Alfa International College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo įkūrimo 1998 m. ALFA kolegija buvo pripažinta viena iš pirmaujančių dizaino kolegijų Malaizijoje. Kalbėdamas apie dizaino akademijos kilmę, kolegija išplėtė savo diplomą, įtraukdama į ankstyvojo ugdymo programą (ECE) 2010 m. ALFA kolegija šiuo metu siūlo diplomų ir sertifikatų programas:

 • apskaita
 • architektūra
 • Menas ir dizainas
 • grafinis dizainas
 • multimedijos dizainas
 • Interjero architektūra
 • verslo administravimas
 • Ankstyvasis ugdymas (ECE)

Mokymosi aplinka

ALFA koledžas savo studentams suteikia unikalią, glaudžius mokymosi aplinką. Kadangi studentų ir dėstytojų santykis klasėse yra mažas, studentai sugeba glaudžiai bendradarbiauti su dėstytojais, tuo pačiu džiaugdamiesi asmeniniu dėmesiu ir instruktavimu. Bet tai daugiau nei vien tik numeriai, kurie prisideda prie ALFA unikalumo. Dvi didelės priežastys, kodėl šeimos pasirenka ALFA, yra jo dėstytojų kokybė ir mokymo filosofija, kuri suteikia aukštąjį pelną praktikuojamam mokymui. Čia dėstytojai yra patyrę, pramonės specialistai, rūpindami asmenų globa jų globos srityje, o mokymo metodas ilgainiui įrodė save. 2012 m. "ALFA College" 2012/2013 m. "MyQuest" įvertino "NAPEI" apdovanojimą už švietimo kompetenciją ir "Tier 5" puikų įvertinimą.

Praktiniai ir praktiniai kursai

Akademinę programą sudaro profesionalūs kursai, orientuoti į profesinę pasirengimą. 70% šių kursų yra praktinis, praktinis turinys. Kursinis darbas skirtas išmokyti pramonės geriausią praktiką, kuri suteikia ALFA absolventams didelę pranašumą, nes jie patenka į darbo rinką. Vietos darbdaviai atranda ALFA absolventus, kurie yra išstumti profesionalai, kurie gali atlikti darbus, paprastai priskirtus vyresniesiems komandos nariams. Kolegija skatina studentus ištirti naujus požiūrius ir savarankišką mąstymą, tuo pat metu ugdant mąstyseną, skirtą problemų sprendimui ir praktiniams sprendimams. ALFA studentai yra įgalioti aiškiai suformuluoti unikalius požiūrius, dirbdami komandiniame kontekste kaip pasirengimas gyvenimui profesinėje arenoje. Todėl ALFA absolventai sugeba parengti pramonei svarbius sprendimus optimaliu lygiu atlikdami savarankiškai ar komandiniu būdu.

Award-winning Students

ALFA studentai nuolatos pripažįstami už išskirtinius dizaino darbus ir buvo apdovanoti aukščiausio lygio apdovanojimais nacionalinėse varžybose, tokiose kaip:

 • Tanjong paveldo meno konkursas
 • Batik baldų dizaino konkursas
 • "Dulux Emerging Talent" apdovanojimai
 • Nippon Paint Young Designer Award
 • Kancil apdovanojimai
 • Ir daug daugiau

Kiekvienas iš šių laimėjimų aiškiai parodo mūsų studentų techninius įgūdžius ir dizaino supratimą ir toliau įkvepia ALFA studentus ir instruktorius.

Pramonės Priedas

ALFA mokymo programos bruožas yra "Pramoninio priedo" programa, kuri vyksta per paskutinius studento studijų metus. Programa siūlo studentams praktinį darbo patirtį ir poveikį dabartinių pramonės poreikius ir galimybes bei efektyviai rengia studentus patekti į jų pasirinktą dizaino profesiją. ALFA dėstytojai nustato griežtas studentų (ir darbdavių) gaires, kurių reikia laikytis vykdant pramonės mokymą, siekiant kuo labiau padidinti visų dalyvaujančių šalių patirtį.


Švietimo studijų kelionės

Individualios mokomosios pažintinės kelionės, tiek vietinės, tiek tarptautinės, yra dar viena galimybė padidinti savo studentų patirtį ir patirtį. Studijų kelionėse dalyviai gali įvertinti Malaizijos turtingą kultūrinę istoriją, taip pat susiduria su užsienio dizaino kultūromis, kurios padeda studentams augti kaip dizaineriai. Dizainas negali klestėti laboratorinėje aplinkoje, kai pasaulis tarnauja kaip aukščiausia klasė kūrybinių idėjų įkvėpimui. Studentai turi galimybę toliau studijuoti su puikiais universitetais Australijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Naujojoje Zelandijoje. Mūsų absolventai pripažįstami už jų akademinį statusą tarptautiniu mastu pripažintų partnerių universitetų dėka stipendijų ir kredito pripažinimo būdų. Galiausiai ALFA absolventų pasiekimai yra tinkamas kalbos ALFA švietimo programų demonstravimas. Daugelis ALFA absolventų dabar augina sėkmingą karjerą tiek vietos, tiek užjūrio. Kai kurie yra klestinti verslo savininkai, o kiti atlieka svarbų vaidmenį tarptautinėse organizacijose. Kolegija, siekdama tenkinti besimokančiųjų bendruomenės poreikius, organizuoja rinkimus tinklų kūrimo ir absolventų palaikymo tikslais. Šis forumas stiprina glaudžius ryšius tarp absolventų, tuo pačiu užtikrinant gyvybiškai svarbų ryšį tarp akademijos ir aktyvių pramonės atstovų. Apskritai, ALFA Patirtis suteikia praturtėjimo kelią jauniems žmonėms kelyje į kūrybingą ir tikslingą profesinį gyvenimą. Čia įgytas mokymas ir patirtis taps sėkmingu absolventu per visą gyvenimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Sertifikatai » Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bakalauro laipsnį (hons) svetingumo vadyboje

Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Malaizija Shah Alam

"Hospitality Management" programos bakalauras (Hons) siūlo žinias ir kompetencijas studentams, kurie pasirinko karjerą šioje paslaugų srityje. Studentai gali pasirinkti viešbučių ar turizmo specializaciją. Patirtinis mokymasis, projekte pagrįstas požiūris ir praktinis mokymas suteiks studentams reikiamą kompetenciją, kad galėtų veiksmingai veikti kaip pramonės lyderiai. [+]

"Hospitality Management" programos bakalauras (Hons) siūlo žinias ir kompetencijas studentams, kurie pasirinko karjerą šioje paslaugų srityje. Studentai gali pasirinkti viešbučių ar turizmo specializaciją. Patirtinis mokymasis, projekte pagrįstas požiūris ir praktinis mokymas suteiks studentams reikiamą kompetenciją, kad galėtų veiksmingai veikti kaip pramonės lyderiai.

Viešbučių vadybos bakalauro programa suteikia studentams išsamų supratimą apie svetingumo veiklą ir valdymą. Studentai yra mokomi priimti sprendimus ir kritiškai mąstyti per kursinių, grupių ir kaip individai.

Absolventai tęs karjeros plėtrą viduriniuose ir vyresniuose vadovaujančiose pareigose šiose užimtumo srityse:... [-]


Bakalauras

Bakalauro laipsnį verslo administravimo srityje

Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Malaizija Shah Alam

Verslo administravimo bakalauras (Hons) yra skirtas padėti studentams įgyti akademinių ir techninių įgūdžių, kad jie galėtų imtis vadovavimo vaidmenų ateityje. [+]

Verslo administravimo bakalauras (Hons) yra skirtas padėti studentams įgyti akademinių ir techninių įgūdžių, kad jie galėtų imtis vadovavimo vaidmenų ateityje.

Kurso tikslai yra skirti:

1. Gebėjimų ir gebėjimų ugdymas, reikalaujantis stiprių vadovavimo įgūdžių ir vadovavimo gebėjimų sudėtingoje globalioje ir besikeičiančioje verslo aplinkoje, suteikiant studentams supratimą apie vadybos sričių apskaitos ir finansų, rinkodaros ir valdymo žmones. Pasirinktiniai dalykai gali dar labiau išplėsti šią žinių bazę, kad atitiktų studentų susidomėjimą ir profesinius poreikius.

2. Suteikti galimybes išnagrinėti šiuolaikinius verslo administravimo aspektus, kurie anksčiau nebuvo svarstomi, ir išplėsti aspektus, kurie buvo įtraukti į ankstesnius tyrimus.... [-]


Informacinių technologijų bakalauro laipsnis ("hons") (tinklo technologijos ir kibernetinis saugumas)

Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Malaizija Shah Alam

Šio kurso absolventai įgis reikiamų įgūdžių, reikalingų valdyti tinklą ir išlaikyti jo saugumą. Mes taip pat teikiame laboratorinius įrenginius, skirtus pagrindinėms sritims, tokioms kaip tinklo operacinės sistemos, tinklo valdymas ir tinklo diegimas. [+]

Šio kurso absolventai įgis reikiamų įgūdžių, reikalingų valdyti tinklą ir išlaikyti jo saugumą. Mes taip pat teikiame laboratorinius įrenginius, skirtus pagrindinėms sritims, tokioms kaip tinklo operacinės sistemos, tinklo valdymas ir tinklo diegimas, studijuoti. Šio kurso studentai įgis reikiamų įgūdžių, reikalingų valdyti tinklą ir išlaikyti jo saugumą. Mes taip pat teikiame laboratorinius įrenginius, skirtus pagrindinėms sritims, tokioms kaip tinklo operacinės sistemos, tinklo valdymas ir tinklo diegimas.

Ši programa suteikia unikalią galimybę sužinoti apie specialius saugumo būdus ir naudoti realaus pasaulio tinklo įrangą saugumo kontekste. Studentai taip pat yra susipažinę su rinkos pirmaujančiomis "Cisco Routing & Switching Techniques", saugos prietaisais, etikos įsilaužimo metodais, pažeidžiamumo analize, skvarbumo bandymais ir duomenų šifravimo technologijomis.... [-]


Kontaktai

Adresas CT-11 & CT-12, Corporate Tower, Subang Square, Jalan SS15/4G, 47500 Subang Jaya
47500 Shah Alam, Selangor, Malaizija
Interneto svetainė http://www.alfa.edu.my/
Telefonas +60146975220