Oficialus aprašymas

Mūsų programos kruopščiai subalansuoja praktinius mokymus su priežiūros ir verslo žinių studentais, kad taptų veiksmingais sprendimų priėmėjais sudėtingoje svetingumo organizacijoje. Baigę BBI , jūs turėsite pasirengimą imtis prasmingų pareigų savo karjeros pradžioje ir būti produktyviu komandos nariu, nuo pirmosios darbo dienos.

Mokymo programos ir struktūra, tikslai, strategijos ir pedagogika abiejuose institutuose yra vienodi. Tas pats pasakytina ir apie dėstytojus, kurie dalijasi patirtimi ir įgūdžiais tarp dviejų subjektų, įgytų nuo 1990 m. BBI kūrimo metų. BBI institucijos pirmiausia yra skirtos tarptautinio masto „svetingumo ir turizmo verslo mokyklai“. Mūsų strategija grindžiama dinamiškumu, atvirumu ir dalyvavimu „žinių visuomenėje“ - Europos ateities vizija. Iš tiesų dėl šios vizijos aukštasis mokslas taip pat gauna naudos iš fantastinio augimo.

Mūsų institutai yra ypač nusipelnę už savo edukacines naujoves ir, akimirksniu apgailestaudami, mūsų mokymas išsiskiria dėl mūsų nuolatinės kompetencijos paieškos. Mūsų rezultatai, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą, realias profesines aukas ir ryšius su svetingumu ir turizmo pramone, įrodo, kad esame viena iš aukščiausių vadybos studijų akademinių institucijų.

BBI siūlo trejų metų bakalauro ir 2 metų magistro studijas pagal tikrai tarptautinę sistemą, užtikrins, kad tie kūrybingi asmenys, kurie aistra ir kurie dalijasi bendromis vertybėmis, yra pasirengę įveikti svetingumo ir turizmo pramonės valdymo iššūkius. Mes teikiame pirmos klasės išsilavinimą karjerai Svetingumo ir turizmo sektoriuje - sparčiausiai augančiame pasaulyje.

Programos dažniausiai atspindi anglosaksų švietimo formą, pabrėžiant praktinį, pragmatišką ir tarpdisciplininį požiūrį į mokymąsi. Trys pagrindinės mokymo programos sritys yra:

  • Operacijų valdymo švietimas
  • Verslo vadybos mokymas
  • Praktinis mokymas - stažuotės
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

BBI Luxembourg

Baigiamasis bakalauro laipsnis suteikiamas trejų metų studijų pabaigoje. Tai apibūdinama kaip „Karjera orientuota programa“, o tai reiškia, kad ji tiesiogiai ruošia stude ... [+]

PAGRINDINĖS PROGRAMA: 180 ECTS kreditų

Bakalauro laipsnis skiriamas trejų metų studijų pabaigoje. Ji apibūdinama kaip "Karjeros orientuota programa", ty ji tiesiogiai rengia studentus specialistams. Todėl šios programos pabaigoje studentai, kurie baigia studijas, gali, priklausomai nuo jų asmeninių ambicijų, tiesiogiai patekti į darbo pasaulį arba gali tęsti studijas magistro laipsniui.

Ši programa orientuota į teorinius dalykus (akademines disciplinas) ir supratimo gebėjimus (svetingumo veiksmai ir visos susijusios paslaugos). Tai suteikia žinių apie komandinį darbą ir sprendimų priėmimą. Programa siūlo įgūdžių ir kieto verslo valdymo žinių kombinaciją, siekiant sustiprinti studentų žinias apie bendrą valdymą ir finansavimą, būtinus šiai profesinei karjerai.... [-]

Liuksemburgas Wiltz
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
BBI - LUX Campus
Address
Château de Wiltz L-9516 G.D. of Luxemburg
9516 Wiltz, Diekirch, Liuksemburgas
Interneto svetainė
Telefonas
+352 27 91 12 92