Oficialus aprašymas

Nuo 1991 m Brickfields Azija koledžas (AKK) įsitvirtino kaip greičiausias ir protingiausias būdas JK Law & Business laipsnių. Atsižvelgdama išsiuntė daugiau nei 6500 teisėsaugos absolventų praktiškai, kolegija sukūrė puikią reputaciją kaip kokybiško švietimo teikėjas. Jos absolventai yra labai prašoma po vietinių ir tarptautinių firmų tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

AKK šiuo metu turi partnerystes ir filialus su daugiau nei 20 užsienio universitetų (daugiausia Jungtinėje Karalystėje) ir profesinių organizacijų, siūlanti savo studentams prieigą prie daugiau nei 70 pasaulinio lygio teisės ir verslo laipsnių ir profesinių kvalifikacijų, kurios gali būti baigtas vietoje ar užsienyje.

AKK parengė daugiau kaip 200 pasaulio ir nacionalinės Top studentų, knygų premijos laureatų, 1-os klasės ir 2-os batviršiais per pastaruosius dvejus metus vien. Jos studentų sėkmė demonstruoja bac įsipareigojimą teikti nepaprastą mokymosi patirtį. Pripažįstant tai, AKK buvo apdovanotas Gamintojas laureato Best markės teisinio švietimo 2012 ir MVĮ pripažinimas apdovanojimas 2013 m Service Excellence.

Bac anketa žinomas fakultetas aukštos kvalifikacijos mokslininkų ir patyrusių praktikų suteikti pagrindą, kad bac sėkmės istoriją pristatyti geriausias savo studentams. Kartu su metodiškai tyrinėjo ir paruoštų mokymosi medžiagos, e-mokymosi portalo suteikia apskritojo-laikrodis paramą, kad kiekvienas studentas realizuoti savo tikrąjį potencialą.

AKK yra įsipareigojusi visaip studento mokymosi patirtį kolegijos malonus, naudingas ir sėkmingas, tuo pačiu didinant savo kvalifikaciją, siekiant užtikrinti jų sėkmę ateityje. AKK tikisi pasveikinti studentus, kad jų mokymosi patirtį kolegijoje malonus, naudingas ir sėkmingas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Brickfields Asia College

BAC siūlo JK perdavimo programą (verslo), kur studentai turi galimybę užbaigti arba 1 +2 (1 metų tuo BAC ir 2 metai partnerėje universitete) arba 2 + 1 (2 metai esant BPK ... [+]

BAC siūlo JK perdavimo programą (verslo), kur studentai turi galimybę užbaigti arba 1 +2 (1 metų tuo BAC ir 2 metai partnerėje universitete) arba 2 + 1 (2 metai esant BPK ir 1 metus universiteto partnerio).

Sėkmingai užbaigus programą, mokiniai bus apdovanoti tarptautiniu mastu pripažintą BA (Hons) laipsnis nuo jų pasirinkto universiteto partnerio. Studentai gali pasirinkti iš siūlomų iš aukščiausios klasės universitetų, tokių kaip De Montfort University, Keele universiteto Southampton Solent universiteto Northumbria universiteto diapazone laipsnių įvairovė.

BAC yra JK perkėlimo programa (Business) yra pilnai patvirtintas Malaizijos kvalifikacijų agentūros (MQA).... [-]

Malaizija Kvala Lumpūras Šahas Alamas Petaling Jaya
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba