Oficialus aprašymas

Apie APIIT

Azijos ir Ramiojo vandenyno informacinių technologijų institutas siūlo įvairias programas, skirtas aukštos kvalifikacijos absolventams gaminti, suteikiant mūsų studentams tarptautiniu mastu palyginamą akademinę patirtį, glaudžiai suderintą su pramonės poreikiais. Kaip neatskiriama APIIT švietimo grupės narė, kurią sudaro Azijos ir Ramiojo vandenyno technologijos universitetas

APIIT programos yra siūlomos kartu su mūsų seniai tarptautiniu partneriu, Stafordšyro universitetu, Jungtinėje Karalystėje. Pagal šį patvirtintą bendradarbiavimo susitarimą APIIT teikia Staffordshire universiteto laipsnius, naudojančius tą pačią mokymo programą ir atitinkančius tuos pačius mokymo, mokymosi ir vertinimo kokybės tobulinimo procesus, kaip ir Jungtinėje Karalystėje, siekiant užtikrinti studentų patirties ir akademinių standartų palyginamumą.

Kūrybinės industrijos Malaizijoje ir regione pirmauja kaip perspektyvūs Stafordšyro universiteto kursai @ APIIT Dizaino inovacijų srityje

Iš tiesų, APIIT švietimo sistema sukuria absolventus, kurie įkūnija Staffordshire'o įsipareigojimą gaminti "Staffordshire Graduate" absolventus, kurie turi pagrindinius įgūdžius, susijusius su įsidarbinimu, verslu ir verslumu, bei gebėjimą išsiskirti į darbo rinką. Kaip studentai APIIT studentai, studijuojantys Stafordšyro universiteto laipsnius, mūsų studentai gauna daug daugiau nei tik jų dalykų supratimą, tačiau paliks atributų rinkinį, kurį potencialūs darbdaviai ne tik ieško, bet ir vertina ir gerbia. Tuo pačiu metu, "APIIT" pačių fondo ir diplomo programas taip pat užtikrina Staffordshire universitetas, užtikrinantis, kad studentai gauna tarptautiniu lygmeniu nustatytą kvalifikaciją, tuo pat metu užtikrinant sėkmingą progresavimą į pasirinktą laipsnį.

Toks požiūris į tarptautiniu lygmeniu orientuotą švietimą taip pat apima ir Malaizijos sienas, ir jis yra labai panašus į mūsų šeimos APIIT filialų kampanijas, veikiančias Šri Lankoje ir Indijoje. Tarp pirmųjų Malaizijos pirmųjų MSC statuso institucijų APIIT taip pat pasiekė stiprią pažangą mokslinių tyrimų, plėtros ir komercializavimo srityje, laimėdamas daugiau nei 50 Malaizijos ir tarptautinių apdovanojimų, skirtų naujovėms, produktams ir studentų projektams. Pažymėdamas savo dėmesį švietimo kokybei, APIIT švietimo grupė 2011 m. Gavo Ministro Pirmininko aukščiausio lygio apdovanojimą, taip pat Malaizijos tarptautinės prekybos ir pramonės ministerijos Eksporto kokybės apdovanojimą.

APIIT akademines programas patvirtina Malaizijos švietimo ministerija, o Malaizijos kvalifikacijų agentūra (MQA) visiškai ar laikinai akredituoja kvalifikacijas.

Kodėl mokykis Kuala Lumpur, Malaizija

Tai kažkas visiems

Kvala Lumpūras (KL) jau seniai yra studentų iš Indonezijos, Kinijos, Indijos, Pakistano, Centrinės Azijos, Europos, Vidurinių Rytų, Maldyvų, Afrikos šalių ir Pietryčių Azijos šalių studentų pasirinkimas. Be malonios Malaizijos šalies, jos įvairovės ir stabilių sąlygų, siūloma daugybė mūsų siūlomų kursų - nuo IT ir technologijų iki biotechnologijų ir žiniasklaidos - suteikia galimybę mokiniams mokytis visą gyvenimą.

Aukšti akademiniai standartai ir tarptautinis pripažinimas

Švietimas yra investicija, todėl norėtumėte įsitikinti, ar gaunate gerą kvalifikaciją ir aukštą mokymosi lygį. Per daugelį metų mes pritaikėme šiuolaikinius mokymo metodus ir įrenginius, nenukrypdami nuo tradicinių mokymosi metodų vertybių. Galite būti tikri, kad gausite švietimo kvalifikacijas, kurios atitinka tarptautinius standartus ir pripažinimą. Šios kvalifikacijos yra perduodamos ir pripažįstamos kitų universitetų, įskaitant Jungtinę Karalystę ir Australiją. Žinoma, mūsų pagrindinis tikslas yra tai, kad jūsų kvalifikacija ir studijos yra perduodamos ir vertinamos darbo jėgos.

Jūs patobulinsite anglų kalbą

Malaizija siūlo didelę galimybę mokytis ir mokytis naujų kalbų. Mūsų daugiakultūrėje įvairovėje ir populiacijoje yra anglų, bahasa melayu, mandarinų, kinų dialektų, tamilų ir daugelio kitų kalbėtojų. Jūs susipažinsite ir studijuosite su studentais iš viso regiono, suteikiant jums galimybę kalbėti ir praktikuoti naujas kalbas. Dauguma studentų moka anglų kalbą, o mūsų mokymai atliekami anglų kalba. Prieš pradėdami studijų programą, galite pratęsti papildomus anglų kalbos kursus.

Įperkama alternatyva

Bendra studijų ir gyvenimo Malaizijoje kaina yra mažesnė nei daugelyje šalių, kurios siūlo tarptautiniu mastu pripažintas ir kokybiškas studijų programas.

Technologijų ir daugialypės terpės centras

1996 m. Buvo pradėtas Malaizijos vyriausybės multimedijos didysis koridorius (MSC), kurio metu buvo pristatytos iniciatyvos ar pavyzdinės programos, apimančios elektroninę valdžią, protingas mokyklas, nuotolinę mediciną, tyrimus
Malaizija taip pat pasirodo esąs architektūros istorijos įrašas nuo senojo iki naujojo. Ateik ir pamatysi vieną iš aukščiausių betono bokštų pasaulyje! 421 metro aukštyje Kvala Lumpūro bokštą pastatė vietinė firma, veikianti kaip telekomunikacijų ir transliavimo bokštas. Be sudėtingos architektūros, taip pat galite važiuoti vienu iš keturių greitų liftų į viršų ir pasigrožėti vaizdu iš stebėjimo denio.
452 metrų "Petronas Twin Towers", esanti virš Kuala Lumpūro panoramiesčio, yra nacionalinis paminklas ir šalies piktnaudžiavimo piktograma. 88 aukštų patrauklių stiklo ir plieno fasado pastatas yra integruotas vystymasis su komercinėmis, mažmeninės prekybos, viešbučio, konferencijų, pramogų ir gyvenamųjų patalpų.

Lengvai prieinamas

Malaizija lengvai pasiekiama skrydžiais iš viso pasaulio. Ji taip pat prieinama jūros ir sausumos iš kaimyninių šalių, tokių kaip Indonezija, Singapūras ir Tailandas. KL tarptautinis oro uostas "KLIA" yra nepakartojama oro uosto aplinka su pažangiausiomis technologijomis. Tai užimtas oro uostas, kuriame vyksta ir tvarkomi skrydžiai iš viso pasaulio.
Jei esate automobilių lenktynių entuziastas, jums bus malonu žinoti, kad "Formulės 1" lenktynių trasa yra netoli oro uosto, kur "Formulės 1 lenktynės" kasmet vyksta kovo mėnesį. Trasa taip pat rengia motociklus ir ralio lenktynes ​​per metus.

Patirkite kultūrinę įvairovę

Jūs atrasite nuostabų seniausių civilizacijų Azijos - malajiečių, kinų, indų - sujungimą su gausiais festivalių, papročių ir tradicijų šventėmis bei daugiakultūrėmis virtuvėmis.
Restoranai Malaizijoje - maisto pramogų nuotykiai. Yra daug įvairių - nuo aštrus malajiečių maisto, begalinis įvairių kinų maisto produktų, egzotinių patiekalų iš Indijos, vakarinės virtuvės, Nyonijos ir portugališko maisto. Atsipalaiduokite populiarių Malaizijos patiekalų, tokių kaip satay, nasi lemak, rendang, roti kanai, murtabak, laksa ir vištienos ryžiai. Tarptautinės greito maisto grandinės taip pat yra plačiai prieinamos miestuose.
Malaizijos žmonės švenčia įvairias atostogas ir festivalius - Deepavali arba Šviestuvų šventė, Hari Raya, kinų Naujieji Metai, Kalėdos, Nacionalinė diena ar Merdeka diena, Žibintai ir Mėnulio pyrago festivalis, tik kelias.

Vidutinis klimatas ir oras

Malaizija turi tropinį, drėgną klimatą, kurio temperatūra vidutiniškai siekia 29 ° C per metus, ir aušintuvas kalnuotose vietovėse. Geografiniu požiūriu jis yra apsemtas šilta atogrąžų saulė, 3000 kilometrų pakrantės, šaltų kalvų kurortai, seniausių pasaulyje atogrąžų miškai ir aukščiausias kalnas Pietryčių Azijoje. Ryškus ir atogrąžų klimatas užtikrina, kad daugelį sporto šakų ir renginių galima mėgautis visais metais.

Sporto renginiai ir nuotykiai

Daugelis sporto žaista Malaizijoje. Tarp populiarių yra futbolas, badmintonas, ledo ritulys, tenisas ir skvošas. Kiti mėgstamiausi yra dviračiai, kriketas, boulingas, golfas, regbis, stalo tenisas, "softball" ir "grand prix" lenktynės.
Jei jums patinka natūralus nuotykis, jums bus smagu! Su ilgomis pakrantėmis ir jūros salomis galite sėdėti vandens slidėmis, burbuliuoti vėjui, snorkeliavimui ir nardymui salose ir jūrų parkuose, taip pat plaukti baidarėmis, plaukioti su rausvu, upių safari ir kruizus kartu su dideliu upių tinklu.
Tai dar ne viskas. Populiari veikla Malaizijoje taip pat yra urvas, kurortai, kalnų laipiojimas, važiavimas keliais, kalnų dviračiais, džiunglių pėsčiomis, važiavimas takais, nardymas, žvejyba, paukščių stebėjimas ir paraglidimas.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

VFX apdovanojimas skirtas pareiškėjams, kurie ieško karjeros filme, po gamyboje ar žaidimų pramonėje, nors kai kurie absolventai gali persikelti į pozicijas architektūros ... [+]

Apžvalga

VFX apdovanojimas skirtas pareiškėjams, kurie ieško karjeros filme, po gamyboje ar žaidimų pramonėje, nors kai kurie absolventai gali persikelti į pozicijas architektūros vizualizacijos, pakartotinių / reklamos agentūrų ar magistrantūros studijų metu.

"VFX" daugiausia yra idėjų ir koncepcijos kūrimas filmų ar žaidimų srityje, apimantis simbolius, transporto priemones, produktus, drabužius, rinkinius ir aplinką - galų gale panaudoja šias idėjas iki baigtų koncepcijų ar 3D modelių.Filmų ir žaidimų pramonė turi daugiau nei bet kada apčiuopiamų, įdomių sklypų / scenarijų su simboliais, aplinka ir rekvizitai, kad juos atitiktų. Kartais studentai kuria idėjas kaip 2D meno kūrinių koncepcijas, kurias papildo tikslus 3D skaitmeninio modeliavimo būdas kartu su ekrano / kompozicijos technologijomis. Dizaino metodika, koncepcijos kūrimas, spekuliacinis dizainas, vizualizavimo įgūdžiai, gyvenimo brėžinys, fizinis eskizas ir faksimilinis modeliavimas suteikia tradicinių dizaino įgūdžių.Projekto darbai atliekami atskirai arba kaip komandos dalis. Mūsų darbuotojai turi gerus (ir plečiasi) pramonės ryšius. Kur įmanoma, jie ragina savo mokslinius tyrimus ar komercinius darbus informuoti ir formuoti mokymo programas, o tai lemia daugiau išsilavinusių pramonės atstovų.Patekimo reikalavimai... [-]
Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Ši programa skirta plėtoti jus kaip kūrybinį animatorių. Animacinis maršrutas suteikia galimybę specializuojasi modeliavimo, animacijos ir sudėtinių programų kūrimo chara ... [+]

ApžvalgaŠi programa skirta plėtoti jus kaip kūrybinį animatorių. Animacinis maršrutas suteikia galimybę specializuojasi modeliavimo, animacijos ir sudėtinių programų kūrimo charakterio filmų kūrimo srityje.Programa orientuota į daugelį pagrindinių animacijos procesų aspektų ir remia specialistų dėstytojų, demonstracijų ir seminarų serija, kuria studentai supažindinami su profesionaliu, dizaino ir kūrybiniu procesu.1-ajame metais pateikiama pagrindinių animacijos principų mokymosi struktūra. Jūs išnagrinėsite įvairius metodus, apimančius 2D ir CG elementus.2 metai apima gilesnį personažų vystymąsi. Tai apima garsinio dialogo ir kūno gesto stiprinimą, integracijos įžangą ir pažangesnį apšvietimą bei fotoaparatą, kad būtų galima fotografuoti daugiau. taip pat modelio formavimas kaip pagrindinis modulis, kurio dėmesys skiriamas pastatymui. Jūs taip pat turėsite galimybę studijuoti eksperimentinę animaciją.Trečiaisiais metais jūs turėsite parengti trumpą animaciją, kurioje rodoma puiki našumo animacija. Dėmesys skiriamas profesinei praktikai rengiant studijas ir didesnes užimtumo perspektyvas per animaciją.Patekimo reikalavimai... [-]
Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Šis laipsnis atvers visą karjeros ir konsultavimo galimybių pasaulį. Absolventai dirba tokiose srityse kaip kompiuteris, sporto prekės, treniruoklių salė, laikrodžių diza ... [+]

ApžvalgaŠis laipsnis atvers visą karjeros ir konsultavimo galimybių pasaulį. Absolventai dirba tokiose srityse kaip kompiuteris, sporto prekės, treniruoklių salė, laikrodžių dizainas, automobilių dizainas ir pakavimas. Kai kurie absolventai steigia savo verslą arba eina į rinkodarą, modelių kūrimą, grafiką, kompiuterinių žaidimų dizainą, dizaino valdymą ir mokymą.Ši programa apima įdomius ir įvairius projektus, tokius kaip žaislai, buitiniai gaminiai, transportas, treniruokliai ir apšvietimas. Prieiga prie puikių seminarų, modeliavimo patalpų ir programinės įrangos leis studentams pristatyti savo darbą pagal profesinį standartą.Pagrindiniai įgūdžiai pristatomi naudojant struktūruotus ir praktinius projektavimo projektus, apimančius idėjų kūrimą, piešimą ir atvaizdavimą, modelių kūrimą ir kompiuterių darbą. Kiti moduliai apima sąvokos generavimą, ergonomiką ir patogumą, medžiagas ir gamybą bei estetiką. Programa apima pažangesnius CAD projektus ir Rapid prototipų vaidmenį.Kada atsiranda galimybė, studentai gali bendradarbiauti su studentais ir darbuotojais iš "Transport Design", "Reklamos ir prekių ženklų valdymo" bei kitų programų.Trečiaisiais metais atliksite pagrindinį projektinį projektą asmeninio intereso srityje. Šis lankstumas suteikia studentams galimybę išties išties originalaus mąstymo ir būti novatoriškas. Metų pabaigoje studentai taip pat gali parodyti savo dizainą plačiajai visuomenei ir potencialiems darbdaviams.Patekimo reikalavimai1 maršrutas: įėjimas į metus 1Sėkmingai baigtas STPM su 2 pilnais ar lygiaverčiais dokumentais, minimali CGPA 2.0 ir baigta SPM arba lygiavertė; arbaSėkmingai baigėme A lygį su bent 2 egzaminą ir sėkmingai baigė O lygį ar lygiavertį egzaminą; arbaPripažintas imigravimas ar įkūrimas su CGPA 2.0; arbaKvalifikacija, kurią APIIT pripažįsta lygiaverčiu aukščiau.... [-]
Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Mūsų 360 ° požiūris į kūrybinę ir strateginę reklamą bei prekės ženklo valdymą sukuria specialistus, turinčius platų įgūdžių, kuriant jūsų galimybes įsidarbinti. Mūsų kūr ... [+]

ApžvalgaMūsų 360 ° požiūris į kūrybinę ir strateginę reklamą bei prekės ženklo valdymą sukuria specialistus, turinčius platų įgūdžių, kuriant jūsų galimybes įsidarbinti. Mūsų kūrybinė studijų aplinka atspindi agentūros aplinką, kuriant lanksčias darbo zonas ir projektų erdves su pramonės standartine programine įranga.Mūsų dinamiška, idėjų vadovaujama reklamos programa suteiks jums įgūdžių ir supratimo, kad galėtumėte kurti karjerą kūrybinėse industrijose. Nesvarbu, ar norite dirbti kūrybinėje komandoje, būti copywriter, paskyros planuokliu ar prekės ženklo vadybininku, įgysite gyvybiškai reikalingos praktinės patirties, kuri yra labai patraukli būsimiems darbdaviams.Programos komanda turi pramonės patirtį, o mūsų asociacijos dėstytojai yra dabartiniai kūrybingi direktoriai ir agentūros specialistai. Mes dedame kūrybinį mąstymą ir idėjas mūsų 360 ° požiūrio į reklamos tyrimą centre per skaitmenines ir tradicines reklamos platformas, ištirdami socialinę žiniasklaidą, virusinę rinkodarą ir aplinkos reklamą.Pramonės paskirties vietos ir agentūrų vizitai papildys jūsų plėtrą. Jūs sužinosite, kaip kurti reklamos kampanijas, studijuojant pagrindines kūrybinio mąstymo sritis, strategiją ir planavimą, idėjų kūrimą, integruotus bendravimą, meno kryptį ir copywriting.Patekimo reikalavimai1 maršrutas: įėjimas į metus 1Sėkmingai baigtas STPM su 2 pilnais ar lygiaverčiais dokumentais, minimali CGPA 2.0 ir baigta SPM arba lygiavertė; arbaSėkmingai baigėme A lygį su bent 2 egzaminą ir sėkmingai baigė O lygį ar lygiavertį egzaminą; arbaPripažintas imigravimas ar įkūrimas CGPA 2.0 SPM lygiu; arbaKvalifikacija, kurią APIIT pripažįsta lygiaverčiu aukščiau.... [-]
Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Tarptautinių santykių BA (Hons) tikslas - parengti absolventus, kurie yra refleksyvūs ir kritiniai mokiniai, turintys visuotinę perspektyvą, ir kurie yra pasirengę darbo ... [+]

ApžvalgaTarptautinių santykių BA (Hons) tikslas - parengti absolventus, kurie yra refleksyvūs ir kritiniai mokiniai, turintys visuotinę perspektyvą, ir kurie yra pasirengę darbo pasauliui. Tai pasiekiama taikant įvairias priemones:Siekiant įgyti žinių ir suprasti, kad laipsnis siekia plėtoti, veiksmingas bendravimas ir gebėjimas dirbti komandose ir su įvairiomis suinteresuotosiomis šalimis, yra laikomi esminiais mūsų absolventų bruožais. Komunikacijos, pristatymo ir komandinio darbo įgūdžių ugdymas yra svarbiausio laipsnio pagrindas ir yra išplėstas nuo pirmųjų principų iki aukšto lygio įgūdžių daugelyje teminių modulių ir ypač per mokymo programas.Darbdaviai taip pat vertina minties nepriklausomybę ir kūrybiškumą sprendimų paieškai. Šis laipsnis suteikia studentams galimybę įgyti išsilavinimą, atskirai ar grupėje, ir skatina savarankišką minties ir problemų sprendimo veiklą įvairiuose renginiuose: atliekant tyrimo disertaciją; kritinio skaitymo ir rašymo teminiame moduliuose; ar pamokų diskusijose ir pristatymuose.Be to, laipsnis nagrinėja tvarumo ir aplinkos klausimus. Atmosfera ir daugelis kitų teršalų yra neišvengiamai globalūs klausimai, nes jie nežino jokių apribojimų ir čia yra įtraukti, nes tvarumas ir aplinka yra vis svarbesni pasauliniai klausimai, įskaitant tarptautinę konkurenciją dėl menkų išteklių, pvz., Naftos ir vandens.Patekimo reikalavimai1 maršrutas: įėjimas į 1-ąjį laipsnįSėkmingai baigtas STPM su 2 pilnais ar lygiaverčiais dokumentais, minimali CGPA 2.0 ir baigta SPM arba lygiavertė; arbaSėkmingai baigėme A lygį su bent 2 egzaminą ir sėkmingai baigė O lygį ar lygiavertį egzaminą; arbaPripažintas imigravimas ar įkūrimas su CGPA 2.0; arbaKvalifikacija, kurią APIIT pripažįsta lygiaverčiu aukščiau.... [-]
Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Įspūdingos galimybės egzistuoja kaip automobilių ir transporto kompanijų, kaip dizaino konsultantai, vidaus ir išorės dizaineriai. Kai kurie absolventai nusprendžia pradė ... [+]

ApžvalgaĮspūdingos galimybės egzistuoja kaip automobilių ir transporto kompanijų, kaip dizaino konsultantai, vidaus ir išorės dizaineriai. Kai kurie absolventai nusprendžia pradėti savo verslą. Studentai mokosi įvairiausių perkeliamų įgūdžių, kuriuos galima pritaikyti sausumos, jūros ir oro projektams.Studentai dirba transporto ir pramonės dizaino projektuose kūrybingoje ir draugiškoje studijų aplinkoje. Jiems suteikiama galimybė naudotis puikiais dirbtuvėmis ir modeliavimo patalpomis, naudojama pramonės standartinė programinė įranga, ir tikimasi, kad jų darbas atitiks profesinį standartą.Pagrindiniai įgūdžiai yra sukurti struktūrizuotais ir praktiniais projektavimo projektais, apimančiais idėjų kūrimą, piešimą ir atvaizdavimą, molio modeliavimą ir atitinkamą programinę įrangą. Programa glaudžiai bendradarbiauja su dizaineriais, kurie dalyvauja visoje. Mokymo ir mokymosi metodai yra įvairūs ir apima individualius ir grupinių projektų seminarus, vadovėlius, seminarus ir pristatymus.Studentai turi reikšmingą techninę ir CAD įvairią informaciją iš Mokslo fakulteto menų ir kūrybinių technologijų ir baigia 3-ąjį projektą, skirtą asmeniniam interesui. Šis lankstumas suteikia galimybę įsitraukti į išties originalų ir novatorišką mąstymą.Mūsų tikslas - suteikti studentams platų specialistų ir perkeliamų įgūdžių spektrą. Programa suteikia galimybę dalyvauti darbo praktikoje ir patekti į nacionalines dizaino konkursus. Metų pabaigoje studentai demonstruoja savo dizainus plačiajai visuomenei ir potencialiems darbdaviams.Patekimo reikalavimai1 maršrutas: įėjimas į metus 1Sėkmingai baigtas STPM su 2 pilnais ar lygiaverčiais dokumentais, minimali CGPA 2.0 ir baigta SPM arba lygiavertė; arbaSėkmingai baigėme A lygį su bent 2 egzaminą ir sėkmingai baigė O lygį ar lygiavertį egzaminą; arbaPripažintas imigravimas ar įkūrimas CGPA 2.0 SPM lygiu; arbaKvalifikacija, kurią APIIT pripažįsta lygiaverčiu aukščiau.... [-]
Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

"Cyber ​​Security" yra svarbi ir vis didėjanti profesionalių kompiuterių kūrimo sritis. Bet kuri organizacija, turinti kompiuterių tinklą arba naudojanti intern ... [+]

Apžvalga

"Cyber ​​Security" yra svarbi ir vis didėjanti profesionalių kompiuterių kūrimo sritis. Bet kuri organizacija, turinti kompiuterių tinklą arba naudojanti internetą, gali kelti pavojų saugumui, ir turės specialių įgūdžių turinčių žmonių, kurie padės apsaugoti savo sistemas ir duomenis. Taip pat galite rasti specialisto konsultacinę įmonę, teikiančią tokią paslaugą mažesnėms organizacijoms.

Kompiuterių sistemos saugo, apdoroja ir perduoda įvairius duomenis. Daugelis šių duomenų yra privatūs ir netinkama prieiga prie jos gali sukelti didelių išlaidų organizacijai ar asmeniui, kuris turi duomenų. Kompiuterių sistemų apsauga nuo kenkėjiško išpuolio ar net dėl ​​netyčinės žalos yra ypač svarbi bet kokiai kompiuterių sistemai. Ši programa suteikia jums žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte išvengti išpuolių ir netyčinės žalos kompiuterinėms sistemoms.... [-]

Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Šiandienos konkurenciniame verslo pasaulyje IT vaidina svarbų vaidmenį išnaudojant komercinį potencialą. Jūsų aukštoji išsilavinimas iš šios programos greičiausiai bus IT ... [+]

Apžvalga

Šiandienos konkurenciniame verslo pasaulyje IT vaidina svarbų vaidmenį išnaudojant komercinį potencialą. Jūsų aukštoji išsilavinimas iš šios programos greičiausiai bus IT vadybos lygmenyje, kuriant IT sistemas ir aptarnaujant daugelio verslo padalinių poreikius. Galite užsiimti karjera IT sistemų kūrimo, IT sistemų analizės ir projektavimo ar IT tinklo valdymo srityse.

