BBI Luxembourg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų programos griežtai suderina praktinius mokymus su priežiūros ir verslo žiniomis, kurių reikia studentams, kad jie taptų efektyviais sprendimus priimančiais asmenimis kompleksinėje svetingumo organizacijoje. Baigę BBI , būsite pasirengę pradėti reikšmingas pareigas savo karjeros pradžioje ir būti produktyvus komandos narys nuo pat pirmos darbo dienos.

Mokymo programos, taip pat struktūra, tikslai, strategijos ir pedagogika yra vienodi abiejuose institutuose. Tas pats pasakytina apie dėstytojus, kurie dalijasi patirtimi ir įgūdžiais tarp dviejų subjektų, įgytų nuo 1990 m. - BBI sukūrimo metais. BBI įstaigos pirmiausia yra suprojektuotos kaip „Svetingumo ir turizmo verslo mokykla“, turinti tarptautinę dimensiją. Mūsų strategija remiasi tuo, kad esame dinamiški, atviri ir dalyvaujame žinių visuomenėje - Europos ateities vizijoje. Iš tiesų, šios vizijos dėka, aukštasis mokslas taip pat gauna naudos iš fantastiško augimo.

Mūsų institutai yra ypač nusipelnę už savo edukacines naujoves ir, akimirksniu apgailestaudami, mūsų mokymas išsiskiria dėl mūsų nuolatinės kompetencijos paieškos. Mūsų rezultatai, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą, realias profesines aukas ir ryšius su svetingumu ir turizmo pramone, įrodo, kad esame viena iš aukščiausių vadybos studijų akademinių institucijų.

BBI siūlo 3 metų bakalauro ir vienerių metų magistrantūros programas, kurios yra tikrai tarptautinės, užtikrins, kad kūrybingi asmenys, užsidegę aistra ir turintys bendras vertybes, būtų pasirengę susidurti su svetingumo ir turizmo pramonės valdymo iššūkiais. Mes teikiame aukščiausios klasės išsilavinimą, kad galėtume dirbti svetingumo ir turizmo sektoriuje - sparčiausiai pasaulyje augančioje pramonėje.

Programos dažniausiai atspindi anglosaksų švietimo formą, pabrėžiant praktinį, pragmatišką ir tarpdisciplininį požiūrį į mokymąsi. Trys pagrindinės mokymo programos sritys yra:

  • Operacijų valdymo švietimas
  • Verslo vadybos mokymas
  • Praktinis mokymas - stažuotės

Vietos

Vilkas

BBI - LUX Campus

Address
Château de Wiltz
L-9516
G.D. of Luxemburg

9516 Vilkas, Diekirchas, Liuksemburgas
Interneto svetainė
Telefonas
+352 27 91 12 92

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis