Oficialus aprašymas

Apie LUNEX universitetą

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

Liuksemburge įsikūrusi LUNEX universitetas yra privati mokykla, kuri specializuojasi sporto, sveikatos, terapijos ir prevencinės medicinos srityse. Kaip tarptautiniu mastu orientuota mokykla, LUNEX siūlo visoje Europoje pripažintas studijų programas, puikiai pritaikytas pasaulinei rinkai.

Mūsų programos portfelis pasižymi savo tvarumu ir socialine svarba ir suteikia studentams naujus požiūrius ir perspektyvas sparčiai besivystančiose sporto ir sveikatos srityse. Kiekvieną studijų programą 100% anglų kalba moko tarptautinė akademinė komanda, atstovaujanti visame pasaulyje. Naudojant teorinius kursus ir praktinę patirtį, LUNEX studentai yra mokomi tapti savo srities ekspertais ir lyderiais bei vystytis globalizuotame pasaulyje.

 • Tarptautinė mokykla, kuriai būdingas žmogus
 • 4 sveikatos ir sporto studijų programos (įskaitant parengiamąjį semestrą)
 • 100% anglų kalbos kursai
 • Tarptautinė ir daugiakultūrė komanda

Mūsų trejų metų sporto ir sveikatos studijų programos

Šiandien „LUNEX“ siūlo 3 bakalauro laipsnius, kurie yra prieinami po bent 12 metų mokymosi mokykloje arba lygiavertio ankstesnio išsilavinimo. Šios studijų programos buvo parengtos pagal Bolonijos procesą praktinėms karjeroms ir profesijoms visoje Europoje ir akredituotos Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos (MESR) Liuksemburge.

Programas suskirstėme į dvi atskiras sritis: viena vertus, sveikatos mokslai ir, kita vertus, vadyba.

LUNEX bakalauro laipsniai sveikatos moksluose

 • Fizioterapija B.Sc. rengia būsimus absolventus fizioterapeuto profesijai, siekiant pagerinti žmonių sveikatą.
 • Pratimai ir sporto mokslai B.Sc. suteikia studentams galimybę įgyti žinių ir praktinės patirties moksliniuose principuose, susijusiuose su motoriniu mokymu, fiziologija, mityba, biomechanika ar net psichologija.

LUNEX vadybos bakalauro laipsnis

 • "International Sport Management BA" siūlo žinias ir supratimą apie verslo valdymą, susijusią su sportu, siekiant suteikti studentams visą reikalingą žinias, kad galėtų dirbti tarptautinėje aplinkos aplinkoje sporto organizacijoms.

Mūsų parengiamasis semestras: Fondo semestras

Be mūsų bakalauro laipsnių, parengėme parengiamąjį semestrą „Fondo semestras“, siekiant padėti studentams tobulinti anglų kalbos lygį ir (arba) sustiprinti savo žinias (įskaitant chemiją, fiziką ir biologiją). Studentai gali pradėti studijuoti su Fondo semestru prieš pradėdami savo fizioterapiją (B.Sc.) arba pratimą

Be to, LUNEX universitetas numato išplėsti savo programų paketą, kad artimiausioje ateityje galėtų pasiūlyti savo studentams magistro laipsnius.

Mūsų modernus ir unikalus universitetas Liuksemburge

Įsikūręs Europos širdyje, „LUNEX“ yra ideali geografinė vieta, suteikianti prieigą prie naujų rinkų visame pasaulyje ir siūlo įdomų ekspertų tinklą. Tai apima sporto organizacijas, klubus ir federacijas arba net mokymo centrus ir gydymo praktiką. Kalbant apie mūsų miestelį „Differdange“ (pavadintas „Europos sporto miestas 2018“), jis įsikūręs vos keli metrai nuo stadiono ir sporto įrenginių. Be to, universitetas buvo visiškai renovuotas ir dabar yra aprūpintas moderniausiomis technologijomis bei modernią ir skaitmeninę aplinką, kuri leidžia studentams atlikti visus atvejų tyrimus ir praktinius pratimus.

116173_Photo_LUNEX_2.png

LUNEX programoje studentai turi galimybę mokytis unikalioje mokymosi aplinkoje. Iš tiesų, miestelis buvo pastatytas vietoj seno „Differdange“ baseino, o baseino struktūra paversta auditorija. Be to, ant grindų suprojektuoti visi orai važiuojantieji bėgių takai, kurie padės studentams patekti į skirtingas klases, o poilsiavietės yra prieinamos ir studentams.

Kodėl mokytis LUNEX universitete?

 • Studijų programos, pritaikytos pasaulinei darbo rinkai
 • Individuali ir individuali parama kiekvienam studentui
 • Optimalus teorijos ir praktinės patirties derinys
 • Lankstus programos, skirtos aukštos kokybės sportui ir karjerai
 • Naujausia įranga
 • Tarptautinė mokymosi aplinka
 • Tarpdalykinė mainai

Kaip kreiptis dėl LUNEX studijų programos

Norėdami kreiptis dėl vienos iš mūsų programų, turite turėti ne mažiau kaip 12 metų mokymosi mokykloje arba lygiavertį ankstesnį išsilavinimą. Jei įvykdysite šį reikalavimą, turite tiesiog užpildyti internetinę paraiškos formą ir dalyvauti vienoje iš mūsų paraiškų dienų (Priėmimo testai).

Jūsų informacijai nėra paraiškų pateikimo termino, ją galima taikyti visus metus.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų interneto svetainėje.

Būkite jo dalis! Būkite LUNEX!

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Tarptautinė sporto vadybos (BA) programa suteikia studentams galimybę įgyti išsamių verslo vadybos ir ekonomikos žinių, kad galėtų parengti sėkmingą karjerą tarptautiniam ... [+]

Šiandien sportas yra unikali, visuotinė ir auganti pramonė. Tai jau ne paprastas veiksmas, bet pramogos, taip pat verslas, kuris tapo tikru iššūkiu tarp organizacijų. Taigi kvalifikuotų sporto vadovų poreikis dabar yra svarbesnis nei bet kada.

Tarptautinis sporto valdymo laipsnis suteikia studentams išsamių žinių apie ekonomiką ir verslo valdymo aspektus, taikomus tarptautiniam sportui . Šio sporto vadybos bakalauro laipsnį siekiama parengti būsimus atsakingus ir techniškai kompetentingus sporto srities vadovus, kurie gali vadovauti, valdyti ir valdyti verslo, sporto organizacijas ar infrastruktūras.

© LUNEX / Sergio DiasInformacijaTrukmė: 3 metai (dieninė)Laipsnis: Menų Bakalauras (BA)Kreditai: 180 ECTSMokestis už mokslą: 750 € per mėnesįRegistracijos mokestis: 550 €, vienkartinis mokestisKalba: AnglųPrograma prasideda spalio mėn... [-]
Liuksemburgas Differdange
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LUNEX University - Be part of it.

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Luxembourg District, Liuksemburgas