bendruomene apie 73 000 studentų ir apie 1000 darbuotojai (Duomenys spalio mėn 2013).

Per 1 800 absolventų universitete kiekvienais metais.

Institucija užtikrina, kad pirmosios pakopos studijas technologijos, biomedicinos, humanitarinių, socialinių ir meno mokslų srityse. Yra platus studijų programų - Nerealiai 47.

Visos studijų programos yra skirtos su tikslu aprūpinti su gilia teorinių žinių mokiniams ir suteikti maksimalų mokymo praktinių įgūdžių. Maždaug 30 iki 50 procentų viso studijų laiko prie Kauno Kolegija / taikomųjų mokslų universitete skiriama plėtoti studento praktinius įgūdžius.

Studentų amžius "Kauno Kolegija / University of Applied Sciences metais svyravo nuo 18 iki 60 metų. Vidutinis studentas amžius 22,4 metai (Duomenys spalio mėn 2013). Studijų beveik du trečdaliai būsimų specialistų dengia valstybė, o likę studentai moka už mokslą.

Besimokantieji yra teigiami apie studijų modernizavimo 75 procentų apklausos dalyvių pažymėjo, kad studijos universitete buvo įvykdytos arba net viršijo jų lūkesčius.

Universitetas turi 4 fakultetus Kauno mieste ir 3 regionines departamentų Kėdainių, Tauragės ir Druskininkuose.

Daugiau nei 70 laboratorijų ir seminarai yra. Biblioteka sudaro 7 departamentai ir turi daugiau nei 65.000 leidinių lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų ir kitomis kalbomis.

Studentai apgyvendinami 4 bendrabučių.

Per laikotarpį 2009 - 2013 universitetas investavo virš 30 mln litų už aukštojo mokslo kokybę ir renovuojant ar naujos statybos kampusie įrangai tobulinti. Į gerinimo darbai buvo finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir bendrai finansuoja universitete. Nuo 2004 Kauno Kolegija / University of Applied Sciences skatinamos ir įgyvendinamos finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų 24 projektų ir veikė kaip dvylika daugiau projektų partneris.

Kauno Kolegija / University of Applied Sciences, reitingo lyderis

Kauno Kolegija / University of Applied Sciences didžiuojasi visuomenės pripažinimo. Be 2O13, Lietuvos žurnalas "Veidas" (veido) paskelbė, penktą kartą, Lietuvos kolegijų reitingas, kur "Kauno Kolegija / University of Applied Sciences yra pirmasis tarp valstybinių kolegijų.

2013, 13 valstybės ir 11 nevalstybinių kolegijų buvo vertinami atskirai. Visi jie buvo vertinami pagal 9 kriterijus, kurie turėjo kitą skaičių paskirtų taškų ir svorio santykis įvertintas, ir įtraukti konsultavimo ir taikomųjų mokslinių / meninę veiklą (18 taškų); aukščiausios vertinimai akademinio personalo ir absolventų (3 taškai) rezultatus; akademinis personalas kolegijos (6 balai); kolegijos tarptautiškumą (15points); studijų programų (8 taškai) veislė; studijų sąlygos (11,5 balai); Studentų nuomonė (15 taškų); specialybės įgytas ne darbo rinkoje (28 taškų) kolegijoje paklausa; ir kolegijų finansavimas (5,5 balo).

Susumavus visų Kauno kolegija, rodiklių / University of Applied Sciences yra 47,82 balo. Geriausiai įvertinti sferos konsultavimo ir taikomuosius mokslinius / meninę veiklą (10,48 balai); akademinio personalo ir absolventų (1,75 balo), atlikimą; akademinio personalo (3,18 balai); ir studijų sąlygas (4.69 balo).

Lietuvos valstybinių kolegijų reitingas, 2013

1) Kauno Kolegija / University of Applied Sciences (47,82 balo). 2) Vilniaus Kolegija / University of Applied Sciences (46,08 balo). 3) Utenos Kolegija / Utenos University of Applied Scienses (37,36 taškai). 4) Kauno miškų IR Aplinkos inžinerijos kolegija, / Kauno kolegija miškų ir aplinkos inžinerijos (37,19 balo). 5) Žemaitijos Kolegija / Žemaitijos kolegija (36,47 taškai). 6) Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegija / Vilniaus kolegija technologijų ir dizaino (32,73 taškai). 7) "Klaipėdos VALSTYBINĖ Kolegija / Klaipėda State College (32,31 taškai). 8) "Kauno Technikos Kolegija / Kaunas University of Applied Engineering Sciences (27,8 taškų). 9) "Alytaus kolegija, / University of Applied Sciences (27,62 balo). 10) Lietuvos Aukštoji jūreivystės mokykla / Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (24,67 taškai).

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Lietuvos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Kaunas College - University Of Applied Sciences

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie ekonominius, socialinius ir taikomųjų mokslų, taip pat verslo įgūdžių, reikalingų turizmo ir svetingum ... [+]

Praktika skirta akademinių programa interjero studentams žinių apie ekonominius, socialinius ir taikomųjų mokslų, taip pat verslo įgūdžių, reikalingų turizmo ir svetingumo industrijos.

Privalomojo dalis studijų programos sudaro: - bendrųjų dalykų - 15 ECTS kreditų (Filosofijos Pagrindai taikomųjų mokslinių tyrimų, informacinės technologijos); - Profesionalūs dalykai - 105 ECTS kreditų (Verslo anglų, užsienio kalba (vokiečių / prancūzų), Verslo ekonomika, taikomoji matematika, kelionės Geografija, tarpkultūrinė komunikacija, pagrindai Rinkodara, turizmo paslaugų ir infrastruktūros, vadybos, turizmo rinkodaros, finansų, verslo etikos, teisė, apskaita); - Specializacijos dalykai - 21 ECTS kreditų (viešbučių valdymas, Maisto ruošimo technologijų, F & B Service, Turizmas Įmonės valdymas, Turizmas ir Aplinka, Transportas); - Laisvai pasirenkami dalykai - 9 ECTS kreditai; - Praktinis mokymas - 30 ECTS kreditų (visų turizmo įmonių / viešbučių).... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba