Ranaco Education & Training Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

RETI yra vienintelė privati ​​mokymosi įstaiga, teikianti išsilavinimą ir mokymą, derindama diplomo programą su įvairiais pramonės saugos sertifikatais.

Pramoninio saugumo liudijimai yra akredituojami Tarptautinės jūrų organizacijos, profesinės saugos departamento

"Ranaco" įsteigė "Ranaco" švietimą

RETI pripažįstame, kad pramonės įmonės nori įdarbinti absolventus, turinčius žinių, kompetencijų, įgūdžių ir prevencinių saugos įgūdžių. Tačiau pramonės įmonės neturi pakankamai lėšų savo darbuotojų mokymui.

Norėdami tai ištaisyti, RETI nuorodą ir suderinkite švietimo ir mokymo programas su vidaus ir išorės tinklų pramonės poreikiais.

Netoli 19 naftos chemijos gamyklų, 5 pagrindinių uostų ir terminalų, 1500 mažų ir vidutinių pramoninių vietų ir daugiau nei 100 platformų jūroje, RETI yra šių švietimo ir mokymo iniciatyvų centre.

Bendros vertybės

"Industrial Focus"

Mes tikime, kad norint patenkinti pramonės poreikius, svarbiausia yra sėkminga ilgalaikė partnerystė.

Komandinis darbas

Mes tikime, kad naudojame savo kolektyvinius įgūdžius, žinias ir patirtį, kad atitiktų mūsų studentų poreikius. Esant komandiniam darbui ir įsipareigojimui, turime remtis savo jėgomis, siekdami realizuoti visą savo potencialą ir pasiekti bendrą viziją.

Komunikacija

Mes manome, kad atviras bendravimas yra būtinas norint sukurti pasitikėjimą ir supratimą su savo studentais, mūsų žmonėmis, akcininkais ir šalimi, kuria mes tarnaujame. Tik tada galėsime patenkinti pramonės poreikius, mūsų tautų siekius ir akcininkus ".

Naujovės

Mes tikime savo žmonių kūrybiškumu ir mūsų gebėjimu prisidėti prie naujų tobulėjimo idėjų. Mes nuolat ieškosime novatoriškų būdų, kaip kurti vertybes mūsų studentams.

Vietos

Kijalas

Address
Kawasan Perindustrian Jakar II,
Kemaman, Terengganu

24000 Kijalas, Terengganu, Malaizija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis