Oficialus aprašymas

Pasaulinis universitetas

Mūsų Malaizijos Campus EduCity plėtros Iskandar Puteri, Johor, leidžia studentams patirti Southampton universiteto pasaulinio lygio švietimo maždaug 60 procentų išlaidų tokio paties laipsnio Jungtinėje Karalystėje.

Malaizijoje gaukite unikalų „Southampton“ išsilavinimą: dvejų metų studijas Malaizijoje, po to dvejus metus studijavo JK. Mes turime išsilavinę studentai iš Malaizijos daugiau nei 50 metų ir mėgautis gerus ryšius su Pietryčių Azija, kuri apima daug disciplinų, lygių švietimo ir mokslinių tyrimų.

Mūsų partnerystės regione yra Malaya universitetas, Universiti Teknologi Malaizija, Universiti Teknologi Petronas, Singapūro nacionalinis universitetas ir Nanyango technologijos universitetas. Prisijunkite prie mūsų, kad taptumės į priekį mąstančia institucija, palaikančia naujoves ir tyrinėjimus savo švietimo centre; prisijunkite prie mūsų, kad taptumėte sėkminga pasaulio ateitimi.

  • Mūsų absolventų bendruomenė yra turtingas, įvairus buvusių studentų tinklas, apimantis pasaulį
  • Mūsų pasaulinio lygio mokslininkai yra pažangiausiuose savo disciplinose, o tai daro teigiamą poveikį kiekvienam žemynui
  • Mūsų verslo, vyriausybės ir nevyriausybinių organizacijų partneriai aprėpia pasaulį
  • Mes esame Pasaulinio universitetų tinklo dalis, žinios iš viso pasaulio

Pasaulio klasės patogumai

Sautamptone turėsite galimybę plėtoti originalų mąstymą, stumti ribas ir kurti pasaulinių iššūkių sprendimus naudodami tokias pat pažangias priemones, kaip ir mūsų mąstymas.

Nuo tada, kai pradėjome mokslinius tyrimus, kurie padėjo pamatus interneto kūrimui, mes sukūrėme kompiuterinių mokslų supratimą. Mūsų žiniatinklio mokslo institutas yra tas, kur studentai ir mokslininkai ateina ištirti, kaip internetas ir toliau keis pasaulį.

Mes stumiamės į veiklos sporto ribas. Naudodamiesi mūsų didelio masto įrenginiais, įskaitant vėjo tunelius ir vilkimo talpyklas, mūsų inžineriniai tyrimai padeda elitiniams sportininkams įgyti tokį gyvybinį konkurencinį pranašumą.

Mes investavome 8 mln. Svarų sterlingų į mūsų bakalauro mokymo ir projektavimo laboratorijas elektrotechnikai, kartu su didelėmis kompiuterinėmis priemonėmis. Mūsų švarios patalpos yra didžiausia daugiadisciplininė švaros patalpa Jungtinėje Karalystėje, siūlanti pasaulinio lygio įrenginius mūsų bakalauro studentams.

Inžinerijos, projektavimo ir gamybos centras (EDMC) yra profesionali inžinerijos dirbtuvė, kurią naudoja studentai ir mokslininkai. Jame yra daugybė 3D spausdintuvų, CNC įrangos, CAD / CAM programinės įrangos ir mokymo dirbtuvės.

Jūsų studentų gyvenimas Malaizijoje

Campus

Mūsų Malaizijos universitetas yra įsikūręs EduCity - vienas svarbiausių įvykių Iskandar Malaizijoje. Tai pirmaujanti geriausių klasių švietimo partnerių samprata, įskaitant visame pasaulyje pripažintus universitetus, tokius kaip Sautamptonas, Niukaslas ir Readingas. Universitete jūs apsistosite moderniame gyvenamajame būste, kuriame yra kavinė, skalbykla, maldos kambarys, uždaras žaidimų kambarys, lauko badmintonas, krepšinio aikštelė ir vaizdinga stogo terasa su vaizdu į apylinkes.

108131_Capture.JPG

Aplinkinis plotas

Malaizijos ekonominės zonos centre, EduCity yra 8 km nuo Antrojo kryžminio tilto į Singapūrą. Jis lengvai pasiekiamas per pakrantės greitkelį, kuris tiesiogiai jungia „Medini“ su „Johor Bahru“ ir Malaizijos „Second-Link Expressway“. Singapūro regioninis aviacijos centras, Changi tarptautinis oro uostas yra už 60 minučių kelio automobiliu, o iki Senai tarptautinio oro uosto - tik 30 minučių.

Sportas

Mūsų Malaizijos universiteto studentai gali naudotis EduCity išskirtinėmis fizinio poilsio ir sporto įstaigomis, kuriose yra 6 000 talpos sporto stadionas su futbolo / regbio aikštele ir 400 metrų sporto trasa, atitinkanti Atletikos federacijos standartus. Taip pat yra vandens centras su olimpinio dydžio baseinu, kuris atitinka tarptautinius plaukimo federacijos standartus, taikomus vandens polo ir sinchronizuotam plaukimui.

Jūsų studentų gyvenimas JK

Trejus ir ketverius metus praleidžiame mūsų universitete Jungtinėje Karalystėje, kuri siūlo draugišką, energingą ir įvairią atmosferą darbui ir laisvalaikiui. Kiekvienas iš mūsų septynių universitetų turi savo išskirtinį jausmą, tačiau visi turi bendrą bendruomenės jausmą, kuriame gali klestėti jūsų studijos ir socialinis gyvenimas.

Forma savo ateitį

Southamptono mechanikos absolventai sėkmingai dirba aukšto lygio organizacijose, tokiose kaip: Aston Martin Lagonda, BAE Systems, Deloitte, Dyson, Ford, Fujitsu, GE Aviation, GlaxoSmithKline, Jaguar Land Rover, JP Morgan, Lloyds, Malaysia Airlines, McLaren Automotive, „Panasonic“, „Ricardo“, „Rolls-Royce“, „Sahara Force India Formula 1“ komanda, „Siemens“

108132_Capture.JPG

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

University of Southampton Malaysia

Aeronautikos ir astronautikos pasaulis yra neįtikėtinai dinamiškas ir apima pažangiausią dizainą su kruopštaus tyrimo metodika. Aeronautikos ir astronautikos su Mempingo ... [+]

Mūsų aeronautikos ir astronautikos absolventai turi didelę paklausą iš kai kurių pirmaujančių pasaulio įmonių. Štai ką galite tikėtis iš savo mokymosi patirties:

Prieiga prie pasaulinio lygio įrenginių, įskaitant mūsų vėjo tunelio kompleksą, kurį naudoja „Formula 1“ ir olimpiniai sportininkai.Praktinė patirtis kuriant projektus kiekvienais metais, siekiant plėtoti savo, kaip būsimo inžinieriaus, galimybes.Maršrutas į „Chartered Engineer“ (CEng) statusą, kurį pripažino tarptautinės organizacijos, įskaitant Malaizijos valdybą, per tarptautinį susitarimą, vadinamą Vašingtono susitarimu.Kvalifikacija, kurią taip pat akreditavo Karališkoji aeronautikos draugija (RAeS) ir Mechanikos inžinierių institucija (IMechE).Skraidymo galimybės per studentų Jungtinę Karalystę Jungtinėje Karalystėje.Daugiašalė ekspozicija per „split-campus“ programą (2 metai Malaizijoje ir 2 metai JK).Patekimo reikalavimaiSėkmingi pareiškėjai paprastai turi AAA arba aukštesnį lygį matematikos, fizikos ir vienas kito lygmenyje (išskyrus bendrąsias studijas ir kritinį mąstymą).Prireikus prireikia praktiškai įvertinti mokslinę praktiką. Tai būtų lygus IB : 36 balai, 18 aukštesniame lygmenyje, įskaitant 6 aukštojoje matematikoje ir aukštesnėje fizikojeSijil Tinggi Persekolahan Malaysia (STPM): matematikos ir fizikos AA ir A viename kitame dalykeVieningas egzaminų sertifikatas (UEC) - vyresnysis vidurinis lygis: moksleivius, studijuojančius mokslo kelyje anglų kalba, mažiausiai 4, įskaitant I ir II matematiką ir fiziką (neįskaitant meno, kinų, malajų ar matematikos)Mechanikos inžinerijos diplomas (Aeronautika), Universiti Teknologi Malaysia (UTM): pirmasis kursas, kurio minimalus GPA yra 3,4Monasho universiteto fondas Metai: mažiausiai 310, iš viso matematikos ir fizikos vidurkis - 80 proc.Anglų kalbos kvalifikacija: 1C juosta, IELTS 6,5 apskritai ir bent 5,5 kiekvieno komponento.Programos struktūra... [-]
Malaizija Johor Bahru
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southampton Malaysia

Elektros ir elektronikos inžinerija daro įtaką daugeliui šiuolaikinio gyvenimo aspektų: nuo energijos, sveikatos priežiūros, pramogų ir prekybos, komunikacijų, gamybos ir ... [+]

Elektros ir elektronikos inžinerija skatina pagrindines šiandienos prijungto žodžio technologijas. Kiekviena mūsų gyvenimo sritis - nuo energijos tiekimo ir perdavimo, medicinos ir sveikatos priežiūros iki pramoninių programų, pasaulinės prekybos, transporto, ryšių, pramogų ir saugumo - priklauso nuo elektros ir elektroninių technologijų. Todėl ši sritis dabar yra viena iš sparčiausiai augančių darbo vietų pasaulyje, o kvalifikuoti elektros ir elektronikos inžinieriai yra labai paklausūs. Štai kodėl Southamptonas turėtų būti jūsų geriausias pasirinkimas:

„Guardian University Guide“ („Guardian University Guide“, 2019 m. Elektrotechnikos ir elektronikos inžinerijos srityje) yra antras Jungtinėje Karalystėje.Mūsų Jungtinėje Karalystėje įsikūrusiame universitete yra 110 mln. Svarų šiuolaikinių tarpdisciplininių švaros patalpų, aukštos įtampos laboratorijų ir išskirtinių bakalauro laboratorijų įrenginių.Mes esame pirmieji Jungtinėje Karalystėje dėl mūsų elektros ir elektronikos inžinerijos tyrimų apimties ir kokybės (REF, 2014).MEng elektros ir elektronikos inžinerijos programa suteikia tiesioginį maršrutą į „Chartered Engineer“ (CEng) statusą, kurį pripažįsta tarptautinės organizacijos, įskaitant Malaizijos valdybą, per tarptautinį susitarimą, vadinamą Vašingtono susitarimu.Daugiašalė ekspozicija per „split-campus“ programą (2 metai Malaizijoje ir 2 metai JK).... [-]
Malaizija Johor Bahru
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southampton Malaysia

Mechanikos inžinerija sujungia kūrybiškumą ir dizainą su matematiniais ir moksliniais principais bei poveikiu įvairiose pramonės šakose. Mechanikos inžinieriai naudoja sa ... [+]

Mechaninė inžinerija - tai dinamiškas tyrimas, apimantis inžinerijos, fizikos, matematikos ir medžiagų mokslo diskelius. Kartu sujungtos inžinieriai suprojektuoja, analizuoja, gamina ir prižiūri mechanines sistemas. Tai iki šiol kaip viena iš seniausių ir plačiausių inžinerijos sričių ir yra visžalis jo aktualumas visuomenei. Jūsų geriausias kelias tapti inžinieriumi yra Southampton, nes:

Jums suteikiama prieiga prie pasaulinio lygio įrenginių, įskaitant mūsų vėjo tunelio kompleksą, kurį naudoja Formulės 1 komandos ir olimpiniai sportininkai.Mūsų laipsniai akredituoti Mechanikos inžinierių institucijos (IMechE) Jungtinėje Karalystėje.Kiekvienais metais jums bus pavesta kurti projektavimo projektus, kad būtų sukurtos vertingos inžinerijos galimybės.Mūsų „MEng“ mechanikos inžinerijos programos suteikia maršrutą į „Chartered Engineer“ (CEng) statusą, kurį pripažįsta tarptautinės organizacijos, įskaitant Malaizijos valdybą, per tarptautinį susitarimą, vadinamą „Washington Accord“.Studentams, dalyvaujantiems universitetinėje programoje (2 metai Malaizijoje ir 2 metai Jungtinėje Karalystėje), siūlomi tie patys kursų turiniai ir mokymo kokybė, kaip ir Jungtinės Karalystės studentai, ketverius metusPatekimo reikalavimaiSėkmingi pareiškėjai paprastai turi AAA arba aukštesnį lygį matematikos, fizikos ir vienas kito lygmenyje (išskyrus bendrąsias studijas ir kritinį mąstymą).Prireikus prireikia praktiškai įvertinti mokslinę praktiką. Tai būtų lygus IB : 36 balai, 18 aukštesniame lygmenyje, įskaitant 6 aukštojoje matematikoje ir aukštesnėje fizikojeSijil Tinggi Persekolahan Malaysia (STPM): matematikos ir fizikos AA ir A viename kitame dalykeVieningas egzaminų sertifikatas (UEC) - vyresnysis vidurinis lygis: moksleivius, studijuojančius mokslo kelyje anglų kalba, mažiausiai 4, įskaitant I ir II matematiką ir fiziką (neįskaitant meno, kinų, malajų ar matematikos)Mechanikos inžinerijos diplomas (Aeronautika), Universiti Teknologi Malaysia (UTM): pirmasis kursas, kurio minimalus GPA yra 3,4Monasho universiteto fondas Metai: mažiausiai 310, iš viso matematikos ir fizikos vidurkis - 80 proc.Anglų... [-]
Malaizija Johor Bahru
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba