Universiti Teknologi Malaysia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Profesinio ir tęstinio ugdymo mokykla, arba geriau žinoma kaip „ UTMSpace“, yra integruotas atsakomybės centras, kuris yra atsakingas už „ Universiti Teknologi Malaysia mokymosi visą gyvenimą programų planavimą, valdymą ir įgyvendinimą .

Pirmaisiais jos kūrimo metais Universiti Teknologi Malaysia , Profesinio ir tęstinio mokymo mokykla (UTMSPACE) pasiūlė profesinio tobulėjimo programas, pavyzdžiui, trumpus kursus, seminarus, praktinius užsiėmimus ir vidaus mokymus. Tačiau dėl didelio poreikio ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną mokomoms programoms tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje, UTMSPACE ėmėsi iniciatyvos pasiūlyti pagrindines akademines programas nuo 1995–1996 mokslo metų. Šiuo metu akademinės programos siūlo kursus diplomo ir bakalauro lygmeniu, atsižvelgiant į įvairių fakultetų siūlomus kursus UTM. Klientų patogumui klasės vyksta 17 mokymosi centrų visoje šalyje.

„UTMSPACE Professional“ programos siūlo trumpus įgūdžius ir techninius įgūdžius. Taip pat yra tinkami trumpi kursai, sukurti pagal konkrečios organizacijos poreikius. UTM Profesinių įgūdžių sertifikato programos siūlomos siekiant patenkinti pramonės reikalavimus, keliamus absolventams, kurie yra kompetentingi visais aspektais. Šios programos yra pridėtinės vertės kursai būsimiems absolventams, suteikiant jiems konkurencinį pranašumą, kai jie įsijungia į darbo rinką. „UTMSPACE“ taip pat siūlo renginių organizavimo paslaugas, rengia seminarų ir konferencijų seriją nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Kartu su savo misija teikti kokybiškas tęstinio mokymo paslaugas, UTMSPACE taip pat siūlo profesionalias diplomas ir anglų kalbos programas. Profesinės diplomo programos skirtos darbuotojams, norintiems tobulinti savo žinias ir įgūdžius. Anglų kalbos programomis siekiama padėti vietos ir tarptautiniams studentams tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, kaip pasirengimą tęsti bakalauro arba magistrantūros studijas fakultetuose. Kalbų programa taip pat yra atvira visiems vietinių visuomenės narių ir dirbančių suaugusiųjų, norinčių pagerinti savo bendravimo anglų kalbos įgūdžius darbo vietoje, nariams.

Atsižvelgiant į UTMSPACE viziją, kad jis būtų tobulinimosi centras tęstinio mokymo srityje, laikas nuo laiko UTMSPACE nustatys ir bandys įvykdyti bendruomenės poreikius. Reklamos ir rinkodara yra agresyviai vykdomos siekiant stiprinti „ UTM“ ir „ UTMSPACE“ ženklus. 2010 m. Atnaujinus UTM kaip mokslinių tyrimų universitetą , UTMSPACE buvo patikėta perimti ir valdyti UTM mokslo ir technologijų kolegiją ir Jungtinį programos valdymo padalinį (UPPK) . Sujungimo valdymo pertvarkymo dėka UTMSPACE yra visiškai atsakinga už visą darbo dieną vykdomų diplomų programų ir bendrų diplomų programų, vykdomų bendradarbiaujant su 17 privačių kolegijų, įgyvendinimą.

2011 m. Sausio 28 d. UTMSPACE pažymėjo savo istoriją, kai ji buvo oficialiai įregistruota kaip ribotos atsakomybės bendrovė pagal garantiją. Šiuo statuso pasikeitimu UTMSPACE dabar veikia kaip UTM verslo šaka, orientuota į visą gyvenimą trunkančio mokymosi plėtrą. Atsižvelgdama į savo misiją, UTMSPACE siekia inicijuoti novatorišką ir kūrybinį žmogiškąjį kapitalą per visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Vietos

Kvala Lumpūras

Address
Residensi UTM Kuala Lumpur,
Level 2 (Podium),
No. 8, Jalan Maktab

54000 Kvala Lumpūras, Kvala Lumpūro federalinė teritorija, Malaizija

Skudai

Address
Skudai, Johor, Malaizija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

BBA
BSc
Bakalauras
Aukštoji mokykla taip pat siūlo: