University of Southampton Malaysia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulinis universitetas

Mūsų Malaizijos Campus EduCity plėtros Iskandar Puteri, Johor, leidžia studentams patirti Southampton universiteto pasaulinio lygio švietimo maždaug 60 procentų išlaidų tokio paties laipsnio Jungtinėje Karalystėje.

Malaizijoje gaukite unikalų „Southampton“ išsilavinimą: dvejų metų studijas Malaizijoje, po to dvejus metus studijavo JK. Mes turime išsilavinę studentai iš Malaizijos daugiau nei 50 metų ir mėgautis gerus ryšius su Pietryčių Azija, kuri apima daug disciplinų, lygių švietimo ir mokslinių tyrimų.

Mūsų partnerystės regione yra Malaya universitetas, Universiti Teknologi Malaizija, Universiti Teknologi Petronas, Singapūro nacionalinis universitetas ir Nanyango technologijos universitetas. Prisijunkite prie mūsų, kad taptumės į priekį mąstančia institucija, palaikančia naujoves ir tyrinėjimus savo švietimo centre; prisijunkite prie mūsų, kad taptumėte sėkminga pasaulio ateitimi.

 • Mūsų absolventų bendruomenė yra turtingas, įvairus buvusių studentų tinklas, apimantis pasaulį
 • Mūsų pasaulinio lygio mokslininkai yra pažangiausiuose savo disciplinose, o tai daro teigiamą poveikį kiekvienam žemynui
 • Mūsų verslo, vyriausybės ir nevyriausybinių organizacijų partneriai aprėpia pasaulį
 • Mes esame Pasaulinio universitetų tinklo dalis, žinios iš viso pasaulio

Pasaulio klasės patogumai

Sautamptone turėsite galimybę plėtoti originalų mąstymą, stumti ribas ir kurti pasaulinių iššūkių sprendimus naudodami tokias pat pažangias priemones, kaip ir mūsų mąstymas.

Nuo tada, kai pradėjome mokslinius tyrimus, kurie padėjo pamatus interneto kūrimui, mes sukūrėme kompiuterinių mokslų supratimą. Mūsų žiniatinklio mokslo institutas yra tas, kur studentai ir mokslininkai ateina ištirti, kaip internetas ir toliau keis pasaulį.

Mes stumiamės į veiklos sporto ribas. Naudodamiesi mūsų didelio masto įrenginiais, įskaitant vėjo tunelius ir vilkimo talpyklas, mūsų inžineriniai tyrimai padeda elitiniams sportininkams įgyti tokį gyvybinį konkurencinį pranašumą.

Mes investavome 8 mln. Svarų sterlingų į mūsų bakalauro mokymo ir projektavimo laboratorijas elektrotechnikai, kartu su didelėmis kompiuterinėmis priemonėmis. Mūsų švarios patalpos yra didžiausia daugiadisciplininė švaros patalpa Jungtinėje Karalystėje, siūlanti pasaulinio lygio įrenginius mūsų bakalauro studentams.

Inžinerijos, projektavimo ir gamybos centras (EDMC) yra profesionali inžinerijos dirbtuvė, kurią naudoja studentai ir mokslininkai. Jame yra daugybė 3D spausdintuvų, CNC įrangos, CAD / CAM programinės įrangos ir mokymo dirbtuvės.

Jūsų studentų gyvenimas Malaizijoje

Campus

Mūsų Malaizijos universitetas yra įsikūręs EduCity - vienas svarbiausių įvykių Iskandar Malaizijoje. Tai pirmaujanti geriausių klasių švietimo partnerių samprata, įskaitant visame pasaulyje pripažintus universitetus, tokius kaip Sautamptonas, Niukaslas ir Readingas. Universitete jūs apsistosite moderniame gyvenamajame būste, kuriame yra kavinė, skalbykla, maldos kambarys, uždaras žaidimų kambarys, lauko badmintonas, krepšinio aikštelė ir vaizdinga stogo terasa su vaizdu į apylinkes.

108131_Capture.JPG

Aplinkinis plotas

Malaizijos ekonominės zonos centre, EduCity yra 8 km nuo Antrojo kryžminio tilto į Singapūrą. Jis lengvai pasiekiamas per pakrantės greitkelį, kuris tiesiogiai jungia „Medini“ su „Johor Bahru“ ir Malaizijos „Second-Link Expressway“. Singapūro regioninis aviacijos centras, Changi tarptautinis oro uostas yra už 60 minučių kelio automobiliu, o iki Senai tarptautinio oro uosto - tik 30 minučių.

Sportas

Mūsų Malaizijos universiteto studentai gali naudotis EduCity išskirtinėmis fizinio poilsio ir sporto įstaigomis, kuriose yra 6 000 talpos sporto stadionas su futbolo / regbio aikštele ir 400 metrų sporto trasa, atitinkanti Atletikos federacijos standartus. Taip pat yra vandens centras su olimpinio dydžio baseinu, kuris atitinka tarptautinius plaukimo federacijos standartus, taikomus vandens polo ir sinchronizuotam plaukimui.

Jūsų studentų gyvenimas JK

Trejus ir ketverius metus praleidžiame mūsų universitete Jungtinėje Karalystėje, kuri siūlo draugišką, energingą ir įvairią atmosferą darbui ir laisvalaikiui. Kiekvienas iš mūsų septynių universitetų turi savo išskirtinį jausmą, tačiau visi turi bendrą bendruomenės jausmą, kuriame gali klestėti jūsų studijos ir socialinis gyvenimas.

Forma savo ateitį

Southamptono mechanikos absolventai sėkmingai dirba aukšto lygio organizacijose, tokiose kaip: Aston Martin Lagonda, BAE Systems, Deloitte, Dyson, Ford, Fujitsu, GE Aviation, GlaxoSmithKline, Jaguar Land Rover, JP Morgan, Lloyds, Malaysia Airlines, McLaren Automotive, „Panasonic“, „Ricardo“, „Rolls-Royce“, „Sahara Force India Formula 1“ komanda, „Siemens“

108132_Capture.JPG

Mes esame:

 • „Russell“ grupės steigėjas
 • 20 geriausių JK universitetų („The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2019“)
 • 100 geriausių pasaulio universitetų („QS World University Rankings 2019“)
 • Nr. 4 mechaninei inžinerijai - („The Times Good University Guide“, 2020)
 • Nr. 3 elektros
 • Nr. 6 JK aeronautikos ir astronautikos srityje („The Complete University Guide 2020“)
 • Orientuojasi į aukščiausius darbdavius

Vietos

Džohor Baru

Address
No. 3, Persiaran Canselor 1,
Kota Ilmu EduCity,
79200 Iskandar Puteri, Johor,

Džohor Baru, Johor, Malaizija

Sautamptonas

Address
SO14 0DA Sautamptonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis