Lithuania Business University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Lietuvos verslo taikomųjų mokslų universitetas (LTVK) yra moderni, atvira visuomenei ir nepriklausoma aukštojo mokslo įstaiga, įkurta 1994 m., Kuri rengia socialinių ir fizinių mokslų specialistus, kurie orientuoti į Lietuvos ir Europos darbo rinką. LTVK reikalauja perspektyvių karjeros galimybių, studentams būdingo tarptautinio mainų ir laisvalaikio.

Misija. Lietuvos verslo universitetas yra pasiryžęs parengti kūrybingus, kvalifikuotus specialistus, sukurti sąlygas mokytis visą gyvenimą suteikiant profesinio bakalauro laipsnį ir vykdant regioniniam plėtrai reikalingus taikomuosius tyrimus.

Vizija. Lietuvos verslo universitetas yra inovatyvi, skaidri, socialiai aktyvi ir atsakinga aukštojo mokslo įstaiga, tarptautiniu mastu pripažįstama, universali darbo rinkos pokyčiams ir pasirengusi patenkinti visuomenės poreikius.

Lietuvos verslo universitetas integruoja naujausias IT technologijas į studijų procesą ir dėl to sukuria įvairias ir įdomias studijų priemones. Vienas iš pagrindinių universiteto tikslų yra studijų kokybės gerinimas. Studijų metu naudojamos interaktyvios pamokos ir įvairūs įdarbinimo būdai. Universitete buvo įrengtos CISCO laboratorijos, statybinės medžiagos ir kriminologija kartu su simuliaciniu teismo saliu.

Lietuvos verslo universiteto tikslas - užtikrinti, kad studentai ne tik įgytų kuo daugiau darbo patirties, o tai reikalinga profesinėje veikloje, bet ir naujausias teorines žinias. Universitetas sukūrė platų bendradarbiavimo tinklą su įvairiomis įmonėmis ir socialiniais partneriais, todėl studentams suteikiamos stažuotės ir būsimos įdarbinimo galimybės. Universitete taip pat yra praktinio mokymo įmonė "Biurometa", kuri simuliuoja realių įmonių veiklą, kuri tarpusavyje prekiauja "Simulith" centru Lietuvoje ir EUROPEN tinkle pasaulyje. Universitetas, siekdamas parengti studentus darbo rinkai, taip pat įsteigė karjeros centrą, kuris teikia karjeros paramą studentams ir absolventams.

Lietuvos verslo universitete paskaita mokytojai, kurie yra savo srities specialistai ir specialistai. LTVK paskaitoje pristatomi teisininkai, teisininkai, bankų specialistai, finansų ir audito skyrių vadovai, rinkodaros ir pardavimų skyriaus vadovai, programavimo specialistai, interneto kūrėjai, verslo savininkai, sportininkai, renginių organizatoriai, logistikos ekspedijavimo agentai ir kt.

Lietuvos verslo universitetas palaiko glaudžius ryšius su socialiniais partneriais, siekdamas užtikrinti aukštos kokybės, modernias, į rinką orientuotas studijas. Tarp universitetų socialinių partnerių yra šios organizacijos: Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos apskrities policijos būstinė, UAB / UAB "Klaipėda" viešbutis - UAB "Amberton", UAB "Baltijos debesys", UAB "Europos vartotojų centras", UAB Jūrų personalas - generalinis direktorius UAB / UAB "Littafas", UAB "Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras", UAB / UAB ,, Balco LTD ", UAB / ,, UAB" Vlantana "/ UAB" Crewing ", asociacija" Klaipėdos rajonas ", UAB / UAB Idėjų balansas (idėjų balansas) ,, Nesė Group ", BI Klaipėdos miesto socialinės paramos centras, Notarų rūmai, Palangos apylinkės teismas, Skuodo rajono apylinkės teismas, UAB" MK laivyba "ir kitos organizacijos.

Lietuvos verslo universitetas aktyviai įsitraukia į tarptautines studijų ir mokslo programas, plečia tarptautinių partnerių tinklą, tarp Lietuvos universitetų (neuniversitetinių aukštųjų mokyklų) vadovauja mokytojų ir studentų dalyvavimui tarptautinėse mobilumo programose. Universitetas palaiko glaudžius bendradarbiavimo santykius su Estija, Švedija, Čekija, Danija, Turkija ir kitų šalių aukštojo mokslo institucijomis, turi savo atstovą Indijos Azijos šalims, bendradarbiauja su kitomis užsienio įmonėmis, nevyriausybiniu sektoriumi, švietimo organizacijomis. Pagal Erasmus mainų programą studentams suteikiama galimybė mokytis ir praktikuoti užsienyje. Lietuvos verslo universitetas turi partnerių daugiau nei 50 užsienio šalių. Studentai gali pasinaudoti kitų Europos šalių patirtimi savo studijų programos dalyko disciplinose. Kiekvieną semestrą LTVK mokosi 20 studentų iš Turkijos, Ispanijos, Portugalijos ir tt. "LTVK" studentai įgyja naujų įgūdžių ir patirties tarptautiniame komunikate.

Verslo universiteto studentai ypač skatinami būti iniciatyva, aktyvūs, iniciatyvūs ir tarptautiniu požiūriu orientuoti. Universitete veikia aktyvios studentų sąjungos, ekonomistų ir teisininkų klubai, teisinė klinika, studentai nuolat skatinami dalyvauti neakivaizdinėje veikloje, studentai aktyviai dalyvauja organizuojant ir dalyvaujant universiteto vidaus ir išorės renginiuose.

Lietuvos verslo universitetas vykdo regioninei plėtrai ir mokslo plėtrai reikalingus taikomuosius tyrimus, regionines problemas aptaria kasmetinėse tarptautinėse konferencijose "Regioniniai klausimai: ekonomika, vadyba, technologijos", kurioje dalyvauja verslo, asociacijų ir aukštųjų mokyklų atstovai. Regioninės problemos aptariamos taip pat sistemingai mokslinių tyrimų žurnale "Management", kurį Universitetas du kartus per metus išleido tarptautinėse duomenų bazėse CEEOL, EBSCO ir Index Copernicus.

Lietuvos verslo taikomųjų mokslų universitetas yra socialiai aktyvi ir viešoji aukštoji mokykla. Universitetas kartu su Maltos ordino kasmet organizuoja masinį renginį Klaipėdos mieste - "Gerosios žvaigždės begimas".

Pagrindinis renginio tikslas - surinkti pinigus vieni pagyvenusiems žmonėms, kurie negali patys pasirūpinti savimi. Lietuvos verslo taikomųjų mokslų universitetas taip pat globoja vaikų namuose "Smiltele" moksleivius. Kalėdų metu mokinius lanko universiteto studentai. Studentai linksminasi su pasirodymais ir dovanomis.

LTVK yra daugybė studijų programų - čia galite rinktis iš 10 skirtingų studijų programų ir 27 specializacijų.

Šiuo metu studijuoja apie 1 000 studentų LTVK, Klaipėdoje ir Vilniuje yra atvirų skyrių ir centrų.

Universitetas turi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos išduotą licenciją. Universiteto išduotus diplomus pripažįsta ne tik Lietuvoje, bet ir visoje ES. Absolventų kvalifikaciją rodo profesinis bakalauro laipsnis.

Studento gyvenimas

Leiskite būti tikri - pasirenkant, kur mokytis, yra daug apie tai, kaip gauti geriausią išsilavinimą, bet jūs nebūsite išleisti per 24 valandas per parą bibliotekoje, tiesa? Klaipėda turi daug ką pasiūlyti savo laisvalaikiui - nuo išeinančio ir įstojimo į visus žmones, kurie po paskaitų / darbo minia įvairių barų ir barų, praleisti neįtikėtiną laiką paplūdimyje. Dauguma Klaipėdos barų ir klubų yra mažos ir vidutinio dydžio, kiekviena iš jų turi unikalią vibraciją ir sielą. Ir ši siela yra tai, ką jūs pastebėsite savo pirmąjį vakarą išvesdami savo draugišką skrybėlę ir būsite pasiruošę susimaišyti, nes dažnai pasitaiko kelis draugus ir grįžta su dešimčia.

Yra daugybė tarptautinių studentų renginių, ypač laikotarpio pradžioje, kuris yra geriausias būdas susipažinti su kitais mokiniais ir kurti vietinius draugus. Be išeinančio, kompaktiško dydžio, Lietuva yra patogu vidaus turizmui. Turime didelių teritorijų, saugomų nacionaliniams parkams, kur galima pasivažinėti specialiais takais, baidarėmis ar dviračiais. Jei esate į ekstremalesnes įmones - galbūt kažkas panašaus į oro balionus ar vaikščiojimus medžiotojams, dažasvydis paaukotiems kariuomenės poligonams ar "wakeboard" bus tarp dalykų, kuriuos pirmiausia patiriate Lietuvoje.

Jei nusprendėte studijuoti Klaipėdoje ir ruošiatės suplanuoti kelionę čia, nepamirškite, kad atvykstate į šalį, kurioje oras per sezoną yra labai skirtingas. Vasarą pamatysite gražių įvairių spalvų ir spalvų žiedus; rudenį nuo medžių nukrito geltonieji, raudoni ir rudieji lapai; žiemą galėsite eiti per didelius sniego krantus ir sugauti snaiges, o pavasarį pamatysite saulę, atspindinčią pečiais.

Pastaraisiais metais Lietuvos klimatas tapo šiltesnis; vidutinė metinė temperatūra yra 6,5-7,9 ° C. Liepa yra karščiausias metų mėnuo (vidutinė temperatūra yra apie 19,7 ° C, aukščiausia temperatūra viršija 30 ° C). Šalčiausias mėnuo yra sausis (vidutinė temperatūra -2,9 ° C, žemiausia temperatūra gali nukristi žemiau -30 ° C).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Lietuvos

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Law LLB »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

"Smart Management" bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

Pažangi vadybos studijų programa, skirta parengti kvalifikuotą profesionalų verslo vadybos specialistų bakalaurą, kuris gali prisitaikyti prie besikeičiančios verslo aplinkos, šiandienos darbo rinkos poreikių, steigti verslo įmonę ir ją valdyti, vykdyti rinkos tyrimus, analizuoti ir kontroliuoti verslą situacija, pokyčių valdymas, sudaryti investicinių projektų sutartį, kad būtų įgyvendinta reklaminė kampanija, skirta organizuoti pirkimą, transportavimą, sandėliavimą, pardavimą ir atsiskaitymą su tiekėjais, klientais, rūpintis verslo plėtra, kad darbuotojai galėtų dirbti informacijoje technologijos rinkti finansinę informaciją apie verslą, tvarkyti dokumentus valstybine ir užsienio kalbomis. [+]

Pažangi vadybos studijų programa, skirta parengti kvalifikuotą profesionalų verslo vadybos specialistų bakalaurą, kuris gali prisitaikyti prie besikeičiančios verslo aplinkos, šiandienos darbo rinkos poreikių, steigti verslo įmonę ir ją valdyti, vykdyti rinkos tyrimus, analizuoti ir kontroliuoti verslą situacija, pokyčių valdymas, sudaryti investicinių projektų sutartį, kad būtų įgyvendinta reklaminė kampanija, skirta organizuoti pirkimą, transportavimą, sandėliavimą, pardavimą ir atsiskaitymą su tiekėjais, klientais, rūpintis verslo plėtra, kad darbuotojai galėtų dirbti informacijoje technologijos rinkti finansinę informaciją apie verslą, tvarkyti dokumentus valstybine ir užsienio kalbomis.... [-]


Bachelor in Applied informatics and Programming

Su bendrabučiu September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

[+]

Daiktų internetas

Kompiuterinių tinklų administravimo specializacijos dalykai

[-]

Bachelor in Construction Business Management

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

Statybos verslo vadybos studijų programa skirta parengti vadovus, kad jie galėtų suprasti statybos, jos planavimo ir organizavimo, taikydami įvairias technologijas, taip pat supranta statybos darbų įvairovę, nuoseklumą, technines ir technologines priemones, taip pat gali ištirti ir rinktis rinką. [+]

Statybos verslo vadybos studijų programa skirta parengti vadovus, kad jie galėtų suprasti statybos, jos planavimo ir organizavimo, taikydami įvairias technologijas, taip pat supranta statybos darbų įvairovę, nuoseklumą, technines ir technologines priemones, taip pat gali ištirti ir rinktis rinką.

Programos turinys

Ateities vadovai mokosi bendrų dalykų: aukštojo matematikos, bendravimo psichologijos, anglų kalbos ir studijų krypties dalykų: ekonomikos teorija, teisės pagrindai, valdymo pagrindai, apskaitos pagrindai, statybinės medžiagos, statybos technologijos ir organizavimas, pastatų inžinerinės sistemos, pagrindai įvertinti pastatų renovaciją.... [-]


Bakalauras institucijų ir įmonių administravimo srityje

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

Institucijų ir įmonių administracija yra skirta parengti institucijų ir įmonių administratorių, kurie galės tvarkyti dokumentus profesionaliai kompiuteriu, organizuoti ir koordinuoti įmonės veiklą, tvarkyti informacinę veiklą, vadovauti personalui, organizuoti biuro, filialo ar kitą skyrių veikla, įdarbinimas, atranka, įdarbinimas, kvalifikacijos tobulinimas, įmonės veiklos, susijusios su darbo santykiais, dokumentų tvarkymas, materialių ir finansinių išteklių tvarkymas, galimybė sukurti įstaigos ar įmonės įvaizdį, organizuoti darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, pasirinkti darbuotojo motyvacijos formas. [+]

Institucijų ir įmonių administracija yra skirta parengti institucijų ir įmonių administratorių, kurie galės tvarkyti dokumentus profesionaliai kompiuteriu, organizuoti ir koordinuoti įmonės veiklą, tvarkyti informacinę veiklą, vadovauti personalui, organizuoti biuro, filialo ar kitą skyrių veikla, įdarbinimas, atranka, įdarbinimas, kvalifikacijos tobulinimas, įmonės veiklos, susijusios su darbo santykiais, dokumentų tvarkymas, materialių ir finansinių išteklių tvarkymas, galimybė sukurti įstaigos ar įmonės įvaizdį, organizuoti darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, pasirinkti darbuotojo motyvacijos formas.

Galimos specializacijos: verslo administravimas Valstybinė ir viešoji įstaigų administracija Programos turinys ... [-]

Bakalauro laipsnį apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

Apskaitos studijų programos tikslai - parengti specialisto (buhalterio), turinčio profesinio bakalauro laipsnį, kuris, remdamasis naujausiomis žiniomis ir informacija, surinkta remiantis fundamentinių ir taikomųjų tyrimų rezultatais, galės taikyti jį individualiam profesiniam darbas ir tolesnis savarankiško kompetencijų ugdymas, būtinas sudėtingoje, dinamiškoje daugiakultūrėje profesinėje aplinkoje, siekiant užtikrinti veiksmingą atitinkamų profesinių problemų sprendimą. [+]

Studijų programos tikslai:

Apskaitos studijų programos tikslai - parengti specialisto (buhalterio), turinčio profesinio bakalauro laipsnį, kuris, remdamasis naujausiomis žiniomis ir informacija, surinkta remiantis fundamentaliųjų ir taikomųjų tyrimų rezultatais, galės taikyti jį individualiam profesiniam darbui. ir tolesnę savarankišką kompetencijos plėtrą, būtiną sudėtingoje, dinamiškoje daugiakultūrėje profesinėje aplinkoje, siekiant užtikrinti veiksmingą atitinkamų profesinių problemų sprendimą; planuoti ir organizuoti operacijas, tvarkyti apskaitos įrašus, valdyti ir kontroliuoti įmonių, įmonių ir organizacijų finansinius procesus; taikyti mąstymo įgūdžius ir metodus, leidžiančius kūrybiškai reaguoti į naują situaciją; bendrauti lietuvių ir užsienio kalbomis, perduoti informaciją tiek specialistams, tiek ne ekspertams; dirbti individualiai ir komandoje, nuolat vystyti savo profesinę kompetenciją ir išplėsti bendrą požiūrį.... [-]


Pardavimų ir logistikos vadybos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

Pardavimų ir logistikos vadybos studijų programa yra skirta parengti kvalifikuotus profesionalius bakalaurų specialistus pardavimų ir logistikos valdyme, kad būtų galima suprasti pagrindines nacionalines ir tarptautines transporto ir logistikos sistemas, specialistus, turinčius santykines ir šiuolaikines transporto ir logistikos žinias, taip pat, kurie bus sugebėti prognozuoti, planuoti, organizuoti nuolatinį darbo procesą logistikos kompanijose ar padaliniuose, organizuoti pardavimus, gamybą ar saugojimą, užtikrinti veiklos kokybę, koordinuoti vidaus ir tarptautinius pardavimus per novatoriškus pardavimus, rinkodarą, pardavimų logistiką, valdymo metodus, formuoti verslo pardavimo politiką, organizuoti prekybos technologijas ir akcijas, įgyvendinti reklamos kampaniją, taikyti naujausias elektroninės komercijos ir ryšių technologijas, steigti privačią įmonę ir būti galinčia vadovauti jai valdyti. [+]

Pardavimų ir logistikos vadybos studijų programa yra skirta parengti kvalifikuotus profesionalius bakalaurų specialistus pardavimų ir logistikos valdyme, kad būtų galima suprasti pagrindines nacionalines ir tarptautines transporto ir logistikos sistemas, specialistus, turinčius santykines ir šiuolaikines transporto ir logistikos žinias, taip pat, kurie bus sugebėti prognozuoti, planuoti, organizuoti nuolatinį darbo procesą logistikos kompanijose ar padaliniuose, organizuoti pardavimus, gamybą ar saugojimą, užtikrinti veiklos kokybę, koordinuoti vidaus ir tarptautinius pardavimus per novatoriškus pardavimus, rinkodarą, pardavimų logistiką, valdymo metodus, formuoti verslo pardavimo politiką, organizuoti prekybos technologijas ir akcijas, įgyvendinti reklamos kampaniją, taikyti naujausias elektroninės komercijos ir ryšių technologijas, steigti privačią įmonę ir būti galinčia vadovauti jai valdyti.... [-]


Skaitmeninių dizaino technologijų bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

Išskirtinis šios programos bruožas yra IT meno srities, apimančios žinias apie kompiuterių mokslą, grafinį dizainą, neurologiją, psichologiją ir rinkodarą, studija. Programa pabrėžia praktinį mokymą. [+]

Išskirtinis šios programos bruožas yra IT meno srities, apimančios žinias apie kompiuterių mokslą, grafinį dizainą, neurologiją, psichologiją ir rinkodarą, studija. Programa pabrėžia praktinį mokymą.

Programos turinys

Bendrieji dalykai:

Anglų kalbaKomunikacijos psichologijaProfesinė sveikata ir saugaVerslo ekonomika.

Studijų srities dalykai:

MatematikaInformacinės technologijosKompozicijos ir grafinio dizaino pagrindaiRastrinė 2D grafikaSvetainių programavimasTypografijaVector 2D grafika"Digital Branding"Klasikinės ir modernios operacinės sistemosSkaitmeninė fotografijaIntelektinės nuosavybės teisėKompiuterių tinklai ir IS saugaKompiuterinės įrangosDvimatė animacijaTyrimo metodika ir duomenų analizė3D dizainas ir animacijaGarso ir vaizdo technologijosSkaitmeninis vaizdo valdymasGarso ir vaizdo žiniasklaidaGrafinis efektas žaidimamsSkaitmeninio spausdinimo technologijaPortfelis ir karjeros planavimas.... [-]

Turizmo ir pramogų verslo industrijos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

Turizmo ir pramogų verslo verslo studijų programos tikslas - parengti kvalifikuotus vadybininkus, kad jie galėtų ištirti ir analizuoti turizmo ir pramogų verslo, verslo aplinkos ir jos pokyčių tendencijas, kurti paslaugų paketus, organizuoti prekybą, kurti ir valdyti turizmo verslą. įmonės, teikiančios turizmo, pramogų, grožio ir sveikatingumo paslaugas. [+]

Turizmo ir pramogų verslo verslo studijų programos tikslas - parengti kvalifikuotus vadybininkus, kad jie galėtų ištirti ir analizuoti turizmo ir pramogų verslo, verslo aplinkos ir jos pokyčių tendencijas, kurti paslaugų paketus, organizuoti prekybą, kurti ir valdyti turizmo verslą. įmonės, teikiančios turizmo, pramogų, grožio ir sveikatingumo paslaugas.

Programos turinys

Turizmo ir pramogų verslo specialistai ateityje studijuos bendrus dalykus: komunikacinę psichologiją, teisės pagrindus, užsienio kalbą ir studijų krypties dalykus: turizmo pagrindus, renginių planavimo, vadybos, rinkodaros, verslo teisės, įmonių finansų ir apskaitos pagrindus, kelionių planavimą ir organizavimas, kompiuterių rezervavimo sistemos valdymas, renginių planavimo technologijos, verslo planavimas ir įmonių steigimas.... [-]


Verslo įmonių ekonomikos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Lietuvos Respublika Klaipėda

Studijų programos ypatumai: programa pabrėžia praktinį mokymą. [+]

Studijų programos ypatumai: programa pabrėžia praktinį mokymą.

Kolegijos įsteigtas SIMULITH centras suteikia studentams galimybę praktikuotis profesionalioje verslo mokymo įmonėje "Biurometa". Šio mokymo metu mokytojai dirba įvairiose įmonės skyriuose (finansai - apskaita, pirkimai, pardavimai - rinkodara, personalas) ir imituojamos įmonės faktinės verslo ir finansinės veiklos rezultatai. Studentai gali susipažinti su faktiniais dokumentais, įgyvendinti savo idėjas ir planus, įgyti tikrą verslo praktiką, bendradarbiauti su kitomis Lietuvos ir užsienio praktikų įmonėmis.

Studijų metu mokiniai sužinoti apie ekonominių procesų ECOSYS modeliavimą. Šios imitacinės veiklos tikslas - supažindinti studentus su vyriausybės, verslo, namų ūkių ir žiniasklaidos tarpusavio principais; ir mokytis priimti trumpalaikius ir ilgalaikius strateginius sprendimus, turinčius įtakos tvariam valstybės vystymuisi; taip pat supažindina ir žino pagrindinių ekonominių rodiklių skaičiavimą ir vertinimą; plėtoti studentų sugebėjimus dirbti komandoje, įtikinamai aptarti ir pristatyti idėjas.... [-]


Vaizdo įrašai

Mokymasis visą gyvenimą (Socialinė reklama)

Laidoje "Lietuva - jurinė valstybė" susipažinkite su Lietuvos verslo kolegija

LT VERSLO KOLEGIJA

Lietuvos verslo kolegijos studentai daro apšilimą prieš bėgimą

LTVK Etaplius web konferencija