UNITAR

Įvadas

Oficialus aprašymas

UNITAR tarptautinis universitetas

Įkurta 1997 m., UNITAR tarptautinis universitetas ( UNITAR ) yra vizualus ir gerai valdomas institutas, žinomas kaip pirmasis virtualus universitetas Pietryčių Azijoje ir vienas iš pirmaujančių privačių universitetų Malaizijoje.

Mūsų programos yra siūlomos mūsų pagrindiniame miestelyje „Kelana Jaya“ ir 11 kitų nepriklausomų universitetų visoje Malaizijoje. Mes turime 36 akademines programas, pradedant fondu, diplomu ir bakalauro laipsniais iki magistrantūros ir doktorantūros. Mes didžiuojamės tuo, kad atlikome akademikus, gyvenančius įvairiuose fakultetuose ir mokyklose, pavyzdžiui, „Business“

Nuo pat įkūrimo pradėjome novatorišką mokymąsi, kai technologija papildo žmogaus sąveiką stiprioje švietimo platformoje. Mūsų siekis už prieinamą ir kokybišką švietimą tiek tradiciniuose, tiek nuotoliniuose mokymo režimuose tęsiasi iki šiol ir yra įtrauktas į mūsų UNITAR švietimo sistemą (UNIEC), atitinkantį pažangiausius 21-ojo amžiaus švietimo poreikius.

Mūsų siekiai

Sutelktas į mūsų viziją. Įsipareigojome mūsų misijai.

Mūsų vizija

Būti pirmaujančiu novatoriškų socialinių mokslų universitetu.

Misija

  • Padidinti prieigą prie mokymosi
  • Ugdyti sveikus absolventus
  • Sukurti subalansuotą verslą

Senatas

Universiteto senatas yra aukščiausias UNITAR tarptautinio universiteto ( UNITAR ) akademinis organas, laikantis Konstitucijos ir Universiteto statuto ir nuostatų. Universiteto senatas turi kontrolę ir bendrą nurodymų, tyrimų ir egzaminų kryptį bei įgaliojimus suteikti sertifikatus, diplomus ir laipsnius.

Vietos

Selangoras

Address
3-01A Level 2, Tierra Crest,
Jalan SS6/3, Kelana Jaya,
47301, Petaling Jaya,
Selangor Darul Ehsan, Malaysia.

48200 Selangoras, Selangoras, Malaizija