Pirmaisiais metais jums bus pristatyta verslo ir kompiuterių koncepcijos, įrankiai ir metodai. 2-ajame mete aptariama verslo IT sistemų kūrimas, internetinių sprendimų, tinklų ir profesionalių skaičiavimo problemų analizė, projektavimas ir kūrimas.

Per pastaruosius metus susitelksite į strateginį IT vaidmenį, įskaitant kritines IT naudojimo problemas ir IT naudojimą inovacijoms ir verslumui. Taip pat atliksite didelį projektą, kuris leis jums pritaikyti IT pritaikymą verslo situacijai.... [-]

Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Kadangi kompiuteriai yra neatskiriama įprastinio gyvenimo dalis, jie taip pat svarbūs kaip nusikalstamos veiklos įrankis. Taigi jie gali tapti gyvybiškai svarbiu įrodymų ... [+]

Apžvalga

Kadangi kompiuteriai yra neatskiriama įprastinio gyvenimo dalis, jie taip pat svarbūs kaip nusikalstamos veiklos įrankis. Taigi jie gali tapti gyvybiškai svarbiu įrodymų šaltiniu. Šis apdovanojimas suteikia tvirtą pagrindą įgūdžiams, reikalingiems atlikti karjeros ekspertizę kompiuterinių sistemų ir susijusių saugumo sričių. Tie patys įgūdžiai, kurie leidžia atsekti įrodymus, taip pat aprūpina jums gebėjimus, reikalingus padėti organizacijoms ir asmenims susigrąžinti duomenis ar informaciją, kurie gali būti prarasti ar sugadinti dėl atsitiktinės ar kenksmingos veiklos. Galite ne tik aptikti nusikalstamą veiklą, bet ir padėti sutaupyti žmones nuo tokios veiklos padarinių.... [-]

Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Šis apdovanojimas suteiks jums įgūdžių dirbti kino, televizijos ir naujose žiniasklaidos priemonėse. Specializuojasi pramonės standartų gaminių, nuo skaitmeninių filmų ir ... [+]

ApžvalgaŠis apdovanojimas suteiks jums įgūdžių dirbti kino, televizijos ir naujose žiniasklaidos priemonėse. Specializuojasi pramonės standartų gaminių, nuo skaitmeninių filmų ir vaizdo redagavimo iki animacinių įgūdžių, reikalingų norint transliuoti standartinius titulus ir efektus, taip pat gaus postprodukcijos įgūdžių, kurių reikia visiems specialistams, norintiems versti verslą.Ši programa apima skaitmeninių vaizdo įrašų gamybos ir poprekybinės medžiagos tyrimą įvairiose srityse, įskaitant filmų, vaizdo, televizijos, animacijos, dizaino ir skaitmeninio vaizdo. Jūs sužinosite, kaip naudotis standartine programine įranga, įskaitant "Final Cut Pro Studio" ir "Adobe Creative Suite". Visi post-production įgūdžiai yra paremti filmų gamybos žinios visiems redaktoriams ir post-production specialistai reikalauja.1-asis laikotarpis apima visus pagrindinius postproduktavimo įgūdžius, įskaitant grafiką ir filmų gamybos bei redagavimo pagrindus su galimybe įtraukti garso įrašą ir CGI.Metais 2 ir 3 studijuosite redagavimą, animaciją ir "High Definition" vaizdo įrašų gamybą. Šie įgūdžiai bus derinami su spalvų klasifikacija kino ir televizijos, kompozicijos (žalia ekranas) ir suderinamų judančių objektų animaciniame ir vaizdo scenose.Tai bus vieninga galimybė studijuoti kitus su filmais susijusius dalykus, kinematografiją, garso kūrimą, maišymą, dizainą ir muzikos vaizdo įrašų gamybą. Įgytų įgūdžių derinys suteikia absolventams filmo, televizijos ir žiniasklaidos pramonės pranašumą.Patekimo reikalavimai1 maršrutas: įėjimas į metus 1Sėkmingai baigtas STPM su 2 pilnais ar lygiaverčiais dokumentais, minimali CGPA 2.0 ir baigta SPM arba lygiavertė; arbaSėkmingai baigėme A lygį su bent 2 egzaminą ir sėkmingai baigė O lygį ar lygiavertį egzaminą; arbaPripažintas imigravimas ar įkūrimas su CGPA 2.0; arbaKvalifikacija, kurią APIIT pripažįsta lygiaverčiu aukščiau.... [-]
Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba