Raffles University Iskandar

Įvadas

Oficialus aprašymas

Raffles University Iskandar įsteigė Raffles Iskandar Sdn. Bhd., Bendra įmonė "Raffles Education Corporation Limited" ir "Education @ Iskandar Sdn Bhd" (EISB), "Iskandar Investment Group" narė. Raffles University Iskandar yra Azijos pagrindu įsteigtas Malaizijos universitetas, kuris didžiuojasi savo veikla kaip į praktiką orientuotas universitetas, turintis intensyvias mokymo programas ir praktinę praktinę patirtį, kuri rengia studentus už jų būsimą karjerą. 2011 m. Spalio 31 d. Malaizijos aukštojo mokslo ministerija (MOHE) oficialiai patvirtino universitetą.

Šiuo metu veikia iš laikinų patalpų "Menara Kotaraya", "Jalan Trus", "Johor Bahru", " Raffles University Iskandar " sukūrė moderniausią miesteliu 65 akrų žemės sklypoje "Iskandar" Malaizijos "EduCity" mieste. Raffles University Iskandar " strateginė vieta Iskandare nustato universitetą saugioje ir augančioje valstybės ekonomikoje, turinčioje didelį ekonominį ir kultūrinį vystymąsi potencialą. Studentai gali tikėtis gyvybingo ir dinamiško ugdymo mokymosi patirties, kuri apims jų transformaciją į pasaulinio lygio specialistus.

Mūsų vizija

Mūsų vizija - pirmaujantis Malaizijos universitetas.

Mūsų misija

Mes esame įsipareigoję teikti kokybišką išsilavinimą. Tai bus pasiekta naudojant naujausias mokymo ir mokymosi metodikas, veiksmais pagrįstus mokslinius tyrimus, bendradarbiaujant su pramone ir įtraukiant bendruomenę.

Vietos

Džohor Baru

Address
Menara Kotaraya Level 9, Unit No. 09-01, Jalan Trus, 80000 Johor Bahru, Johor, Malasya
Džohor Baru, Johor, Malaizija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis