BBI Luxembourg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų programos kruopščiai subalansuoja praktinius mokymus su priežiūros ir verslo žinių studentais, kad taptų veiksmingais sprendimų priėmėjais sudėtingoje svetingumo organizacijoje. Baigę BBI , jūs turėsite pasirengimą imtis prasmingų pareigų savo karjeros pradžioje ir būti produktyviu komandos nariu, nuo pirmosios darbo dienos.

Mokymo programos ir struktūra, tikslai, strategijos ir pedagogika abiejuose institutuose yra vienodi. Tas pats pasakytina ir apie dėstytojus, kurie dalijasi patirtimi ir įgūdžiais tarp dviejų subjektų, įgytų nuo 1990 m. BBI kūrimo metų. BBI institucijos pirmiausia yra skirtos tarptautinio masto „svetingumo ir turizmo verslo mokyklai“. Mūsų strategija grindžiama dinamiškumu, atvirumu ir dalyvavimu „žinių visuomenėje“ - Europos ateities vizija. Iš tiesų dėl šios vizijos aukštasis mokslas taip pat gauna naudos iš fantastinio augimo.

Mūsų institutai yra ypač nusipelnę už savo edukacines naujoves ir, akimirksniu apgailestaudami, mūsų mokymas išsiskiria dėl mūsų nuolatinės kompetencijos paieškos. Mūsų rezultatai, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą, realias profesines aukas ir ryšius su svetingumu ir turizmo pramone, įrodo, kad esame viena iš aukščiausių vadybos studijų akademinių institucijų.

BBI siūlo trejų metų bakalauro ir 2 metų magistro studijas pagal tikrai tarptautinę sistemą, užtikrins, kad tie kūrybingi asmenys, kurie aistra ir kurie dalijasi bendromis vertybėmis, yra pasirengę įveikti svetingumo ir turizmo pramonės valdymo iššūkius. Mes teikiame pirmos klasės išsilavinimą karjerai Svetingumo ir turizmo sektoriuje - sparčiausiai augančiame pasaulyje.

Programos dažniausiai atspindi anglosaksų švietimo formą, pabrėžiant praktinį, pragmatišką ir tarpdisciplininį požiūrį į mokymąsi. Trys pagrindinės mokymo programos sritys yra:

  • Operacijų valdymo švietimas
  • Verslo vadybos mokymas
  • Praktinis mokymas - stažuotės

Vietos

Vilkas

BBI - LUX Campus

Address
Château de Wiltz
L-9516
G.D. of Luxemburg

9516 Vilkas, Diekirchas, Liuksemburgas
Interneto svetainė
Telefonas
+352 27 91 12 92

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis