LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie LUNEX universitetą

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

Liuksemburge įsikūrusi LUNEX universitetas yra privati mokykla, kuri specializuojasi sporto, sveikatos, terapijos ir prevencinės medicinos srityse. Kaip tarptautiniu mastu orientuota mokykla, LUNEX siūlo visoje Europoje pripažintas studijų programas, puikiai pritaikytas pasaulinei rinkai.

Mūsų programos portfelis pasižymi savo tvarumu ir socialine svarba ir suteikia studentams naujus požiūrius ir perspektyvas sparčiai besivystančiose sporto ir sveikatos srityse. Kiekvieną studijų programą 100% anglų kalba moko tarptautinė akademinė komanda, atstovaujanti visame pasaulyje. Naudojant teorinius kursus ir praktinę patirtį, LUNEX studentai yra mokomi tapti savo srities ekspertais ir lyderiais bei vystytis globalizuotame pasaulyje.

 • Tarptautinė mokykla, kuriai būdingas žmogus
 • 4 sveikatos ir sporto studijų programos (įskaitant parengiamąjį semestrą)
 • 100% anglų kalbos kursai
 • Tarptautinė ir daugiakultūrė komanda

Mūsų 3

Šiandien „LUNEX“ siūlo 3 bakalauro laipsnius, kurie yra prieinami po bent 12 metų mokymosi mokykloje arba lygiavertio ankstesnio išsilavinimo. Šios studijų programos buvo parengtos pagal Bolonijos procesą praktinėms karjeroms ir profesijoms visoje Europoje ir akredituotos Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos (MESR) Liuksemburge.

Programas suskirstėme į dvi atskiras sritis: viena vertus, sveikatos mokslai ir, kita vertus, vadyba.

LUNEX bakalauras

 • Kineziterapija B.Sc.
 • Pratimai ir sporto mokslai B.Sc. suteikia studentams galimybę įgyti žinių ir praktinės patirties moksliniuose principuose, susijusiuose su motoriniu mokymu, fiziologija, mityba, biomechanika ar net psichologija.
 • Sporto ir mankštos mokslai leidžia studentams gilinti savo žinias ir gebėti įvertinti bei optimizuoti sportininkų ir pacientų sveikatą ir kt.

LUNEX vadybos bakalauro laipsnis

 • "International Sport Management BA" siūlo žinias ir supratimą apie verslo valdymą, susijusią su sportu, siekiant suteikti studentams visą reikalingą žinias, kad galėtų dirbti tarptautinėje aplinkos aplinkoje sporto organizacijoms.

Mūsų parengiamoji programa: Fondo programa

Be bakalauro laipsnio, mes sukūrėme parengiamąją programą, vadinamą „Fondo programa“, kurios tikslas - padėti studentams patobulinti anglų kalbos žinias ir (arba) sustiprinti žinias mokslų (įskaitant chemiją, fiziką ir biologiją) srityse. Studentai gali pasirinkti pradėti savo studijas pagal Fondo programą prieš atlikdami kineziterapijos (B.Sc.) ar mankštos pratimus

Mūsų modernus ir unikalus universitetas Liuksemburge

Įsikūręs Europos širdyje, „LUNEX“ yra ideali geografinė vieta, suteikianti prieigą prie naujų rinkų visame pasaulyje ir siūlo įdomų ekspertų tinklą. Tai apima sporto organizacijas, klubus ir federacijas arba net mokymo centrus ir gydymo praktiką. Kalbant apie mūsų miestelį „Differdange“ (pavadintas „Europos sporto miestas 2018“), jis įsikūręs vos keli metrai nuo stadiono ir sporto įrenginių. Be to, universitetas buvo visiškai renovuotas ir dabar yra aprūpintas moderniausiomis technologijomis bei modernią ir skaitmeninę aplinką, kuri leidžia studentams atlikti visus atvejų tyrimus ir praktinius pratimus.

116173_Photo_LUNEX_2.png

LUNEX programoje studentai turi galimybę mokytis unikalioje mokymosi aplinkoje. Iš tiesų, miestelis buvo pastatytas vietoj seno „Differdange“ baseino, o baseino struktūra paversta auditorija. Be to, ant grindų suprojektuoti visi orai važiuojantieji bėgių takai, kurie padės studentams patekti į skirtingas klases, o poilsiavietės yra prieinamos ir studentams.

Kodėl mokytis LUNEX universitete?

 • Studijų programos, pritaikytos pasaulinei darbo rinkai
 • Individuali ir individuali parama kiekvienam studentui
 • Optimalus teorijos ir praktinės patirties derinys
 • Lankstus programos, skirtos aukštos kokybės sportui ir karjerai
 • Naujausia įranga
 • Tarptautinė mokymosi aplinka
 • Tarpdalykinė mainai

Kaip kreiptis dėl LUNEX studijų programos

Norėdami kreiptis dėl vienos iš mūsų programų, turite turėti ne mažiau kaip 12 metų mokymosi mokykloje arba lygiavertį ankstesnį išsilavinimą. Jei įvykdysite šį reikalavimą, turite tiesiog užpildyti internetinę paraiškos formą ir dalyvauti vienoje iš mūsų paraiškų dienų (Priėmimo testai).

Jūsų informacijai nėra paraiškų pateikimo termino, ją galima taikyti visus metus.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų interneto svetainėje.

Būkite jo dalis! Būkite LUNEX!

Vietos

Skirtumas

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Skirtumas, Liuksemburgo apygarda, Liuksemburgas