Oficialus aprašymas

Aviacijos vadybos kolegija yra sukurta siekiant "papildyti vertę" aviacijos brolijoms Malaizijoje . Mes norime tapti pagrindiniu aviacijos valdymo žiniomis ir informacija Malaizijoje. Mes norime suteikti augimo postūmį Malaizijos aviacijos pramonei. Kaip jums gali žinoti, aviacijos pramonė augs Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose (įskaitant Malaiziją), kai Kinijos ir Indijos ekonomikos atsiranda.

Laikydamiesi pagrindinių vertybių: klientų pasitenkinimo, nuolatinio tobulėjimo, profesionalumo ir komandinio darbo, mūsų studentų ir dalyvių pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis rūpestis. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas švietimo ir mokymo gerovei.

Mūsų kitas tikslas yra gaminti absolventus ne tik pagal žinias, bet ir gebėjimus bendrauti ir gerai bendrauti su kitais žmonėmis, taigi ir įgyti problemų, reikalingų pramonei. Kaip sakė Thomas More, "Švietimas nepaklūstantis mokymuisi, informacijai, duomenims, faktams ar gebėjimams - tai yra mokymas ar mokymas, bet yra gana matomas, kas paslėpta kaip sėkla".

Šiuo metu mūsų pagrindinis produktas yra aviacijos vadybos diplomas ir skrydžio valdymo vadybos diplomas - pirmasis tokio pobūdžio variantas Malaizijoje, kurio tikslas - gaminti absolventus, kurie galėtų padidinti Malaizijos aviacijos pramonę iki didesnės aukštumos. Anksčiau dauguma aviacijos pramonės darbuotojų buvo atrinkti iš bendrojo lavinimo absolventų, ir jie užtruktų prieš kelerius metus, kol jie galėjo būti visiškai produktyvūs, nes jiems reikia išmokti apie aviacijos žinias dirbant. Mūsų absolventai galėtų nedelsdami imtis darbo, nes jie turėtų visas šias žinias, kol lankysis koledžo diplomo.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Aviation Management College

Aviacijos ir oro uostų pramonė yra viena iš svarbiausių pramonės šakų, įnešančių vertingą turtą ir ekonomikos augimą mūsų šalyje. Oro uostas yra vietinių gyventojų, turis ... [+]

Aviacijos ir oro uostų pramonė yra viena iš svarbiausių pramonės šakų, įnešančių vertingą turtą ir ekonomikos augimą mūsų šalyje. Oro uostas yra vietinių gyventojų, turistų ir verslo kelionių oro transportu vartai; su daugybe oro linijų bendrovių, kurios siūlo įvairias tarptautines ir vietines vietoves. Malaizijoje oro linijų ir oro uostų pramonės augimas didėja, nes geresnės pažangos ir valdymo būdai atitinka technologijas. Taigi valdanti bendruomenė atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant saugų ir veiksmingą oro uosto ir oro linijų administravimą.

Kadangi šią programą skiria Bucks New University, tai yra vienintelė aviacijos studijų programa, kurią šį regioną akredituoja dvi šalys: Jungtinė Karalystė (QAA) ir Malaizija (MQA). Visą mokymo programą, mokymo medžiagą, ženklus moderuoja, pažymėjimą ir stenogramą organizuos "Bucks New University", kur AMC bus mokymosi centras, teikiantis paskaitas ir žymų skyrimą pagal akademinę kokybės kontrolę, kurią nustato QAA ir MQA.... [-]

Malaizija Shah Alam
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba